Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
alzbeta.hodautor
9. čer 2010
taky držím pěsti Market. Doufala jsem že ti to ta včerejší bouřka rozjede, a ono zas nic?
markettka
9. čer 2010
@alzbeta.hod Děkuju, opět nic 😞 . Doktorka říkala, že to nemám vzdávat, ale už mám fakt dost....
@luckamb Děkuju...

Holky, počásko super, ale na mě zas nějaký moc vedro 😃 😃 😃
luckamb
9. čer 2010
@markettka pokud máš termín 2. tak to ber z té lepší stránky, že nejpozději v sobotu je malý venku. Dýl jak 10 dní tě boleslavská porodnice přenášet nenechá. TAk to už vydržíš beru 😉
markettka
9. čer 2010
@luckamb no, to já právě už dávno vím, že v pátek mám nástup do nemocnice... slibují mi miminko do neděle 😃
luckamb
10. čer 2010
@markettka tak to je super. V neděli už prcek bude 100% na světě 😃
barcaldine
10. čer 2010
Ahojky,
dalsi krasny horuci den pred nami. 😃 Vcera sme sa cely den povalovali vonku, bolo to super. Dnes musime na kontrolu kyčlí do nemocnice a prave cez obed tak to uz taka zabava nebude :-| Snad sa neupečieme na slniečku. Ideme pešo kočiarikom, tatko s nami nemôže a pride mi lepšie sa prejst ako sa variť v aute. A aj tak som uz skoro dva tyzdne nebola na prechadzke v meste =-) tak sa prebehneme. A potom sa uz len musim ucit, zajtra mam skúšku, som veelmi zvedava ako to dopadne pri tom mojom "učení".
Marketka , ten tvoj prcek je riadny nezbednik, ale ja tipujem ze sa rozhodne na svet skôr a nebude čakat kym ho vyšťuchaju vonku 😃
alzbeta.hodautor
10. čer 2010
Ahojky holky včera jsem byla s manželem ve městě. Po té chůzi městem jsem byla pořádně utahaná, byla jsem z toho už doslova zoufalá, auto v servisu a já se jen modlila ať zavolají že je hotové. Naštěstí zavolal a já unaveně sedla do auta. Hurááá. Manžel si byl na Českobratrském náměstí pro stříbrnou medaili za dárcovství krve, věřili byste tomu že jsem na něj byla v tu chvíli opravdu pyšná??? 😉 Jinak jsem pěkně spálená, včera bylo opravdu horko. 😢
alzbeta.hodautor
10. čer 2010
tak to jsem já dnes 25tt+2 😃 , včera už jsem se na to nemohla dívat a zajela pro dvoje nové šatičky 😃
luckamb
10. čer 2010
barc: malej je boží
alzbet: moc ti to sluší, krásný bříško
alzbeta.hodautor
10. čer 2010
@luckamb Děkuji moc. Mám z toho radost, i když dokáže být na obtíž...
luckamb
10. čer 2010
alzbet: tak mě zatím bříško u ničeho nevadí, všechno zvládám, jen nespím na břiše (ale to od začátku) a hůř se mi sprchuje, když mám sedět na bobku 😃
fally
10. čer 2010
ahoj holky, to teplo je opravdu poradne a nejsme na nej vubec zvykli. Davidek je mrzuty a nejak se mu v nem nelibi, tak jsme v chladku a ven chodime jenom obcas. Pred chvili jsme se byli koupat, at se aspon trochu zchladi.
luckamb
10. čer 2010
@fally no takk tak fotka je naprosto božská 😉 😉 😉
alzbeta.hodautor
10. čer 2010
@fally Fakt nádherné foto. Malý je rozkošný...

@luckamb No to sprchování je fakt bída když mám být na bobku jak říkáš....
barcaldine
10. čer 2010
Alzbet, Lucko ja vam tie bruska napriek horucave stale zavidim 😃 😃 😃 asi som chora. Dnes sme boli na kyčlich a bola tam taka mala holčička, možno 3-4 tyždne, bola rozkošnáááá. Ja chcééém zas 😃 potom som pozrela na to svoje chlapätko v kočiariku a troska som sa skludnila, ale ja ked to vidím.... No asi mi fakt preskočilo :-o
Fally zavidim vam a Davidkovi toho pejska, krasna fotka. Uz sa neviem dočkat až pôjdeme navstivit babičku a zoznámi sa aj naša (babkina) dalmatinka s maličkym Jojkom. Už si na seba iste nepamätaju. Ja ju mam strasne rada ale tu , že sme sami na všetko si zatial psika nemožeme dovolit. ALe maju susedia na dvore, tiež retrievra a už mu "okusuje" nožičky ale nie je naš a je to boudak tak nedavam maleho takto k nemu. Ale ako už bude behat tak nech sa naháňajú 😃
fally
11. čer 2010
Market, myslime na tebe, jeste chvili a budes mit maleho u sebe, opravdu krasny pocit.
Taky si rikam, ze miminko hrozne rychle roste, kdyz zpetne prohlizim fotky a videa z porodnice, ani se nezda mozny, ze byl tak malicky a krehoucky. Ted je to uz vlastni osobnost. I kdyz s nim konecne zacina byt sranda, povida si, uz skoro neplace, porad se smeje. Ten druhy mesic to bylo dlouhe, jen lezel, koukal, plakal a kde nic, tu nic, obrat zacal, kdyz se zacal smat. Vzdycky rano si ho vezmeme k nam do postele a Davidek je stastny, kope nozickama, stoucha do nas rucickama, taha za perinu, fakt roztomile. Mame z toho takovy ritual. Ani mi nevadi, ze vlastne stavame driv.
Bady (nas pes) je sice uz stary mrzout (9 let), ale je to vlastne nase prvni dite. S davidkem je to naprosto v pohode, i kdyz zatim to neni na zadne hry nebo mazleni. Davame pozor, aby mu neoblizal oblicej nebo rucicky, kdyz si je dava do pusinky, spis cuchnout k nozickam, preci jenom by mohl mit nejaky opar nebo vyrazku. Ale budou to kamosi 🙂
alzbeta.hodautor
12. čer 2010
ahojky holky
@barcaldine To vedro je fakt neúnosný... puchnou mi nohy a trochu ruce, jsem jak pučmeloun. Ach jo. Ty 30 stupňový vedra jsou hrozný.

@markettka Doufám že to budeš mít brzy za sebou, drobečkovi se od tebe nějak nechce. Snad to bude lehký porod. Držím pěsti.
alzbeta.hodautor
14. čer 2010
ahojky Holky stále očekávám info o Marketce, nevíte někdo něco?
fally
14. čer 2010
bohužel nic nevím, taky koukám napjatě na nové zprávy
alzbeta.hodautor
14. čer 2010
@fally Já ji i psala na mobil ale zatím nic :-|
fally
14. čer 2010
Určitě je vše v pořádku, jen neví, kam dřív skočit. Dej vedět, až dostaneš odpověď!
luckamb
14. čer 2010
Ahoj holky,
tak kočárek i autosedačku žu mám doma.
NA markétku moc myslím.
alzbeta.hodautor
14. čer 2010
zatím žádná odpověď tak nevím. Ani nevíme kdy vlastně rodila tak možná odpočívá 😞
luckamb
14. čer 2010
No ale mimi musí už mít určo u sebe. Říkala nejpozdějií v sobotu.
alzbeta.hodautor
14. čer 2010
@luckamb No já si to myslím taky, no tak uvidíme no...
barcaldine
14. čer 2010
Ahoj,
tak Marketka to snad zvladla spolu s mimcom v poriadku a ozve sa hned ako bude moct.
Alzbet, ak ti pisne daj vediet 😉
alzbeta.hodautor
14. čer 2010
@barcaldine Ali stále žádná sms, jsem jak na trní. Snad je vše ok. Takhle jsem čekala na sms od mé kamarádky a taky se mi neozvala. Nakonec mi jen napsala že jí mimi zemřelo, tak mám strach aby Marketka byla vpořádku. 😢
barcaldine
15. čer 2010
Alzbet, nestras :-o ja verim ze je vsetko ok, len ju nenapadlo pisat hned nam. Sice ty si jej spravu poslala :-| Ale nie, je ok, len proste zabudla na nas pri tych povinnostiach a ako pride domov ozve sa !!! 😉
luckamb
15. čer 2010
alzbet: nestraš, Markét je určo v pořádku, jen má teď jiné starosti a plno lidí kolem sebe 😉
alzbeta.hodautor
15. čer 2010
holky třeba nemá u sebe mobil, možností je plno.

Začni psát odpověď...

Odešli