• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Ahoj. Dostala jsem se sem až zase teď. Alžbět, taky procházíme hádkama, já jsem hysterická a uřvaná, jindy v pohodě, divím se, že to se mnou vůbec může vydržet. Každej měsíc s tím chci praštit. On na spermio taky jít nechce - tvrdí, že je ještě brzy. Asi kdybych na něj víc tlačila, tak by šel. Ale nestojí mi to za ty ksichty a řeci u toho.
Na druhou stranu se mi do něj daří lejt Femigard a cpát ho vitamínem E a zinkem...
Nemám pro Tebe žádnou radu, protože ji nemám ani pro sebe...
Jsi vdaná? Nevím, jestli jsi to tady psala, nějak se nepamatuju.
Pokud se k tomu ale on staví takhle, tak bych se na to vykašlala taky.

Budu na Tebe myslet, ať je Ti líp...
24. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj dievcata, ja som tiez nemala skor casu.
Alzbet, to ma mrzi co sa deje, urcite to mas tazke, ale nevesaj hlavu, urcite sa to vyriesi. Drzim ti palce a prajem pevne nervy.
A hlavne sa tesim na stretnutie a si pohovorime a vyplaceme sa jedna druhej. :wink:
24. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky děvčátka moje... tak mě překvapil ještě včera
25. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj alzbet, ako sa mas dneska? Uz je to lepsie?
Ja som bola na vylete v Prahe ze kamaratkami, stretli sme sa, porozpravali co nove , bolo to super. Pred chvilou som prisla a sondujem co je tu nove :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co už dohodnout to naše kafčo?
25. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja som za :slight_smile: kedy mozete?
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, koukam ze jste se tu docela pekne rozjely :slight_smile:...tak mi taky uz zacali se snazenim, tak uvidime, ja uz se vidim s tim mega brichem a to jeste neprobehla ani jedna MS :grinning: ...nechame se prekvapit

to markettka: DiS na MB VOŠE je sakra dost, něco o tom vím... aniž bychom to věděly, dělaly jsme zkoušky obě :grinning: , já byla dálkařka :wink:
25. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra - gratuluju Ti k titulu, ale neděla jsem MB VOŠE ale školu v Praze :slight_smile: určitě jsem to tu psala

Na kafčo teď můžu kdykoli kromě úterý a víkendu
26. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
markettka, tak sa dohodnime na pondelok alebo stredu.
A snad to bude vyhovat aj alzbet, len by bolo fajn keby napisala v akom case, ona tusim pracuje na smeny.
Ja mam cas, teda zatial nic kam by som musela, takze dievcata napiste cas :wink:
26. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketkaa- aha, tak to je jedno ne :slight_smile:...hlavně, že to máme zdárně za sebou... chystáš se dál??? já jdu od září na Bc. tak jsem sama zvědavá, ja tobudu dělat pokud se zadaří, ale zase si říkám, že když jsem zvládla kojit při zápočtech z nejhoršího předmětu a ještě jsem stačila počítat na kalkulačce, tak to druhý už bude brnkačka :slight_smile:))
27. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky moje tak jsem se dostala až teď nějak o víkendu nestíhám...

jo už je to lepší o hodně. Včera jsme slavili manželův svátek a musím říct že na počítač nepomyslel a slavil s náma. Moc mě to potěšilo. A ten den co mě naštval, přijel ještě domů, prej pro něj nerozhodují kilometry ale důležitější pro něj je aby byl se mnou. No není to krásný??? Prej mě přijel zneužít... no chvilku trvalo než byla nálada. Ale stihli jsme to. Pak mě odvezldo práce... Fakt mě potěšil... :dizzy_face:
28. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak ako sa mame?
Alzbet, vidiis, ze to dobre dopadlo, tesim sa s tebou, urcite ste si fajn uzili :slight_smile:
Tak co to kafe? Nikto sa zatial neozval ci a kedy moze. Zajtra teda asi nie, lebo markettka pisala ze zajtra nemoze, ale co tak streda? Alzbet mozes odpoledne?
Tak dajte vediet. Papa
29. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra: Taky se chystám na Bc., ale ještě nevím, jestli mě vzali. Po Tvých zkušenostech to určitě zvládneš :slight_smile:
Budu držet palce.

barcaldine: středa odpoledne mi vyhovuje

alzbeta.hod: to je krásný :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketkaa- a můžu vědět kam se chystáš?? já se zatím ještě rozmýšlím a stále hledám, hlavně chci zkrácené studium už se mi na 3 roky znovu nechce...
29. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky já mám volno až na pátek takže se rozhodněte... příští týden mám zas odpolední
29. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod: Pátek mi rozhodně nevadí :slight_smile:

petra.vavra: Já bohuižel neseženu nic na zkrácené studium, tuhle možnost ve zdravotnictví nemám...
Půjdu pravděpodobně na soukromou vysokou zdravotnickou do Prahy. Snad mě vezmou, ale jelikož je to soukromá škola, tak na to docela spoléhám.
Nechystáš se třeba do Škodovky?
29. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám právě většinou pátky plný. Takže kdykoliv ale pátek nee
29. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já četla, že v pátek jooo, ach jo, jsem asi lehce mimo :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem si to špatně přečetla :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketkaa- do Škodovky nejdu, protože by mě vzali sice bez přijímaček, ale na celé studium. V Praze jsou asi tři školy, kde je možnost tří semestrů a jsem Bc. teda aspoň doufám :wink: , vzhledem k tomu, že chceme druhý mimi, by mi to vycházelo, že bych tak rodila a zároveň státnicovala, ale snad by se to dalo nějak skloubit. Jak jsem psala, už jsem to jednou tak dělala a šlo to, ale na druhou stranu musím říct, že mi ve škole vycházeli maximálně vstříc, což nevím, zda u soukromé školy můžu očekávat. No uvidím, jak se to nakonec vyvrbí :grinning:
29. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra: Důležité je to zkusit :slight_smile:, já myslím, že to klapne, všude Ti vyjdou vstříc, když vidí, že se snažíš a přitom se staráš o dítě :slight_smile:. Jen to asi člověk nemůže používat jako výmluvu na všechno, což jsi určitě nedělala, ale spousta maminek to umí výtečně. Já nemůžu, já mám dítě, já to neumím, já mám dítě, na to nemůžu, já mám dítě, tak mi to tady podepište, dejte mi tu zkoušku... Občas je s nimi docela sranda :slight_smile:....
29. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market: to neva já jsem mimo skoro nepřetržitě
29. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ta středa? Zrovna se i chystám do MB.
30. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj markettka, ja v stredu mozem, o kolkej a kde?
Alzbet mozes?
30. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky středa by šla...
30. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zařídím se podle vás, vidím to tak něco mezi 14 a 15, nevím jak máte práci....
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě nejlépe někde v Bondy centru
30. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo taky beru bondy ale kde? Já tam budu v půl třetí, může mi někdo dát kontakt na mobil? Dopoledne tu nebudu
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tu je můj mobil 777940073

asi už tu nikoho z vás nezastihnu tak mi prosím písněte kde se sejdem.... budu v práci do 13:45 tak mi během dopoledne prosím písněte... děkuji
30. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek