Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
luckamb
29. dub 2010
market. neboj to zmákneš, hlavně je to na pár dní, vyprdneš prcka, pár dní poležíš a mažeš dom 😃 😃
fally
30. dub 2010
urcite jde jen o par dni, ale na druhou stranu je to par nejvice stresovych dni v zivote. A kdyz se ti nedari treba kojeni nebo mas nejake bolesti, clovek to nedokaze brat chladnou hlavou. Zatimco normalne by se branil a treba se tam s nekym poskekal, tak vim, ze kdyz mas ten uzlicek a zblaznene hormony, brecis i proto, ze ti dosla zubni pasta.
markettka
30. dub 2010
Fally: no právě, já jsem i teď špatná z trochu nepříjemných sester a doktorů natož až budu po porodu - mám pocit, že to malé miminko nedokážu sama správně okoupat, obléct, nakojit, utěšit... Budu hrozně nervózní a jestli bude na mě ještě někdo nepříjemnej nebo si nebudu vědět s něčím rady, tak budu řvát jako želva... Já se ani tak moc nebojím samotnýho porodu jako neznámýho prostředí, personálu a toho, jak se o mimi postarám, aby se jim to dostatečně zamlouvalo :-|

Já vím, že je zbytečný teď nad tím takhle přemýšlet, ale když mě to nedá a bojím se, že to bude krize. Můžu si jak chci říkat, že je to n apár dní a pak už budeme doma a všechno bude v pohodě... Ale tyhle argumenty mi asi sotva postačí pár hodin nebo dní po porodu, až budu úplně na nervy ]-(
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
Market díky že si mě ujistila v mým rozhodování, pokud to půjde mažu do Turnova.

JInak ano chodím k Sochůrkovi a jsem nadmíru spokojená.
markettka
30. dub 2010
Běti, já bych nerada nějak shazovala Boleslavskou porodnici ještě předtím než tam půjdu rodit, ale nějak to tam na mě neudělalo dojem. Hlavně dole ty ambulance a čekárny - to je tak depresivní tam :-S . Sice jsem tam už byla několikrát dřív, ale doufala jsem, že se třeba něco změnilo.
Je fakt, že tam porodilo mraky mých známých a kamarádek a nikdo si výrazně nestěžoval... Zase to asi moc řeším :-S - tak snad mě to mile překvapí během i po porodu 🙂
markettka
30. dub 2010
Já vím, že nemůžou být stále stoprocentní a milý, ale zrovna v porodnictví bych si to fakt tak představovala 😢
luckamb
30. dub 2010
holky já ležela v Bolce v porodnici kvůli té laparce a všechno bylo naprosto v klidu. Sestřičky příjemné všechno fajn. A hlavně, měsíc po operaci frk mrk a Karolínka v bříšku, takže já to musím chválit.
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
nejsi sama, v mém okolí si právě moc porodnici v MB nechválí a ani na netu to není zrovna dobře hodnocený. Jsem děsnej stresmen a tak se bojím na koho narazím ale to nevím nikdy. Budu držet pěsti ať trefíš na milý personál

Jo a jinak v úterý jsem jela do práce s papírem a když jsem nastoupila do přecpaný městský dopravy, tak mě jedna paní pouštěla sednout. Dost divný pocit vám řeknu. Ale na druhou stranu jsem byla fakt ráda.
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
Luci takže nakonec Karolínka? Taky bych chtěla holčičku ale mám takový tušení že bude kluk. Nevím proč ale mám takový pocit. Já jsem byla s laparkou taky smířená dokonce i s umělým. A nakonec to bylo jak blesk z čistýho nebe.
luckamb
30. dub 2010
alzbet: jj, Karolínka to bude........teda pokud se u porodu nic nezmění 😃 😃 Ale všichni už jí říkáme karolínka. A teď v úterý mi potvrdili dva doktoři, že to jeopravdu holčička. 😃. Jo jinak já měla taky tušení, že to je kluk, jenmoje máma pořád říkala, že tomu nevěří a že o na by řekla, že čekám holčičku. A koukej.....moje tušení zklamalo a maminka měla pravdu 😃 😃 😃 Takže se zeptej maminky, ty maj vždycky pravdu 🙂
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
no právě, ukazovala jsem mamce jedny nádherný šatičky na léto, a ona na to, na šaty nemysli, budeš mít kluka. U nás jsou všichni pro to že to bude kluk jen táta a sestřenka říkají že to bude holčička
luckamb
30. dub 2010
Mě všichní říkali kluka jen mamka pořád dokola holku, tak prostě věř mamince 😃
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
hmmm takže kluk. No hlavně když bude vše ok. Takže malý Ládík
luckamb
30. dub 2010
alzbet: však už se to brzy dozvíš. Jdeš na UTZ teď někdy, ne??
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
jdu až 21.5. což je tak strašně dlouho
luckamb
30. dub 2010
jo tak to jdeme spolu 😃
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
tak to je prima, jdu v 7:30
luckamb
30. dub 2010
já v 9,00 😃
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
no nevím kam půjdu první asi k dr a pak do poradny nebo opačně? Nevím. Ale budu tam asi taky na dlouho.
luckamb
30. dub 2010
No já nevím jak to je u Sochůrka, ale já mám chodit vždycky nejdřív do poradny a pak k dr. prej.
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
jo taky tak chodím ale když mě objednala už na začátek ordinační doby tak nevím
luckamb
30. dub 2010
hm, tak to taky nevím........uvidíš 😃
alzbeta.hodautor
30. dub 2010
no to je vlastně i jedno kam mě zavolá, tam půjdu
luckamb
30. dub 2010
no a teď budeme odškrtávat dny do toho 21 :-d
fally
30. dub 2010
markett, neboj, peci o miminko zvladnes. Jde to nejak samo. Ze zacatku se sice bojis na maleho sahnout, ale doma si pak vsechno zajedes podle sveho a zjistis, ze to male neni tak krehke, jak vypada. Neboj, budes skvela maminka!
markettka
30. dub 2010
Já jsem v Bolce ležela na gyndě, doktor super, sestry jak která, ale v zásadě bych řekla, že se ke mně chovaly líp i díky tomu, že jsem měla nadstandart. 🙂 To zabírá na všech odděleních, asi nějaký psychologický efekt nadstandartu 😃 ....

Jako už nebudu přemýšlet nad jinou porodnicí a budu doufat, že všechno proběhne v pohodě 😉

Běti, jestli si volá do kabinky, tak to máš v pohodě. U nás má doktorka sice objednané pacientky na čas, ale do kabinky nevolá a ani sestra si nevolá k sobě. Takže já jsem tam z toho občas rozhozená trochu. Minule jsem byla objednaná na začátek pracovní doby jako první. Otevřely se kabinky, ale já tam nemohla páč jsem nebyla ještě u sestry v poradně. A co teď? Na dveřích nápis neklepat. Tak jsem čekala 15 minut po objednání stále na sestru. Nakonec jsem zaklepala a ona naštvaně vylezla ven, že jako proč klepu. 😃 .... Ale nakonec ok.
Tím, jak si nevolají do kabinky, tam jsou pak slušný bitky mezi pacientkama 😃 😃 😃
markettka
30. dub 2010
Děkuju Fally 🙂 , snad máš pravdu...
Já mám zdrávku a i jsem chodila hlídat půlroční miminko, ale tohle mi najednou příjde úplně jiný a hlavně než se trochu zaběhnu, budu asi nervózní... Hlavně když mě u toho bude pozorovat někdo, kdo má pocit, že tomu přece rozumí líp než já 😃 . Plus ta moje nevýhoda vizáže asi tak 16letý holky 😃
fally
30. dub 2010
Neboj, ja byla taky nervozni, zvlast pred cizimi. Kdyz jsem byla s malym u doktora a ten mi rekl, ze mam maleho polozit na brisko kvuli vysetreni, opatrne jsem ho otacela, drzela hlavicku a doktor me usadil s tim, ze mu ta hlava neulitne, ze s tim nadelam.
S tou vizazi 16ti lete holky jsi mi pripomela, jak jsme vcera byli s manzelem na vylete na Valdstejne a sedela tam banda kluku a kdyz jsem sla kolem s kocarkem, tak se sklebili, ze to takhle vypada, kdyz ma sestnactka mimco 🙂
Minuly tyden jsem byla prednaset v Brne a musela vzit maleho sebou. Na dalnici jsem sla do McDonalda kouknout, jestli tam maji prebalovaci pult. Mela jsem sukni a vysoke boty, proste vyfiknuta na prednasku, a to se tam kluci jen otaceli. Pak jsem si dosla pro maleho do auta a to uz na me koukali jak na zjeveni 🙂
luckamb
30. dub 2010
NO holky, mě typujou taky na mnohem míň 😃 😃 Tak koukám, že to tu budeme mít takovej spolek mladě vypadajících mamin 😃
markettka
30. dub 2010
Tak to jsme se teda sešly 😃 Občas pozoruju ty pohledy typu chudák holka, zbouchnutá, rodičům na krku, to je ta dnešní mláděž, samej sex, chlast 😃 ... A ono je to úplně jinak 🙂

Fally, tak brzy po porodu a už přednášíš? To tě obdivuju. Co jsi přednášela a kde?

Začni psát odpověď...

Odešli