• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Holky,
jsem dost překvapená obchůdkem mamaja.cz ... Včera jsem si tam objednala krásné bavlněné plenky do kočárku, 2 tašky Envirosax a sock ons (drží ponožtičky na nožičkách miminka). Hodinu po objednávce mi volali, že nemají skladem vzor jedné tašky, takže jsem si vybrala nakonec jinou. A teď mi to přišlo poštou. Super rychlost :slight_smile:

http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/tomi-flanelove-pleny-4ks
19. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo s plýnkama je to na netu nejlevnější.... v krámě je to o dost dražší
19. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co jste objednávali z eButik.cz, platili jste to před dodáním? Je to bezpečný? Aby mi pak vůbec něco přišlo, nemám s tím zkušenosti.
19. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ebutik platila dobirkou, ale jinak s nima velkoobchodne pracovne spolupracuju a vzdy spokojenost. Co maji skladem je bleskove, co je na objednavku, tak trva asi 14 dni. Kvalita dobra, vetsina sitych veci je polsko.
19. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: ty jsou krásný ty plínky. Ty si asi taky objednám.
alzbet: oni to skoro vsude všechno chtějí platit dopředu, když je to na dobíru, bývá to dražší.
19. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z ebutiku koupila vic veci, nemela jsem cas litat po kramech a hlavne jsem mela pocit, ze si tam moc nevyberu. Mam ve stejnem dekoru prebalovaci podlozku, mantinel do postylky, k tomu pak ladi i ostatni.

Kocarek mam Jane Slalom Pro, koupili jsme ho zde a max spokojenost i s dalsima obchodama:
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-pro-komplet-2009/
19. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Market myslim ze s kocarkem budes spokojna, ja mam podobny, Roan Marita, je to vyborny kociarik, hlavne je pekne odpruzeny takze malicky neciti ziadne otrasy a to ho vobec nesetrim. A potom pekne dlha vanicka. Som spokojna ja.
Alzbet na eButiku som objednavala veci, platila som to cez net dopredu, poslali mi omylom inu vec ako som chcela, pisala som im e-mail, odpovedali ihned ze sa ospravedlnuju a ze im mam tovar zaslat spät a oni mi poslu spravny, do dvoch ci troch dni mi prisla obratom spravna objednavka aj s preplatenym postovnym a balnym takze z mojej strany spokojnost. :wink:
19. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: božskej pes :grinning:
barc: ahojky :wink:
19. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine: Ahoj! Jj, Roan Marita i ta moje Inglesinka jsou z kategorie kočárků, ze které jsem vybírala. Oba se mi zdají super. Jakou máte barvu? Mají velký výběr, to než bych si vybrala :grinning: , to je snad lepší, že má Magnum jen ty 4 barvy v letošní kolekci :grinning: ...

Luci, ty plenky jsou krásný, já si objednávala modré a pro kamarádku neutrální zelené jako dárek (nenechali si říct pohlaví). Budou asi opravdu jen jako podložka do kočárku nebo přikrývka v létě. A taky na žmoulání :slight_smile:. Já jsem z nich teda nadšená :slight_smile:

Alžbět, já beru většinou na dobírku (podle toho, jak se mi to vyplatí). Na aukru a na mimáči se platí obvykle vše dopředu a nikdy jsem neměla problém. S ebutikem zkušenosti nemám....

Jedinou špatnou zkušenost mám s jednou internetovou lékárnou. Tam mě teda pěkně vytočili, ale naštěstí peníze brzy poslali zpátky. Od té doby objednávám jen na lekarna.cz a jsem maximálně spokojená.
19. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: no asi do nich taky půjdu. Uvidíme
jinak já mám nic moc zkušenost s mamitati.cz - než mi od nichdorazilo zboží trvalo to dýl jak měsíc. Objednávka 11.3. a dodávka začátkem května :frowning2:
19. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji všem za info. Já mám objednávku za 3000 a asi 9 věcí. Mám to tak pohromadě a jak říkáte je tam větší výběr než v obchodě. Tak snad to proběhne ok. :wink:
19. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:
20. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj :slight_smile:,

čerstvé zprávy z boleslavského příjmu na porodnici - včera jsem necítila pohyby, tak jsme večer vyrazili. Naštěstí vše v nejlepším pořádku, jen byl asi línej. Dneska zase řádí jako blázen :wink:
Byly tam strašně milé asistentky a mlaďoučká doktorka. Docela mě bolelo vnitřní vyšetření od ní, ale jinak v pohodě. No, docela jsem se po tom posledním zážitku z nemocnice zase hodila do klidu. Ale uvidíme na koho narazím v pondělí na kontrole :unamused: ...
A lůžkové to už bude zase o něčem jiným, nad tím raděj nebudu přemýšlet :grinning:
20. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: ty jo to vás malej pěkkně vyděsil, co? Neboj zvládnetet to tam spolu levou zadní :wink:
20. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jj, to mám totiž z toho jak čtu kdeco na koníku a v časácích a pak jsem vyplašená jako lesní včela.
Bylo to fakt zvláštní, vždycky se během pozdního odpoledne hrozně vrtí - teď nic a do toho mi bylo najednou tak zle. Hrozně na zvracení, po týdnu zácpy jsem měla průjem, unavená jsem byla jako blázen...
Aspoň jsem mohla v noci s klidem spát než se nervovat, jestli mu třeba něco není...

Zvládneme, ono mi to třeba bude všechno fuk, hlavně, že ho budu mít zdravýho u sebe :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: proto já radši nic moc nečtu, chodím si na svoje osvěčená témátka bez plašanů a je mi fajn :grinning: :grinning:
Ale máš pravdu, že si se v noci alepsoň klidně vyspinkala.
20. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, hlavne, ze vsechno dobre dopadne. Radeji jet zbytecne. Ja jsem na konci taky blaznila, citila jsem, ze mame miminko skoro doma a ze by vlastne uz v poradku prezilo, kdyby se uz narodilo a hrozne jsem se bala, aby se jeste na posledni chvili neco nepokazilo.
20. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, přesně tak. Miminko už bude za chvíli na světě a představa, že by se ještě něco mohlo pokazit je hrozná. Jedné holčině tady z koníka, která měla termín stejně jako já v červnu, umřelo miminko v bříšku někdy minulý týden. Ono se fakt může stát ještě cokoli. Ikdyž na to nechci myslet, tak mě občas něco vyděsí.
Doktorka v poradně mi řekla, že kdyby se mimi 2 hoďky nehýbalo a nešlo probudit, tak ať raději jedu na monitor. Tak jsem jela...
Jen jsem si tam pak přišla trochu hloupě...
No, ale teď teda řádí celej den :grinning: , nejlíp je mi když chodím. Sedět ani ležet mi moc nejde.
20. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: ono je fakt lepší některé ty příbehy prostě nečíst. Je hrozný co se může stát, ale člověka to kolikrát opravdu jen zbytečně vyplaší.
21. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: nečíst, nečíst, nečíst a už vůbec ne na úplným konci těhotenství. Jako příběhy o porodu už bych teď nečetla ani omylem :wink:. To jsem si jistá, že bych byla jen vystresovaná, naštvaná a zbytečně bych se bála.

Včera už večer vypadalo počasí moc pěkně a dneska zase hnus :frowning2: . To bych fakt od kvěna nečekala. Já chci létní počasí!!! nebo aspoň pěkný jaro :angry:
21. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujete vůbec nějakou dovolenou? Třeba jen tady v Čechách? S tak malými miminky bych asi nikam daleko nejela, ale docela mě zajímá, jestli nad něčím uvažujete.
Kamarádka byla teď v Egyptě a prý tam byla spousta těhulek s docela velkým bříškem - no já bych to asi během celého těhu nedala...
21. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: počasí jsemráno poslouchala na Deltě a hezky má být nejdřív 11. června. A včera to opravdu vypadalo taaak pěkně. Ach jo. Už mě to taky neba. Chtěla bych teploučko a sluníčko a tak.
Jinak dovču teda neplánujeme žádnou. Do konce června jsem v práci v červneci nastupuju na mateřskou ,, ale počítám, že budu mít ještě spoustu práce na dodělání. A připravit všechno pro Karolínku a tak. Pak se narodí a než se rozkoukám, že už jí máme doma a co s ní :grinning: :grinning: tak je říjen :-d
21. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až tak dlouho? To je na houby. V lednu jsem pořád zvažovala, jestli si koupit zimní bundu, aby se mi do ní vešlo bříško. Pak jsem si říkala, že kabát ještě určitě unosím do konce března a pak už bude hezky. No, místo toho ho tahám pořád, ale už ho nezapnu. Takže se musím vždycky nabalit do svetru a 2 triček a ten kabát jen přehodím přes sebe. Škoda... to kdybych věděla, tak bych tu bundu užila... Místo toho se můžu dívat na tílečka, co jsem si koupila :slight_smile:
A na malýho mám taky samý letní věcičky :grinning: takže už jako musí začít být hezky!!!
21. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky smutně koukám ddo skříně na tu hromadu tílek co tam mám a přeju si každý den aby bylo teplíčko, sluníčko, létíčko :grinning: A neboj na malou mám taky pár letních věcí :grinning:
21. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, na léto se už moc těším, měla jsem pro malého malinké letní oblečky s krátkým rukávem a zatím mi z toho vyroste.
Dovolenou planujeme. Loni jsme byli, kdyz jsem byla cca v 10tt na Sardinii, bylo to fajn, ale narocne, bylo mi spatne a byla jsem unavena. Letos chceme jet az v zari. Uvazovali jsme o necem letecky na otocku, nedoporucuji se "prujmove" destinace napr. Egypt, Tunisko a tak, ale maly je dost zivel a nevydrzel by s nami na plazi. Takze zvazujeme hory, abychom chodili s kocarkem a maleho udrncali. To bude zlaticko. Asi vezmeme i psa a bude to proste rodinna dovolena :slight_smile:. Takze buď Tatry, Alpy v Rakousku nebo ve Švýcarsku.

Přikládám srandovní fotku, jak Davídek usnul a pomalu se sunul. :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: to je super fotka :grinning: No hory jsou fajn nápad. Když já miluju válení se na pláži a vedro :grinning: Což pro prcka není ideál :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: ta fotka je boží :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak nám to tu utichlo děvčátka?! :wink:
Jaký jste měly víkend?
My v sobotu grilovačku u tchýně (má dnes svátek) a v neděli jsem dávali dohromady dětský pokojíček. Je to super a člověk se teda těší čím dál tím víc.
24. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas vikend dobre, ale narocne. V sobotu jsme delali novou terasu, misto dlazby jsme nechali udelat dreveny rost. V nedeli jsme pak jeli k rodicum na oslavu, tak si to asi dovedete predstavit. Davidek byl peceny vareny a sel z naruce do naruce. No a pak jsme samozrejme fandili! :astonished:
25. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kdo shanite levne plinky napr. Pampers, vyplati se je kupovat v Makru. Maji je balene vzdy dva baliky k sobe a daji se poridit s velkou slevou. Velikost NewBorn jsem tam kupovala za 230Kc za balik (108ks) a ted jsme kupovali Sleep & Play velikost 4-9kg za 187Kč/58ks (pritom v hypernove je maji za 246Kc). Obcas se da dobre nakoupit na aukru, zrovna vcera jsem tyhle plinky koupila se stestim balik za 130 plus postovne.
25. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek