• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
jj Luci je to ten nejkrásnější pocit, když koukám na telku a několikrát za sebou taký šťouch... :grinning:, jako když říká: Přepni to, nemůžu spát! :grinning:
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, za chvilku ti zacne dloubat do zeber, moooc prijemne :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak miminko je sikula, opravdu je videt rozdil kazdym dnem. Kdyz place, tak mu uz tecou slzicky (malinkym detem ne, ty placou "nasucho"). Dneska v noci moc nespinkal, tak to ted dohani.
17. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: je krásnej :wink:
17. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fally to je kouzelný děťátko....
17. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za pochvalu, kdyby měl někdo čas, tady je i pár videí http://www.youtube.com/user/david06032010
17. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, ten je úžasnej, krásný videa :slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to je počasí to by se z toho jeden po.....
Jinak přeju dobré ráno :grinning:
19. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak akorat zustat v posteli nebo do horke vany
19. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
počasí fakt úžasný :angry: ... Vidím to na tu postel :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to vidím na práci do 5 a pak do 6 na cvíčo :grinning:
19. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nezávidím tu práci do 5, ale zase ti to aspoň utíká....
Já "opět" vařím, peru, žehlím, uklízím a kochám se výbavičkou - jako každý den :grinning:

V pondělí jsem byla na kontrole, všechno v pohodě. A v pondělí už razím na kontrolu do porodnice. Tak jsem tam na to zvědavá :confused:
19. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: přesně jak říkáš, alespoň mi to utíká. Ale tím jak je venku hnusně tak moc lidí nechodí, takže se to táhne jak smrad dneska.
Jinak už jsem si holky objednala přebalovací pult, tak se na něj těším až dorazí.
19. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký sis vybrala? Objednávala jsi z netu? Hoď odkaz.... Já mám na zakázku 2 takové velké přebalováky, doufám, že je využijeme :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám přebalovací podložku 70x70 http://ebutik.cz/index.php?men0=33&men1=85&list=1&prod=2134&usrCmd=details, jednu v dětském pokoji a jednu na skříňce v koupelně. Z jedné strany je "teplá" bavlněná a z druhé igelitová třeba na koupání. Vyloženě přebalovací komodu nemáme. Na to pak používám ty přebalovací podložky, protože malý velmi často po rozbalení čůrá nebo kaká a to bych se asi uprala.
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden mám takový a druhý má nahoře 2 šuplíky a pod nimi je skřínka na dvířka. Nejdřív se mi zdál obrovský, ale jelikož nemám skříňky na dětské hadříky a jiné věci, tak jsem ráda, že tam vše nacpu. Ty šuplík jsou fakt prostorný.
Až bude malej větší, tak k nim necháme dodělat ještě nábytek do pokojíku a z přebalováků se jen sundá ten vršek a budou z nich komody....
19. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, ta se mi taky líbila, ale pořád jsem nevěděla, co koupit. Nakonec jsem vzala tyhle...
http://eprcek.cz/bebe-jou-prebalovaci-podlozka-dvoustranna-beezz/produkt-1868/
http://eprcek.cz/pali-prebalovaci-podlozka-2stranna-gatto-miao/produkt-10715/

Snad jsem nevyhodila zbytečně moc peněz :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, tak vy jste se rozjeli :grinning:
My budeme mít tenhle:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luckamb/album/snaha-o-mimi-co-by-se-nam-libilo-aneb-zacinam/5163972/

je malinkej, ale za 1950 i s podložkou, hrazdičkou, košíčkama a hračkama :grinning: Hlavně se mi hrozně líbí jak je barevnej :grinning: Prostě mě nadchnul.

Jinak ta pruhovaná podložka je krásná. Já mám z tohohle vzoru povlečení. Jen jinou barvu proužků a ještě k tomu chci objednat zavinovačku.

Jo a jakej máš kočárke a odkud?
19. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Holky.

taky budu objednávat z ebutik.cz ale mnohem víc věcí ať nemusím lítat všude po městě a tahat to po jednom. Jinak já si dneska dala tu vanu a asi hodím relax jako každý den....
19. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak ten vypadá hodně dobře!!! Fakt moc pěkný a cena taky.

Ta otázka na kočárek asi byla na Fally, jestli to dobře chápu...
19. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market pultík je úžasný taky jsem takový chtěla, nakonec jsem usoudila že bude stačit komoda na věci a přebalovat budu na posteli :grinning:
19. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám teda devadesát procent věcí na miminko z netu. Vyhovuje mi to tak nejlíp
19. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo na netu se nakupuje dobře. Já chci objednat několik věci na batoleshopu a teď jsem objevila elinka.eu a ten obchod je v Novém boru, což je kousek, takže tam možná zajedu a některé věci nakoupím tam. Uvidím jak se mi bude chtít
Market: ne ta otázka s kočárkem byla na tebe, ale na Fally vlastně taky. Já totiž pořád nevím a vypadá to,ž e se s manželem u výběru kočárku zabijeme :grinning:
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak ten pult je z mimibazaru a děkuju za pochvalu.
19. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povím ti, že z kočárku jsem byla na nervy strašně dlouho. Několikrát jsem kvůli tomu i brečela, jak jsem nevěděla kterej :grinning: . Nakonec jsem si vybrala Inglesinu Magnum - bydlíme na vesnici a na to je to naprosto vyhovující kočár.
Je obrovský množství krásných kočárů, ale vždycky jsem na něm našla něco kvůli čemu jsem ho nemohla nebo nechtěla mít. Fakt jsem byla na prášky, nechtěla jsem vybrat špatně....

http://www.babycar.cz/katalog/inglesina-nova-kolekce-2010/produkt/kocarek---inglesina-magnum---bike-podvozek---zaffiro
jen jsem ho objednávala z jiného obchodu, ze slune-cz.cz (tam byl za nejlepší cenu)

Doufám, že z něj nebudu zklamaná, ale když jsme ho doma dali dohromady, tak se nám všem moc líbil a zdál dobrý.
19. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů Market moc krásný kočárek... a jakou sis vybrala barvičku? Modrý?
19. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochvalu, jj, modrý. Moc pěkný je ten růžový, ale pro chlapečka by teda nebyl :unamused: . Chtěla jsem neutrální kočárek i na druhé miminko, ale ten hnědý není moc pěkný a vínový se mi zdál, že je taky spíš na holčičku. Škoda, že nemají větší výběr barev. Dělají, myslím, golfky v moc pěkné oranžové, ale Magnuma ne, fakt škoda...
19. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: krásnej kočárek.
alzbet: ty si říkala, že už máš taky že jo?!
19. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ano mám kočárek. Mám foto v albumu. Ale není nový.
19. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek