Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
luckamb
30. dub 2010
markett: mě taky baví, když mi přijde do kanceláře klient a říká slečno nebo mladá paní? Asi slečno co?! a já říkám, nn kdepak už delší dobu paní. A oni........takhle mladá a už vdaná ???? No a teď k tomu všemu ještě těhotná 😃
luckamb
30. dub 2010
a ono mladý je 28 😃
fally
30. dub 2010
já pořád pracuju, co to jde. Teď zrovna honím uzávěrku na články do časopisu, dneska to mám odevzdat, ale musím si to o víkend prodloužit. Pracuji jako bytový designér a kromě navrhování interiérů píšu pro časopisy, před pár lety jsem napsala dvě knížky a teď přednáším o barvách (pro různé firmy v rámci školení). To víš, my mladý holky toho hodně stihneme 🙂
alzbeta.hodautor
2. kvě 2010
market u Sochůrka vždy vyjde sestra, dá ji nejprve kartičku a ona si mě buď zavolá nebo jdu jak na mě vyjde řada. Do kabinek nevolá.
luckamb
3. kvě 2010
Krásné dobré ráno po víkendu,
dnes si jdu pro výsledky té těhu cukrovky.
fally
3. kvě 2010
držím ti Lucko palečky, ať máš všechno v pohodě, dej vědět, jak jsi dopadla

P.S. Včera se známým narodil Jiříček, 3,55kg a 50cm (porodnice Jablonec n.N.)
luckamb
3. kvě 2010
Tak výsledky jsou negativní. Super.
No tak jiříček má výstavní míry 😃
markettka
3. kvě 2010
Ahojík,

Luci: to je super, hlavně jsi dobrá, že jsi to zvládla pozřít a udržet 😃

Fally: zrovna minule jsem si říkala, že jméno Jiří se dneska nějak nedává... Jmenuje se po tatínkovi nebo se jim to jméno líbí?

Já balím tašku do porodky a pořád vyhazuju, balím, vyhazuju, balím, nejradši bych si vzala dvacet tašek 🙂 všechno se hodí 😃
luckamb
3. kvě 2010
market: taky jsem na sebe pyšná 🙂
fally
3. kvě 2010
Jirka je i jeho táta a je to už druhý kamarád Jirka, který má malého Jiříka

Market, jestli mohu poradit, neber si do porodnice nic neteplého, je tam šíleně přetopeno. Já měla teplé ponožky a župan a pak jsem to vracela zpátky, akorát mi to zabíralo místo. Nevím, jestli i jinde, ale já v Boleslavi v porodnici neměla možnost dát si věci do skříně a měla jen noční stolek a zbytek věcí v tašce. Pak tam byla skříňka na věci pro mimčo.
markettka
4. kvě 2010
Fally, ségra mi taky říkala, že tam bude určitě příšerně teplo. Já mám župánek jenom takový krátký bavlněný, v podstatě vůbec ne teplý, jen abych měla přes sebe co přehodit. Jej, se skříní jsem počítala 🙂 ... No, bude to tam bájo na těch krásných pokojích a hlavně sociálkách 😃 . Ale nedělám si iluze, že na mě vyjde nadstandart 😞 - ikdyž on tam teda taky není noc moc, asi bych jen zbytečně vyhodila peníze :-|
fally
4. kvě 2010
Já byla nakonec ráda, že jsem nadstandard neměla, protože takhle jsme byli na pokoji po dvou a když se šla jedna osprchovat, tak druhá pohlídala mimča. Na nadst. by zůstávalo samo a sestry by tam určitě nechodily.
fally
4. kvě 2010
a taky bylo s kým pokecat. Je pravda, že obě mé spolubydlící bych si dobrovolně nevybrala, ale na nezávazný pokec to šlo. Lepší než čučet do zdi. A mimčo ze začátku pořád spinká.

Schválně říkám "ze začátku", protože ten můj dareba přes den spí tak dvě hodinky a v noci pak spí od devíti do jedné a pak do čtyř, pak už jen tak chvilkama. Dneska ho asi trápily prdíky, já spíš myslím, že už ho nebavilo ležet, tak jsem měla pochodové cvičení.
markettka
4. kvě 2010
Fally, ten je sladkej 🙂. Krásný miminko. Jsem na to zvědavá, snad nebudu mít uplakánka.
Nechci kecat, ale mám dojem, že v MB jsou dokonce nadst. po 2. Spíš mi tam šlo o sociálky na pokoji (no, když tam teď ležela mámy kamarádka, tak jim zrovna na nadst. netekla voda 😃 ). Takže to bych asi fakt vyhodila prachy z okna.
alzbeta.hodautor
4. kvě 2010
holky tak zítra letím na UZ, volala jsem že mi tvrdne břicho a ji se to nelíbí, prý je to brzo. Bojim se že je něco špatně. 😞
markettka
4. kvě 2010
Běti, to bude dobré. Určitě nám pak dej vědět, budu čekat. Zkontrolují tě a budeš mít klid. Já když jsem doktorce řekla, že si myslím, že mi tvrdne břicho, tak mi řekla, že by mě to hrozně bolelo, že to není možný. A tím s tím byla hotová |-| ...
Třeba to vážně nic není....
luckamb
4. kvě 2010
Běti neboj, mě břicho tvrdne už asi měsíc a dostala sem hořčík a je to v poho.
market: jj, v MB jsou nadstandarty i po dvou.
alzbeta.hodautor
4. kvě 2010
Holky volali mi od dr hned zpět a mám jet ještě dneska odpoledne. uvolnilo se jim místo tak jedem. A to jsem chtěla upravit vycházky.... Já to vždy cítím jako tlak v břiše a když si na něj sáhnu je jak šutr. Takže tam mám být v 14:30 tak se pak večer ozvu.
luckamb
4. kvě 2010
Alzbet: tak držím palce a dej vědět.
alzbeta.hodautor
4. kvě 2010
jj dám vědět
fally
4. kvě 2010
neboj, me take tvrdlo bricho nekde od 18tt a vsechno v poradku. Presne jak rikas, bylo jak sutr. Dostala jsem magnesium a bylo. Ani zadny castejsi kontroly, je to pry normalni. Kamaradka s tim byla asi mesic ve spitalu, ale byl to zbytecny stres. Kazdy doktor to bere jinak. Neboj.
alzbeta.hodautor
4. kvě 2010
no doufám že mě do špitálu nezavře. Už tak se doma nudím a celý dny proležet by byla moje smrt. Sestřička mi říkala že to není neobviklý ale je to celkem brzy. Taky mi doporučila hořčík a nebo kontrolu. Tak raději ať mě prohlídne.
luckamb
4. kvě 2010
jj, co tak poslouchám, tak tvrdne bříško každý druhý holce
markettka
4. kvě 2010
Jj, a už se taky odstupuje od léčby klidovým režimem. Skoro všude to řeší jen tím magnesiem. Asi to opravdu nepředstavuje až takový problém...
alzbeta.hodautor
4. kvě 2010
dostala jsem se na net až teď. Vše je ok, máme 300g a zatím to vypadá spíš na holčičku. Dostala jsem magnesko a klidový režim. Takže úprava vycházek zatím nehrozí.
markettka
5. kvě 2010
Běti, to je dobře. To pohlaví před vámi chce asi tajit miminko jedno 😃

Mne malej večer v 7 dal ručičkou pěkně do pánevní kosti. Nejdřív jsem se to snažila rozchodit a pak rozležet, ale bolelo to jako čert. Pak jsem se pořád pozorovala, takže jsem byla jako na trní, co se bude dít. V noci jsem se budila, jak tam sebou mlel a pak měl ještě škytavku. Doufám, že je vše ok, docela mě vystrašil. Měla jsem v plánu dneska cestu busem do MB, ale raděj sama nepojedu. Asi už je mu to bříško fakt malý...
luckamb
5. kvě 2010
alzbet: no super, tak doufám, že to bude opravdu holčička a budeme tu dvě 😃 ať si maj ti kluci z čeho vybírat.
markett: radši nikam nejezdi 😃
alzbeta.hodautor
5. kvě 2010
jj Market já bych taky raději nikam nejezdila.
Luci já si tak přeji holčičku ale smířená jsem byla s klukem tak uvidíme. Raději zůstanem u neutrálních barev.

Jinak mě štvou ty vycházky, chtěli jsme jet ke známým a to asi padá. Teď mám být do příští kontroly v klidu a doma nepracovat. Ale to teda nevím jak udělat.
luckamb
5. kvě 2010
alzbet: kolik si byla včera, když jste vážili těch 300g ??? 20 + ?
alzbeta.hodautor
5. kvě 2010
přesně 20tt, prej rosteme podle tabulek