• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
markett: mě taky baví, když mi přijde do kanceláře klient a říká slečno nebo mladá paní? Asi slečno co?! a já říkám, nn kdepak už delší dobu paní. A oni........takhle mladá a už vdaná ???? No a teď k tomu všemu ještě těhotná :grinning:
30. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ono mladý je 28 :grinning:
30. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pořád pracuju, co to jde. Teď zrovna honím uzávěrku na články do časopisu, dneska to mám odevzdat, ale musím si to o víkend prodloužit. Pracuji jako bytový designér a kromě navrhování interiérů píšu pro časopisy, před pár lety jsem napsala dvě knížky a teď přednáším o barvách (pro různé firmy v rámci školení). To víš, my mladý holky toho hodně stihneme :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market u Sochůrka vždy vyjde sestra, dá ji nejprve kartičku a ona si mě buď zavolá nebo jdu jak na mě vyjde řada. Do kabinek nevolá.
2. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno po víkendu,
dnes si jdu pro výsledky té těhu cukrovky.
3. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím ti Lucko palečky, ať máš všechno v pohodě, dej vědět, jak jsi dopadla

P.S. Včera se známým narodil Jiříček, 3,55kg a 50cm (porodnice Jablonec n.N.)
3. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky jsou negativní. Super.
No tak jiříček má výstavní míry :grinning:
3. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

Luci: to je super, hlavně jsi dobrá, že jsi to zvládla pozřít a udržet :grinning:

Fally: zrovna minule jsem si říkala, že jméno Jiří se dneska nějak nedává... Jmenuje se po tatínkovi nebo se jim to jméno líbí?

Já balím tašku do porodky a pořád vyhazuju, balím, vyhazuju, balím, nejradši bych si vzala dvacet tašek :slight_smile: všechno se hodí :grinning:
3. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: taky jsem na sebe pyšná :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirka je i jeho táta a je to už druhý kamarád Jirka, který má malého Jiříka

Market, jestli mohu poradit, neber si do porodnice nic neteplého, je tam šíleně přetopeno. Já měla teplé ponožky a župan a pak jsem to vracela zpátky, akorát mi to zabíralo místo. Nevím, jestli i jinde, ale já v Boleslavi v porodnici neměla možnost dát si věci do skříně a měla jen noční stolek a zbytek věcí v tašce. Pak tam byla skříňka na věci pro mimčo.
3. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, ségra mi taky říkala, že tam bude určitě příšerně teplo. Já mám župánek jenom takový krátký bavlněný, v podstatě vůbec ne teplý, jen abych měla přes sebe co přehodit. Jej, se skříní jsem počítala :slight_smile: ... No, bude to tam bájo na těch krásných pokojích a hlavně sociálkách :grinning: . Ale nedělám si iluze, že na mě vyjde nadstandart :frowning2: - ikdyž on tam teda taky není noc moc, asi bych jen zbytečně vyhodila peníze :unamused:
4. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla nakonec ráda, že jsem nadstandard neměla, protože takhle jsme byli na pokoji po dvou a když se šla jedna osprchovat, tak druhá pohlídala mimča. Na nadst. by zůstávalo samo a sestry by tam určitě nechodily.
4. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky bylo s kým pokecat. Je pravda, že obě mé spolubydlící bych si dobrovolně nevybrala, ale na nezávazný pokec to šlo. Lepší než čučet do zdi. A mimčo ze začátku pořád spinká.

Schválně říkám "ze začátku", protože ten můj dareba přes den spí tak dvě hodinky a v noci pak spí od devíti do jedné a pak do čtyř, pak už jen tak chvilkama. Dneska ho asi trápily prdíky, já spíš myslím, že už ho nebavilo ležet, tak jsem měla pochodové cvičení.
4. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, ten je sladkej :slight_smile:. Krásný miminko. Jsem na to zvědavá, snad nebudu mít uplakánka.
Nechci kecat, ale mám dojem, že v MB jsou dokonce nadst. po 2. Spíš mi tam šlo o sociálky na pokoji (no, když tam teď ležela mámy kamarádka, tak jim zrovna na nadst. netekla voda :grinning: ). Takže to bych asi fakt vyhodila prachy z okna.
4. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak zítra letím na UZ, volala jsem že mi tvrdne břicho a ji se to nelíbí, prý je to brzo. Bojim se že je něco špatně. :frowning2:
4. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běti, to bude dobré. Určitě nám pak dej vědět, budu čekat. Zkontrolují tě a budeš mít klid. Já když jsem doktorce řekla, že si myslím, že mi tvrdne břicho, tak mi řekla, že by mě to hrozně bolelo, že to není možný. A tím s tím byla hotová :pensive: ...
Třeba to vážně nic není....
4. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běti neboj, mě břicho tvrdne už asi měsíc a dostala sem hořčík a je to v poho.
market: jj, v MB jsou nadstandarty i po dvou.
4. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky volali mi od dr hned zpět a mám jet ještě dneska odpoledne. uvolnilo se jim místo tak jedem. A to jsem chtěla upravit vycházky.... Já to vždy cítím jako tlak v břiše a když si na něj sáhnu je jak šutr. Takže tam mám být v 14:30 tak se pak večer ozvu.
4. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: tak držím palce a dej vědět.
4. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj dám vědět
4. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, me take tvrdlo bricho nekde od 18tt a vsechno v poradku. Presne jak rikas, bylo jak sutr. Dostala jsem magnesium a bylo. Ani zadny castejsi kontroly, je to pry normalni. Kamaradka s tim byla asi mesic ve spitalu, ale byl to zbytecny stres. Kazdy doktor to bere jinak. Neboj.
4. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no doufám že mě do špitálu nezavře. Už tak se doma nudím a celý dny proležet by byla moje smrt. Sestřička mi říkala že to není neobviklý ale je to celkem brzy. Taky mi doporučila hořčík a nebo kontrolu. Tak raději ať mě prohlídne.
4. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, co tak poslouchám, tak tvrdne bříško každý druhý holce
4. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, a už se taky odstupuje od léčby klidovým režimem. Skoro všude to řeší jen tím magnesiem. Asi to opravdu nepředstavuje až takový problém...
4. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dostala jsem se na net až teď. Vše je ok, máme 300g a zatím to vypadá spíš na holčičku. Dostala jsem magnesko a klidový režim. Takže úprava vycházek zatím nehrozí.
4. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běti, to je dobře. To pohlaví před vámi chce asi tajit miminko jedno :grinning:

Mne malej večer v 7 dal ručičkou pěkně do pánevní kosti. Nejdřív jsem se to snažila rozchodit a pak rozležet, ale bolelo to jako čert. Pak jsem se pořád pozorovala, takže jsem byla jako na trní, co se bude dít. V noci jsem se budila, jak tam sebou mlel a pak měl ještě škytavku. Doufám, že je vše ok, docela mě vystrašil. Měla jsem v plánu dneska cestu busem do MB, ale raděj sama nepojedu. Asi už je mu to bříško fakt malý...
5. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: no super, tak doufám, že to bude opravdu holčička a budeme tu dvě :grinning: ať si maj ti kluci z čeho vybírat.
markett: radši nikam nejezdi :grinning:
5. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Market já bych taky raději nikam nejezdila.
Luci já si tak přeji holčičku ale smířená jsem byla s klukem tak uvidíme. Raději zůstanem u neutrálních barev.

Jinak mě štvou ty vycházky, chtěli jsme jet ke známým a to asi padá. Teď mám být do příští kontroly v klidu a doma nepracovat. Ale to teda nevím jak udělat.
5. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: kolik si byla včera, když jste vážili těch 300g ??? 20 + ?
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně 20tt, prej rosteme podle tabulek
5. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek