• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
kto tam zbada zubok? :grinning: ktorym ma dnes zas kusol pri kojeni, som myslela ze sa po...od bolesti, mlady za chvilu bude mat s kojenim koniec tymto stylom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj tak moc ho nevidno skusim este jednu
22. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je taaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
22. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj, pocasi se statecne drzi, ale fuci a zenou se mraky (to se chysta na vikend :zipper_mouth: ). Davidek se rano probudil do spatne nalady, snad zoubky, zdal se mi teplejsi (snad to neni z vcerejsiho plavani). Pak ale usnul a vzbudil se o neco spokojenejsi. Ted si zrovna neco povida a jsem rada, ze mam chvilicku klidu.
24. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jj este aspon dnes je pekne, ale u nas fuka :unamused: My sme zatial po plavani v pohode. Zubok nas teraz netrapi ziaden, inak skus mu sahnut do pusinky, ja som na tom dolnom dasienku citila par dni vopred ze sa tam derie kym sa prerezal. A masaz mu aj pomoze, zubku, aj Davidkovi.
Teraz J zaspal mam tiez trocha casu pre seba ale chcem skusit zavarit cervenou repu a koukam na basket. Hraju sa MS tu v Cechach :wink:
24. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lucko pozerala som fotky malej, je zlatunka, uz aby sme ju videli nazivo :slight_smile: ja zlatucka. AKo sa mate? A co mala? Rastie rychlo ze?
24. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tip na další výlet http://www.zoochleby.cz/ (u Nymburka)
24. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkyyy, urcite pojdeme, niekedy buduci tyzden okrem stredy, to mam skolu. :wink:
24. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak som pisala s Alzbet, vraj bol porod hrozny, nieco ako Marketka , alebo mala na mysli pristup, to neviem :confused:
Ale ze su ok a dnes by ich mali pustit domov, tak sa tesim na nove spravy.
Pocasie sa pekne pokazilo :unamused:
26. zář 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocasi se zkazilo, Barcaldine, dnes mi od tebe z emailu prisel SPAM (nejaka reklama na cizi lekarske sluzby). Vcera jsme stihli jeste malou prochazku.
Alzbet, tak to mela smulu, jsem zvedava, co bude rikat. A hlavne jsem zvedava na miminko.
Ja jsem trosku nachlazena, asi zmena pocasi nebo jsem nekde ofoukla, tak se snazim rychle vykuryrovat a hlavne, abych nenakazila maleho. Vcera manzel pohlidal maleho a ja jsem vyzehlila hrooomadu pradla :astonished: .

Barcaldine, a jak to mas s hlidanim Jojka, kdyz jdes do skoly?
26. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally aj mne dnes prisli nejake spamy a delivery failed maily, neotvaraj to ja som to hned mazala, moze to byt nejaky virus, ja som nic neposielala :confused:
Ked som v skole stara sa manzel, nik iny nam tu zatial pomoct nevie. Mame sice hoodny sousedy ale Jojka im este nechavat nechcem. Manzel to uz zvlada krasne :grinning:
26. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty mas tu skolu tedy az odpoledne? tak to jo, ja myslela, ze kdybys sla uz na rano, tak je manzel v praci. Davidek od rana jeste nespal, dava nam zabrat.
26. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ju mam raz do tyzdna od 14 do 19 15. takze manzel odide ten den skor, ale este som nebola tak dlho, teraz to skusim od stredy prvy krat.
Ked som zacala po porode chodit do skoly, bolo to par krat na 2- 3 hodinky na par prednasok a potom uz zacalo skuskove. Takze to zas len ked som odbehla na skusku. teraz od stredy mi zacina skola zas tak uvidim ako to pojde a podla toho sa zariadim, ak to zvladnu cely cas sami by bolo super, ale myslim ze na zaciatok si budem prednasky skracovat.
To Jojko dnes spal doobedu od 10 do 12 :grinning: takze som stihla upiect pagace, a su fakt vyborne. Robila som ich prvy krat z kysnuteho cesta a vyslo mi to :wink:
26. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
přetahování o medvídka :grinning:
26. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: krasne, a kto to vyhral? Davidek vyzera celkom prekvapeny :grinning: A ako pekne uz sedi. Jojko si zacal sadat vcera v kociariku.
26. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,
máte krásný chlapy. Moc jim to sluší. :-d
27. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak už jsme doma... konečně. Až budu mít vše v klidu tak popíšu náš dramatický příchod na svět.... Jsem ráda že to dopadlo jak dopadlo. Zatím pa pa vše těším se až se uvidíme.
27. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Alzbet gratuluju, viděla jsem vás v boleslavsku a Nikolka je moc hezká.
27. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko dakujeme :grinning:
ahoj alzbet, jj jak budes mat cas napis viac, teraz hlavne oddychuj aby si sa dala cim skor do poriadku.
pocasie je pekne na figu vcera ani dne sa neda vonku ist , doma je nuda :frowning2:
27. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí je fakt na pytel, pěkně mě to štve.....a bude hůř
27. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pocasie je hroznee, Lucko nestras ze bude este horsie, uz teraz sme dva dni boli doma a mam pocit ze sme zatvoreny celu vecnost. Dnes si robime "vylet" do Olympie aby sme videli ludi :grinning: . Dievcata, co robite doma s prckami v takomto pocasi? Ja mam pocit ze Jojko sa nudi doma a vonku sa neda , ked tak len na chvilocku. Nejake napady na aktivity? :wink:
28. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj fally a Jojko zistil ze moze pistat, nie je to taky krik ako davidko ale akoby piskal, samozrejme hrdlom a robi to teraz skoro stale. Uz to ani nie je vtipne, dufam ze ho to za chvilu prejde, lebo je to pekne otravne :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nás to počasí také otravuje. Včera jsme jeli na "výlet" do Prahy do obchoďáků, aspoň jsme chodili s kočárkem. Malý měl změnu, spoustu lidí, světýlek :slight_smile: a bral to jako procházku. Taky jsme nakoupili a vybrali jídelní židličku. http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-emotion-plus-2010/ Líbí se nám, že je stabilní a ten náš čertík ji snad nepřekotí. Dá se nastavit do pěti výškových poloh - od země až po výšku jídelního stolu. Má odnímatelný stoleček, snímatelný pohodlný potah a hezké barvy. Na nožičkách jsou kolečka pro případné přemístění. Ta sedačka se dá i trochu víc položit, takže bych do toho dala davídka na jídlo i teď, když ještě sám pevně nesedí (je to podobná poloha jako v lehačce a nebudu muset krmit na zemi).
Doma je to se zábavou složité. Zkoušela jsem světýlko (baterku na záchodě ve tmě), ale moc ho to nebavilo, spíš jsem měla pocit, že se té tmy bál. Zabírá koupání, ale to jen večer. Jinak stavíme kostky a davídek dělá "bum", zpívám do omrzení písničky, vezmu ho ke klavíru, líbí se mu u zrcadla... ale všechno jsou to pětiminutové zábavy. Občas ho ošidím, že mu dám sušenku na žužlání, tak to je také chviličku klid. Ale chtě nechtě asi dám pláštěnku a vyrazím aspoň na půlhodinku ven.
V noci nám nešel proud, tak jsem šla spát na noc k davídkovi do pokojíčku, protože nám nešla chůvička. Sice jsme do ní dali baterky, ale pořád to pípalo, tak jsem se zabalila a šla k němu. Ráno si ho odnesl manžel a já zaspala až do desíti :grinning:

Azbet, ještě jednou moc gratuluji k holčičce, až budeš mít čas, poděl se se svými čerstvými zážitky a hlavně nám představ Nikolku.
28. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine hehe, to já vím moc dobře, jaká je to otrava to ječení. A to davídek v tomhle hraje první ligu. Návštěvám se to zdá roztomilé, ale když to mám každý den, tak bych raději menší decibely. Ale je pravda, že v poslední době už ječí méně, spíš když se rozblbne, a víc si povídá.

Jinak na dásničkách už má bouličky, takže zoubky se nezadržitelně klubají. V noci se občas budí s pláčem, asi ho to zlobí.

Kdybyste měli jakékýkoli tip na zabavení mimča, sem s ním! Zaplatím zlatem :grinning:
28. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští lachtánek (plavání kojenců) bude na Štěpánce http://www.mb-net.cz/?page=cz,12563.9-40-firma-compag-navazi-pytle-ke-kurtum :astonished:
28. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally videla som tvoj odkaz na tu Stepanku, je to hrozne. Zidicku taky, je pekna, my uz mame tiez som objednavala cez net ale nie som az taka spokojna, je sice pravda ze nebola taka draha, tak uvidime ci nekupime este jednu.
A videla som aj fotky na fcbooku od Alzbety malu Nikolku, je krasna. Dufam ze ju skoro ukaze aj tu.
28. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tka ta štěpánka je drsná. To asi jen tak s kočárkama na Štěpánku nevyrazíme, co??
Holky, ale 9. je nějakej jakoby !volební! pochod na Michalovickou putnu. Tak mě napadlo, že bychom mohly vyrazit s kočárkama. Pokud bude normální počasí.
29. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb
čau Luci :wink: Kde máš to babí léto?
Čekám na to krásné počasí od chvíle, kdy jsme se naposled viděli a ono stále nic. :frowning2:
Přesně na 6týdnech jsme také byli u doktora a máme 4036g a 53,5cm
Jinak zítra jdeme opět na kyčle, tak uvidíme
29. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek