• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod vydrz, nakonec te jeste tehotenstvi pekne potrapi. Udelej si radost a neco si hezkeho kup, jako za odmenu :slight_smile:

@barcaldine Dej vedet, jak jsi pochodila u doktorky. Davidek po minulem ockovani usnul bez nurofenu, ale pak se chudacek vzbudil s placem, asi mel nejake krece, byl hodne neklidny a plakal, tak jsme dali nurofen a usnul a spal az do rana. Na posledni davku jdeme 20.9.
2. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally No fakt věřím tomu že budu ještě přenášet.
2. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Alžbět vydrž, ten konec je holt nejhorší no.
Holky mám nové fotečky v albíčku, tak můžete mrknout.
2. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Malá je fakt nádherná.... hrozně ti závidím tvůj porod. Když ti to začlo, měla si kontrakce pravidelný?
2. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda má někdo za sousedy takový střeva jako my? To je neskutečný. Když přijedou domů, musí to všichni vědět. Hlavně ten jejich syn tu huláká na dvoře jak prdlej. A to je dospělej. Už z nich fakt nemůžu.
2. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod neměla a já měla pocit že nejsou pravidelný ani v tý porodnici :grinning:
2. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jo a děkujeme za pochvalu princezny :wink: :wink:
2. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb No já měla asi před hodinou dost bolestivý křeče do podbřišku. 2x po 10 minutách od té doby klid. Že by poslíčci?
2. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jo to budou poslíčci, ty mě taky zlobily asi 3 týdny :wink:
2. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, tak sme po kontrole. Najprv miery :grinning: : 72,5 cm 8,870 kg a vraj je sikovny ako miminka na rozhrani 7-8 mesiaca. Nemame s nim nic robit, len ho nechavat casto na brusku nech sa hraje sam. Jo a robit toho trakare, jak si spominala fally. Injekcie dostal do kazdej nohy 1, uz ani moc neplakal asi si zvyka :slight_smile:)
No a konecne som sa dovolala na nefro, plavanie mame povolene, tak som hned poslala aj zalohu, hadam ma este do programu zaradia.
Lucko, mala je rozkosna, vyzera moc spokojene :wink:
2. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes KO v pořádku,u dr jsem nebyla. Jen na ovech, monitor zaznamenal stahy ale k porodu to zatím není. Jen hodně silný poslíčci.
2. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ty jo tak to je pořádnej kus chlapa :grinning: Děkuju za pochvalu malé, vypadá spokjeně a já doufám, že i spokojená je :wink:
@alzbeta.hod Tak snad už to brzy přijde
5. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vikend je za nami. Lucko, je skvele, jak se Karolince na svete libi a ze te moc nezlobi.
Alzbet, jeste jsi doma nebo uz v porodnici?

Tak jeste pockame na Alzbet a uz bychom mohli otevrit malou skolku, tedy zatim spis jesle :slight_smile: Me uz skoncila materska, jako osvc jsem byla zazadat o rodicovsky prispevek a silela tam, co po me chteji za papiry. Prislo mi treba absurdni, ze ackoli jsem zadost o materskou davala na pracaku, tak mi socialka musi potvrdit papir, ze mi vyplaci penize. No a zlaty hreb bylo, ze to musi podepsat manzel (co kdybychom byli rozhadani?) a musim donest MANZELOVU obcanku, aby si to pani zkontrolovala. Na argument, ze manzel mi preci nemuze obcanku jen tak pujcit, kdyz je v praci a ridi auto a vubec by ho mohla policie legitimovat, se pani tvarila, ze s tim nadelam.
5. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem... jsem stále ještě doma. Ve středu mě čeká další kontrola u mého dr. Zatíms se malé ven vůbec nechce. tak jsem zvědavá jak dopadneme.

@fally JInak chápu tvoje papírování, my jsme si zařizovali zastavení hypotéky a taky jsem stále lítala na sociálku kvůli potvrzení kolik mi platila a k dr aby mi napsal proč jsem doma... no fakt mi to bylo trapný. Ale zas jsem se aspoň dozvěděla proč jsem teda doma od začátku těhu. Prej jsem měla rizikový nález UZ a byla jsem po léčbě neplodnosti.
6. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet, tak stale cakas? Myslim ze este chvilu ta mala potrapi kym sa rozhodne pozriet na svet. Ale koli nej je lepsie ak si pocka este tyzden.
Fally, mna to papierovanie caka tiez, som takisto OSVC a je to hroza na tych uradoch. A ja to mam o to horsie, ze si to vybavujem vsetko na slovensku (teda co sa da obeha mamka) ale kolko krat sa tam musim trepat koli jednemu podpisu. A hlavne kym clovek zisti co vsetko potrebuje, tak sa tam vrati aj 5x. A presne ako pises chcu neskutocne absurdity, ako s tou obcankou. :confounded:
6. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fally, seda si uz Davidek? Jojko uz chce sedet, este nemoze, povedala dr. ale jak sedi v tej sedacke Chicco tak sa hned posadi, vzdy ho tlacim dolu a potom na mna zuri :grinning:
6. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No, chapu, ze si banky vyzadaji ruzne veci a cloveku nezbyde nic, nez se jim podridit, to mi vzdycky prijde vtipne, kdyz ti davaji precist jejich smlouvu, ktera je vyhodna jen pro ne, ale tobe stejne nic jineho nezbyde, kdyz tu hypoteku chces. Ale popravde je bance uplne sumak, co ti je a beru to jako soukromou informaci. Za to, ze jsi na rizikovce se rozhodl doktor a mel k tomu duvod, nebo te bude nejaky urednik banky jeste vysetrovat, jestli to nahodou nebylo zbytecne? Proste bych brala, ze diagnoza je proste urednikum tajna a musi jim stacit fakt, ze nejaky doktor takhle rozhodl.

@barcaldine Davidek si take chce sedat, hlavne v kocarku, ale zatim to jde. Mame to nastavene vic nalezato, leda na krmeni je to trochu zvednute. I v kocarku se snazim, aby byl porad v pololehu. Mas pravdu, ze doktorka to sezeni vylozene zakazovala, ze ho mame nechat az si sedne sam. Zatim davam Davidka co nejvice na brisko, uz ho pekne honim okolo deky, vzdycky mi z ni sleze a vyda se plazit nekam pod gauc :slight_smile:. Nozicky si chyta nejradeji nahaty, ale jak se ochladilo tak mam strach, aby se nenachladil, tak se bojim ho nechavat je tak.

Jinak dneska je malemu presne pul roku! To to leti. A dnes poprve snedl presnidavku s masem a tvaril se, jako by to jedl odjakziva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Bylo mi to fakt blbý jít k dr a tohle mu vysvětlovat... ale když jsem tam teď byla na kontrole tak se mě ptal jestli nám to aspoň pomohlo. Napsal to opravdu do detailu, od kdy jsem doma a kdy jsem šla na mateřskou, fakt mě překvapil. Ale je fakt že co je úředníkům do toho že jsem se léčila na neplodnost. No fakt hrůza. Ale naštěstí nám přerušili tu hypotéku. Jinak bysme byli jak se říká v pr...
6. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam bolo pol roka pred dvoma dnami :grinning: ale mas pravdu leti to strasne rychle. Nechce sa mi verit ze som si ho pred chvilou priniesla z porodnice. Jak pises s tymi nozickami v puse mame to stejne, nejradsej si je cpe do pusy nahaty , ale nenechavame ho dlho aby neochorel.
Aj my sa nahaname po deke, ale on sa skor len gula, ked sa prevrati z bruska na chrbatik a naspät a otaca sa okolo osi, dopredu mu to moc nejde zatial, skor sa len tak pohupuje. Vravela dr ze plazenie do 8 mesiacov tak som zvedava kedy to zacne. Takze sa takisto valame na brusku co to da.
Zajtra mu takisto skusim dat uz presnidavnku s maskom, teraz 3dni papal spenat z bramborem a to mu chutilo. Dnes som mu do toho pridala uvarenu mrkvu. Budem to skusat takto, ze mu pridam varene do kupeneho. A este ho po obede, po zeleninke dokrmujes mlieckom alebo uz papate len obed?
6. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe inak ako pozeram na tu fotku na Davidka, musim sa usmievat, je strasne zlaty :slight_smile: a vidim ze si taha ponozky , presne ako Jojko, furt mu to musim natahovat naspät na nohy :grinning:
6. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tak strašně unavená... normálně bych šla spát ale pak v noci nebudu moci spát a zas budu ponocovat... ale ta únava je příšerná. :pensive:
6. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to jsme my...
6. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod vydrz, na konci je to nejtezsi, ale vysledek stoji za to!

@barcaldine Ted uz po obede mlicko nedavam. Jenom tu presnidavku, at uz kupovanou nebo domaci, a k tomu detsky cajik. Varim pytlikovy a vyjimecne ten granulovany (je hodne sladky). Davidek pije s hrnecku s nahubkem a ouskama, lahev s dudlikem nema. Mlicko ma k svacine, rano a v noci. Ani po kasi uz nekojim.
Jedinou, kterou mi maly nejedl, byl spenat s brambory :slight_smile:. Ted jsem koupila bio cervenou repu a brambory, mam tu jeste mrkev, tak z toho zkusim neco vykouzlit. Zatim mu tedy kupuju vse od 4. mesice, ted zkusim i 5.mesice, ale na sesty jeste tyden dva pockam.

Normalne si predstavte. Nasi byli na dovolene v Chorvatsku a jako legraci nam privezli HIP presnidavky pro Davidka. Obal je uplne stejny, text je v chorvatstine, ale na te ceske je napis od 4mesice a na te chorvatske od 5mesice. Tak nevim, jestli v chorvatsku jine deti....
6. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za podporu, tak moc vám všem závidím.
6. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Nemáš co závidět, naopak my budeme závidět tobě! Čerstvě narozenému miminku se nic nevyrovná. Ten pocit je úžasný, máš malinkatý voňavý uzlíček. To je nejkrásnější pocit v životě. A taky měli pravdu, když mi říkali, že porodem to všechno teprve začíná!
6. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, nemas co zavidiet, ten krasny pocit je neopakovatelny, teda akurat si to mozeme my zopaknut pri druhom porode :grinning: ale to mi mame co zavidiet tebe.
Ja este zatial kojim po obede, pre istotu, neviem totiz ci ma dost toho co zjedol, aj ked teda ho krmim kym neodvrati hlavu. Ale aj dnes, uz zeleninku nechcel ale mliecka si potom este dal. Tak este par krat a potom ma smolu mlady muz, viac mu cucnut nedam. A som zvedava ci sa neodstavi sam, lebo od zajtra zacinam s treningami a myslim ze nejaku svalovicu mat budem a mliecko potom moze byt kysle tak mozno mu prestane chutit. Uvidim ako na to zareaguje. A hlavne ja budem musiet prezit to ze ho necham sameho s tatom hehe, dufam ze to zvladnu bez problemov. Teda cez den to je bezne, ale vecer to bol problem, i ked teraz uz okolo siedmej spi a trening je az od osmej, tak to ho stihnem nakrmit aj ulozit. A potom ho uz uspavat bude musiet tato.
6. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine copak jdes trenovat? Jen tak rekreacne nebo primo zavodne?
6. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaale dala som sa nahovorit zas na basket, ale uz len tak pre zabavu, treningy 2x tyzdenne a nejake zapasy cez vikend ale je to skor rekreacne. Koli tomu aby som sa hybala, ten pohyb mi chyba a sama sa nedonutim urobit nic :( hlavne je to nuda. Takze tak, ale myslela som uz aj na nejaky aerobic...alebo hocico ine, len nie sama. Ak by ste niekto sli cvicit niekedy dajte mi vediet :grinning:
6. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale blížící se porod mi asi nezávidíte... budu ráda až to bude za mnou... přeji si to už co nejdřív ale zároveň na mě padá strach. :frowning2:
6. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Videla som reportaz o zumbe, je to podobne ako aerobic ale viac sa tam tancuje. Nechcete to niektora skusit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek