• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod neboj na další vycházku už půjdete s náma :grinning:
13. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad bude dobre pocasi, pred chvili jsem chtela vyrazit s kocarkem a sotva jsem maleho i sebe oblekla a vyrazila pred dum, zacalo prset, tak jsme to zase vsechno svlekli
13. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally mě malá spí a já potřebuju jít venčit a do krámu, ale budit jí teda nebudu no
13. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
co bych dala za to, aby ten nas maly lotr na chvili usnul :grinning:
13. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine, ozvali se ti uz z lachtanku? Pani psala, ze se v pondeli ozve, ale smska mi neprisla. Tak vlastne nevim, jestli ve ctvrtek plavani je nebo ne.
14. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdo kupujete pampersky, mohly by se vam hodit slevove kupony, staci vytisknout a predlozit u pokladny. Muze se koupit jedno baleni na jeden nakup, ale da se jit vickrat za sebou :slight_smile:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon/pdf/Pampers_Unicef_CZ.pdf
14. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ak nebude prsat zajtra plati?
Fally neozvala sa mi tiez zatial z lachtanku. Snad da vediet. Len teraz riesim ci vobec budem moct na tu 11tu chodit, Jojko totiz o takom case ma prestavku na spanie a malokedy zaspi pred desiatou. To spi potom prave do tej jedenastej. Ale tak pojdeme raz, mozno si pospi v autosedacke a bude mu to stacit, dozenie to potom poobede. Vyskusam uvidim :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moje zlatý, já už se z toho zblázním... ty poslední dny jsou k nevydržení........ jsem jak na trní. Záda bolí jak čert a o poslíčkách ani nemluvím. Dneska mě ráno vzbudili až jsem se lekla. Bylo to dost nepříjemný ale přešlo to.
14. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak nejprve se omlouvam, ten kupon na pampersky uz skoncil.

Barcaldine: zrovna mi prisla smska, ze plavani je uz tento ctvrtek, ze bazen maji zkolaudovany. Koukala jsem a Lachtanek je v alianci plavani, coz je pry dobre.
U nas je to se spanim vselijake. Obvykle Davidek usne take plus minus pred obedem na chvilicku a pak trochu odpoledne. Spis nam to malicko koliduje s jidlem, hladovy byva nevrly.

Zitra to plati, snad nebude prset :fearful: . Kdyztak si dopoledne jeste napiseme. Kdyz bude prset, tak to rusime nebo se premistime do bondy nebo olympie?
14. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak sa anjskor musim pochvalit, mam aj posledny zapoctovy test co som chcela stihnut a mam pokoj od intenzivneho ucenia aspon do konca rijna :grinning: Este teda nemam matiku, ale tu som fakt nestihala popri porode a veciach s tym suvisiacimi. Tu si zapisem asi az v tretom rocniku, ak sa tam dostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ok. Teraz k veci : fally smska dosla aj mne, takze sa stretneme tam na plavani, huraaa. Tesim sa na to, som zvedava ako sa bude Jojko tvarit, vody sa teda neboji, ale tolko pokope jej este nevidel :grinning: uz som si kupila plavky a kupaciu ciapku :grinning:
Budem musiet asi ist z domu skor, to on pospi v autosedacke alebo si vezmem zo sebou aj kociarik a tam si oddychne. Inak aj s tym papanim to mame tak okolo pol dvanastej zelenika, tak to budem musiet najeko vymysliet ako to urobit. Najidealnejsie by bolo keby spal do pol jedenastej potom sa najedol a mozeme ist, ale to mu nevysvetlim :unamused: :grinning:
A na zajtra to s pocasim nevyzera dobre, co som pozerala predpoved, tak vonku nam to nevyjde podla mna. Tak si napiseme doobedu ci sa nam chce stretnut aj niekde v obchodaku, alebo z toho nebude nic :frowning2: Teda fally mi sa uvidime urcite na plavani, ale s Luckou sa inak nestretneme. Tak Lucko zas je to na tebe :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak ja cepici do bazenu nemam, musim nejakou sehnat. Mas pro Jojka plavecky? My mame plavaci plinky a na to uz se plavky nedavaji, ale nevim, jestli je tam vyzaduji. Kdyztak je tam koupim.
14. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim ze tam cepici mozes kupit tiez ak by si nezohnala, ja som si jednu pre istotu kupila. Mame plavaci plienky ale mame aj plavocky, pozicane, asi mu radsej budem davat tie plienky, ale zoberiem aj plavocky pre istotu.
14. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky má celý den pršet, tak nenecháme to na jindy??
15. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je zatazeno, ale zatim neprsi. Bohuzel v parku bude asi blato.
15. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ja musim do olympie aj tak, na nakup, takze okolo dvanastej - jednej tam mozem byt. ak sa vam chce mozeme sa stretnut ale ak lucka nemoze, tak mi sa uvidime zajtra fally, tak to nemusime hrotit, :wink:
15. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co? mam se chystat? Venku je osklivo, takze na prochazky to moc neni :frowning2: Urcite to vyjde nekdy jindy. Zitra na plavani pojedu s manzelem, na poprve chce byt u toho, udela i par fotek.
Davidek dnes okusuje spryncle postylky :grinning: , ach ty zoubky, uz aby byly venku.
15. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak to mám za sebou, první kontrolu v porodnici. Vše ok, k porodu se nic nechystá. Dostala sjem čípky na tvrdnutí břicha. Otevřená jsem pouze na prst.
JO a byla tam doktorka MEDONOSOVÁ, teď už Králová. A je to ta holka od nás. Chodila jsem s ní na základku tak jsem se aspoň nestyděla zeptat na různý potíže.
15. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na prechdzku to nie je, snad inokedy. Fally a uz si mu sahala do pusinky ci necitis zubky? Ja som ich citila ked uz sa drali vonku, teda jeden, Jeden uz ma vonku uz ho vidno aj ked sa smeje ale druhy sa este neprerezal :grinning: takze mame jeden zub.
Alzbet, tak maĺej sa nechce vonku ? :grinning: Je skaredo tak sa tam nederie hehe.
15. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ali po dnešní kontrole mi je na nic, cítím všechno uvnitř, je mi jak před MS a prý můžu i špinit. Bylo to dost nepříjemný, holky na Lidech mi řekli jestli mi nedělala Hamiltna, nebo jak se to píše. Ale mě nic neřekli
15. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsme byli s barcaldine na plavani miminek, bylo to skvele.

@barcaldine Kdybys chtela jeste nejake spolecne fotky, tady jsou ke stazeni: http://leteckaposta.cz/780759930

@alzbeta.hod Alzbet, miminko te jeste trochu potrapi, ale vydrz, uz jsi opravdu na konci.

Pocasi se, zda se, umoudrilo, tak bychom mohli vyrazit s temi kocarky.
16. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally No ono se to snadno řekne, začínám mít opravdu strach z toho kdy to příjde ale na druhou stranu se těším... hlavně nemůžu v noci spát, bolí mě třísla jak čert a pálení žáhy mě budí skoro neustále.
16. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ja vim, na konci je to vzdycky tezke. Brisko je velike, vsechno uz boli a taky se uz tesis na miminko a a chces to mit brzy za sebou.
16. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Přesně tak... je to jak bez konce. Dneska jsem se rozhodla zkusit sex, jestli nepomůže. Radila mi to PA tak uvidíme.
16. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak fally to plavanie bolo super :grinning: Jojko zaspal v aute potom este asi hodinu v kocarku a teraz zas spi :grinning:
Dakujem este raz manzelovi za ochotu, hned som to posiela nasmu tatkovi a ten sa taaak v praci tesiil :grinning: Aj babkam som to hned posielala. A dakujem za odkaz,, nejake si este stiahnem. Inak ti mozem poslat z tych mojich, ale musela by som na mail.
S kocarkem mozeme vonku, treba i zajtra :slight_smile: mam po skole tak je to jedno. Hlavne nech je pekne.
Alzbet, vydrzat, vydrzat... :grinning: ved ta mala tam vecne nebude, len sa jej tam paci a este si to troska uziva. Povedz jej ako je na svete krasne a on sa za chvilu vykluje :wink:
Tiez pridavam fotky, sme tam ja a fally s nasimi plavcami :grinning:
16. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally dakujem za odkaz uz ich mam, su perfektne. Akurat tie capice na hlavach :grinning: maju riadne podivny tvar tie nase hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
az ted jsem dokoukla, ze mame ty cepicky hezky sladene k plavkam jak svym, tak kluku :slight_smile: do soukrome zpravy jsem ti poslala muj email a pro jistotu i telefon

Davidek usnul v aute a pak spal jeste asi dvacet minut doma, ale vic ani tuk :frowning2: . Dovadi, jak kdyby se nechumelilo. Uz ho dnes nebudu koupat, vodicky dneska stacilo.

V pondeli dopoledne nas ceka treti davka ockovani, snad bude opet mirna reakce.
16. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha , som sa musela doma smiat ked som si spomenula ako sa Jojko zlakol ked Davidko zakrical :grinning: teda som si myslela ze nas Jojo huči ale takto nekrici . Davidek ma páru :grinning:
Inak odpoved v IP.
My sme po poslednom ockovani reakci uz ani nemali, ani len teplotka nebola, myslim ze budete tiez ok :wink:
16. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak co pocasi? Nevyrazime s kocarky?
17. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem... od rána od 3:30 jsem vzhůru, mám slabounký bolesti jak před MS tak uvidíme či se bude konečně něco dít... Zatím je to opravdu slabý
17. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod snaz se odpocivat, at ti nechybeji sily. Dala sis vanu? Po ni se to pry bud rozjede nebo prestane.
17. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek