• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
no tak nějak i když si stále říkám že když tam byl vidět jen takový světlý flíček, žádný camprlik tak se to snad nedá změnit jak u tebe s pupečníkem... nevím. Tak ráda bych kdyby to tak zůstalo. na holčičky je tolik krásných věcí...
6. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: no povídej mi o tom...........:grinning: člověk neví co dřív kupovat.
6. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě. Zatím teda zůstáváme u neutrálu. A to mi všichni říkají že to bude kluk a jen táta a sestřenice myslí že holka. Těšila jsem se že mi to dr upřesní a ono nic moc. Nevím kdy budu mít další možnost UZ. Nějak se náš drobeček stydí a nechce se ukázat.
6. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vydrž, na začátku června už se ti určo ukáže :wink:
6. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud mi bude dělat UZ. Abych zas nebyla jen v poradně. No uvidíme no. Ale je to napínavý jak kšandy.
6. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím těhulinky a maminky...
Jen se chci zeptat zda někdo nemáte zájem o hrací deku s hrazdičkou pro mimiska a pak pro starší dětičky mám odrážedlo s tyčí Medvídka Pů!! tak kdyby byl zájem budu ráda že to užije další díťáko!!

Krásný sluníčkový den,
7. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Míšo a jsi si opravdu jistá že to už neužiješ? Nebude nové mimi?
7. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko, sem si jistá tak na dva až tři roky druhý mimi nebude...tak to chci předat dál ať to prostě někdo využije:slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet, jeee krasne brisko :grinning: Lucko ty tiez, holky mam z vas radost, normalne vam zavidim to radostne ocakavanie, to napätie a tak :grinning: Asi si dam skoro repete :grinning: :grinning: :grinning:
My sa mame dobre, malicky rastie a pribera uz ma nieco malo cez 6 kil.Zacal sa na nas usmievat a "rozprava" s nami, uz je s nim sranda :grinning: Mame z neho velku radost. Tak vas vsetky pozdravujeme paaa.
7. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BArc: Ahojky, malý je krasavec. Já ti zase závidím, že už ho máš u sebe. Nic ti není a nic ti nechybí :grinning:
9. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak malý Davídek má ve dvou měsících 5,6kg a 60cm. Má se čile k světu, je to pěkný darebáček :slight_smile: Zkouší to na nás pěkně, je hodně živý a upovídaný. Takové sluníčko.
V noci už obvykle docela spí. Usíná kolem deváté a spí tak do dvou-tří, pak ještě nakojím kolem páté a kolem sedmé už se budí, někdy ještě na hodinku usne. Přes den ale nespí skoro vůbec, jsem ráda, když ho uspím kolem oběda a vydrží třeba do tří, ale v poslední době usne na půl hodinky a víc ani ťuk.
9. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: malej už je teda kusan :wink:
10. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: Davídek teda roste :grinning:, co už nosíte za velikost?

Dneska jsem byla u Dr.
Miminko váží bez pár gramů 3 kila. Na monitoru se ani nehnul, sestřička říkala, že je to líný miminko. A jen co jsem vylezla před polikliniku, tak mě zkopal, že jsem myslela, že je to můj konec :grinning: . Někdy se mu to povede, že to teda bolí festově :unamused:
Na to, že bylo dneska dopoledne pěkně hnusně, bylo u doktorky narváno, že jsem myslela, že se odtamtud jentak nevykopu...
Naštěstí mě vzala přednostně hned z monitoru. Chudák nějaká maminka s partnerem tam čekala na UTZ už víc jak hodinu, když jsem odcházela :frowning2:
10. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, velikost davam neco 62 a vetsinu jeste 56. Docela sranda je ta velikost 0-3 mesice, protoze neco je mu stale jeste velke a mame jednu mikinu 1mesic a ta je mu porad velka :sweat_smile: .
Jenom uz kupujeme vetsi plinky. Nejdriv jsme meli velikost 2 od pampers, coz je na 3-6kg, ale raději teď uz máme vel3, coz je do 9kg, jsou pohodlnejsi. U tech mensich mel otlacene nozicky.
10. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
market: tak to už je pěkně velkej kluk :wink: No však už to taky máte za pár. Na porod se zatím nechystáte?
fally: stejně jsou ty velikosti zvláštní, co? Jedna 56 je maličká a jedna je pomalu na půlroční dítě (no to přeháním, ale....) :grinning:
11. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulky ,ako sa vam dari?
Market, ty sa uz urcite velmi tesis, o chvilu budes mat dorbca pri sebe, joooj je to krasne. Ze fally ? :grinning: Mne asi sibe ale normalne zavidim ten krasny pocit co vas caka po narodeni drobca :grinning: i ked si strasne uzivam aj toho svojho ze uz je pri mne, ze uz viem ako vyzera...a tak. My sa mame dobre, Jojko pocuva. Fally aj my uz mame 62 minimalne. A tak ako vravis tie 0-3 mesiace su take divne, nieco uz nemoze na seba navliect mesiac, a nieco mu bude dobre este aj o mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ALzbet, co ty ako sa mas? Lucko, co na cviceni? Kolko vas tam chodi?
Baby neviete od kedy sa moze chodit plavat s babatkami? A kde by ste mi odporucali? Pocula som dobre na Jicin ale viem ze aj tu v MB je delfinek ci alchtanek ci co tak ak by ste o tom nieco vedeli, dajte prosim info.
Dakujem . A este pripajam fotky hojdacky co sme dostali od susedov na par mesiacov, je to super , malemu sa to velmi paci ze ho to hojda a ze sa mu tam tocia hracky :grinning: Musime to potom ale vratit ked z toho vyrastie :grinning:
11. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barc: cvičení fajn, ale chodí nás tam pár...tak pět, šest, ale uvidíme, snad se to zvedne.
11. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že malému se v lehátku moc libí. Je to krasavec :wink:
11. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem hledala, jak je to s plavanim miminek a zatim jsem zjistila jen to, ze do sesti mesicu se plave doma ve vane a muzes si zavolat domu asistentku, ktera te to nauci. Pry se ma dite postupne otuzovat, zacinat na 37°a postupne klesat na 33°, protoze bazeny maji vodu asi 27°. Od pul roku se pak da chodit na spolecne plavani, neco jsem videla v galatee v kosmonosich a pak na dubcich. Na gynde u nas visel plakatek. Jinak podminka je zahojeny pupicek. My doma zkousime radit ve velke vane, malemu se to libi, uz jsme byli ve vane i vsichni tri :grinning: .
11. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a
mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou.
Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o
kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině lakomá!"
11. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí holky,

plavání - kamarádka chodila do kulturáku s malým a pak je ještě ten Delfínek. Ale já o tom moc nevím. Určitě chodit nebudu, ikdyž je to super. Já se pořád plácám z jedné mykozy nehtů a nohou do druhé. Takže smolík.
Koukala jsem na nějaká videa plavání maličkých miminek ve vaně. Tak třeba půjdeme do toho.

dětské oblečení - zrovna nedávno jsem vybírala, co si vezmu do porodnice a žasla jsem, jak jsou ty velikosti co výrobce úplně jiný :slight_smile:. Takže řídit se číslama absolutně nejde. Mamka mi koupila nádhernou soupravičku a tam to vyřešili fakt kulišácky - na každým kousku je napsáno 0-6 měsíců (opravdu výborná velikost :slight_smile:)

Holky, já se tak těším, ale i bojím. Už to snad bude za chvilku. Je to děsně napínavý, kdy to příjde :grinning: .... Počítám, že až bude ten můj někde na kole a já ho nebudu moct nikde sehnat :grinning: ...

Barc: houpačka super, taky mám půjčenou od kamarádky podobnou, tak jsem zvědavá, jak se mu v ní bude líbit, ale děcka z ní bývají nadšený.
11. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tchýně mi koupila bodýčka ve velikosti 42 - to ani nevím, že existuje a hlavně pochybuju, že to něj kdy narvu :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: Já viděla 42 v Kiku anepřišlo mi to zase tak malinký. Tak uvidíš. To je fakt co krám to spešl velikost :-d
11. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já vše kupuju nejmenší 56, nekupovala jsem jedinou 50 (četla jsem, že se obvykle dává nedonošeným, že stačí kupovat 56) a teď jsem měla v ruce tu 42, takže mi to přišlo vážně malinkatý. Ale třeba využijeme :wink: . Je to z CA a v Bolce jsem na 42 ani nenarazila, myslela jsem, že je 50 nejmenší velikost...
Jak ti jinak je? Pořád zvracíš nebo už konečně ne?
11. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja mela par kousku 50 (nebo newborn) a hodilo se mi to. Prvni mesic bylo malemu vse velike. Hlavne treba do dupacek pak daval obe nozicky do jedne nohavice :wink: . Ale spis jsem mela tech 56 a ono vlastne hodne je znacene vahove nebo jako newborn. Mensi jsem nemela.

Plavani zvazuji: maleho to sice desne bavi, ale me bazen vzdycky privede nejakou intimni mykozu, takze se mu vyhybam. Ale aspon to zkusime. Jen mam obavu, aby ve vode necural a nekakal, pri koupani pravidelne cura (zatim nekakal). :zipper_mouth:
11. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: snad ty koupací plenky všechno zachytí... s tím oblečením uvidíme no, někdy se mi zdá, že jsem toho nakoupila zbytěčně moc... aspoň teda bodýček mám mraky...
11. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, ze mne se smali, ze mam vecicek jak pro dvojcata, ale na druhou stranu, kdyz maly kazdy den neco poblinka nebo pokaka, tak se vic veci hodi. Taky nejde prat po jednom bodycku, je lepsi naplnit aspon trochu pracku. Takze bodycek mame pozehnane. Nejvic se mi osvedcily s dlouhym rukavem, protoze maly mel porad studene rucicky, ale letni miminka treba chytnou hezke pocasi. Nektere veci mel jen parkrat na sobe, ale neco mam oblibene a nejradeji bych mu to davala doted :sweat_smile: .
11. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si právě říkala, že přeci nebudu prát po pár kouscích a že je lepší mít nějakou tu zásobu. Ne vše mám nové, něco po kamarádce, něco i z aukra, ale v těch malých velikostech to bývá v super stavu.

Holky, dáváte dudlíky?
12. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mám asi 6 cca 8mi vteřinových videíí. Malá se normálně dloubala v nose :grinning: No a pár foteček ze včera jsem přidala do alba :wink:
12. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek