• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod jj, únava se vrací no a to že jsem nachcípaná mi na energii taky moc nepřidává :grinning:
26. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Hlavně ať si fit do porodu ať máš energii. Já ji taky moc nemám taková jsem stále unavená. :pensive:
26. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no já věřím, že rýma nás opustí a energie se nám vrátí :grinning: CHtěla jsem jít zítra cvičit, ale t asi riskovat nebudu. No uvidíme jak mi bude zítra.
27. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb ahojky Luci už je ti lépe? Zítra mě čeká kontrola tak se těším,.... ráda bych viděla naše malé. Snad budu mít štěstí.
28. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ahojky, o moc lepší to není, ale v krku už to celkem jde. Jen ta protivná rýma no. Dneska jsem byla na monitoru a zase jsem tam strávila místo 20 minut asi 3/4 hodiny. Už aby se malá narodila. Ale myslím, že to zatím nevaypadá. Vyšetření OK a otevřená jsem prý na prst. Nevím, jestli je to hodně nebo málo, ani za jak dlouho se to může změnit, každopádně jsme přišila domů, vyluxovala, vytřela, upekla buchtu, vyprala a vyvenčila a začnu být zase normálně aktivní.
28. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb koukám že aktivně k porodu co?
28. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nové úlovky, košík a postýlka jsou připraveny.... jen povlíknout :grinning: . Zatím ale nechci, kvůli prachu a kočce
28. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, jinak to nevidím :grinning: jedině aktivně. Já mám postýlku povlečenou a přikrytou přehozem. A na koším mi tchýně šije potah. Tak se moooc těším až bude hotovo.
28. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, aktivitu ti schvaluju, popravde jsem tim trochu maskovala strach a myslenky na porod. Bylo zajimave, ze o tehotenstvi a porodu jsem hltala kazde pismenko na netu nebo v chytrych knizkach, ale o peci o novorozence jsem skoro nic nevedela. V jake budes porodnici? Ty bydlis v boleslavi nebo v praze?
28. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Ahojky, bydlím v Boleslavi a v porodnici budu taky tady. PA tu dělá moje teta a doktorka mi přijede ta z Prahy co k ní celou dobu chodím, takže se ničeho nebojím :grinning: Navíc tu kdysi v porodnici dělávala i moje mamka a spoustu těch sestřiček na nedělkách znám, ještě z dob kdy jsem byla dítě. no hlavně aby to už bylo. Dnes jsem 38+0 :-d
29. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak to máš pohlídané ze všech stran, už aby to bylo. Další miminko, pak ještě alžbět a budeme skoro kompletní.
29. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byli dnes na kontrole a budem mít holčičku, moc se jí nechtělo hýbat bude asi po mě. Má už 2280g
29. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally a pak se doufám, všechny někde sejdeme

@alzbeta.hod tak gratuluju k Nikolce :wink:
29. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Děkuji.... jsem hrozně ráda, i když by to bylo jedno
29. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod naprosto to chápu, já byla taky strašně šťastná :grinning:
29. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše zlatíčko
29. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je to veliký a není toho moc vidět, co?! No jo, tak hlavně že tys jí viděla a už víš co čekáš :wink:
29. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj nevejde se, on dr říkal že to moc vidět nebude ale já ji vidím..... vpravo je obličej, pořád se schovávala do placenty
29. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc gratuluji, holčičky jsou potřeba, s kým by chodili naši kluci? :grinning:
29. črc 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet,
konecne viete co cakate :grinning: je to super, nebudu tu sami chlapci, ako pise fally, o koho by sa bili :grinning: ?
Boli sme tych kyclich, to bolo v pohode ale cestou z nemocnice sme zmokli, nastastie len trocha, kym sme dobehli ku autu. Potom som zasla do Sparu na nakup a ked sme prisli domov bolo pozde. Ale buduci tyzden zatial nemam nic na plane a ked bude pekne, :grinning: tak sa u teba zastavime.
29. črc 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: super fotka :grinning:
29. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: lucko , dik, vyzera akoby premyslal, ale on si len pchal rucicky do pusy a takto to nahodou vyslo. :grinning:
29. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine jj, vypadá jak hodně zamyšlenej :grinning:
29. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Jj budu ráda když se stavíš...
Jinak fotka se fakt vyvedla. Hotový manekýn
29. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta fotka je dokonala, clovek by mu nehadal pet mesicu

davidek se ted v noci zacal trochu budit (tedy 2x za noc abych byla konkretni), mam pocit, ze ma v noci hlad. Nevim, jestli mu nestaci vecerni krmeni a driv mu vyhladne, uvidime, jestli se to upravi nebo se poradim, jestli mu nedat vecer nejaky sunar. Jinak pribyva porad, vcera mel 7,32kg.

barcaldine, nemas nejake novinky z lachtanku? pripravujes jojka nejak na to plavani? bojim se, ze tam bude davidkovi ve vode zima. Na netu pisou, ze pro deti ma mit voda 32° (to jsme davali, kdyz byla ta vedra do venkovniho bazenku), ale z lachtanku psali, ze voda ma jen 28-30°. Bojim se, ze maly bude rvat, ze je voda moc studena.
30. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally, diki za pochvalu za fotku hehe, vyzera tam starsie a mudrejsie ale v skutocnosti je to presne taka 5mesacna truba co si pcha furt rucicky do pusy :grinning:
Vies co ja som este prihlasku nevypisala, musim sa najskor opytat mudry ci tam mozeme chodit na to plavanie. Jojko mal po narodeni totizto nejaky mensi nalez na oblicke ale zlepsuje sa to a len to kontrolujeme. Ale mna potom napadlo, ze kedze je to plavanie a predsa sa bude chodit v zime (viac menej) a on by nemal prechladnut, hlavne na mocove cesty. TAk sa chcem opytat ci mozeme tam chodit, ci nehrozi nejake zvysene riziko prechladnutia. Ale napotvoru ma Krizova dovolenku a neviem sa jej dovolat a nasa nefrologicka bola tiez na dovolenke a dufam ze uz buduci tyzden tam bude aby som sa poradila. Lebo ako som citala, tak vyzaduju dobry zdravotny stav dietata a smaozrejme nepreberaju zodpovednost za pripadne problemy co je logicke ak vyhlasim ze dieta je zdrave. Takze este chvilu cakam.
Inak s tym budenim. My sa stale budime 2x v noci na papanie, vzdy okolo 1 a potom nad ranom 4-5 este pocucka. Nie dlho ale stale sa mrvi a musim mu dat napit. Tiez dufam ze o mesiac ked zacneme prikrmovat vydrzi dlhsie spinkat. Ale zatial to neriesim a kojim :wink:
30. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Mudr.Křížová má dovolenou až do 16.8., to jdeme na druhou vakcínu očkování. Tak se snad dozvíš víc.
Davídek se dlouho budil pouze jednou, usíná tak v osm a budil se okolo čtvrté, ale poslední dobou i okolo jedné. Když byla ta vedra, tak jsem si říkala, že má žízeň a proto se vzbudí, ale teď už vedra přešla a malý se pořád budí 2x. Ale pořád to je v toleranci a jsem ráda, že takhle spinká. V osm usíná jak na povel, žádné dlouhé uspávání a přemlouvání.
V poslední době hodně cestujeme a měla jsem obavu, jak bude změnu rytmu malý zvládat, ale zatím se chová, jakoby nic. Když jsme pryč, jde spát jindy, usíná v kočárku a pak ho přendám do (cestovní) postýlky, jakmile se vrátíme domů, zavedeme zase domácí režim a malý ty přechody zvládá bez ztráty kytičky.
30. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jako zástup za Křížovou funguje Melmuková :-d
30. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám že budem všechny mít děti u dr.Křížové :wink:
31. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek