• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
taky držím pěsti Market. Doufala jsem že ti to ta včerejší bouřka rozjede, a ono zas nic?
9. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Děkuju, opět nic :frowning2: . Doktorka říkala, že to nemám vzdávat, ale už mám fakt dost....
@luckamb Děkuju...

Holky, počásko super, ale na mě zas nějaký moc vedro :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka pokud máš termín 2. tak to ber z té lepší stránky, že nejpozději v sobotu je malý venku. Dýl jak 10 dní tě boleslavská porodnice přenášet nenechá. TAk to už vydržíš beru :wink:
9. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb no, to já právě už dávno vím, že v pátek mám nástup do nemocnice... slibují mi miminko do neděle :grinning:
9. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettka tak to je super. V neděli už prcek bude 100% na světě :grinning:
10. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dalsi krasny horuci den pred nami. :grinning: Vcera sme sa cely den povalovali vonku, bolo to super. Dnes musime na kontrolu kyčlí do nemocnice a prave cez obed tak to uz taka zabava nebude :unamused: Snad sa neupečieme na slniečku. Ideme pešo kočiarikom, tatko s nami nemôže a pride mi lepšie sa prejst ako sa variť v aute. A aj tak som uz skoro dva tyzdne nebola na prechadzke v meste :confused: tak sa prebehneme. A potom sa uz len musim ucit, zajtra mam skúšku, som veelmi zvedava ako to dopadne pri tom mojom "učení".
Marketka , ten tvoj prcek je riadny nezbednik, ale ja tipujem ze sa rozhodne na svet skôr a nebude čakat kym ho vyšťuchaju vonku :grinning:
10. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky včera jsem byla s manželem ve městě. Po té chůzi městem jsem byla pořádně utahaná, byla jsem z toho už doslova zoufalá, auto v servisu a já se jen modlila ať zavolají že je hotové. Naštěstí zavolal a já unaveně sedla do auta. Hurááá. Manžel si byl na Českobratrském náměstí pro stříbrnou medaili za dárcovství krve, věřili byste tomu že jsem na něj byla v tu chvíli opravdu pyšná??? :wink: Jinak jsem pěkně spálená, včera bylo opravdu horko. :cry:
10. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsem já dnes 25tt+2 :grinning: , včera už jsem se na to nemohla dívat a zajela pro dvoje nové šatičky :grinning:
10. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: malej je boží
alzbet: moc ti to sluší, krásný bříško
10. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Děkuji moc. Mám z toho radost, i když dokáže být na obtíž...
10. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak mě zatím bříško u ničeho nevadí, všechno zvládám, jen nespím na břiše (ale to od začátku) a hůř se mi sprchuje, když mám sedět na bobku :grinning:
10. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to teplo je opravdu poradne a nejsme na nej vubec zvykli. Davidek je mrzuty a nejak se mu v nem nelibi, tak jsme v chladku a ven chodime jenom obcas. Pred chvili jsme se byli koupat, at se aspon trochu zchladi.
10. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally no takk tak fotka je naprosto božská :wink: :wink: :wink:
10. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Fakt nádherné foto. Malý je rozkošný...

@luckamb No to sprchování je fakt bída když mám být na bobku jak říkáš....
10. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, Lucko ja vam tie bruska napriek horucave stale zavidim :grinning: :grinning: :grinning: asi som chora. Dnes sme boli na kyčlich a bola tam taka mala holčička, možno 3-4 tyždne, bola rozkošnáááá. Ja chcééém zas :grinning: potom som pozrela na to svoje chlapätko v kočiariku a troska som sa skludnila, ale ja ked to vidím.... No asi mi fakt preskočilo :astonished:
Fally zavidim vam a Davidkovi toho pejska, krasna fotka. Uz sa neviem dočkat až pôjdeme navstivit babičku a zoznámi sa aj naša (babkina) dalmatinka s maličkym Jojkom. Už si na seba iste nepamätaju. Ja ju mam strasne rada ale tu , že sme sami na všetko si zatial psika nemožeme dovolit. ALe maju susedia na dvore, tiež retrievra a už mu "okusuje" nožičky ale nie je naš a je to boudak tak nedavam maleho takto k nemu. Ale ako už bude behat tak nech sa naháňajú :grinning:
10. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, myslime na tebe, jeste chvili a budes mit maleho u sebe, opravdu krasny pocit.
Taky si rikam, ze miminko hrozne rychle roste, kdyz zpetne prohlizim fotky a videa z porodnice, ani se nezda mozny, ze byl tak malicky a krehoucky. Ted je to uz vlastni osobnost. I kdyz s nim konecne zacina byt sranda, povida si, uz skoro neplace, porad se smeje. Ten druhy mesic to bylo dlouhe, jen lezel, koukal, plakal a kde nic, tu nic, obrat zacal, kdyz se zacal smat. Vzdycky rano si ho vezmeme k nam do postele a Davidek je stastny, kope nozickama, stoucha do nas rucickama, taha za perinu, fakt roztomile. Mame z toho takovy ritual. Ani mi nevadi, ze vlastne stavame driv.
Bady (nas pes) je sice uz stary mrzout (9 let), ale je to vlastne nase prvni dite. S davidkem je to naprosto v pohode, i kdyz zatim to neni na zadne hry nebo mazleni. Davame pozor, aby mu neoblizal oblicej nebo rucicky, kdyz si je dava do pusinky, spis cuchnout k nozickam, preci jenom by mohl mit nejaky opar nebo vyrazku. Ale budou to kamosi :slight_smile:
11. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
@barcaldine To vedro je fakt neúnosný... puchnou mi nohy a trochu ruce, jsem jak pučmeloun. Ach jo. Ty 30 stupňový vedra jsou hrozný.

@markettka Doufám že to budeš mít brzy za sebou, drobečkovi se od tebe nějak nechce. Snad to bude lehký porod. Držím pěsti.
12. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Holky stále očekávám info o Marketce, nevíte někdo něco?
14. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel nic nevím, taky koukám napjatě na nové zprávy
14. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Já ji i psala na mobil ale zatím nic :unamused:
14. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je vše v pořádku, jen neví, kam dřív skočit. Dej vedět, až dostaneš odpověď!
14. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kočárek i autosedačku žu mám doma.
NA markétku moc myslím.
14. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím žádná odpověď tak nevím. Ani nevíme kdy vlastně rodila tak možná odpočívá :frowning2:
14. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale mimi musí už mít určo u sebe. Říkala nejpozdějií v sobotu.
14. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb No já si to myslím taky, no tak uvidíme no...
14. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak Marketka to snad zvladla spolu s mimcom v poriadku a ozve sa hned ako bude moct.
Alzbet, ak ti pisne daj vediet :wink:
14. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ali stále žádná sms, jsem jak na trní. Snad je vše ok. Takhle jsem čekala na sms od mé kamarádky a taky se mi neozvala. Nakonec mi jen napsala že jí mimi zemřelo, tak mám strach aby Marketka byla vpořádku. :cry:
14. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, nestras :astonished: ja verim ze je vsetko ok, len ju nenapadlo pisat hned nam. Sice ty si jej spravu poslala :unamused: Ale nie, je ok, len proste zabudla na nas pri tych povinnostiach a ako pride domov ozve sa !!! :wink:
15. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: nestraš, Markét je určo v pořádku, jen má teď jiné starosti a plno lidí kolem sebe :wink:
15. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky třeba nemá u sebe mobil, možností je plno.
15. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek