• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
ahoj holky, my sme tiez cely den vonku ked je takto krasne :grinning: vcera sme blbli a vecer sme dali Jojkovi nocnu kosielku od svokry :grinning: ako vyzeral posudte sami, faktom je ze sa tesil :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zabudla som pripojit fotky :grinning:
29. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Tomu říkám spokojené dítko. Sekne mu to :wink: . Jinak jak jsi sem posledně dávala fotku, jak Jojko spinkal v postýlce napříč, tak jsem přesně v téhle poloze našla dneska ráno Ládínka :grinning: . Jak se mu to povedlo teda netuším :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Market :grinning: tak to je mooc šikovny, ved je este maličky :wink: Jojko sa kruti teraz uz kazdy vecer, zaprie sa nožičkami do tyčiek na boku postielky a otača sa. Včera tam dokonca pasol koničky, len nie a nie spat :sweat_smile:
29. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcaldine, ty fotky jsou uzasne! Davidek je take pekny cestovatel a metodou "plavmo" se posune, kam chce.
Chtela jsem se zeptat: planujete miminkovske plavani? Davidek koupani miluje, tak bychom to chteli zkusit, ale moc o tom nevim.

Lucko, drzim palce, at malicka zustane v brisku, jak ma. Zda se, ze my "aktivisti" vyhanime minka drive. Asi jsou po nas take aktivni a uz se tesi ven! Tak ji jeste domluv, at v brisku chvilicku vydrzi, a ze uz se na ni za mesic tesime.
30. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
fally, jj plavani planujeme. Ja som uz aj volala do klubu Lachtanek, ta pani mi povedala ze na ich stranke na nete mam vyplnit dotaznik a ze da vedet co a ako. Tak uz som jej to poslala , uz su to mozna aj 2 tyzdne a zatim nic, zadna odpoved. Ale rikala ze zacinaji nove kurzy az v zari zas od skolniho roku noveho, tak sa hadam este ozve. Mam aj cislo na klub Delfinek ale tam som este nevolala. Tak by sme potom na to plavani snad mohli chodit spolu, co ty na to?

Lucko tiez drzim palce at vsetko dobre dopadne. :wink:
30. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Holky tak se hlásím po včerejší kontrole. Miminko se má moc dobře, nic mu nechybí, bohužel UZ mi opět nedělal. Asi nebyl důvod. Tak jen vyšetření ale poprve mi natáčeli srdíčko. Teda ale 20 minut ležet a čekat hrůza. Přijela jsem tam v 13:20 a odešla jsem v 16 hodin. Fakt děs.
30. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, hodně štěstí aby malá byla ještě v bříšku... mě poprve naměřil CS 1. Myslíte že to je normální?
30. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
barcaldine: No jasne, muzeme chodit spolu. Vyplnim ten dotaznik a uvidim, jestli odpovi.

Davidek v posledni dobe objevil svuj palecek a hrozne rad si ho strka do pusinky. Obcas se snazi nacpat do pusinky pesticku a nejlepe obe najednou :slight_smile: Navykl si ted palecek dudat, kdyz usina a vcera jsem ho tak nasla i v noci :sweat_smile: .

Mne monitor merili v poradne jenom jednou a hned me poslali do porodnice :slight_smile: Tam mi ho parkrat natocili a rikali, ze budu rodit a maly si jeste 14 dni hovel v brisku.

30. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě pár foteček
30. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fally Maličký je roztomiloučký, i já už chcííííííí.

Jinak zítra mě čeká porodní asistentka a porodní sály pokud nebude plno. Hrozně se těším co se dozvím nového.
1. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
zdravím od bazénku ze sluníčka je mi fajn a vůbec nic mi nechybí. Večer máme v plánu grilovačku , takže se pěkně nadlábnu. TAk si to tu užívejte a pusu pa :grinning:
1. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb Luci hezky odpočívej, závidím ti jak bazének tak grilovačku Mňam. J8 jsem opět doma sama samotinká
1. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, Alzbet, tak ja som sa az teraz dostala k pc, jak sme si pisali, tak som si uvarila obed a sla nakrmit maleho. Zaspali sme pri tom obaja :grinning: Ja na hodinku a on este stale spinka. Od 12 45 !!! Ale doobedu som ho vytrapila chudatko. Mala som jedno stretnutie, sli sme tam autom ale potom sme sli kus peso a bol na rukach , tak sa diiival okolo seba, nove veci videl a ho to straasne zaujimalo. Potom sme museli do Bondy pre darce tatkovi, bude mat narodeniny, tak aj tam som sa poflakala chvilu a zas cumel okolo seba a potom sme este sli do Intersparu na nakup, na zajtra na cestu. Ideme sice az poobede ale od rana sa chcem uz len balit aby som na nic nezabudla a upratat aby som sa nehanbila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked mi suseda pride poliat kvety :grinning: Takze sme prisli o pol dvanastej totalne vykonceny. Ja som este sla, do zahrady postarat sa o rajciny a natrhat si trocha ceresni, chcela by som upiect dnes bublaninu na cestu. Alebo zajtra. Uvidim. Skoda ze sme sa nestihli stretnut, ale neva, stretneme sa ked sa vratim. Uz sa teraz tesim domov, na rodicov, co na neho povedia, nevideli ho uz 3 mesiace a zmenil sa velmi.
Takze sme dnes pri bazene neboli, nameli sme na to cas, ale zajtra sa mi to snad na chvilu podari, ak vstane skoro rano a nebudem leniva sa pustit do prace :grinning:
1. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ali přeji vám šťastnou cestu, věřím že se těšíš domů. Já vidím rodiče každý víkend a i tak mi tu chybí. Hlavně mamka. Moc mi se vším pomáhá. Táta teda taky , bez něj bysme ještě dnes nebydleli sami ale mamka je taková psychická podpora. Jsem ráda že je mám. Já myslím že za rok taky pojedem na Slovensko, raději než aby oni byli tu.
1. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Bety.mne mamka chyba, my sme velke kamaratky, riesime spolu problemy, teraz aspon cez skype kazdy den. Presne ako pises, je to velka psychická podpora. Tak sa fakt tesim. Dakujeme a urcite pisnem z kosic jak sa nam dari :grinning: pa zatiasl.
1. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak sa majte pekne, uzivajte si krasne pocasie. Tehulky tehulkujte bez problemov, nech sa miminka v brusku drzia a posluchaju. Fally a Market drobcovia nech vam robia radost :grinning: My odchadzame zajtra skoro rano aby sme sa vyhli horucavam a ked budem mat cas tak sa pozriem co mate nove. Paaaa zatial.
2. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ahoj, horko uz je unavne, tak se radeji drzime v chladku. Davidka uz jsem dala spinkat, je opravdu uzasne, ale nechci to zakriknout, staci ho polozit do postylky a odejit a on se nevzteka a za chvilku sam usne.
Barcaldine: jedete k rodicum na dlouho nebo jen na prodlouzeny vikend?
My mame zitra v obci detsky den, ruzne atrakce a tak, kazdy rok je to velkolepe. Pujdeme se tam s mimcem podivat, ale letos jeste soutezit ve skakani v pytli nebudeme :slight_smile:
Vsem preji hezky prodlouzeny vikend. A pridejte nejake nove fotecky.
2. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím z domova. Dneska jsem slaměná vdova. Manžel jel na ryby. Ale tak to nějak přežiju :grinning:
Mám v albu novou fotku pupana :grinning: Žádné další fotky nemám.
Maminka mi vyprala a vyžehlila všechny věci pro prcka, tak už to mám poskládané ve skříni.
A pomalu připravuju co sebou do porodnice. Ale budu to muset jít nakoupit, protože nakoupeno ještě nemám.
Doufám, že na nic nezapomenu.
3. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, posílám krátké video, chce to zvuk!
http://www.youtube.com/user/ladybirth48
7. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fally pokud vím tak Alča jede k rodičům na cel měsíc.
Luci i já už mám vše nachystané a vyprané. My rychle stavíme kotelnu aby nám miminko v zimě nezmrzlo. :grinning:
8. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet: tak mě už chybí jen pár drobností vč. kojící podprsenky, ale to snad zmáknu příští týden a je to hotové.
8. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to má barcaldine fajn, říkala jsem si, že jet takový kus jenom na pár dní ...

Lucko, právě sehnat hezkou kojící podprsenku byl problém. Buď byla naprosto asexuální nebo špatná velikost. To se máš, že ti maminka všechno pro miminko vyžehlila. I když tenkrát mě to bavilo, teď nestíhám a žehlím jen to, co potřebujeme pro okamžitou potřebu.

Na víkend hlásí zase šílená vedra, to se máme na co těšit.
8. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,

vedro je teda solidní posledních pár dní. Chudáci těhulky i naše miminka.

Kojící podprsenku jsem sehnala moc pěknou i na moje velký prsa :slight_smile:. Od Anity.
http://www.mamaja.cz/pro-maminky/kojici-podprsenka-anita-5068-cerna
Mohli by ji mít ve spodním prádle nad nemocnicí jakoby naproti knihovně přes ulici. Tam jsem si kupovala taky jednu od Anity v růžový barvě, ale tahle je mnohem lepší.

9. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka market, koukala jsem na fotky a malej je krasavec
jinak na podprdu mám v plánu jít se mrknout přesně tam co píšeš. Kamarádka si tam teď koupila dvě.

@fally jj, maminka je zlatíčko , tak to všechno vyžehlila. :grinning:
9. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb tam si určo vybereš, mají tam pěkné kousky :wink: ...
Děkuju za pochvalu mrňouska, já ho miluju, je úžasnej. Ikdyž jsem z něj někdy na prášky :grinning: ...
Jsem natěšená na fotky vaší princezny :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka no já se na fotky naší princezny taky moc těším. A pak se doufám, všechny někde potkáme s kočárkama :grinning:
Jinak jsem do alba dala dnešní bříško a mám pocit, že od minulého týdne pěkně poporostlo :grinning:
9. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb malá asi hezky přibejvá :wink: , krásný bříško... A jak se jinak cítíš?
9. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka jinak je mi fajn, tím že nemám žádný megabříško tak mě vlastně ani nijak neomezuje. Jen cítím jak se tlačí dolů a to je trochu nepříjemný pocit a občas nějaký ten poslíček nebo co to je. Ale celkově je vše v naprosté pohodě.
9. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb To ráda slyším, že se cítíš dobře.

Jinak Ládínek přibral od propuštění 1kg a vyrostl o 3,5cm. Zítra mu budou 4 týdny. Fakt to hrozně letí. Už vyřazuju hadříky ze kterých vyrostl a vážně jsem toho nakoupila moc :grinning: . A tchýně s oblibou kupuje malé velikosti. Donesla úžasné dupačky, ale velikost 50 :frowning2: , takže náš 4,5 kilový chlapeček je nosil asi 2 dny :angry: ... Ach jo :grinning: . A moje máma pro změnu donesla celá nadšená holčičí pyžámko a nenechala si vysvětlit, že je to opravdu evidentně na holku. No, uzavřely jsme to tím, že v čem spí je nakonec jedno :grinning:
9. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek