• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
holky já jsem takový dement, spletla jsem si dny a myslela jsem že zubař mě čeká zítra a já tam měla být už dneska ráno.... takže zas za měsíc... nejradši bych se přerazila. :angry:
15. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: stane se no :grinning:
15. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkala jestli tady najdu taky MB, tak zdravíííííííím holky z MB :grinning:
15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ahoj, taky tě zdravím :wink:
15. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci koukám měsíc po nás co :grinning: jak se těšíš?
15. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucciinnkkaa strašně moc...........malou každý den přemlouvám, že na konci července by už jako mohla klidně jít :grinning: Že nám oběma bude líp když se rozdělíme :grinning: Tak uvidíme, jeslti mě bude chtit třeba poslechnout. :grinning:
15. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky to zkoušim, malýmu jsem řekla že chci aby se ozval v noci bud ze soboty na neděli nebo z neděle na pondělí, pak chci aby nebylo vedro po dobu co budu v porodnici a aby mi nedal moc zabrat, docela mám požadavky tak uvidim co si z toho vezme :grinning:
15. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucciinnkkaa koukám, že si taky nenáročná a taky si to malému skoro nenaplánovala :grinning: Budeš rodit tady v Bolce??
15. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem nenáročná :grinning:

jj samo že v Bolce jinam bych nešla, už jsem si byla očíhnout sál a mají to moc hezký
15. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucciinnkkaa Luci, a jak se ti sál líbil? Hezkej jo? Já tam zatím ještě nebyla, ale mám to v plánu taky. Ty si přímo z Bolky?
15. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sálů tam mají myslim 5 a jsou oddělený zdí, kdysi tam byly plenty(ty mají prý ještě v nymburce,takže slyšíš jak rodí vedle někdo jinej,mazec) ale ted je to soukromnějíš,máš tam přímo sprchu+wc a ve sprše balon na skákání a přímo tam ti mimi ošetřejí a popíšou,je to taková malinkatá místnůstka. Jinak já jsem z Kosmonos :wink: ted jsme se ale přestěhovali s manželem do Milovic před 5 rokama ale srdcem jsem boleslavák :grinning:
15. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jít něco dělat tak zase někdy papa...
15. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luucciinnkkaa Taky tu vítám novou těhulku....

@luckamb Luci, taky by mě zajímalo jak to vypadá na sále, ale nevím jak se dostat ho očíhnout.
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbět já chodila na cvičení od 30.týdne do porodnice a jednou když nás bylo víc tak nás tam porodní asist.protáhla
15. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už je to tu holky

Marketka napsala:
12.6. v 6:13 se narodil Ladík, má 3530g a 51cm. Bylo to dlouhý a komplikovaný takže nakonec byl císařem. Teď už je vše ok.
15. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak markétce gratulace velikáááááááááááááááá.
Luci: tak to je fajn, ak držím palce ať omáš co nejdří za sebou :-d
15. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: když si zaplatíš ten předporodní kurz, tak tě tam vezmou to očíhnout
15. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, mooooc gratuluji! Vsechno zly je pro neco dobry, hlavne, ze mas Ladika u sebe. Urcite pak napises vic. At jste oba zdravi.
15. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
další info od Marketky...
Porod jí vyvolali a bolesti byli poměrně silné. Měla je 16 hodin po 5 minutách. Pak jí dali na sál kde měla kontrakce 6 hodin. Nakonec zjistili že ven nevyleze kvůli postavení hlavičky, takže rychle císařský řez...
15. čer 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market gratuluji a držím palce, ať se co nejrychleji zvládneš vrátit do normálu. Ládíček ti určitě moc pomůže. Hodně štěstí Vám oběma. :slight_smile:
Omlouvám se za nepříznivá slova co napíšu, ale toto mě u boleslavské porodnice naprosto nepřekvapuje, znám další se stejným scénářem, takže s prominutím, to bych raději rodila na chodníku. Vím, že dalších 100 bude pozitivních, ale já bohužel znám spíše ty negativní. :confounded:
15. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuju už to máme za pár :fearful: :grinning: uteklo to jako voda
15. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko vitam ta aj ja :slight_smile:
Marketka, v prvom rade blahozelam a tesim sa ze je vsetko ok. Nakoniec. Ale mala to chuda tazke no. :unamused: Hlavne ze su obaja v poriadku. Teraz uz len cim skor domov a tesit sa z Ladika. :wink:
Alzbet, ty jo, ty uz si 27 tt. Jeemine, za chvilku budes rodit :grinning:
Lucko, co cvicenie? AKo sa tam mate? Pozdravujem tetu. :wink:
Musim sa pochvalit, dneska sa Jojko prvy krat kompletne prevratil z chrbatika na brusko, tak ze sa podoprel ruckami a pasol konicky :grinning: a potom este zo 2-3x. Sikovniatko moje :grinning: :grinning: :grinning:
A este vam ukazem na fotke ako ho zaujali majstrovstva vo futbale :grinning:
15. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ahojky Ali, jj utíká to fakt rychle. Dneska jsme se pokoušeli dát dohromady postýlku ale nějak nám to nesedí tak to musím říct o víkendu sestřence ať se jukne jestli něco nechybí. Pak mám v plánu malovat sociálky a schodiště a spoustu jiné práce. Chci aby vše bylo připravené.
15. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, davidek je dnes mrzuty a tak je to narocne. Vzdycky na minutku usne a s krikem se probudi. Zitra jdeme na kontrolu ockovani po tuberkuloze, prisla nam pozvanka.
Vybirame letni dovolenou a porad se nemuzeme rozhodnout. Teplo nechceme kvuli mrnouskovi, ale radi bychom nekam vyrazili. Mozna Alpy, do Rakouska je to kousek. Tak hledam mozne vylety s kocarkem a dobre ubytovani s mimcem.
Kam se letos chystate vy?
Barcaldine: Jojko je super, dela pokroky. Kolik ted vazi a meri? Davidek je obcas lenoch, taky uz se sape do sedu, ale otaceni zatim ne. Ted si oblibil vyskani a jeci jak holcicka :slight_smile: Dopoledne jsem ho svlekla a nechala bez plinky a stastne kopal nozickama do hracek na kolotoci a moc se mu libilo, jak je obcas trefi.
16. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally, tak prave dnes sme boli na ockovani. Merali ho vazili takze mame 65 cm a 7460g. Chuda male dostal dve vakciny, do kazdej nozicky jednu. Ale ani moc neplakal, moj statočny chlapček. Teraz na večer mu ale stupla teplotka tak som zvedava ako prečkame noc, snad ta reakcia nebude nijako vazna. Jojko uz tiez "rozprava" s nami ale aj so zvieratkami na kolotoci, vydava take kadejake zvuky, raz jemne potom na nich krici ... :grinning: A uz chyta veci pekne do rucicky, sice sa musi sustredit ale nema s tym problem, na hrazdicke uz nielen mlati do hraciek ale skusa ich tak jemne chytit do rucky. Nie vzdy mu to samozrejme ide :wink: S tym prebudzanim s krikom, to sme mali minuly tyzden, zaspal a asi o pol hodinku sa prebral s placom. Nevedeli sme co sa deje :unamused: teraz sa nam to posledne dni nestalo.
16. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: cvičení je pořád fajn. Včera nás tam bylo ale jen sedm :grinning: Ale tak alespoń je dostatek místa. No a o škodovácké dovolené se ani cvičit nebude. Jinak malý je fakt šikulka.
@luucciinnkkaa tak dávej průběžně info, jak to s váma vypadá :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb budu dávat info, snad už jich moc nebude a písnu že už to máme za sebou :grinning:
jinak koukám že chodíš taky na cvíčo, na zdrávku? Taky jsme chodila, od 30.týdne :grinning: ale už se na to necítím :unamused:
17. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucciinnkkaa nn, já nechodím na zdrávku, ale do jeslí :grinning: , tam je taky cvíčo pro těhotné. Jinak chodím už od 12 týdne až dokud to půjde.
17. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jo ták já chodila s kámoškou do porodnice a odtamtud jsme přebíhali na zdrávku, kámoška už porodila a já už sama nejezdim, už to ani nejde dělat tam nějaký kreace :grinning: :confounded:
17. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucciinnkkaa no Luci neboj, malej už bude za chvíli taky u tebe :wink: a pak budeme všechny shánět cvičení pro maminky s dětičkama.
17. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek