• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
asi zase Bondy, pak uvidíme co dále... Já myslím že je to individuální jestli je při těhotenství zle anebo ne... mojí mamce nebylo ani při jednom zle. Bylo jí prý úplně skvěle.

No mě před týdnem test nic neukázal, tak zítra koupím ještě jeden a jestli ani tak nic, tak se to asi jen srovnává cyklus a trošku blbne. Ale děsí mě že mě občas přecejen zabolí v podbřišku a den ms jsem myslela že bolestí umřu. A zrovna v práci. Prášek mi nakonec zabral. Ale nikdy jsem neměla takové bolesti naposledy snad před antikoncepcí. Takže jsem byla 100% přesvědčená že budu mít hodně silnou ms a ono nic. A to mi hlava nebere.
17. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, Alžbět, to já bych teda žádné prášky nebrala, když nevíš, jestli jsi těhu nebo ne. Bolesti bývají normální, roztahuje se děloha nebo prostě reaguje na to, že se tam něco děje. Testy se mají dělat až tak 8 dní po vynechání, ikdyž se na nich píše něco jiného. Někomu vychází negativní ikdyž je těhu.

Ve středu ve 14.30 v Bondy :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tos mě vyděsila. Zítra koupím test. No brala jsem si jen panadol. Ten není tak silný a zabere. Když ta bolest byla už nesnesitelná... Pokoušela jsem se to vydržet ale fakt to nebylo reálný.

Už se těším na středu
19. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vyděsit jsem Tě nechtěla, já už raději neberu vůbec žádné léky skoro přes rok. Jen homeopatika a pak to co se smí i v těhotenství. Radši nic neriskuju, ikdyž je to asi zbytečný plašení, ale rozhodně to není na škodu.
Věřím, že ty bolesti byly nesnesitelný, hlavně když musíš do práce...

Taky se těším na středu a mám chuť na latté, vidím to na nějakou kavárničku :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky beru kavárnu... něco najdem. Ale v Bondy je taky dobrá kavárna.

No já rozhodně už neberu brufen... Dnes mě zas po celý den pobolívá podbřišek... a prospala jsem po obědě 2hodiny...a můžu jít zas. Zítra kupuji test.
19. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska odpoledne si jedu pro testík. Samozřejmě očekávám negativní výsledek, člověk už si na to snad i zvyká... tak mi držte palečky.
20. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja som nejaka unavena posledny tyzden, ta praca mi dava zabrat, teda nie praca ako to vstavanie a dochadzanie, tak sa musim naucit oddychovat poobede ked sa vratim, aj teraz uz lezim len precitam co je nove a idem si dve hodinky pospat :slight_smile: Tak alzbet drzim palce a napis ako si dopadla.
A uz sa tesim na stredu , kaviaren je fajn, i ked mi v poslednej dobe kava nechuti ale dobre latte by som stravila :grinning: ´Tak paaa
20. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Alzbet: Tak co? Doufám, že //

Těším se na vás :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak musím oznámit že test opět negativní. Takže asi jen blbne cyklus. Že by se konečně rovnal??? :grinning:
21. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám problém holky... asi nebudu moci zítra přijet... manžel má narozeniny takže chce někam vyrazit. A přijedou k nám naši a možná i jimí příbuzní, to nevím. Nemohlo by se to posunout na pátek??? Jestli ne tak se s váma uvidím příště. Mě to tak štve... :frowning2:
21. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to jedno, jak se to hodí vám. Mám čas zítra i v pátek...
21. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já bych vás chtěla strašně moc vidět... ale zítra se to nějak zvrtlo no... a jak se jinak daří Markétko??? U nás testy negativní. Teplota ukazuje na dnešní ovulaci tak uvidíme. Na příští měsíc si koupím ovulační testy. Napíšu sms Alče.
21. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mám se fajn, dnes jsem si vyrazila do Prahy a pak do Lysý, pocourat a tak... Zítra jsem v půlce cyklu, tak se třeba zadaří, ale popravdě tomu už nevěřím :frowning2:...
Jaké kupuješ ovu testy? Koukala jsem na ovulační tester Q lady scope
http://www.zdravi-cz.eu/ovulacni-tester-lady-q-scope-p-250.html
ale nevím....
21. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj babenky, uz som tu :slight_smile: Jaaaj uz som chcela pisat ze v piatok je to ok, ale tiez mi teraz doslo ze mi v piatok odchadzame na dva tyzdne na Slovac, prideme az po 5 tom srpnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze ja najskor mozem az potom.
Alzbet, jasnacka ked ma manza narodeniy tak to musite oslavovat, asi by sa nahneval keby si ho zanedbala koli nam. Takze no problemo dievcata, najprv povinnosti potom zabava :wink: :grinning:
Inak Market, ty keby si chcela a mala chut, tak ja mam zajtra volno cely den takze mozme sa stretnut a Alzbet ak by si to mozno stihala skor, tak aspon na nejaku hodku by sme to mozno stihli , ale ako vravim nerobme si z toho hlavne stresy :grinning:
21. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a Market, snazit sa, snazit sa, snazit sa !!! :wink:
Alzbet mrzi ma ten testik, asi sa ti teda zrovnal cyklus , aj to je dobre znamenie, aj mne sa najskor po Clostiku pekne zrovnal 1-2 dni hore dolu. I ked neviem ci som pisala, ze som mala pichnuty ja aj pregnyl a to podla mna zavazilo u nas.
21. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kdyby se něco změnilo tak dám určitě vědět...

zatím jsem ovu testy nezkoušela. Zatím jen měřím jak jsem říkala... ale chci zkusit i ty ovu testy. prý je to taky dobrá pomůcka.
21. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market ale tenhle je pěkně drahý test. Třeba se to vyplatí nevím, ale já zvolím levné. Vypadají jako těhutesty mamatest. Taky dva papírové proužky.
21. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.ovulacnitesty.cz/

tady je mají ale jen po nejméně 14kusech takže vyjdou asi kolem 400. Mě by stačilo třeba 5. Stačí zajít do lékárny. Když se nám teď nezadaří. nerada bych aby se mnou doktor dělal pokusy
21. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že kupovat ty testy vyjde nakonec hrozně draho.... Ale zase nemám zkušnost s tím testerem a dát za něj tolik se mi právě nechce...

Zítra můžu kdykoli během dne, takže klíďo dorazím i dopoledne...
21. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo,ak mozem poradit,mne moja doktorky odporucala merat si bazalku, to je najspolahlivejsi ovu "test", ved Alzbet to poznas,len to treba merat pravidelne no. Mne to teda hroozne pomohlo zorientovat sa v tom ako fungujem. I ked som stale jak debo cakala ci teplota stupne a sa udrzi :grinning:
Ja by som za ovu testy asi peniaze nedala, ja som si to tak posledovala teplotkami tri ci styri mesiace a vedela som ze ovu mam cakat po 16tom dni cize 16-17-18 a aj teraz som otehu na 99% na 18ty den a to vlastne jeden den po snazeni , lebo som cestovala dom.
21. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vydržela měřit měsíc. Vlastně ani nevím, jestli to chci sledovat. Mě to všechno stresuje. Spíš bych potřebovala na to nemyslet :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm zajímavé. Já mám asi ovulku dnes protože mám 36,2, což jsem zjistila že je moje nejnižší teplota. A ta je vždy jen jeden den. A snažili jsme se včera tak snad vydrželi. Zítra to raději potvrdíme. Dnes se asi už nevyplatí že??? Mám to jak tak sleduji docela kolem toho 12 - 13 - 14 dc. Od 15dc beru Utrogestan. Vždy po ovukce, kvůli případnému udržení.
21. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ak mate chut ja by som to radsej potvrdzovala este dnes, alebo teda zajtra rano by bolo este lepsie ak teplota nevyskoci, ak nic ine zajtra rano meraj aby si vedela ci to ma zmysel a ak sa udrzi este nejaka nizsia, surovo znasilnovat manzela, ci sa mu to lubi alebo nie :wink: Ani mojmu sa moc ten den nechcelo a sa mu vyplatilo sa obetovat :grinning:
Market, jj, hlavne z toho nerobit stres, ja som si merala , ale mna to skor zaujimalo a bavilo, nemala som z toho nejaky zly pocit.
21. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
souhlasím... mě měření a zapisování do grafu taky baví... je to zajímavý jak se teplota pohybuje a co se z ní dá vyčíst...

no já ho právě znásilnila už včera ráno. Taky se mu moc nechtělo. Nevěděla jsem jakou mám teplotu, nějak jsem zapoměla měřit a tak jsem si řekla je období kdy teplota klesá tak to raději zkusíme. :grinning: No teď jel do hospody tak uvidíme no... to většinou není reálný. :frowning2:
21. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v podstatě vyrábíme mimi každý den :slight_smile:. Asi budu měřit od příště, ať vím, jestli tu ovulaci vůbec mám :frowning2:

Co teda zítra?
21. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som k dispozicii cely den, v piatok nemozem ideme prec. Ale ak mas chut Market tak napis kedy by si dorazila do MB a Alzbet ked bude moct tak dobehne na chvilu, kupit darcek nejaky pekny, by sme ti mohli pomoct vybrat :wink:
21. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu být v 10.15 v Bondy :slight_smile: aspoň na kafíčko :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já pokud dorazím tak ale odpoledne ale to dám ráno vědět na mobil, ju tak já zatím letím. Vypadává mi net a nerada bych odešla bez rozloučení. Tak se tu opatrujte pa pa pa
21. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ market dobre, budem tam rada sa trocha prejdem, minuly tyzden len praca a doma :frowning2: tak zajtra v BC o 10 15. Tesim. Alzbet papa.
21. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase před Tchibem?
21. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek