• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
market. neboj to zmákneš, hlavně je to na pár dní, vyprdneš prcka, pár dní poležíš a mažeš dom :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite jde jen o par dni, ale na druhou stranu je to par nejvice stresovych dni v zivote. A kdyz se ti nedari treba kojeni nebo mas nejake bolesti, clovek to nedokaze brat chladnou hlavou. Zatimco normalne by se branil a treba se tam s nekym poskekal, tak vim, ze kdyz mas ten uzlicek a zblaznene hormony, brecis i proto, ze ti dosla zubni pasta.
30. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: no právě, já jsem i teď špatná z trochu nepříjemných sester a doktorů natož až budu po porodu - mám pocit, že to malé miminko nedokážu sama správně okoupat, obléct, nakojit, utěšit... Budu hrozně nervózní a jestli bude na mě ještě někdo nepříjemnej nebo si nebudu vědět s něčím rady, tak budu řvát jako želva... Já se ani tak moc nebojím samotnýho porodu jako neznámýho prostředí, personálu a toho, jak se o mimi postarám, aby se jim to dostatečně zamlouvalo :unamused:

Já vím, že je zbytečný teď nad tím takhle přemýšlet, ale když mě to nedá a bojím se, že to bude krize. Můžu si jak chci říkat, že je to n apár dní a pak už budeme doma a všechno bude v pohodě... Ale tyhle argumenty mi asi sotva postačí pár hodin nebo dní po porodu, až budu úplně na nervy :angry:
30. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market díky že si mě ujistila v mým rozhodování, pokud to půjde mažu do Turnova.

JInak ano chodím k Sochůrkovi a jsem nadmíru spokojená.
30. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běti, já bych nerada nějak shazovala Boleslavskou porodnici ještě předtím než tam půjdu rodit, ale nějak to tam na mě neudělalo dojem. Hlavně dole ty ambulance a čekárny - to je tak depresivní tam :confounded: . Sice jsem tam už byla několikrát dřív, ale doufala jsem, že se třeba něco změnilo.
Je fakt, že tam porodilo mraky mých známých a kamarádek a nikdo si výrazně nestěžoval... Zase to asi moc řeším :confounded: - tak snad mě to mile překvapí během i po porodu :slight_smile:
30. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že nemůžou být stále stoprocentní a milý, ale zrovna v porodnictví bych si to fakt tak představovala :cry:
30. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ležela v Bolce v porodnici kvůli té laparce a všechno bylo naprosto v klidu. Sestřičky příjemné všechno fajn. A hlavně, měsíc po operaci frk mrk a Karolínka v bříšku, takže já to musím chválit.
30. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejsi sama, v mém okolí si právě moc porodnici v MB nechválí a ani na netu to není zrovna dobře hodnocený. Jsem děsnej stresmen a tak se bojím na koho narazím ale to nevím nikdy. Budu držet pěsti ať trefíš na milý personál

Jo a jinak v úterý jsem jela do práce s papírem a když jsem nastoupila do přecpaný městský dopravy, tak mě jedna paní pouštěla sednout. Dost divný pocit vám řeknu. Ale na druhou stranu jsem byla fakt ráda.
30. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci takže nakonec Karolínka? Taky bych chtěla holčičku ale mám takový tušení že bude kluk. Nevím proč ale mám takový pocit. Já jsem byla s laparkou taky smířená dokonce i s umělým. A nakonec to bylo jak blesk z čistýho nebe.
30. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj, Karolínka to bude........teda pokud se u porodu nic nezmění :grinning: :grinning: Ale všichni už jí říkáme karolínka. A teď v úterý mi potvrdili dva doktoři, že to jeopravdu holčička. :grinning:. Jo jinak já měla taky tušení, že to je kluk, jenmoje máma pořád říkala, že tomu nevěří a že o na by řekla, že čekám holčičku. A koukej.....moje tušení zklamalo a maminka měla pravdu :grinning: :grinning: :grinning: Takže se zeptej maminky, ty maj vždycky pravdu :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě, ukazovala jsem mamce jedny nádherný šatičky na léto, a ona na to, na šaty nemysli, budeš mít kluka. U nás jsou všichni pro to že to bude kluk jen táta a sestřenka říkají že to bude holčička
30. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě všichní říkali kluka jen mamka pořád dokola holku, tak prostě věř mamince :grinning:
30. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm takže kluk. No hlavně když bude vše ok. Takže malý Ládík
30. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: však už se to brzy dozvíš. Jdeš na UTZ teď někdy, ne??
30. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu až 21.5. což je tak strašně dlouho
30. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jdeme spolu :grinning:
30. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je prima, jdu v 7:30
30. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v 9,00 :grinning:
30. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím kam půjdu první asi k dr a pak do poradny nebo opačně? Nevím. Ale budu tam asi taky na dlouho.
30. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím jak to je u Sochůrka, ale já mám chodit vždycky nejdřív do poradny a pak k dr. prej.
30. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo taky tak chodím ale když mě objednala už na začátek ordinační doby tak nevím
30. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to taky nevím........uvidíš :grinning:
30. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je vlastně i jedno kam mě zavolá, tam půjdu
30. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď budeme odškrtávat dny do toho 21 :-d
30. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett, neboj, peci o miminko zvladnes. Jde to nejak samo. Ze zacatku se sice bojis na maleho sahnout, ale doma si pak vsechno zajedes podle sveho a zjistis, ze to male neni tak krehke, jak vypada. Neboj, budes skvela maminka!
30. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v Bolce ležela na gyndě, doktor super, sestry jak která, ale v zásadě bych řekla, že se ke mně chovaly líp i díky tomu, že jsem měla nadstandart. :slight_smile: To zabírá na všech odděleních, asi nějaký psychologický efekt nadstandartu :grinning: ....

Jako už nebudu přemýšlet nad jinou porodnicí a budu doufat, že všechno proběhne v pohodě :wink:

Běti, jestli si volá do kabinky, tak to máš v pohodě. U nás má doktorka sice objednané pacientky na čas, ale do kabinky nevolá a ani sestra si nevolá k sobě. Takže já jsem tam z toho občas rozhozená trochu. Minule jsem byla objednaná na začátek pracovní doby jako první. Otevřely se kabinky, ale já tam nemohla páč jsem nebyla ještě u sestry v poradně. A co teď? Na dveřích nápis neklepat. Tak jsem čekala 15 minut po objednání stále na sestru. Nakonec jsem zaklepala a ona naštvaně vylezla ven, že jako proč klepu. :grinning: .... Ale nakonec ok.
Tím, jak si nevolají do kabinky, tam jsou pak slušný bitky mezi pacientkama :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Fally :slight_smile: , snad máš pravdu...
Já mám zdrávku a i jsem chodila hlídat půlroční miminko, ale tohle mi najednou příjde úplně jiný a hlavně než se trochu zaběhnu, budu asi nervózní... Hlavně když mě u toho bude pozorovat někdo, kdo má pocit, že tomu přece rozumí líp než já :grinning: . Plus ta moje nevýhoda vizáže asi tak 16letý holky :grinning:
30. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, ja byla taky nervozni, zvlast pred cizimi. Kdyz jsem byla s malym u doktora a ten mi rekl, ze mam maleho polozit na brisko kvuli vysetreni, opatrne jsem ho otacela, drzela hlavicku a doktor me usadil s tim, ze mu ta hlava neulitne, ze s tim nadelam.
S tou vizazi 16ti lete holky jsi mi pripomela, jak jsme vcera byli s manzelem na vylete na Valdstejne a sedela tam banda kluku a kdyz jsem sla kolem s kocarkem, tak se sklebili, ze to takhle vypada, kdyz ma sestnactka mimco :slight_smile:
Minuly tyden jsem byla prednaset v Brne a musela vzit maleho sebou. Na dalnici jsem sla do McDonalda kouknout, jestli tam maji prebalovaci pult. Mela jsem sukni a vysoke boty, proste vyfiknuta na prednasku, a to se tam kluci jen otaceli. Pak jsem si dosla pro maleho do auta a to uz na me koukali jak na zjeveni :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO holky, mě typujou taky na mnohem míň :grinning: :grinning: Tak koukám, že to tu budeme mít takovej spolek mladě vypadajících mamin :grinning:
30. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se teda sešly :grinning: Občas pozoruju ty pohledy typu chudák holka, zbouchnutá, rodičům na krku, to je ta dnešní mláděž, samej sex, chlast :grinning: ... A ono je to úplně jinak :slight_smile:

Fally, tak brzy po porodu a už přednášíš? To tě obdivuju. Co jsi přednášela a kde?
30. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek