• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
No vidis, tak to bude v pohode. Alzbet koncim, maly ma vola. Tak pa zatial. OOO a ozaj vsetko najlepsie ku zajtrajsim narodeninam :wink:
21. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš moc děkuji a pa pa
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet,
me trvrdlo brisko od nejakeho 18.tydne. Nesmi to bolet. Dr mi predepsala magnesium, jmenovalo se to MagneB6, bylo to na predpis, mela jsem brat tri denne, ale pak jsem brala jen pri obtizich. Nemej strach, je to velmi caste. Kdyz ti zacne tvrdnout, lehni si na bok, to pomaha. Hodne se setri a nic nenos. Dr to rekni na dalsi kontrole, jestli chces mit klid, zavolej si do ordinace, ale urcite te uklidni.
22. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fally: no mě to začlo někdy poslední týden. Je to vždy večer.
22. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem po kontrole. Mám +6kg, všechny testy - krevní obraz a tak v pořádku. Jsem zdravá jako rybička. A v úterý jedu v 6 večer na video. Hrozně moooc se těším. Jo a další kontrolu mám pak až 21. 5.
22. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Luci tak tu příští kontrolu máme stejně. Já mám zatím 4kg+ což jestli tak půjde dál tak mi zas vynadá. Ne že vynadá ale bude varovat. :frowning2:
22. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč by ti nadával? Mě nikdo neřekl ani slovo. by si taky mohli zkusit :grinning:
Alzbet: ty jdeš taky 21. 5. :slight_smile:, tak to na sebe budeme myslet :grinning:
22. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj budu ti držet pěsti, jdu hned ráno v 7:30. Posledně jsem byla jen v poradně a tak jako slušně mi naznačila že 3kg za měsíc je dost. Prej ví že se to snadno říká ale je to pro moje dobro.
22. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu v 9:00, jinak mě to zatím vychází přesně 2kg za měsíc
22. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jenže já do té doby jen hubla takže v tom takový problém nevidím... jen doufám že to nebude horší. Vážím se denně, vždy hned po ránu.
22. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bety, kašli na to, hlavně ať se má mimis dobře :wink:
22. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaslete na vahu, jezte normalne a ono si telo rekne samo. Ja jsem pribirala okolo 20 tydne taky cca 2 kila mesicne a od 30 tydne pak vubec nic. Hlavne budte v pohode. Nekdo pribere vic a nekdo min, tabulky jsou teorie. Zalezi treba na tom, kolik pak telo zadrzuje vodu a tak. Takze radim, jezte normalni, hybejte se jako driv a bude vsechno v poradku.

Jinak my jsme prave prisli z kontroly v sesti tydnech. Maly ma pet kilo, 54cm a je to pekny macik. Z toho jeho vztekani ma malou kylu, ale neni to pry potreba resit. Brali mu krev a zitra budou vysledky.
22. dub 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky bych tu váhu nijak extra neřešila
fally. malý roste jak z vody, co??
22. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý roste jak z mlíčka :slight_smile: No, je to otesánek. Naštěstí teď už přibírá méně, ale jednu chvíli to bylo i 100gr denně. Teď má 5 kilo, dohnal všechno, co v bříšku nestihl. Je to šikulka, už sám drží hlavičku a předpisově pase koníčky. Akorát je to vztekloun a když se mu něco nelíbí, tak to dá náležitě najevo.
22. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: no jo, jak z mlíčka :grinning: :grinning: Jen ať hezky papá. No já jedu v úterý na to video, tak jsem zvědavá, kolik už malá váží a tak
23. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,

Fally: to je radost, že je malý taková šikulka :wink:

Váha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , zrovna dneska odpoledne jsem se zhrozila. Já jsem do 12tt zhubla 3 kila a pak jsem začala nabírat, když jsem za jeden měsíc nabrala 3,5 kg, tak jsem dostala pěkně vynadáno. Pak se mi to dařilo držet 2-2,5kg za měsíc. Dneska po zvážení mám nahoře 13Kg!!! Mrzí mě to, ale říkám si, že už na to kašlu. Nemíním se stresovat ještě tímhle. Hold mám hlad, tak jím. Už mě to nebaví řešit a chci být v pohodě.
Doufám, že do porodu se vejdu do 16kg :sunglasses: ...
A to jsem si myslela, jak to bude v pohodě a jak někdo může během těhu tolik nabrat. A ejhle ono to vůbec není těžký :sweat_smile:

Lucí: snad se vám maličká na videu pěkně ukáže
23. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, neboj,po porodu to jde rychle dolu. Ja jsem naopak po navratu z porodnice, kdyz opadl ten stres, jedla jako zjednana. Porce jsem si davala jako manzelovi a jedla jsem porad hrozne sladkeho. Nabrala jsem akorat na svoji puvodni vahu. Cukr jsem potrebovala pro energii, hodne piti a tak, ono to vstavani k mimcu a navic kojeni sebere spoustu energie. A navic zacina leto, takze spousta prochazek s kocarkem... Jej, uz to mas za chvilku.
24. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Market jsem taky zvědavá, jestli se do 16kg vejdu, ale jak říkáš, je to jedno a hlaně ž je mimi spokojené :grinning:
fally: přesně, procházek s kočárkem a lítání kolem miminka toho bude.........a kila půjdu sama dolů.
26. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: taky si říkám, že když budu chodit s kočárkem a pořád okolo malýho běhat, že se to zase zlepší a třeba se brzy vrátím do hadříků, co jsem nosila před těhu. Asi to bude chtít trochu snahy, ale určitě to půjde :wink: . Musíš mít chutě na sladké, když jsi ho v těhu nesměla. Já jsem teda na sladký odjakživa. Asi to mám po tátovi, je to jedinej chlap, kterýho znám, co se s chutí pustí do dortu, čokolády, .... a denně sladký potřebuje, jinak je nesvůj. Ale je hubenej!

Luci: a kolik máš nahoře? Ty jsi hodně štíhlounká, na Tobě se ty kila lehce ztratí...

Dneska jsem jela neplánovaně na gyndu, zase mám zánět. To už mám v těhu počtvrté. No, snad to miminku nijak nevadí :confounded:
26. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: byla jsem v poradně ve čtvrtek (24+0) a měla jsem +6kg. Mrkni do alba, tedď jsem tam dala fotku pro porovnání, kolik jsme povyrostly za 3 týdny :grinning:
26. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: krásně Ti bříško povyskočilo :grinning: , moc pěkné :slight_smile: ... 6kg je pohodička, to se pravděpodobně vejdeš v pohodě do těch doporučovaných 12,5kg.
26. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: no uvidíme uvidíme. Nějak nemám přestavu.
26. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky: uci opravdu krásně rostete. Jde to teď nějak rychle viď? Já už se nemůžu dočkat další kontroly.

Mám dotaz, nevíte někdo z čeho se vypočítá mateřská když budu doma celé těhu? Bojím se aby to nebylo z tý nemocenský.
26. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet díky za pochvalu. Já se těším na zítra na to video.
26. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti závidím, taky bych chtěla video...
26. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: a jdete nebo ne??
26. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o ničem takovém mi nic neříkali. Jen o tom velkém UZ a který jdu asi ve 22tt
26. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no alzbet na ten to video se musíš objednat sama, stojí to tady v bolce asi 1200 a děléá se to myslím ve škodovce.
26. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
něco jsem o tom slyšela... to je u toho Čepelíka?
26. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo jo, Čepelík vím, že to dělá určitě
26. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek