• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Běti, zmrzka jo? To by mě štvalo víc jak to zelí :grinning: ... mě docela na nevolnosti pomáhala zmrzlina a jahodová dřeň

Luci, už je mi trochu líp, ale ty křeče se ještě sem tam objeví a ty jsou z celýho průjmu to nejhorší... jé a když si představím, že porod je ještě horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
market: radši si to nepředstavuj :D
8. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market... jo zmrzka ale jen tvarohová ale jak říkáš ty, na nevolnosti perfektní jahodová dřeň. Moc mi chutná a je mi po ní úžasně. Ovocné vodové zmrzliny mi neva, jen ty tvarohové.
8. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a já si pojedu do sparu pro meloun. Mám na nej neskutečnou chuť
8. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: jé, úplně cejtím, jak voní :grinning: tak ať chutná :slight_smile: ... já nemám ráda takový ty evidentně ve skleníku všema éčkama vyhnaný jahody a stejně jsem před týdnem neodolala. Sice jsem se bála, že se osypu, ale mňááám...

Mně už je mnohem líp, opět se mi vrací moje chuť k jídlu :slight_smile:
8. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
market už je taky na čase aby zase byla chuť zpět... já mám problém s jídlem. Chuť by byla ale je mi po všem těžko.
Jinak mě je momentálně jedno že mají jahody jen uměle vyhnaný.... prostě nikdy neodolám.... :grinning:
8. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
market: meloun byl luxusní a ještě jsem si byla na výstavišti pro točenou zmrzku :grinning:
alzbet: ani já jahodám neodolám :-d
9. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko: Závidím. Já jsem se podle jednoho článku gynekologa na netu rozhodla, že po průjmu nebudu držet dietu. Ale i tak jím 3 dny starej chleba :grinning: . Když se najím tak mi teda ještě kdovíjak dobře není... Zato mám hroznou chuť na ledovou kávu z Mekáče nebo Antonia :grinning: :grinning: :grinning: což by mi určitě taky nejlíp neudělalo :grinning:
9. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Škoda, že dneska není tak pěkně jako včera :angry:
9. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak jaký byl víkend??? U mě žrací a přežírací. Mamča měla totiž narozky.
12. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme jeli s malym na vikend ke kamaradum a zvladli jsme to na jednicku. Maly byl hodny a i v noci docela spinkal. Cestu do jiznich cech zvladl a celou cestu prospinkal.
12. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Fally, to je fajn :slight_smile:... Asi se mu kamarádi líbili.

Lucko, a jak ti je? Už nezvracíš?

Já jsem si byla o víkendu posedět s kamarádama v nekuřácký hospodě - bylo sice fajn, že byla nekuřácká, ale neskutečně tam smrděl česnek, že jsem byla ráda, že už nemám nevolnosti :unamused: ....
Včera jsme byli na velkém ultrazvuku, miminko už šlo špatně fotit, má tam málo místa. Ale pěkně na nás čpulil pusu, ségra tvrdí, že pil plodovou vodu a pak ji po nás plival :grinning: :grinning: :grinning: .... Váží 1870g a vypadá to, že je všechno v pohodě.
13. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Market,
no já už nezvracím, teda pokud se ráno nesnažím snídat nebo pít. To je pak "Karolínka" nas...á :grinning: Ale jinak v pohodě. Občas je mi nevolno, ale oproti tomu, co to bylo, už je to naprostý luxus.
Fally: no tak vidíš, jaký je to zlatíčko maličký :wink:
13. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, rozmýšlíte jména? Karolínka i Eliška jsou krásný. Eliška by se mi taky líbila, ale už jsem tak pojmenovala psa :grinning:
13. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
markett: jj, ale tak nějak jsme se dohodli na Karolíně. Blbý je že jí chce i kamarádka, co má termín o 6 dní dřív a vídáme se furt, tak se budeme muset nějak domluvit. Ještě se mi moc libí Emma, ale to se nelíbí manželovi :frowning2:
Jak se vlastně bude jmenovat váš malej?
13. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky, dneska jsem měla bláznivý sen. Byl tam manžel a na ruce nesl našeho "syna", byl mu strašně podobný, vlasy, oči. Ale co bylo bláznivý, byli mu 2 dny a už seděl v kočárku. To je prvně co se mi zdálo o synovi, vždy se mi zdálo jen o dceři.
13. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: Emma je nádherná, tu jsem prosazovala od začátku těhu, ale přítel byl zásadně proti - nechápu proč :unamused: . Budeme mít Ladislava po tatínkovi :slight_smile:

Alžbět: :grinning: už se nemůžeš dočat, až budeš vědět, co máš v bříšku, viď?
13. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj přesně tak, hořím nedočkavostí
13. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
markett: co proti té Emmě ti chlapi maj, to mi vysvětli
alzbet: a už se to dozvíš brzy, co?!
13. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci pevně v to doufám. Jdu tam teď v pátek, to budu 17tt+3 tak snad tam bude nějaký náznak
13. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: nevím :frowning2: , fakt na ni nevidím nic závadnýho :grinning:

Alzbět: ty už budeš 18. týden? Strašně to letí, koukám...
13. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
market: no podle téhle kalkulačky mi to ukazuje o týden víc. Jinak jsem 17tt+3 ale fakt to děsně letí
13. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no však 17+3 je už 18tt, takže ti to neukazuje o týden víc, přece :grinning:
markett: tak já nevím, taky nevidím žádnou závadu.
13. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
HOJ HOJky :grinning:
14. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
14. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska to počásko nic moc, co?
14. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nic moc, ale včera se mi to zdálo horší, aspoň teda dopoledne...

Dneska jsem začala prát dětské oblečení a dávat dohromady, co mi ještě chybí. No, nakupovalo by se, kdyby bylo za co :grinning:
14. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky, dneska je to fakt počasí že by psa nevyhnal. Včera jak byla ta bouřka tak naše kočka měla málem infarkt, nemohli jsme ji uklidnit. To zas byl večer. :grinning:
14. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jinak Market souhlasím, nakupovalo by se jedna radost ale za co že jo.... každý měsíc po troškách no.
14. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo já v té bouřce venčit hafany......celý nadšení byli kluci moji :D
14. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek