• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
:astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to drzim palec . Tak co zastavis sa niekedy tento tyzden u mna?
23. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej aky pupííík :grinning:
23. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez som dnes fotila :grinning:
23. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ráda bych se stavila, manžel má odpolední a já se tu nudím
že by mě k vám hodil autem ale pak bych potřebovala jestli bysi mě nemohla odvezt dom.
23. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak se mračí, ale jinak je slaďoučký
23. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne hodim ta domov, to nie je problem :wink:
Mraci sa asi som mu uz sla na nervy s tym fotakom, hehe, ale ten vyraz ma po tatovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine No fotit se musí... i my budeme fotit.
23. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím doboru noc všem maminkám
23. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, alzbet, uz to preklepej, mas to za par. Drzim pesti, at ti to dobre u zubare dopadne. Me tesne pred tehotenstvim trapil moudrak, ale pres tehu mi dal nastesti pokoj.
Taky prikladam fotecku z vikendovych vyletu.
24. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally budeš se divit ale zubař mě čeká zítra. Mamka to zvorala šla jsem tam místo ní, takže až zítra. Zas nervy.
24. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zubaře mám za sebou, kromě rozpadlého zubu mi našla ještě malinkej kazík na moudráku... tak mám na půl roku klid. Ale ten malinkej co trvalo vrtání sotva 5 vteřin mě bolel víc než ten rozpadlý.
25. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Moje kamarádka v 1. těhu přišla o 4 zuby a teď ve druhým je taky co dva týdny u zubaře.... S někým zamává těhu, s někým kojení... Blbý je, když zuby hodně bolí, to je fakt na nic... Ale jen nějaký obyč vrtání se dá přežít!

Jak se všichni máte? Koukám, že dál výletujete, to je dobře. My už konečně taky vyrazili s několika maminkama ven s kočárkama. Bylo to moc fajn :wink: ...

Za chvíli razíme k doktorce na kontrolu. Těším se na vážení, jsem zvědavá, co zase přibral, je to cvalda :grinning:
25. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka Jo přesně taky jsem si to říkala, vrtání se dá přežít jen aby to nezačlo bolet samo... naštěstí to vydrželo. Dříve jsem byla na pohotovosti jak doma, tak jsem měla z těhu docela obavy.
25. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,
děkuju za gratulace.
Malá je zlatíčko. V noci se budí jen mezi 2-4 a pak až ráno kolem té 8. Přes den spí a nebo si hrajeme :grinning: Kouká a musím si s ní povídat. Ale je fakt, že brečí naprosto minimálně. Je to prostě spokojené miminko.
Už jsme byly u Dr. a ta nás pochválila. Do zdravotního průkazu jí napsala, že je šikovná, že už vidí a když jí dala na bříško, tak hlavičku zvedala jak drak. No a svojí porodní váhu už taky předehnala. Prostě všechno jak má být.
Jo a co se kojení týká, tak to nám jde taky dobře.
Takže tolik chlubení se pyšné matky :grinning:
26. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Luci tak to je opravdu šťastný miminko. Nic jí nechybí.

u nás vše ok.Otevřená na 3, už je cítit hlavička. Prej jestli mám sbalenou tašku. Za týden na kontrolu a potom už do porodnice. Tak nevím no. JInak s únikem moči je to normální a vzhledem k tomu že je už hoooodně nízko se není čemu divit no.
26. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No alzbet, třeba se ani na kontrolu do porodnice nedostaneš :wink:
26. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb No jsem zvědavá fakt... nevím jestli se těšit nebo se bát
A vzhledem k otokům mám spíš ležet
26. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsme my dvě ještě jako kinder vajíčko :wink:
26. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, jen aby to Karolínce vydrželo.

Davídkovi asi rostou zoubky. Je to protivka, nechce spinkat a pořád je ukňouraný. Snad se brzy vyklubou a zase tu bude naše sluníčko usměvavé. :astonished:
26. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
Lucko, tak to je super ze je Karolínka tak hodná, aspon mas cas si oddychnut.
Alzbet, krasne brusko, uz to ani nie je pravda ze som mala take iste, ale pravdu povediac neviem ci som v 37 tyzdni mala take velke. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fally, Jojkovi som prave dnes videla zaciatok zubka, za par dni bude vonku :grinning: Ale nejaky viac nervozny sa mi nezd, a slinta uz vyse mesiaca takze mu to ide v pohode. Ani teplotky ho netrapia, chvalabohu.
26. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ali dneska mi paní poslala fotečky Dastynka. Víš toho pejska co jsme ji darovali. Hrozně mě to dojalo. Má se výborně. Líp než u nás.
26. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu to je dobre, ze sa ma fajn, aspon ta nemusi trapit ze ste ho dali prec. Ale urcite by sa velmi potesil keby vas videl.
Jezis to leti, Alzbet ved ty za chvilu rodis, a nedavno sme sa triasli ci otehu :grinning:
26. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, zoubek stale nikde, ale dnes se zda byt davidek v lepsi nalade. Barcaldine, uz davate i zeleninove prikrmy? Ja jsem vyzkousela "prvni lzicka" od hami, to jsou ty malicke sklenicky, zatim se zda, ze alergie neni zadna. Uz jsme zvladli mrkvicku (ta mu stavela, tak jsme ji ted vysadili), brambory, brokolici (po ni krkal), spenat a vcera snedl i jablicko. Vzdycky se zaskmouri pri prvni lzicce, ale pak si na chut zvykne a sporada alespon pul sklenicky.
Lucko, snad nebude nic karolinku trapit a bude ti hezky spinkat. Nemela v porodnici zloutenku?
Alzbet, uz to mas opravdu za par. Za chvilku budes mit miminko u sebe a vlastne uz tu nebude zadna tehulka :slight_smile: Vlastne petra.vavra ma termin nekdy na podzim.
27. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj holky je to blíž než si myslíme... snad vydržíme pohromadě ještě pár dní. a pak už budem všechny maminky. :grinning:
27. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, zeleninku davame, doteraz pekne papal, teda babka nam navarila polievocku, normalne vyvar, len nekoreneny, a popucili sme mu mrkvicku, zemiacik a kedluben a uplne sa za tym trhal. Ale vcera som mu navarila ja a vobec mu to nechutilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dva dni teraz zeleninku nechcel. Dala som mu aspon trocha jablcka dnes, som nasuchala a to mu chutilo velmi. Takze zatial nijak pravidelne, ale okolo obeda skusam mu dat zeleninku. Dnes som kupila v DM tiez od Hami malu zeleniku a skusim mu to dat aby som zistila ci mu len nechutilo co som navarila ja a musim zmenit recepuru alebo vymysla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz som mu dala ochutnat aj tie susienky od Sunarky a tie mu chutia tiez, raz za dva dni mu jeden dam pocmulat. A tiez uz veceriame kasu, spinka krasne do tej 4tej 5tej. Potom uz ho kojim.
Dnes sa mi ho podarilo nafotit ako si cmula palec :grinning:
27. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ali manžel byl z Jojka unešený... prej viděl hodně batolat ale tohle bylo prostě nádherný...
27. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to nas tesi, dakujeme za kompliment. Ale to najkrajsie miminko este len uvidi :grinning:
28. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine To je pravda pro každého je to jeho vlastní nejkrásnější na celém světě
28. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pri pondelku, o vikendu jsme objizdeli navstevy, moje babicky chteli videt davidka.

@barcaldine My davame zeleninku v poledne. Nejvic mu smakuje "zahradni zelenina", ke svacine si obcas da ovocnou presnidavku, vcera jsme zkouseli banan. Mam take nejakou domaci zeleninu, hlavne tedy mrkev, tri bramburky, cuketu a kedlubnu a domaciho kralika, tak mu z toho zkusim neco uvarit. Vecer si pak dava kasi, nejvic se zatim osvedcila od Hami mlecna kase, stridame ruzne prichute. Jeste jsme meli nestle, ale se mi pri michani hrudkovala a pak mam doma jeste od nutrilonu, ale tu jsem zatim nedelala. Cim hustci, tim lepsi.
Dnes rano jsem Davidka vazila a ma 8,13kg, tak nevim, jestli nemam trosku ubrat s jidlem. Lumpik moc nechce moje mlicko, jen v noci a rano a pres den si cucne, ale zadne dlouhe piti. Tak mu zkousim davat na piti jeste cajik, jenze mam pocit, ze vic vytece kolem nez do pusinky :grinning: .

Teda, to se ochladilo. Uz se ohlizim po nejakem teplejsim obleceni. Fusak mam z jara, ale musim sehnat bundicku a nejake teple kalhoty a/nebo kombinezu. Pomalu abychom zacali pritapet :sunglasses: .
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak , skusku mam za 2, huraa, ostava mi uz len jedna ale tu uz nestiham tak si ju dam v druhom rocniku. Konecne mozem vyzehlit tu kopu pradla co ma caka a utriet prach, nejako som to pri drobcovi a uceni nestihala.
fally, tak mi zeleninka papame ako kedy, teda aby som povedala presne, od Hami ta zahradni mu chutila, to co som mu navarila ja nie :grinning: ale skusim zmenit postup a dam mu len zemiacik s mrkvickou a uvidim ako sa bude tvarit. Doteraz to nebolo nic pravidelne , teda jeden den mal zeleniku potom som nestihala tak nemal, ale uz zacneme pravidelne. Jablcko mu chuti a vcera som skusila tiez troska bananu tak bol z neho nadseny :grinning: je to sladke tak sa necudujem, ja sa mozem tiez za sladkym "utlouct" ak som to spravne napisala :grinning:
No a dnes na veceru zjedol 150ml kase, ani nezatvaral usta tak hltal. Kolko davas Davidkovi? nerada by som ho prepchavala. ( uz teraz ma skoro 9 kil) Ale tak zas predpokladam ze keby mal dost tak uz nepapa, ku koncu je pravda ze uz tak nehltal. Opytam sa mudry, ideme vo stvrtok na posledne ockovanie, tak mi poradi. Pises ze nechce mlicko, to Jojko nepohrdne nikdy. A co v noci? Este kojis? Ja som sa uz 2x pristihla ze si voobec nepamätam kedy som ho vzala na kojenie (okolo 1-2) len si pamätam ze som vstala nad ranom a bol pri nas. :confounded: napchavam ho kasou a este v nejakej hypnoze ho beriem k sebe aj tak v noci. No hroza :grinning:
JJ pocasi hnus, snad sa to este troska zlepsi a slniecko nas potesi,
30. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek