• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
market: reklama tam není žádná
26. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ta knížka by polde mě vyšla tak na 6stovek. Překvapilo mě to. fatk moc.
26. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem jedna holka psala že tu knihu sponzoruje ČSSD tak možná si tím dělají reklamu, jinak taky nechápu proč je zdarma. Vypadá fakt dobře. Dík že jste sem dali odkaz. Jejím patronem je Petra Paroubková. A nevadí mi že budu čekat, spíš budu raději že nebude hned.
26. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj patronkou je Paroubková a ta knížka je fakt hezká :wink:
27. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nedeli jedu na cerny most, tak se tam podivam, jestli tu knizku budou mit na prodejne
P.S. Pristi tyden mame vitani obcanku, tak jsem zvedava, jak to bude probihat.
27. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů Fally kdybych měla cestu do Prahy taky bych se jukla ale bohužel. Tak ji mám objednanou a uvidíme no :grinning:
27. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: manža ji na čerňáku vyzvedával předevčírem nebo kdy to bylo
27. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally to budete mít vítání občánků někde u vás na vesnici nebo v MB? Já musím zjistit, jestli se to u nás vůbec dělá. Museli jste o to žádat nebo vám rovnou přišla pozvánka?

@luckamb a tu knížku vydají komukoliv? jen o ní prostě na prodejně požádáš?
27. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: přesně tak, jen tam přijdeš, řekneš jméno jeslti si zaregistrovaná na babywebu a jdeš domů
27. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů těším se až mi zavolají. Jen abych nečekala až do porodu :grinning: , pak na ni moc času mít nebudu
27. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: třeba zrovna budeš mít hodný miminko a času bue dost :wink:
27. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad, ale už teď si usmyslelo kopak v noci.
27. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: no jo, to Karol dělá taky v noci, než usnu, v práci..........v autě, vlastně furt :grinning:
27. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj v aztě taky, moc se jí nelíbí když sedím a mačkám si pupek...
27. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jukněte jak rosteme
27. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod paráda, bříško je krásný :slight_smile: . Necháváš si narůst dlouhé vlasy?
27. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj my jsme sevlastně od té doby neviděli viď? Ale mám co dělat aby jsem to neostříhala. V těhu se mi vlasy teda dost změnili.
27. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no jo, my se vlastně viděly před 11 měsíci poprvé a naposledy (zatím) :grinning: . Mně se vlasy v těhu celkem zlepšily, ne zas tak moc, ale poznat to je. Jsem zvědavá, jak jim dá zabrat kojení :wink:
27. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo taky jsem zvědavá, doufám že nebudu plešatá.... už tak jich mám málo. Doufám že se zas brzy uvidíme
27. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jak to vůbec vidíš s prací? už se tam do porodu nevrátíš, viď?
27. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím že se nevrátím.... doktor se totiž domlouval na vycházkách od příštího měsíce a počítám konec července už bych mohla jít na mateřskou
27. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod krásně rostete, sluší ti to :wink:
mě vlasy v těhu hrozně rychle rostou a rychle se mastí. :frowning2:
27. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítání občánků je u nás na vsi obnovená tradice, dřív to nebylo. Teď snad i poprvé po dlouuuuuhé době. Stavili se tu z obce a dali nám pozvánku, teda Davídkovi, že prý může vzít rodiče a příbuzné sebou :slight_smile: Tak jsme zvědaví, máme to přímo u nás na obecním úřadě.

Jinak knížku už jsem si taky objednala s tím, že osobní vyzvednutí v prodejně, tak uvidím, jestli mi ji rovnou v neděli dají.
27. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: tak to pak poreferuješ, jaké to vítání bylo :wink:
27. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fally u nás se taky vítání stále drží, no uvidíme jak to bude u nás

Luci i mě vlasy rostou celkem rychle, ofinu nestačím zastřihávat a že se mastí, to je fakt, mnohem rychleji než dřív.
27. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak z nás budou za chvíli dlouhovlastaice s vlasama pod zadek :-d :grinning: :-d
28. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to asi ne... mě takový háro už neroste... moc vlasů nemám. Ale v 15 jsem měla krásný vlasy do půl zad. :cry:
28. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: neboj, mě taky tak dlouhý vlasy nenarosotu. Max do půlky zad a konec. :slight_smile: Ale neva mi to. Stejně se nakonec nechám zase ostříhat po ramena. Jen nevím kdy :grinning:
28. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani já nevím, naposledy jsem byla u kadeřnice v lednu před mou první těhu prohlídkou. Měla jsem jít v dubnu ale nějak se mi nechce. :grinning:
28. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: já ke kadeřinici tak jako celkově moc nechodím, jsem líná jak veš a hlavně skoro nidky nejsem spokojená. Takže jednou za čas si pozvu domů kámošku, která mi udělá melíry a ostříhá mě doma :grinning:
28. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek