• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
já měla takovou spolužačku ale už bydlí v Numburku, škoda no. Jsem taky děsně líná tam jít. V lednu jsem tam byla asi po roce. Měla jsem hodně krátký vlasy a jak to odrostlo tak to nemělo žádný tvar. Měla bych tam jít zas ale nechce se mi.
28. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím se loučím, jdu si lehnout, bolí mě každý kousek těla. Chudák já. :grinning:
28. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já kdybych nechodila pravidelně ke kadeřnici, tak vypadám příšerně. Musím si vlasy pořád barvit, jinak s nimi nejde nic dělat a jsou strašně slabé. Takže každé 2 měsíce barva a každé 3 týdny na zastřihnutí ofiny :slight_smile: ...
Ale nebaví mě to a je mi kolikrát líto těch peněz, ale fakt bych vypadala jako pako....

Dlouho mi trvalo než jsem ale byla s nějakou kadeřnicí spokojená. :angry:
28. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Běti, já mám dneska válecí den, pořád bych se povalovala v posteli, zas je mi nějak divně, ale co bych chtěla 5 dní do termínu, že? :grinning:
28. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: 5 dní, co já bych za to dala :grinning: :grinning: Jinak jak říkáš, to je peněz az tu kadeřnici :unamused:
28. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb neboj, strašně to uteče :slight_smile:... docela to leze do peněz, obvykle dávám tak 800 Kč :confused:
28. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka já vím že to utečee, utíká to celou dobu docela rychle, ale prostě už se nemůžu dočkat až bude po těhotenství :grinning: :grinning: a Karol bude na světě :grinning:, holt ještě cca 11 týdnů (ale to už je fakt za pár)
28. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb přesně vím, jak ti je. Taky se nemůžu dočkat, až se nám uleví, že je Ládínek na světě. Ale docela jsem si to těhu užila, bylo to krásný a myslím, že se mi bude po bříšku stýskat (ale není problém si pořídit nové bříško, že? :grinning: )

to mě napadá, jak to vlastně @barcaldine nakonec udělala s tou antikoncepcí? Spolíháš na kojení?
28. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka no tak já si sem asi tak na 150% jistá, že se mi po bříšku stýskat nebude :grinning: a jak říkáš, můžeš si hned pořídit nové. I když jak víme, tak ani to mnohdy není zas až tak úplně jednoduché. Však jsem na něj čekala dva roky :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb svatá pravda, že to není tak jednoduché, ale zase věřím, že když máš už doma jednoho broučka, že už pak nejsi tolik vystreslá z toho, že to třeba nejde a tak to přijde mnohem snáž... Ale to to nesmí být způsobený nějakou nemocí jako třeba u tebe...
Mně bude bříško chybět, nemám ho ani tak velké jako jiné holky, takže mě zase tak neštve. Ikdyž, no, nadávám na to, že se nemůžu hnout několikrát denně. Asi si myslím, že se mi po něm bude stýskat proto, že už se mi to tak krátí :grinning: . Jsem ale ráda, že se s ním nebudu tahat přes parné léto, jestli teda letos nějaké bude :unamused:
28. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb a taky doufám, že brzy zhubnu!!! Špekatý bříško nechci :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak vam sem nakukujem a pozeram, dotaz na mna od Marketky :D Market ano, spolieham sa len na kojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial som MS nemala takze by to malo byt v pohode. Ak by som ju dostala spozornela by som a asi by sme si davali nejako bacha, ale nestresujem sa vobec. Priznam sa mne osobne by to neprekazalo i ked by to bol asi pekny zahul, ale ja som bola z toho tehu taka nadsena a teraz aj z maleho ze kym som vo svungu brala by som drobca cim skor. Ale oficialne si davame taky rok a pol do dalsieho snazenia. Ak by to prislo skor nevadilo by nam. Takze to nechavame plavat :grinning:
Inak som bola u Alzbet na navsteve aj s malym, vyzera velmi dobre, to tehotenstvo je take krasne obdobie. Sice som sa tiez nemohla dockat az drobca uvidim.
A nebojte, zhubnete urcite rychlo, mne to dalo cca tri tyzdne a napchalo som sa do rifli pred otehotnenim. Sice este mam taku malu sunecku na podbrusku, ale vobec necvicim tak sa nedivim ze tam je. Potom ked spravim par brusakov hadam zmizne aj ta. :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj. Tak to jsi mě moc potěšila, že kila jdou hezky dolů (snad půjdou i mně) a hlavně mám radost z toho, jak píšeš o těhotenství. Já už jsem tak nějak zapomněla na ty 4 měsíce zvracení a jak mi bylo příšerně a taky se mi těhotenství líbí :wink: . Radši bych ale mezi dětmi vetší rozestup a třeba budu mít pěknýho zlobivce a jentak se mi dalšího chtít nebude :grinning: ...

Dneska se mi zdál sen, že mi praskla voda :grinning:. Už z toho porodu asi fakt blázním :sunglasses:
29. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem. My měli v práci jednu holku a ta nemohla otěhotnět 7let. Nakonec se jí povedl chlapeček a o 15 měsíců později se jí narodila holčička. Takže je asi docela možný otěhotnět velmi brzy.

JInak jsem měla z milé návštěvy Alči a jejího drobečka velkou radost. Doma je hrozná nuda. No jak bych to řekla.... Maličký je už hodně veliký :grinning: . Až mě to překvapilo jak ten čas letí a jak brzy se z miminka vyklube batolátko.
30. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak z jednoho mám fakt velký strach. Z předčasného porodu. Jsem 6 měsíc a mám strach aby se mu nechtělo na svět moc brzy.
30. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Já mám zase strach, že tam chce zůstat dlouho. Mně totiž pořád není nic, co by nasvědčovalo tomu, že budu rodit :unamused: . To bříško už je fakt nějaký náročný. A mám nervy a už bych to chtěla mít za sebou :grinning: ....
Podle čeho usuzuješ, že bys mohla rodit dřív? :confused:
30. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,
tak jaký byl víkend? To je počasí, to by se jeden po..... co??
31. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vikend byl trocu pracovni. V sobotu bylo konecne hezky, tak jsme delali na zahrade. V nedeli mi prijela mamka na hlidani a tak jsem zehlila :confounded:.
Jinak potvrzuji, knizka z babywebu je super, je to poradna bichle. Skoda, ze jsem ji nemela uz v tehotenstvi.
Dost to pri vyzvednuti kontrolovali, meli tam primovytistene vsechny objednavky a poctive to podle jmena hledali.
31. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, pocasi je na ho..o :grinning: U nas cez vikend bola tchyne, ale celkom sme to zvladli :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli v sobotu u tchýně a v neděli u tchána :grinning:
31. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
market vydrz, mas to za par!
31. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že jste si víkend pěkně užily :grinning: . My jsme měli též pracovní. Týden před porodem toho mýho nenapadlo nic lepšího než předělávat zahradu :grinning: . Aspoň nám to ale utíká. Tchýni jsme měli na návštěvě taky :slight_smile: ...
Snad už ale bude počasí lepší, tohle je fakt tak akorát na depku.

Dnešní kontrola ok, jen jsem tam na můj vkus tvrdla nějak dlouho. Už mi pak začalo být lehce šoufl. Ve středu mám termín. V pátek další kontrola (jestli už nebude odrozeno). Fakt to šíleně letí.... Mimís mě dneska v noci nenechal vyspat, šíleně sebou mlel, tak to asi půjdu dospat teď. Teda pokud mě nechá, lítá tam pořád jako splašenej. Doktorka říkala, že to může znamenat, že už to co nevidět bude. Tak to jsem teda zvědavá :grinning:

31. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, tak vyzkousej nejake "babske rady" na popostrceni miminka. Doporucuje se trocha vinka, horka vana, masaz chodidel a nejlepsi je sexik. Nekdo rika jeste malinikovy caj a dlouha prochazka nebo vybehnout schody. A dej vedet, jestli to zabralo :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
říká se nechráněnej sex je nejlepší - říkala mi to i doktorka :wink:
31. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo adala jsem do alba bříško, kdyby jste se chtěli podívat. Teď roste opravu týden co týden.
31. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally nechráněný sex zatím nezabral, mytí oken ani ostřejší procházka taky ne, bouřka se mnou nic nedělá :grinning: Maliník se má pít měsíc před porodem, ale dneska jsem si ho ještě taky koupila a jdu do něj (kamarádce zabral). Horkou vanu si nechávám na zítra. Pak budu pokračovat v dalších tipech. Ale pokud není miminko připravené, tak nejde vyhnat ničím :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb moc krásné bříško :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka děkuji za pochvalu. :wink:
31. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka já ti nevím Markett. Břicho mi tvrdne i přes magnesko a jednou jsem měla pocit že učůrávám samovolně až jsem se lekla. Nestačila jsem měnit vložky. No uvidím co zítra řekne dr.
31. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky Mám už doma tu knížku jak jsem si objednala, dneska mi došla. Je prostě nádherná, vše dopodrobna vypsaný.
31. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek