• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
alzbet neboj, urcite bude vse v poradku. Me taky porad trvdlo brisko i pres magnesium, po namahavem dnu jsem v aute citila kazdou diru a tak nejak me pobolivalo "dole", ze jsem si rikala, ze z toho snad porodim. :zipper_mouth:
31. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

nejsem teda z mladoboleslavska i když kousek, z Turnova. Chtěla jsem vás poprosit, jste tu samé maminky nebo těhulky, mohli by jste mi poradit, jestli je někde v MB nějaká speciálka s kočárky, kde by se dalo vidět víc druhů pohromadě a "osahat" si je. Konkrétně se nám líbí značky x-lander nebo Implast. Za každou radu budu vděčná. Díky Míša
31. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, ráda bych poradila ale bohužel nemám tušení, my jsme po krámech kočárek nehledali, snad tu najdeš radu od jiné těhulky či maminky....
31. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fally děkuji za uklidnění... dnes se mi zdálo o porodnici. Zdálo se mi jak ležím na té koze a čekám co se mnou bude. Ale jelikož nevím co mě čeká tak se mi to ani nezdálo. Jen jsem tam ležela a čekala. :grinning:
31. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m24 Ahojky, v MB je prodejna Chicco (ale prodávají tam všechny možné značky kočárků a věciček) mrkni na www.petto.cz.
Tam mají asi největší výběr kočárků, jinde nic moc nemají. Ale popravdě, já bych si tam asi nevybrala. Hodně se mluví o nějaké velké prodejně na Mělníku (bývalá Liberta), a pak Praha....
Já jsem nakonec kočárek kupovala přes net.
31. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
m24: ahoj, pár kočárků mají na starým městě (přímo na náměstí), ale je to opravdu pár kousků. Já jsem se byla podívat v prodejně Špuntík v Praze, tam je možné vidět opravdu hodně a vše si projet. Dokonce nabízeli službu, že si u nich kočárek objednáš pouze s minimální zálohou a oni ti ho uschovají až do porodu (kvůli pověrám, někdo ho nemá kam doma dát, ale nechce riskovat nákup až po narození). Já osobně mám Jané Slalom Pro.
31. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc vám děkuju za rady :slight_smile: koukám že to s možností prohlédnout si kočárek nebude o moc lepší ani ve větším městě. Mi vybíráme přes internet, ale než objednáme, chtěli bychom favority vidět naživo, vyzkoušet jak nám "padnou do ruky" přece jen předpokládám, že s kočárkem budu jezdit skoro denně nejméně 2 roky :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tvůj sen mě pobavil, mívám totiž podobné :grinning: :grinning: Chystám se v nich na porod, pak najednou omdlím a když se proberu, přinesou mi miminko s tím, že už jsem porodila :grinning: Tak mě těší, že se takové sny nezdají jen mě :wink:
1. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m24 taky jsem chtěla kočárek vidět a vyzkoušet si naživo a pak teprve koupit. Ale pak už jsem byla podle recenzí rozhodnutá, že koupím Inglesinu Magnum. Obvolala jsem pár obchodů a všude měli jen staré modely nebo v růžové barvě a já chtěla vidět béžovou a modrou, která bude lepší. A pak už se mi nechtělo přes celou Prahu, tak jsem to riskla přes net.
Velký výběr by měli mít i v Malvíku, ale nebyla jsem tam... Hodně štěstí při výběru :wink:

@alzbeta.hod dobrý sen :grinning: mně se v noci zdálo, že jsem si domů přivezla nádherného chlapečka, nemohla jsem se vynadívat a až po 3 dnech mě napadlo, že jsem mu nedala najíst. Taky jsem ještě neměla povlečenou postýlku, tak jsem ho uložila do manželské postele a on mi z ní spadl... No, sny fakt kvalitní :grinning: . O porodu se mi nezdá. Naštěstí :grinning:
1. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se o porodu zdá poměrně často... někdy i sen že tlačím a opravdu porodím. Donesou mi to malé, najednou jedem domů a už je větší... takový bláznivý sen. Nakonec se vzbudím a jsem naštvaná že jsem ještě těhotná a že mě to teprve čeká. :grinning:
1. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mne sa teraz sniva o skole :grinning: ale uz mam prvu skusku za sebou , uz "len " tri ma cahaju. Ak budem dôsledná a prísna na seba tak by to nemal byt problem.
Alzbet, skoda ze ti nerobil utz, a ze ta chcel poslat do prace? Co je sisi? Vari nechce aby si tahali tie tazke veci s bruchom. No je divny ten tvoj doktor :confused:
2. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine gratuluju ke zkoušce! Jsi dobrá :dizzy_face: . Čeká tě matematika nebo už ji máš hotovou?

@luckamb kdepak jsi? Už jsi tu nebyla 2 dny :grinning: ...

To počasí je fakt drsný, jsem si musela zatopit v krbu z toho :slight_smile: .
Dneska mám termín :slight_smile:, ale na porod to nějak nevypadá. V noci se mi zdálo, že mi doktor řekl, že to ještě minimálně 3 týdny nebude, že nález je fakt katastrofální :grinning: :grinning: :grinning:. No sranda :wink:
2. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí, že bys psa nevyhnal, brrr. A to je červen. Malý mi zatím vyrostl ze všeho letního oblečení a ani nevím, jestli mám něco do tepla kupovat. Zatím upotřebíme jenom věci s dlouhým rukávem a nohavicemi :confounded:
Barcaldine: Jak se líbí Jojkovi na bříšku? Je tam dobrovolně a dlouho nebo spíš krátce a začne plakat? Davídkovi se tam moc nelíbí, hlavičku sice zvedá, ale vydrží pár minutek a někdy ani to ne.
2. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Market, matematiku som odlozila na dalsi semester, potrebujem z nej doucovanie, na prednaskach som nebola koli porodu a bez toho to nejde. Takze tu odkladam. Skusim sa ju ucit cez leto, uz viem co ma caka tak snad to bude jednoduchsie. A hlavne maly bude väcsi a nebudem mat nic ine tak na to bude cas.
Fally, Jojkovi sa uz teraz na brusku velmi paci, drzi hlavicku prakticky cely cas hore a rozprava si pri tom :grinning: , mydli si nozickami akoby sa chcel plazit. Vydrzi aj viac ako 5 minut a nevadi mu to. Zacal si teraz asi tri - styri dni dozadu, sadat, stale ked sa chyti prstov rucickami sa pritahuje a ked mu pomozeme si sadnut je strasne spokojny zo sebou :grinning: A rozhovoril sa, hlavne poobede s nami diskuruje o stosest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali taky mě to překvapilo, fakt jsem v tu chvíli nechápala. Tak jsem mu vysvětlila jaký to tam je špatný a pochopil. Příště už prý budeme natáčet tak jsem zvědavá. Nevíte někdo o co jde? A ani mě neposlal na testy na cukrovku.
2. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barc: Davídek si také velmi povídá a sedání také miluje, vždycky se rozhlíží. Já se bojím ho nechávat sedat, někde jsem četla, že to zatěžuje páteř, ale co, občas to určitě neuškodí. Ale na bříšku nic moc. Třeba tomu přijde na chuť. Nožičkama také kope, když mu tam dám ruku, má snahu se odrazit.
2. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vůbec nestíhám, zaučuju novou slečnu, co tu bude místo mě. Do toho sem pořád chodí mraky lidí, takže jsem ráda že se stihnu dojít vyčůrat :grinning:
Ale dneska jsem sama, slečna jela na školení, takže dneska vás tu budu obšťastnňovat.
:grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, dneska jsme byli v Hypernově. Maj tam slevu na plíny. Balík za 149,-, no nekup to :grinning:
Jinak je nám fajn. Jen jsem nějak víc a víc unavená. Aspoň kdyby se mi žaludek vrátil do normálu a přestala mě pálit žáha. To bych si to začala i užívat ale takhle je to děs. :frowning2:
3. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb a je slečna aspoň šikovná? Kdy to zabalíš v práci?

@alzbeta.hod Běti, to je pořád něco, viď? Když přestane něco bolet nebo tě trápit, tak se zase objeví něco jinýho. Mně bylo asi nejlíp v 6. a 7. měsíci. Ale celkově si nemůžu nijak zvlášť stěžovat, na to blití už jsem skoro zapomněla. Teď je mi taky fajn krom čekání, kdy to přijde a docela bolestivejch pohybů malýho. Dokonce se i slušně vyspím, s přestávkama, ale těch 12 hodin denně dám.
@barcaldine @fally holky, vy máte takový šikovný klučiny doma
3. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka slečna je moc šikovná. Ofiko mám nástup na mateřskou 1. července, ale pokud bude tohle počasí pokračovat, jdu z kanclu rovnou do porodky :grinning: :-d Mám to blíž než z domova. Nějak si neumím představit, co bych jako 6 týdnů dělala doma bez práce

@alzbeta.hod alzbet, žáha mě pálí taky pořád a žaludek už to má spočítaný až do porodu :wink:
3. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb v tomhle počasí je to doma vážně na nic... Bych byla docela ráda na zahradě nebo chodila na procházky a místo toho trčím doma a leda tak uklízím. To se ti ani nedivím, že budeš radši v práci. Pořád je ti blbě? Já se budim s pálením žáhy v noci, ale obvykle se mi to podaří zaspat, takže to nevidím jako žádné drama, ale příjemný to teda není.
3. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka ale tak jako bejvalo mi i líp, ale už jesm si na to za tu dobu zvykla, takže dobrý :grinning: No a jak se cítíš ty??
3. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb já jsem docela v pohodě, jen malej se občas hýbe takovým způsobem, že mám pocit, že buď vystoupí přes břišní stěnu nebo mi vytahá všechny nervy z podbřišku (to nevím, co tam nacvičuje, ale to bývá slušná bolest). Jinak chodím tak 20krát za noc na wc :grinning:. Krom toho, že je to teď takový napínavý, kdy to propukne, je vše ok...
Zítra jdu na kontrolu, ale asi se tam nic novýho nedozvím, oni stejně nepoznají, kdy to přijde... Ale zase budu mít na chvíli klid, že je monitor v pořádku.
3. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka market tak ono už to přijde sakra brzy, to je fajn. :wink:
3. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb V MB prý nechávají přenášet 10 dní, takže počítám, že nejdýl toho 13.6. bych šla na vyvolávačku (ale věřím, že se rozhodne sám přijít na svět dřív).... Každopádně za pár dní ho tu máme!!!
3. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: jj, max 10 dní a to už e za pár. Ale on vyleze sám, neboj :wink:
3. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market, já si neužívám ani ten 6.měsíc. Krk už mám celý bolavý od toho pálení. Navíc mi pořád krkem běhá vzduch jak takový nadýmání a to je pak hodně nepříjemný. Nemám na žádný jídlo chuť, po všem mi je ouvej. :cry:
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a co mám dělat doma já, už jsem doma 6 měsíců :grinning:
3. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já byla doma celé těhu a přežila jsem to :grinning: :grinning: :grinning: ... A čím si to pálení žáhy léčíš? Mlékem, jogurty, žádné sladké... Nějaké tablety?
3. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snažím se vynechat sladký... po tom je to nejhorší. Jinak mám rennie ale to zabere jen na chvilku. Mlíko nepiju takže to nezkouším... a dr mi řekl že nic zaručeně nepomůže, jedině vynechat to co to vyvolá....
3. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek