• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
jj, sladké je fakt nejhorší... já mám momentálně základ jídelníčku sladké, říkám vám, že bych bez něj asi umřela :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já bejt doma celou dobu, tak už jsem v Kosmonosích :-d :-d Ale tak je mi jasný, že když se to musí vydržet, tak se prostě nedá nic dělat :frowning2:
3. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo alzbet já si ani ten 7 měsíc neužívám :grinning: a přesně za týden začínám osmej :grinning:
3. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda letí to jak blázen co?
Já taky nemůžu být bez sladkýho, tak si raději ani žádný sladkosti nekupuju abych odolala. Ale chuť je obrovská.
3. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb když musíš, tak musíš :grinning: ... má to i něco do sebe, každopádně je to na palici :slight_smile: a mám pocit, že partnerskému vztahu to taky zrovna nepřidává :frowning2:
3. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já se taky snažím nekupovat, ale pak si nadávám, že jsem si měla udělat pořádný zásoby - asi absťák :grinning:
3. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka no tak to věřím Manžel se už teď děsí toho že budu 6 týdnů doma. Prý když jsem doma jen týden, tak začínám desinfikovat byt, tak aby po 10 dnech neměl přede dveřma lavorek s desinfekci, kam namočit nohy a boty než vleze domů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak není to tele :-d
3. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka : no nemysli si i já si nadávám že si nekoupím aspoň malého dortíka..... mňam. Absťák je hrozná věc. Když ho mám tak se mi o dortech i zdá.
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod taky mívám sny o jídle :grinning: :grinning: :grinning: hlavně o dortech a čokoládě, ovesný kaši a nudlema s mákem :grinning: ... akorát musím s tím sladkým opatrně na noc, malej po něm děsně řádí a nemohla bych usnout :wink:

@luckamb se tady řežu smíchy :grinning: mamka k nám vždycky dojede, podívá se na mě a už hlásí: Jdu si umýt ruce, koukej. A pak se mě ptá, jestli budu jako posílat každou návštěvu umýt ruce, až budeme mít miminko.
A to teda budu. Já to nesnesu. Chudák přítel už teď. Ptám se ho dvacetkrát denně, jestli má umyté ruce a proč sedí v riflích na gauči, když je měl celý den v práci.
Kamarádky se mi smějou v restauraci, jestli mám vlastní příbor nebo risknu jíst tím jejich. Ale tak hrozný to se mnou zase fakt není :confounded:
3. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka : Taky jsem byla taková, ale už jsem po těch 6 letech s mým mužem z nároků polevila. On na pořádek není, čistota ano ale abych za ním pořád chodila a uklízela za ním....
3. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka no tak to jsem ráda že nejsem ujetá jen já. Mě se zase smějou že nechci jíst nic rukama, ani klobásu třeba na pouti....všude si seženu alespoň ten platovej příbor nebo si to prostě nedám :grinning:
3. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to já chodím za ním a uklízím po něm. Nejdřív jsem na něj pořád řvala a nutila ho, aby si to uklízel sám, ale pak jsem rezignovala a uklízím si to sama. Stejně by to udělal špatně :grinning:

@luckamb jj, tak to znám :grinning: . Někdy je to fakt vtipný :slight_smile: , ale spíš mi to docela otravuje život, kéž by mi to bylo jedno :dizzy_face:
3. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka přesně, taky jsem nejdřív řvala a teď to po něm radši uklízím :grinning: Jak říkáš, stejně by to udělal špatně. Jééé, tak já fakt našla někoho , kdo to má stejně jako já...to je dobrý - jediný co sním rukou je párek v rohlíku (párke na tácku ne) a občas i pizzu, to podle nálady a podle toho jak je mastná.
3. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já tedy na úklid zase takový pedant nejsem, už to, že máme zlatýho retrívra, mluví za vše. Ale manžel mi v úklidu pomáhá a není mu za obtíž vzít smeták a zamést nebo setřít podlahu. V tom je opravdu skvělý a třeba v těhotenství jsem to ocenila, protože s velkým břichem jsem se neohnula a teď zase nestíhám s malým. Ale sranda je, že má taky svojí úchylku: nesnáší upatlané skleničky. Je schopný si je na návštěvě dojít nejprve omýt a když jsme doma, tak je schopný si ji omýt i několikrát za večer :slight_smile: Už se mu všichni kvůli tomu smějou.
3. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době nakukuju a blahopřeju k bříškám, které Vám krásně rostou. Jak jste si asi všimly, hlavně Markétka :wink: , podařilo se nám znovu miminko a tomu už je u mě dobře. Včera jsem byla na kontrole a jsme 2,5 cm veliký a vše je ok. Byla se mnou Terezka, tak někdy poreferuji její komentář k vagi UTZ. Docela zážitek i pro doktora :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně pro pacientky čekající v čekárně, protože tam také perlila. Půlka mamin z monitorů brečela smíchy, tak doufám, že se některé nerozjel porod :grinning: :grinning: :grinning: .
Luci, mohla bych tě požádat, napsala bys mi, kde jsi byla na tom3D UTZ a zda je možné se tam objednat i bez toho, anichž bych byla jejich pacientkou. Máš moc krásné fotky i videa. My máme Terezku také, ale ne takhle hezky :wink: . Děkuji
Přeji krásný, konečně, prosluněný den :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra Ahoj, blahopřeji k miminku, ať krásně roste. My jsme byli take na 3D ultrazvuku a mame moc hezke video i fotky. Byli jsme u Cepelika (poliklinika skoda) tel. 326 813 537, objednala jsem se tam na "velky ultrazvuk" ve 20.týdnu a udělal to najednou. Nejsem jeho pacientka. Stálo to, myslím, tisícovku, plus dvěstě za tištěnou fotku (video je v ceně). Doktor se nám věnoval přes hodinu, opravdu milé, vše vysvětloval a ukazoval, máme hezkou památku. Ve videu jsou popsané orgány, abychom i časem věděli, na co to koukáme :slight_smile: Je tam střih mezi tím 2D a 3D. Ve fotoalbu mám pár fotek. Řekl nám pohlaví a trefil se :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra Mám velkou radost, že se miminečku daří :slight_smile: . A chci slyšet ty komentáře Terezky, ať se zasměju a rozjede se mi porod :grinning: ...
@fally My máme 2 psy venku a myslím, že i tak je to znát doma. Chodí do předsíně a tahají mi tam tuny písku. V garáži je po nich taky stále co uklízet a ta větší s oblibou kouká do oken, takže jak vypadají okna a jejich okolí, to je síla :grinning: . Takže netvrdím, že máme doma super uklizeno, ale jsou věci, který prostě nesnesu :grinning: .
S těmi skleničkami je to fakt dobrý, ty já zkoumám na návštěvách pořád :grinning: , ale málokde si dovolím jít si ji přemýt. :grinning:
Jinak přítel, když je to nutný, tak umí krásně poklidit. Ale poslední dobou to nutný není a tak po něm věci zůstávají tam, kde je svleče nebo odloží. Prostě chlap no :grinning:
@luckamb Já rukama někde venku jím hodně málo a když, tak u toho přemýšlím na co jsem předtím šahala. No, fakt je to blbá úchylka. Jsem schopná si denně umýt ruce snad milionkrát :frowning2:
4. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally- já právě taky byla minule u Čepelíka a když to porovnám s těma fotkama co má Lucka, tak jsou o mnoho hezčí. Já jsem s ním také byla spokojená, ale doba pokročila, tak třeba i u něj, je to dnes lepší. Já jsem byla v době, kdy toto bylo téměř na začátku. zatím jsem také stále rozhodnutá pro něj, že půjdeme znovu :wink: , ale za zeptání nic nedám :slight_smile: . Děkuju ti moc za odpověď. Doufám, že se máte s Davídkem dobře a konečně taky přijde trochu sluníčka, abyste si začali opravdu užívat i venku :wink: .
Markét- no, nejdřív jsme seděly v čekárně a přišla tam docela taková již postarší dáma, tak 65let, která již od pohledu nevypadala moc přívětivě, no a když jí zavolala sestra, že má jí dovnitř, tak moje drahé dítě na celou čekárnu vypustilo.....Tak a teď půjde babička :grinning: :grinning: :grinning: , takže pani zapadla do dveří a všechny maminy co tam zůstaly sedět se začaly smát, že to prostě nešlo ničím ani zamluvit ani na to reagovat, tak jsem jen důstojně vysvětlila, že se to neříká, ale smála jsem se až jsem brečela. Pak tam vysvětlila jiné mamince, že kopat do lavice se nemá (jen si přehodila nohu), že ona to taky nesmí....no paráda. Pak se mě tam ptala, jestli jdou ukazovat pani taky doktorovi pipnku :grinning: :grinning: :grinning: a doktor se pak smál, když jsem mu říkala, ať jí hlavně nic neříká a ona ať už nic nekomentuje. No byla jsem rudá až na prd...., hlavně, jak jsou ty její reakce naprosto spontální, to mě dostává :grinning:
4. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra Terezka je teda výborná, super hlášky :grinning: :grinning: :grinning: .
4. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra Přijde mi, že Lucky doktorka má asi novější UTZ než Čepelík. Protože od Čepelíka z ambulance ty fotečky vážně nejsou tak ostré a pěkné.
4. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně sluníčko, doufám, že vydrží i na víkend
4. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra.vavra I já gratuluji k miminku. A přeji hodně štěstíčka.
@fally taky mám radost ze sluníčka. Hned jsem měla od rána víc energie a uklidila celý byt.... :grinning: , Jen na podlahy nezbyla energie ale to už stejně musím nechávat manželovi :wink:
4. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra gratulace k prckovi. Na gyndu jezdím do gyncentra do Hloubětína, zda se tam dá objednat jen an UTZ netuším, ale dám ti jejich stránky: http://www.gyncentrum.cz/cs/ a telefon je 225 000 888 Když tam zavoláš určitě ti poradí a pomůžou. A máš pravdu že v porovnání s fotkama od Čepelíka, tyhle jsou fakt nádherný a je tam vidět úplně všechno

@fally my máme dva psy a kocoura ve 3+1, ale ten bordel po nich mi nějak nevadí :grinning: Nevím jak je to možné :slight_smile:
@markettka Markét mě spíš vadí, že mám pak ty ruce od toho jídla mastné a mám to za nehtama a tak :grinning: Prostě jsme dvě úchylačky :grinning: co si budeme vyprávět :-d

@alzbeta.hod moc to s tím úklidem nepřeháněj a radši si užívej to sluníčko :wink:
4. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb : když ono to tak láká když jsem celý den doma sama... včera mě už miminko celkem otravovalo... ne a ne usnout. Za celý den se nezastavilo, takže i tvrdnutí bylo tak nějak častější. A jak se vrátil v noci manžel tak si s ním povídal a bylo to tu znovu.... a bude hůř. Když kope do břicha tak je mi to tak nějak příjemnější ale ono furt do močáku...
4. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod miminko pěkně řádí, koukám :grinning: . Já dneska myslela, že uteču z monitoru, protože se mi zatoulal (jako obvykle) pod žebro a tam něco vyváděl. Jak jsem ležela a neměla se hýbat, tak jsem se vůbec nemohla nadechnout, hrozně to bolelo a dělalo se mi na zvracení. U toho jsem si říkala, že je to pořád minimální bolest oproti porodu, tak jsem zvědavá, jak to dám :grinning:

@luckamb no a ještě tak mít mastný ruce, aby se mi na ně pak všechno lepilo, bleee :grinning:
4. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka Věřím že to zvládneš na jedničku....
4. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě nejsme normální :grinning: -D :grinning:
alzbet: jj, bude hůř :slight_smile: Je to holt malá aktivistka :-d
4. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb A nebo aktivista... Pořád si pohlavím nejsme jistý... snad na konci měsíce budem chytřejší. Prej už bude i natáčet... nevíš o co se jedná?
4. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prosím o odkazy na stránky ze kterých se dá objednat cokoliv na miminko. Chtěla bych porovnat a konečně vybrat vše co nám chybí.
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já bych si myslela, že míní natáčet monitor, ale proč tak brzy??? Mně ho prvně natáčeli v nějakém 36/37. týdnu... Tak to jsem teda zvědavá, co tím myslel. Nemáš třeba u příští kontroly poznámku CTG?
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek