• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
fally: to makro je dobrý nápad, já teda na začátek plenky mám. Dostala jsem už asi 5 balíků :grinning:
25. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:

Fally, nad Makrem jsem taky přemýšlela, že by tam mohli mít pleny za dobrou cenu. Teď mám nakoupené nějaké ze slev, ale pak řeknu tchýni, ať mi je tam koupí, myslím, že tam jezdí docela často. I vlhčené ubrousky by tam mohly vyjít levněji, co? Jaké vůbec používáš? Taky od Pampers?
25. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ze včerejší kontroly žádná změna. Mimísovi se zatím ven nechce. Ani včera při té bouřce :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych tak chtěla vědět, kdy to bude. Abych třeba jako ještě mohla být v klidu :wink:

Jak se máš Luci?
25. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem vyzkousela ruzne ubrousky, ale na cestovani mam pampers a na doma od DMdrogerie edice LOVEBABY.Ty stoji asi 70kc a hlavne maji obrovskou vyhodu - vytahuji se po jednom a ne jako nekonecny jeden ubrousek. To je super, protoze kdyz malemu drzis nozicky, tak mas jen jednu ruku :slight_smile: Delaji bud vonave nebo bez parfemace.
Market, mas to uz za par a za par dni budes mit miminko u sebe. Je to super, uvidis! Maly ma dnes dobrou naladu, pocasi ho uspalo a ted tu spokojene zvatla a prdi :slight_smile: Asi jdu prebalit. :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila na vyzkoušení 2 druhy ubrousků od Pampers, pak ty Babylove zelené (to jsou asi ty o kterých jsi psala, jeden balíček už jsem si otevřela pro sebe a zdají se mi dobré a fakt, že se dobře vytahují z obalu) a ještě nějaké ekologické ubrousky. Tak uvidíme s čím budeme spokojený.
Taky jsem si koupila hadrové ubrousky na namáčení - udělá se odvar z heřmánku a v něm se namáčí. To možná bude dobré na opruzeniny a třeba je budu používat jako žínky. Jsou krásně heboučké. Nebyly moc drahé, tak mě asi nebude vadit, když je nakonec na jejich účel ani nevyužijeme. Ale třeba se hodí.

Na zadeček používáš Rybilku? Já jsem si ji nakoupila, všichni okolo mě ji používají. Taky jsem slyšela chválu na Sudocrem. Zkoušela jsi ho?

Už se mi to vážně blíží :slight_smile:. Moc se na něj těším a taky se bojím. Ale určitě to zvládneme!!!
25. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelené jsou voňavé :slight_smile:

na zadeček a zpočátku bradavky používám jenom Bepanthen a max spokojenost. Koupila jsem tu velkou tubu a vydržela nám už skoro tři měsíce. Mažu jenom po koupání a ráno a v pamperskách nemáme žádné opruzeniny.
Jinak olejíček mám z lékárny slunečnicový (asi za 40kč) a na koupání SebaMed. V porodnici nám říkali, že čím méně chemie, tím lépe. Do koupele je dobrá Kamilka od Saloos s heřmánkem.

Jinak po porodu stále mažu bříško. Začala mi praskat kůže a pálilo to, takže ráno a večer pořád mažu krémem na strije pro těhulky (vymazávám tubu, co jsem měla). Ne snad, že bych měla strije, to naštěstí ani jednu, ale po porodu jsem měla kůži jako pergamen a hrozně mi praskala jako při mrazu.
25. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO holky, já z drogérky zatím nemím nic. Jen plenky a pár těch vlhčených ubrousků. Ale tak na to mám ještě času dost.
25. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
večer tak pěkné počasí a teď už zase takový hnus.... :angry:
26. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
manžel včera vyzvedl tu knížku v baby parku - jak je na ní reklama na baby webu a ta knížka je naprosto úžasná. Myslím, že se vyplatí za ní dát i těch 120 Kč poštovné, pokud si jí nemůžete vyzvednout přímo u nich. Takže doporučuju.
odkaz pro ty co o tom neslyšely : http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035-%20Maminky-ted-mohou-mit-Babywebstale-%20pri-ruce-Prichazi-Babyweb-doruky.aspx
26. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, už jsem o ní taky slyšela... Holky v jiném tématu ji mají snad všechny :grinning:. Jen mi nejde spustit tvůj odkaz, tak sem hodím tenhle:
http://www.babypark.cz/babyweb-do-ruky

Co v ní všechno je?
26. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: úplně všechno - od toho když chceš otěhotnět, přes celé těhotenství po zacházení s miminkem 0 - 3 roky, jak vybrat kočárk, jak kojit, jak koupat, jak přebalovat, otec u porodu - ano či ne.....fakt povedená........jo přehled očkování ...
26. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen na skok vas idem pozdravit. Mam teraz moc uceni, bol zapoctovy tyzden a zacina skuskove takze budem mat strceny nos v knihach :(
K umyvaniu zadocka: mam lekarka doporucila umyvat cistou vodou ked sa da, takze vlhcene utierky nepouzivam skoro vobec, len ked sme niekde vonku. Inak mame zadocek strceny v umyvadle a peke ritku vyclapkame cistou vodou. Natierame Rybilkou. Zadocek je krasny :D
Paa
26. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb to se asi i těch 120Kč vyplatí, viď? Já nevím, jestli to pro mě má ještě cenu, když mám velkou knihu o mateřství... Aspoň o ní ještě řeknu kamarádkám... Původně jsem si myslela, že je to nějaká knížka o Paroubkové :slight_smile:

@barcaldine taky mám takové přestavy, že budeme zadeček omývat hlavně čistou vodou, ale nevím, jestli to budu zvládat. Ráda bych, ale znám se :grinning: . A jak jsem si tak všimla, tak skoro všichni okolo otírají jen ubrousky. Každopádně na cesty jsou super. Jak to ty naše maminky zvládlaly bez takových vychytávek jako jednorázovky a ubrousky? Asi nikam nejezdily...
U zkoušek přeju hodně štěstí a jsi fakt dobrá, že to zvládáš i s miminkem. Máš můj obdiv :wink:

@alzbeta.hod kde tě máme?
26. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: já už taky jednu knížku mám, ale tahle je fakt hezká. uvidíš no.
26. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky jsem tu ale jen občas.... hlavně o víkendu tu nebývám, není čas.
26. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se vede alzbet?
26. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj už mnohem lépe. V úterý mě čeká další kontrola, nemůžu se dočkat.
26. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak miminko už kope jak o život ale hlavně v noci bohužel.
26. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ta kniha je super.... nedá se objednat na poštu? Připadá mi blbý aby sem jezdilo PPL kvůli knize. :grinning:
26. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, jen vím, že se dá za 120 objednat
26. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přemýšlím že bych si ji objednala, vypadá moc dobře a za tu cenu se vyplatí. Já mám jednu doma ale mám ji přečtenou a vše tam bylo tak jako zkráceně.
26. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jdi do ní :wink:
26. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráda bych ale teď jsem zjistila že musím být registrovaná a nějak nevím kde.
26. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na babywebu, se tam zaregistruj a pak to půjde.
26. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík
26. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
není za co :-d :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem si ji objednala a teď jen čekat, přečetla jsem si reakce na ni a všechny těhulky jsou s ní moc spokojený.
26. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen prý čekací doba je trošku delší. Ale holt jich asi posílají moc no :wink:
26. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád jen přemýšlím nad tím, jaktože je zadarmo... Obecně jsou tohle pěkně drahé knížky... Určitě si ji bere spousta těhulek a maminek... To je musí stát strašné prachy :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo je tam reklama na každé druhé stránce?
26. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek