• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod alzbet tak možná vám bude dělat video, já nevím. No uvidíte. Já jdu na utz v pondělí večer, tak se těším. To nás budou po dlouhé době i vážit, tak jsem zvědavá, jak je velká holka. Ale měla by mít něco mezi 1,5 a 1,75kg :wink:
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka Fakt nevím no. Budu v té době 28tt
4. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :wink:
to byl čupr víkend, o???
7. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Luci.... jo byl nádherný víkend. Bohužel včera mi šíleně natýkali nohy. Ani jsem se nevešla do bot. Taky se ti to stává? :cry:
7. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máme vybraný kočár!!!!!! JUpííí, jen se dnes kolem oběda rozhodne o barvě.
7. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod alzbet mě nohy neotýkaj ale občas když dloho stojím tak bolej jako prase :grinning:
7. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jéé, to je pěknej kočárek.... barvu už jste vybrali?
Víkend luxusní :grinning:

@alzbeta.hod na otoky je to teplý počasí fakt blbý :unamused: . Ale mně teda nohy neotýkaj, spíš mě bolej. Zato ruce a obličej mám jako melounek, ty mi otečou vždycky...
7. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka ještě ne, čekám až manžel bude volat z toho krámu :wink:
7. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb a rozmýšlíte tyhle 2 barvy, jo? nebo je ve hře i jiná?
7. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka nn, jen tyhle dvě. Ale je šance že na tu zeleno-žlutou dostaneme docela velkou slevu, tak podle toho se rozhodneme :wink:
7. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi na to budu holt trpět ještě že jsem nešla do práce. 8 hodin na nohách by mi asi neprospělo. :frowning2:
7. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jsem od tety dostala tolik věciček že to nemůžeme ani unosit :grinning: . Do skříně se mi už nic nevejde
7. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Moc krásný kočárek.....
7. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod děkuju moc za pochvalu. A bude to ten žluto-zelený, je rozhodnuto :wink:
7. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@luckamb moc hezký
7. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod a te´d už se moooc těším až bude doma
7. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to věřím, i já se moc těším. Zatím je u našich rozložený.
7. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcence :grinning:
krasny vikend za nami a pred nami by mal byt krasny slnecny tyzden. V sobotu sme boli na orvom vylete, sli sme autom vyse hodiny a pol,celu cestu krasne prespal a vobec nemal problem ani tam, hlavne ked malplne brusko. Takze sme mali trening na cestu na slovensko o mesiac.Konece mozme travit dni na dvore, ja sa opalujem a Jojko vystraja v kociku :grinning: Uz pekne chyta hracky do ruk a strka si to do pusy , dnes sa zacal pretacat na bok, aj teraz lezi pod hrazdickou a kruti sa tam.
Market este si dva v jednom?
7. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj výletníci, taky se nemůžu dočkat, až vyrazíme s kočárkem po výletech :wink: . Já jsem stále 2v1 :grinning: , asi kdyby bylo po jeho, tak budu těhotná ještě rok :grinning: ... Ale doufám, že bude hodný chlapeček a ukáže se do pátku, ať nemusím na vyvolání porodu. Ikdyby mě vyvolání neminulo, tak myslím, že to prostě zvládneme. Nemůžu se dočkat, až s námi bude doma :slight_smile: ...
Jojko je krasavec, moc vám to oběma sluší :wink:

@luckamb ten žluto-zelený je moc pěkný
7. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, ten malicky ta teda riadne napína :wink: ved je uz aj pekne vonka, tak ho musis prehovorit aby uz vykukol, ze je krasne na svete. Hlavne drzim palce, nech mas rychly a "lahky" porod. V uvodzovkach preto, ze naozaj lahky nie je ziaden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dakujeme za pochvalu :grinning:
7. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera kontrola dopadla dobře, jsme hlavou dolů, mám +9kg a na další jdu 28.6.
Vážíme 1435g.
Akorát fotku tentorkát nemáme :frowning2:
8. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím a přináším novinky.
V sobotu jsme vyrazili na výlet do Českého ráje, Davídek je holt velký cestovatel.
V neděli jsme měli VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ. Měli jsme z toho obavu, ale bylo to příjemné. Taková "rodinná atmosféra", jsme malinká vesnice. Příjemný a krátký proslov, děti zpívaly písničku a recitovaly. Protože to bylo poprvé, byly tam všechny malé děti z obce, celkem (na dvakrát) to bylo 18 dětí. Davídek byl nejmladší :grinning: . Počasí vyšlo jako na objednávku, takže jsme fotili i venku. Měla jsem strach, že to Davídek nevydrží a bude brečet, taky to zezačátku tak vypadalo, ale pak se uklidnil a byl zlatíčko.
Počasí se mu moc nelíbí, nějak ta horka špatně snáší. Nejspokojenější je rozbalený, ale to pak máme počůranou zeď :slight_smile:
V neděli mu bylo přesně tři měsíce a tak jsme vážili, měřili: 6,43kg a 62cm. Jinak malý už spinká skoro celou noc, usíná kolem osmé a na krmení se budí asi ve čtyři, pak až ráno. Když se přibližně v půl sedmé budí, vezmeme si ho ještě do postele a tak do osmi, půl deváté je tam s námi, kolikrát ještě usne. Přes den spinkat nechce, ale díky bohu za ty noci.
8. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Děkuju, snad to zvládneme relativně v pohodě :sunglasses:

@luckamb Gratuluju k úspěšné kontrole.

@fally Už 3 měsíce? Fakt to hrozně letí :slight_smile: . Noční režim moc pěkný, taky bych ho už brala, zatím se psychicky připravuju na buzení co chvíli :grinning: ...

Já byla včera na váhovém odhadu malého, asi se jim nezdálo moje bříško a to, že jsem odmítla ten test na cukrovku. Vypočetli mi ho na 3300g, tak jsem vážně zvědavá, když jsou schopný se seknout i o kilo :sweat_smile: . Včera jsem měla slušné bolesti, dneska už zase "jen" bolesti jako na měsíčky. Byla bych tak ráda, kdyby se to konečně rozjelo...
8. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka tak snad už to konečně přijde, n?
8. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, urcite to bude najednou tady a ty budes mit miminko na svete.
8. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka Už jsem myslela že se tu objevíš jen jako maminka a zas nic.... ten tě teda nechá čekat, drobeček. Tak ať to máš rychle za sebou. Mě ani neposílá na cukr, docela jsem počítala že půjdu a ono nic. :wink:
8. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, už mi naskočil 42.týden, no teda fuj.... Stále se mi v noci nezdá o porodu, jen jsem se dneska vzbudila kolem 2 a brečela jsem, že nechci do nemocnice. Nevím, jak to tam zvládnu. Po porodu je to jiný, ale před porodem? Brrr.... Co mi ale zbejvá? Dneska si od kontroly žádný zázraky neslibuju, ale aspoň budu vědět, že je mimi ok.
9. čer 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak 42tt vypadá fakt divně :grinning:
9. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno a držím ti palce Market.
alzbet to máš fajn s tou cukrovkou
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek