• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
No já nevím... sice je to památka ale nějak nám to finančně nevychází takže počkáme až bude na světě... :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj, s těma penězma je to na prd. Ani mi nemluv :frowning2:
26. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tu řešíte 3D-éčko, tak to musím napsat. Mě to dělal taky Čepelík a rozhodně do toho z dalším mimískem jdu znovu, akorát tentokrát bez pohlaví....to se necháme překvapit. Je to nádherné, věnoval se mi cca 1 hod, všechno co viděl komentoval nahlas ihned a pak při zpracování toho DVD i popsal přímo do obrázků. Je tam záznam bouchajícího srdíčka, barevné křížení v srdíčku a po videu několik fotek v 3D kvalitě. Platila jsem také něco kolem 1200 včetně jedné fotografie přímo na místě a jednoznačně doporučuju, taková památka jak pro Vás, ale hlavně pro toho mimíska je k nezaplacení. Moc se těším, až se na to budu s Terkou dívat. Myslím, že v životě utratíme daleko víc za blbosti.
Luci užij si to!!!
26. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra: Tak teď se těším ještě víc :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci- hlavně Čepelík je úžasnej :wink:
26. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme byli take u cepelika a opravdu doporucuju. Bylo to presne jak popisuje petra - asi hodinu se nam venoval, vse vysvetloval, popisoval a to video bylo skvele. V tehotenstvi jsem se tesila na kazdou fotecku z ultrazvuku a to video nas s manzelem nadchlo. Konecne jsme meli cas si miminko poradne prohlednout a videli "dukaz", ze tam opravdu je. Taky jsme to ukazovali rodicum. Vim, ze jsou to penize navic, ale myslim, ze zvlast u prvniho mimca, to za to stoji.
26. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky jsem slyšela na Čepelíka samou chválu, ale to už jsem tady psala... I to, že je ještě v ordinaci s Novotnou a ta je sice úžasná doktorka, ale na 3D UTZ bohužel nic moc :frowning2: ... Já jsem video nechtěla, protože na to s přítelem fakt nejsme. Ani neuvažujeme nad koupí kamery. Sotva si občas prohlídneme nějaký fotky.
Miminko ale budu fotit snad denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , páč se nebudu moct vynadívat....

Jinak fotek z 3D máme doma strašně moc, to jsem fakt neodolala při každé kontrole :grinning: .

Začínám bát nějaká vystreslá z porodu a toho mýho už nechci nikam pouštět (teda na kolo ho pouštím, ale jinak nikam) a nechci mu dovolit pivo, co kdyby náhodou něco. Teď mě ukecává na víkend, máme oslavu a chce koupit sud. No já nevím, fakt z toho nejsem nadšená. Sice si myslím, že do porodu ještě času dost, ale klidná teda nejsem.
27. dub 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett, manzel uz posledni mesic taky nepil. Coz o to, me by prinejhorsim odvezla sanitka, ale jak by se dostal do porodnice on...

Jinak preji vsem dobre rano, dneska jdu na kontrolu na gyndu po sestinedeli, tak jsem zvedava. Potrebuji nejakou antikoncepci a tak, poreferuji, jak jsem dopadla.
27. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra: já ale nejdu k čepelíkovi, já sem do Boleslavi půjdu už tak max odrodit, jinak jedu zase do Prahy, možná že i některá z vás zná dr. Karhana a dr. Šťastnou (Flekáčovou), dříve dělali oba tady v Boleslavi. A oba jsou naprosto super.
27. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: ani mně nejde o to dostat se do porodky, ségra bydlí kousek a je pořád na telefonu. Jinak by mě tam hodil kdokoliv z vesnice nebo přinejhorším i ta sanitka. Ale nemám z toho dobrej pocit, už tak špatně spím a on děsně chrápe. No prostě mám milion důvodu, proč nechci, aby pil... a zase ho nechci pořád buzerovat... A je fakt, že když jde někam s klukama, tak si dá 1 pivo nebo pije nealko. Jen asi myslel, že když u nás bude grilovačka, že by se pivo hodilo.... Ale mě to štve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dej pak určo vědět, co Ti Dr. doporučila za antikoncepci a jak jsi na kontrole dopadla. Jak se Ti vůbec hojilo poranění? Měla jsi hodně šití? Co sezení, jak to šlo? A jak to jde teď? Trošku z toho mám obavy.

Včera když mě Dr. vyšetřovala kvůli tomu zánětu, tak to strašně bolelo, až se mi chtělo brečet, jak sakra zvládnu ten porod?

Luci: já znám tyhle doktory jen z vyprávění a podle jména, jinak s nimi nemám zkušenost. Flekáčová je asi ta tvoje známá, co jsi k ní do Prahy přešla, viď? Co že odešli z MB?
27. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurááá máme první kopanec, byl přímo unikátní
27. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbět: gratulace :grinning: supeeeer
27. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ráda moc ráda že je v pořádku
27. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: jj, přesně jak říkáš
alzbet: no super, gratulace :grinning:
27. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Market a vlastne vsichni,

kontrola u doktorky dopadla dobre, pry se vse hoji, jak ma. Ale kdyz to vezmu poporadku: ja jsem se hojila dobre. Uz po porodu jsem celkem bez problemu sedela a rozhodne jsem neskucela. Dokonce hned druhy den po porodu jsem si sama dosla na velkou. Akorat mi to vsechno prislo takove cizi a jinak citlive, takove jak prebrnele. Nejvic me bolel postevacek nebo mocova trubice, asi pohmozdena z tlaceni. Ale ja byla v pohode. Az pozdeji jsem se dozvedela, ze jsem byla docela dost poranena, i dneska mi moje dr rikala, jestli ovladam konecnik, ze pri tak velkem nastrihu se casto porani svaly. Ale ja si myslim, ze nejsem na nastrizena primo z porodu, ale z te operace pak, kdy mi vyndavali tu prirostlou placentu. Jedina neprijemnost byla poporodni krvaceni, kdy jsem krvacela sedm tydnu, nejdriv hodne, ze jsem potrebovala i dve poporodni vlozky najednou, pak stacila obycejna a nakonec jsem si brala dve intimky.
Antikoncepci jsem dostala na vyber bud injekci nebo tabletky. Nakonec mam tabletky Azalia, ktere jsou vhodne pro kojici matky, berou se hned (nemusis cekat na mestruaci), akorat prvnich 14 dni je potreba se chranit jeste kondomem.
Jinak sex uz jsme zkouseli, mazleni super, ale na styk je to vsechno hodne citlive a bolave. I to vysetreni od doktorky nebylo vubec prijemne a cely den po tom krvacim.
Jinak jsou pak jeste citliva prsa. Nejdriv je hrozne je rozkojit, bradavky fakt trpi, ted uz jsou bradavky v poradku, ale obecne jsem hrozne citliva na chlad nebo dotek treba jen nocni kosile. A taky mi porad tece mlicko, takze bez vlozek do podprsenky ani ranu. Kolikrat mi prsa ztvrdnou, ze musim odstrikavat, vcera jsem odstrikala z jednoho prsa 150ml! A to mam normalne velikost A (ted B).
Ale nebojte, je to skvely pocit mit toho drobecka. I kdyz obcas je to zahul, kdyz porad krici a zlobi :grinning:
27. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Pridam po case svoju trosku do mlyna :D
Alzbet, gratulace ku kopacom, hura hura uz o sebe dava vediet. Jee normalne zavidim. Bol to taky krasny pocit.
Ja som bola tiez na kontrole po sestonedeli, som v uplnom poriadku, ani ma nic neboli , nekrvacam, proste pohodaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Antikoncepciu som nechcela, kedze kojim, tak by som otehotniet nemala a zas beriem to tak ze ked sa stane vadit mi to nebude :grinning: Ale myslim ze tak skoro to nebude. Inak malicky je uplne suprovy,neplacka, nehneva, uz mame rezim. Mam pocit akoby sa u nas nic nezmenilo len sme zrazu traja :grinning: Musim sa uz zacat venovat skole, To bude troske terno, lebo som lajdak a predsa toho casu je menej, ale skusim to zmaknut. Ked budem na seba prisna tak to zvladnem.
Tak sa majte krasne, uzivajte si tehotenstva a vsetkeho okolo. PA
27. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla vypít sladký pitíčko a docela mi to i chutnalo. Za půl hodinky jdu zpátky na druhej odběr krve.
Jinak mám v albu fotečky naší princezničky :wink:
Video bude až za14 dní - info u mě v albu :wink:
29. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a jak moc je to píchnutí do prstíku nepříjemný. Mám z toho větší obavy než z pitíčka. :grinning:
29. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v nemocnici a do prstu mě nepíchali. Normálně mi vzali krev z žíly, pak pitíčko a pak znovu z žíly. TAkže v pohodě.
29. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to by bylo v pohodě. Já na odběry taky chodím do nemocnice
29. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ti budou brát taky normálně
29. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si mě uklidnila....a mě to bylo divný, minule byl v čekárně pán, měl normálně náplast jak při běžným odběru a volal. A právě mluvil o tom čaji že byl celkem dobrej. Tak mi to nešlo dohromady. tak možná když to berou u dr tak jen píchnou. Mám fakt radost.
29. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady v nemocnici fakt píchaj do žíly. Kamarádka byla u Čepelíka a tam jí píchali do prstu a ještě za to platila stovku.
29. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš. Mě celou dobu posílá do nemocnice.
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty chodíš k Čepelíkovi??
29. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,

Luci: krásná holčička :slight_smile:
Alžbět chodí k Sochůrkovi. Čepelík odebírá u sebe v ambulanci. Není to tak dlouho, co jsme to tady probíraly s Fally, že už se těhule musí odebírat ze žíly - jinak jsou výsledky odběru zkreslené...
29. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: děkuju
jj, odebírá v ambulanci a chce za to stovku :confused:
29. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ten základní test na cukrovku tam dělá zadarmo a pak má v ceníku na vyžádání za 100... Prase aby se v tom vyznalo :frowning2:
29. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak kamarádka si o něj určitě nežádala :grinning:
29. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Tak to pak absolutně nechápu. V ceníku ho má uvedený jako test na vyžádání za kilo. Mně to bylo divný, když jsem si to tam četla, proč by o to měl někdo žádat, když je to běžné vyšetření těhotných :rolling_eyes: ... Já tomu nerozumím...

Barc: To je fajn, že na kontrole všechno v pořádku. Na antikoncepci kojením bych fakt nespoléhala, ale když Ti vlastně neva, že by bylo druhé mimi, tak na co to hrotit :slight_smile:.

Fally: Já chci být taky po porodu takhle krásně se hojící :slight_smile:.

Dneska mi kamarádka radila na popraskané bradavky Levandulový olej od Weledy, že je prý výborný, jen se nesmí dostat miminku do pusinky. Takže klasika před kojením omýt.

Byla jsem sepsat porodopis - a řeknu vám, že to tam na mě moc dobrý dojem neudělalo. Kamarádka mě ale uklidňovala, že na porodnici to bylo dobré a porodní asistentky milé, doktorky taky... Mám z toho lehce strach, ale snad to bude v klidu :wink:
29. dub 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek