• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@fally Vanu si dávám denně, už se mi do ní nechce. Odpočívám taky pořád a tak dneska budu uklízet. Včera jsme zkusili sexík a ten jaksi nezabral.
17. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod koukám vyhánění princezny v plném proudu :grinning:
17. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj ale nechce se jí... dneska mám v plánu véééélký úklid :grinning:
17. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine: ja bych to stihala tak na jednu na stepanku, ted dovarim obed, davidek ma dnes protivnou naladu :rolling_eyes: . Jestli se to nehodi, nevadi, pristi tyden ma byt take hezky a i tepleji.
17. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave taky varim, ale az sa najeme tak na tu jednu mozeme byt tam v pohode, rada sa prejdem, inak by sme boli len okolo domu :confounded: takze mozeme sa dohodnut na jednu tam pri zimaku, ale navrhujem skontrolovat mk ci to stihame :grinning: tak okolo pol jednej ti napisem, aby si tam zbytocne necakala ju?
Bohuzial musim cez konika, mam as 4 koruny na telefone, som si zabudla dobit kredit :rolling_eyes:
17. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ok, napis, mam to tak 20 minut jizdy autem, v pul jedne mrknu do diskuze
17. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, pokial uklizeni u teba nezaberie, tak navrhujem aby si prisla uklidit este aj ku mne, uz tri dni sa chystam vysavat a nemam cas :grinning: a samozrejme sa najde koopec dalsich domacich prac ktore ti v duchu vyhanania malickej rada zverim hehe :grinning: :wink:
17. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok pisnu 100% jo a este ti idem poslat tie fotky, vcera som zaspala s malym o deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala som ich len v malom formate, ak by si ich chcela aj velke napis napalim ich na cd :wink:
17. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally na 1 to nestihame ale o 13 30 jo, nevadi to?
17. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine nevadi, o 13.30 budu u zimaku. Pojedu driv a snad lotra uvozim, stavim se jeste nakoupit.
17. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine zasílám ti odkaz na gummy bear. Davídkovi se to moc líbí :wink:

anglicky http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0
česky http://www.youtube.com/watch?v=y0mN02F8HhA
slovensky http://www.youtube.com/watch?v=YtnrgtwnUrE

@alzbeta.hod Zabral ten úklid? :astonished: Myslíme na tebe.
20. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally hmmm nezabral, ani úklid, ani červené víno, ani horká sprcha a ani sex... a procházka taky ne. Už nevím co s ní udělat. Zítra termín a já jsem čím dál nervoznější
20. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ona si rekne sama, kdy chce ven. Uvnitr nezustane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally ještě aby jo... ale jestli čeká na lepší počasí tak se asi nedočká..... leda by tam počkala do jara. Už druhý ráno ze mě vytéká nějaký výtok... je ho teda požehnaně a vložka ho neveme. Tak uvidíme jak to bude buď zítra a nebo ve středu na KO.
20. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fally dakujem, haha Jojko sa na to dival ako teliatko na malovane vrata, no a ja som sa hihnala :grinning: budem mu to pustat sa mu to pacilo.
Alzbet uz si tolko vydrzala tak uz len chvilku a mala je vonku, este si uzi klud, potom uz sa nezastavis :wink:
20. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine já ten klid klidně obětuju... jen ať už je tu s náma... dnes jsem opět jen koukala na prázdný košík v obýváku a v něm připravené vajíčko s oblečením do porodnice... bylo mi tak smutno... navíc mě mamka denně bombarduje smskama jak mi je.
20. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pisala mi Alzbet, maju Nikolku na svete :grinning: 3800g a 51cm. Takze este raz Alzbet gratulace. :wink: si sa dockala.
Dnes nam konence vikukol druhy zubok :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze bude uz noc pokojnejsia, vcera sa okolo polnoci zobudil a plakal a zaspal asi az po hodine, ale potom uz spinkal.
21. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
OBROVSKE GRATULACE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak uz jsme kompletni.

@barcaldine U nas zoubky zatim nic, i kdyz dr na kontrole rikala, ze uz museji kazdym dnem vykouknout. Mrzoutek je to porad, vsechno kouse a slinta, tak se nechame prekvapit.
Co ryma? Polevila? Davidek obcas pokuckava, ale nevypada nemocny, mozna ze mu zaskoci spis sliny. Takze na plavani pujdeme.
P.S. Vcera ochutnal kurku chleba :sunglasses: , hezky to rozpatlal, ale chutnalo mu.
22. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally, ryma nastastie polavila, dneska uz sme spali v pohode, ani sme nevedeli ze ho mame teda okrem klasickych dvoch kojení. Dnes zatial v pohode, sice mu este cistim nostek ale uz ho nema upchaty. Silne premyslam ze pojdeme na plavanie aj my. Ale asi skusim zavolat tej pani a sa s nou poradit.
Inak fotka je uuzasnaa, haha Davidek by si dal co ? :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod obrovská gratulace, to je super,tak snad konečn ě vyrazíme na tu procházku. Ty jo Nikolka je kus ženské.
22. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mámnové fotky Karolínky v albu, tak se můžete mrknout :wink:
22. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dny je venku nádherně, opravdu bychom mohly někam vyrazit. Dejte tip. Myslím, že stejně všichni jedeme autem, tak to ani nemusí být přímo v Boleslavi.
22. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja by som sla, treba vyuzit pravdepodobne posledne slnecne dni. Ale moc to tu nepoznam, takze pojdem kam navrhnete :wink: v piatok nemam nic v plane, zajtra po plavani to asi nebude dost casu.
22. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodime na prochazku u nas mezi obcemi (Kobylnice-Ledce), je to oficialne neprujezdne, stara asfaltka, kolem dvou rybnicku, auta tak jedno za hodinu, nekdy ani to ne. Je to asi 3-4km jedna cesta, nejdriv kopecek dolu, pak celou dobu po rovine az pri ceste zpatky zase kopecek nahoru. Da se to spojit s nakupem v mistni pekarne nebo obcerstveni v hospudce (samozrejme na venkovni zahradce). Zpatky se da jit stejnou trasou, kdyby to bylo nekomu malo, da se to obejit lesni cestou pres les a a vyjit z druhe strany.
22. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to by slo. A kedy? zajtra po plavani alebo v piatok?
22. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych mohla bud zitra po plavani a nebo v patek do pul treti
22. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa predbezne dohodnime na zajtra po plavani, pojdem aspon za vami autom a nebudem niekde bludit. Zajtra ma byt pekne tak nebudeme riskovat piatok, tam uz ma byt oblacno.
22. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budu s tim pocitat a nakoupim rano
Lucko, pridas se take? Alzbet ma ted jine starosti :sunglasses:
22. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, ja pojdem na pecivo do tej pekarne co si spominala :wink:
22. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek