• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
OK, 14.30 BONDY CENTRUM - před obchodem Tchibo a domluvíme se kam si půjdeme sednout... Nevím totiž jak to bývá v tuhle hodinu kde narvaný...

Když někdo dorazíte později, zavolejte Alžbětě, kde jsme....

Tady na koníku budu tak maximálně do 9, pak jedu pryč, takže už si to nepřečtu, když napíšete později.

Doufám, že to bude Barcaldine vyhovovat a že se poznáme :slight_smile: ikdyž nevím jak :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano dievcata, tak ja prave citam ze ste sa takto pekne dohodli a nebol by to vobec problem, ale... pokazila sa nam vcera rano chladnicka a prave dnes!!! cakam opravara a teda vobec neviem kedy pride. Ale ak to stihnem do 14 30 som definitivne tam. Ja urcite napisem sms-ku alzbete ci to stiham alebo nie. Ma to tak stve, ja som sa tak tesila a teraz toto :frowning2:. Ale opravara musim vybavit, sme uz druhy den bez chladnicky a mraznicky a je to hroza v tychto horucavach.
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
budu doufat, že to stihneš. Dyštak písni :slight_smile:
Byla by to škoda...
1. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ved prave, ja som sa tak tesila a teraz toto som normalne nasr..a. Ale manzel je v praci a bez chladnicky to nejde. Ale keby mi to naahodou nevyslo, urcite sa este stretnete s alzbet, ze?
Tak ja urcite pisnem sms- ku ci to stiham alebo nie aby ste zbytocne necakali :frowning2:
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK

Budu myslet na opraváře, aby to stihl brzy :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem :slight_smile: ja tiez verim ze to stihne. Dievcata prajem pekny den.
Market verim ze sa vidime :wink:
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji děvčáka za příjemné setkání... bylo to fakt úžasný. Ráda to zopakuji
1. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to milé, ráda vás zase uvidím.

Do kolika zůstala Alča?

Já dorazila domů, měla jsem docela velkej hlad a táhla jsem si maso, že uvařím. No samozdřejmě nešel do 8 proud... Když ho konečně zapli, tak jsem v návalu radosti přivodila sobě říznutí po prstu. To by nebylo tak hrozný, ale já nemůžu vidět vlastní krev. Ani se na to zranění nemůžu podívat, aby se mi neudělalo špatně :slight_smile:

Takže tak :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
markét... teda ty si ale šikovná. :wink:
Alča zůstala asi do 5 možná déle, nevím, čas děsně letěl. No a Jana tam se mnou vydržela. Ale největší radost byla když jsem pak na zastávce zjistila že mi bus jel i v těch půl 5. Akorát zrušili jeden v 13:45.
Jo a Micina se nám nevrátila domů, myslela jsem že až dorazím že už bude čekat a ono nic. Buď se zaběhla a nebo si někde užívá... A chudáci koťata tu smutní... Jeden spal do rána s náma, chudák maličký :cry:
2. črc 2009 v 05:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj dievcata, ja som v vo stvrtok vecer cestovala do Kosic, a dnes odchadzam sp)t do MB, veziem so sebou aj neter ide ku mne na prazdniny, takze o zabavu budem mat postarane :D.
To stretnutie bolo fajn, urcite si to musime zopakovat, hehe i ked to prva bolo troska rozpacite, ale potom sme sa rozbehli :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak prajem pekny zvysok vikendu a napisem skoro zas. A vy piste novinky. Papa zatial.
5. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky už se těším na příští sraz...
To budeš mít opravdu o zábavu postaráno... I já by sem brala kdyby k nám někdo přijel... :cry:
Ale nikdo nemá čas. Takže budu o dovče sama
5. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ako sa mate? Ja nemam teraz cas konikovat, beha mi tu ta mala, no jedine teraz nebeha, este spi tak mozem nakuknut :slight_smile:)) Ale inak je to cely den co robit haha. A to je velka 6 rocna a pozicana, co budem robit s vlastnym :astonished: ? haha. Boli sme na vylete na Bezdez, velmi sa jej to pacilo, dnes rozmyslam ze ju vezmem na Kokorin. Len neviem ci tam trafim sama autom :slight_smile:))
Dufam ze to tu so mnou vydrzi do konca tyzdna.
Inak baby, mam jednu spravu, sice to viem trosicku dlhsie, teda urcite od piatku ale az teraz som sa dostala k tomu napisat to. Ja som minuly stvrtok rano testila a boli tam // :slight_smile: . Tak v piatok som hned sla ku svojej lekarke a ta mi brala krv a potvrdila tehu. Tak sa vlemi tesim a teraz uz len dufam ze to pojde vsetko v poriadku, na kontrolu sa skor ako v pondelok nedostanem. Neviem sa dockat. Tak verim ze mozem aj tak ostat v snazilkach od MB aj ked sa teraz snazit nebudeme :wink:. Papa dievcata, dufam ze sa niektore skoro ozvete. Inak komu sa chce dnes na ten Kokorin, kludne nech sa prida :slight_smile:))
papa
8. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůůůů moc gratuluji, doufám že se brzy ozveš a sejdem se, jsem strašně ráda i za tebe... :grinning:
8. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také gratuluju a to víš, že můžeš zůstat ve snažilkách, protože já věřím, že i z nás budou brzy těhulky a budeme na tom všechny stejně. Tak holky, hurá do snažílkování ať můžeme vozit kočárky společně. Já se tak těším, až sem budu taky moct napsat, že čekáme miminko!!!

A doufám, že sem nakoukne musilka a poví nám, jak to s ní vypadá. Pořád na ni myslím :slight_smile:

Pa pa
8. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj market já mám dnešní hcg 11900 jednotek takže to vypadá že KET byl úspěšný a čekáme mimi. AKorát už dva dny ležim s chřipkoua horečkama doufám že to miminkovi neublíží. 20.7. jdu na uz tak budu chytřejší teď je to takový období nejistoty
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka: Gratuluju a budu na Tebe dál myslet :slight_smile: Věřím, že do 20.7. to budou nervy a asi i pak...

Mně dnes po 18 dnech zase přišla MS, a to mám od 20. dne brát utroš, to ani nestíhám... Doufám, že teď zase nebudu mít místo věčně dlouhých cyklů pro změnu krátké. Asi to bude tím, že jsem teď měla hodně náročný týden. Snad se to zlepší.

Zase mám depku a vidím všechno černě, brečela bych a už nemám po tomhle týdnu ani co...
8. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét: jestli budeš mít takhle krátký cykly tak si dojdi na gyndu. To není dobrý když krvácíš víc než je normální... on ti utrouš posune na kratší dobu, aby ti to oddálil. Máma na to měla brát proveru. Já beru utrogestan 15-24
9. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musilka: taky moc gratuluji a držím pěsti ať vydrží. Doufám že příště příjdeš na srázek taky. Zatím pa a držte se holky
9. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musilka: jéééé koukám že si měla svatební šaty co jsem si taky zkoušela. Byly opravdu nádherný ale mě štvala ta vlečka. Nemáš je z Bonte de Paris?
9. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dievcata, ako sa mate? Ja vobec nestiham, stale varim, periem a hrajem sa :slight_smile: a chodime na vylety. Uz ked tu prisla mala, chcem aby mala zazitky. Este zajtra a vecer cestujeme spät do Kosic kam ju odovzdam rodicom :slight_smile:
Inak u mna nic nove. V pondelok idem na kontrolu ku dr. ze co sa zmenilo, nezmenilo a tak, proste budem vediet nejake info o mojom stave. Uz sa neviem dockat, zatial mi voobec nic nie je. Ani mi to nechyba, len by to bol asi znak ze ozaj tehu som.
Marketkka, nesmutni ze sa nezadarilo,uvidis, bude to v poriadku si mlada, posnazite sa a pojde to. Drzim palce velmi velmi. Samozrejme aj tebe Alzbet. Mohli by sme dat stretko buduci tyzden :wink:
Tak pa pekny vecer prajem.
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky barcaldine: já se mám skvěle. Dovolená, sluníčko a samozřejmě taky výlety. Včera jsme byli v Lysý na výstavě květin a pak jsme jeli do Přerova do skanzenu. Byla jsem tam se školou a líbilo se mi tam. A tak jsem tam vzala rodinu a taky byli nadšeni. Ještě se chystáme do Prahy do zoo tak uvidíme...

Jinak já vůbec netuším co se se mnou děje. Myslím že to těhu není ale nechápu to. Den před ms jsem to jakobi dostala. krvácela jsem a strašně moc mě bolelo břicho... čekala jsem že se mi to rozjede a teď nic. Vlastně už ráno včera ráno nic. Prostě jen jeden den a pak jen špinim. Minule to tak sice bylo taky ale nebylo mi tak strašně zle. To byla ukrutná bolest. Ale test negativní. No už jsem začínala kouzlit druhou čárku. Ale nakonec to zbledlo a nic z toho... tak snad příště.

Příští týden beru a moc se těším.
12. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky, ako sa mavate?
Ja som bola na otocku v Kosiciach, niesla som domov neter, uz jej chybali rodicia :D Ale bolo nam fajn, bola dobrucka cely cas. Tak som skocila na kontrolu ku doktorke a potesila ma, HCG 13 500, a aj nam spravila prvu utz fotku, mam tam 14,3mm vacok :DDD Tak sa tesime vsetcia doma, bola som s maminou to oslavit v meste a dnes sadam o deviatej na vlak a mastim do Prahy a do Bolky pochvalit sa manzelovi.
Alzbet, tebe drzim palce, nech to dobre dopadne a urcite ti pisnem a dohodneme si nejaky cas kedy by sme sa stretli.
Markettka, je tazke nieco povedat na utechu , ale drzime palceky a ver ze sa to podari, Musi sa to podarit :wink: nebud smutna a napis nam ako sa mas.
Tak ja sa ozvem zajtra vecer, skor sa k pc nedostanem. Papa, drzte sa dievcence.
13. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mamino... mám za tebe takovou radost že se ti daří... já momentálně nemám na mimi čas myslet... péče o štěně a 2 kočky mě vysiluje... jinak ms stále není, jen hodně slabé krvácení... fakt bych to chápala jako podobu minulého cyklu ale nechápu ty obrovské bolesti...doufám že to nebyl spontání potrat... zítra změřím teplotku a uvidíme. Tak ať se daří tobě i Markétce...
13. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, neměla jsem čas psát :slight_smile:
Jsem ráda, Alčo, že se Tobě a miminku daří. Držím palečky, ať to jde i nadále takhle dobře.
Alžbět, třeba z toho bude taky miminko :slight_smile:. Naděje umírá poslední.
Taky bych brala nějaký srázek! Pište návrhy :slight_smile:

Já už se pomalu po pohřbu (vysvětlím na srázku, tady nechci o tom psát) dostávám do lepší nálady a největší starosti už taky trochu opadly, takže je to fajn.

Těším se na vás, pa
14. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě je to jedno, mám dovolenou... třeba příští týden kdykoliv odpoledne.přijela bych v půl druhý... no uvidíme co z toho bude. Možná mi to test zatím neukáže protože jsem mohla utěhotnět třeba po ovulaci
15. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, buduci tyzden odpoledne sa hodi, najlepsia by bola streda (pre mna) alebo piatok.
Ale na case nezalezi, hocikedy po 14tej mozem. Takze navrhujte, schvalujte a tak... :grinning:
15. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru tu středu příští týden. Pátky většinou nemohu...

dneska mě zas pobolívá břicho. Ale ms nikde. zítra změřím teplotku, teď jsem dost zapomínala takže nevím jak cyklus vypadá :grinning:
15. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Středa kolem 14 je pro mě ok.

Alžbět, držím palec!
16. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu v MB ve středu v 14:30

no o víkendu chci testnout. I když teplota mi dost klesla dokonce na 36,2. Ale teď jsem dlouho neměřila, zapomínám a taky vstávám kvůli psovi a tak moc klidně a dlouho nespím... jinak MS trvala 1den. pak už se to vytrácelo... :frowning2:
No hlavní je že jsem jí měla celkem dost přesně
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konecne mam cas popozerat co je nove, nasla som si totiz pracu ale v Prahe a tak rano vstavam pred siestou, idem do Prahy, ale nastastie len na 4 hodky denne, takze okolo druhej som vzdy doma. Akurat mam problem sa aklimatizovat na to ze musim vstavat po 4 mesiacoch nicnerobenia :slight_smile:) Takze ked som doma , nic neurobim len sa valam a nechce sa mi ani pisat :slight_smile:
Alzbet drzim palec aj ja, mohlo by to vyjst. Ja som nemala vobec nic okolo dna ms, a nemam ani doteraz, dokonca mi nie je ani zle, co neviem ci je dobre, alebo nie. Ale som taka nejaka unavena trocha viac no.
Inak pohoda.
Takze sa tesim na stredu 14 30 zase BONDY jo?
Papa a pekny vikend prajem.
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek