• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
A co ten náš srázek, holky? :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
srázek by byl super ale já pokud budu mít vycházky tak se do města dostanu jen hodně těžko.... tak to asi bude beze mě. :cry:
14. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: jak je to vůbec s těma vycházkama? Nechápu, proč některé těhulky mají vycházky neomezené a jiné ne? Přišla ti už kontrola? Chodí na těhulky? Ale asi jo...
14. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, ten náš srázek.....sem na něj úplně zapomněla :grinning:
14. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
na sraz jsem také zapomněla, jsem teď v jednom kole. Malý měl dneska náladu... celý den nespal ani minutu a když měl být v postýlce, tak křičel. Po koupání a krmení konečně zabral, tak jsem se dostala k počítači. Po osmé zalehnu do postele úplně hotová.
Včera jsme byli nakupovat a pořídili jsme v HM pro maléhé krásné oblečky, úplně dospělácké, akorát maličké.
Příští týden máme jít na šestinedělní kontrolu k doktorce a na kyčle, malý už má 54cm a 4,5kg! Naštěstí to vypadá, že první spurt máme za sebou.

P.S. Na mě žádná kontrola za celou neschopenku nepřišla, ale asi to záleží i na zaměstnavateli (jsem osvč). Teď už mi dávky chodí pravidelně, pouze ta první měla zpoždění. Zítra jdu na pracák dát žádost o vyplacení porodného, než to po volbách politici úplně zruší :wink: .
14. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak to vypadá, že na sraz půjdu jen já sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....

Fally, naprosto chápu, jak musíš být vyřízená, mne už to čeká taky za chvíli. Teda aspoň přítel má pořád pocit, že už budeme každým dnem rodit a mě z něj začíná hrabat...
4,5 kg to je krásný (skoro tolik jsem měla když jsem se narodila :slight_smile: , chudák máma)
15. dub 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: Malej je krásnej.
markett: já se k tobě přidám, neboj se :grinning:
15. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, jooj to leti, vsetky ste uz pokrocile tehulky a ani sa nenazdate a budete sa tesit z babatiek ako my s Fally. Je to super sledovat ich ako rastu a priberaju, akurat sa to deje strasne rychlo. Kazdym dnom je malicky iny. Minuly tyzden sme uz vazili 4590g. dalsia kontrola je v pondelok, som zvedava kolko pribral. Inak si myslim ze je strasne dobre babatko, uz mame rezim aspon vecer, o pol siedmej-siedmej kupanie, potom sa napapa a spinka do dvanestej-jednej, papame a spime do stvrtej- piatej. Trocha ho stale trapia prdiky nad ranom, ale ked sa naje sa upokoji a rano to potom pekne krasne vsetko z neho vyjde do plienocky a je pokoj :grinning: Cez den vobec neplacka,len ked je uz velmi hladny, co sa nestava lebo som vzdy k dispozicii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No uz sa tesim ked sa stretneme s babatkami a budu sa hrat, snad uz teda potom budete mat na zraz cas a nejako sa dohodneme.
Lucko, buduci tyzden ak bude pekne sa zastavim pred cvicenim pozriet vas v skolke. Stale je to od piatej ze?
Tak papa zatial.
15. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: ahojky, jj cvičení je stále od 5, tak se na tebe budu těšit. :wink:
15. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market já sama netuším proč má každá těhulka vycházky jinak. Už mě to nebaví. Musím být přes poledne 11-14 doma a to je fakt blbý čas. Všichni říkají že na těhotný kontrola nechodí, ale znáš to, náhoda je blbec. Tak dodržuju hlavně ty přes to poledne.
15. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: tak to je fakt čas na nic, to bych se od nás ze vsi prakticky autobusem nehnula - ale zase by mě to donutilo konečně řídit auto (no, stejně budu muset :grinning: ) .... Tady někde na koníku se ty vycházky probíraly a kontroly chodí, ale asi ne moc.

Barcaldine: to zní krásně ten režim, docela bych si to tak ideálně taky představovala :grinning:
15. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market, u spolužačky taky byla kontrola ale až na konci a ještě k tomu už byla 2dny na mateřský a oni ji nechali papír ať se tam dostaví že nebyla doma. Mají v tom pěkný bordel.
15. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: vůbec mě nepřekvapuje, že v tom mají bordel. Mně bohatě stačí, když jdu něco zařizovat na pracák nebo na sociálku. Nikdo nic vlastně přesně neví, tvrdí každá něco jinýho... A ještě jsou moc příjemný :grinning: .

Dneska je počasí tak akorát na spaní :slight_smile:. Jsem v 6 vstala a v 8 byla opět v posteli. V půl 11 vstávačka a hlava jako po kalbě :slight_smile:. Asi bych udělala líp, kdybych spát nešla.
15. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market... přesně tak, úředníci jsou pokaždý děsně neochotný.

Počasí je fakt na nic. Manžel ráno odjel do práce v 5 a já od té doby nemůžu spát. Večer brzy odpadnu a v noci zas nebudu moci spát, mám to nějaký přehozený. Ráno k obvodnímu lékaři a pak na gyndu, no mám toho plno no a v pondělí zubař. :confounded:
15. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu k zubaři až 24. května :wink:
15. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tam byla na konci února, vše bylo ok, ale jelikož jsem těhotná a udělal se mi zánět v dásních tak tam jdu zas, na kontrolu. Doufám že už prozatím naposledy. Ale je fakt že jako jsem se zubaře pokaždý bála tak je mi to fuk. Teď je pro mě hlavní návštěva gyndy.
15. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, no je to celkom v pohode ten rezim, i ked este sa to moze zmenit. Dneska aj ja by som len spala, nic sa mi nechce.
Alzbet pocuj, mohla by som ti posunut jeden kolotoc nad postielku ak by si mala zaujem. Dostala som dva, tak ti jeden kludne posuniem. Nie je sice novy ale je vo vybornom stave a hra peknu melodiu, akurat mojmu manzelovi to lezie na nervy :grinning: Tak ak by si chcela odfotim ti ho a poslem nech vies ako vyzera.
15. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali jj klidně vyfoť budu moc ráda. Ještě žádný nemáme.
15. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
16. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, výsledky tripl testů stále nevím, a ani mimi jsme neviděli. Byla to jen kontrola v poradně, byla jsem dost smutná.
17. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alžbět,
tak to se nedivím, že jsi byla smutná. Kdy jdeš na kontrolu znovu? Až na 20tt? To ti budou dělat velký UTZ? Nebo Sochůrek na něj posílá jinam?
18. dub 2010 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu ve čtvrtek a taky bohužel jen do poradny :frowning2:
Jinak krásné, dobré, sluncem zalité ráno :grinning:
19. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
jo Market jdu na velký UTZ, bude mi ho dělat on. Ale je to zas až za měsíc... to bych měla být nějak 22tt
19. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
alzbet: čekání na fotečky je pakárna, co?! :slight_smile: Njn a bude to čím dál tím horší :grinning: Po 20tt se jde na UTZ snad až v tom 30tt a já jdu teda mezitím ještě na to video. Moooc se těším. Juchůůů. Jinak co tvoje nevolnosti??
Holky včera jsem byla tady v porodnici se podívat na miminko. Kamarádce se narodila holčička. Je nádherná a říkala, že všechno zvládla v pohodě a chválila jak sestřičky, tak doktory(ky).
20. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Luci, nevolnosti se zklidnili od začátku 4 měsíce. Mám to ještě rozhozený ale nezvracím. Jinak já mám fakt dilema, jestli rodit tady nebo v Turnově... fakt nevím.
20. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte dievcata, za chvilocku sa budete divat na miminko kazdy den a nie len na fotecky, zbehne to raz dva :wink:
My sme boli vcera na kontrole, Jojko pribral maximum 620g za dva tyzdne cize uz vazi 5210g a meria 58cm. Narastol o 7 cm od porodu. Hrozne rychlo sa meni :fearful: Ale je zlatuckyyyyy. TAk sa teste na to svoje drobca, uzijete si ho potom az az. :slight_smile:
Alzbet este som ten kolotoc neodfotila, prepac nejako nemam casu ale slubujem ze to spravim coskoro.
20. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Taky jsem se vždycky těšila na obrázky miminka, mě doktorka dělala UTZ pokaždé, když jsem šla do poradny. Takže máme doma hafo foteček :slight_smile:. Ikdyž je to podle mně zbytečný, pořád ultrazvukovat, ale měla jsem z toho vždycky druhý vánoce :grinning: :grinning: :grinning:

Běti, ono to třeba bude tak rychlý, že nebude na rozmyšlenou, kam jet rodit. Já jsem to taky pořád řešila, mám to nastejno do Nymburka, MB i Brandýsa. Pak jsem si řekla, že už to nebudu řešit a prostě Boleslav. Doufám, že nebudu litovat. Příští týden tam jdu na sepsaní porodopisu, pokud by to tam na mě dělalo špatnej dojem, tak možná ještě změním názor. Ale snad ne a bude to tam v pohodě. Doufám!!!

Barc, ten roste jako z vody!!! Za chvíli z něj bude velkej kluk, hrozně to uteče, nám všem.

Luci, na video jedeš do Prahy?
20. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se ráno nesnídala. To zas byla chyba života. Právě jsem to vykopla i se včerejší večeří :grinning: Teda Karolína to vykopla :grinning: Já bych si to nechala.
Jinak já budu určitě rodit tady. Jse přímo z Bolky, všichni to za mnou budou mít kousek a ty tři dny nebo jak dlouho tam člověk je, to přežiju kdekoliv.Hlavně, že bude malá u mě :D
alzbet: tak to je fajn, že se ti to srovnalo :wink:
market: jj, na video jedu taky do prahy. Sem jdu akorát na ten test na cukr, ale nevím jestli to má smysl, vzhledem k tomu, že prostě po ránu nemůžu pozřít fakt vůbec nic a to ani jídlo ani pití. Myslím, že to nemá smysl no.
BArc: ty jo tak malej už je pěknej kusan. :wink:
20. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem ten test odmítla. Věděla jsem, že to poránu nedám :unamused: . Ale spíš jsem měla a mám ten problém, že musím hned poránu jíst, jinak je mi zle. Takže já bych od nás do MB na test nedojela, a obávám se, že nalačno bych v sobě opravdu ten hnus neudržela. Běžně jim tam maminky tu dobrotu vyzvrací :grinning: ....
Budu Ti teda fandit :slight_smile: . Asi tě to zvracení bude strašit až do porodu, co? To koukám, že jsem na tom byla ještě moc dobře!!! Ani z toho nejsi přes den unavená? Jak zvládáš pracovat?
20. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já uvidím, nějak si to rozmyslím a nevím, jestli to budu vůbec zkoušet. Každopádně dnešní snídaně mě honí pěkně :grinning: JInak máš asi pravdu, počítám, že zvracení už se do porodu nezbavím. Jedině prostě ani jeden čaj a ani ťuk po ránu, ale zkus to nějak vymyslet, když se ráno probudíš a máš hlad jak já nevím co. No jo ale ona se říká taková babská pověra, že pokud ženská zvrací pořád, tak je to holka :grinning: A u dvou kamarádek to vyšlo :grinning: Ale znám i holky co nezvracely vůbec a maj taky holku :slight_smile: Jinak co se týče únavy, tak třeba dneska jsem úplně vyřízená. Nejradši bych si lehla a spala a spala. Ale jinak chci být v práci co nejdéle to půjde. Takže do konce června určitě. Pak občas třeba půjdu té holčině co tu bude po mě pomoct , aby toho na ní nebylo moc. No uvidíme.
20. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek