• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Ahoj lucko, ja suhlasim s tym vyletom pokial ako pises nebude hnusne. Rada by som videla aj malicku aj teba.
Dnes som mala byt od druhej v skole, uz som sa tesila na zmenu a manzel uviazol v praci koli nejakej prezentacii tak stale trcim doma :unamused: SNad stihnem aspon druhu polovicu prednasok. Dnes sme vybehli na kratku prechadzku, hlavne sa nadychat cerstveho vzduchu ale fukalo neprijemnetakze to bolo fak 20 min okruh. Jojko sa aspon unavil a hned doma zaspal. Nevadi chlad, len nech nefuka :angry:
29. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ráda bych na výlet, ale bohužel 9. máme nějaké rodinné oslavy a tak nemohu. Kdykoli ale můžeme vyrazit s kočárky i jinam, i když na štěpánce to asi jen tak nevyschne.
29. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine dává jojko pusinky? Davídek v poslední době když ho pusinkuju, tak začne taky dávat pusinku, tedy spíš pokus o ni, zatím to připomíná francouzáka :astonished: Otevírá pusinku a cucá mi tvář a očividně se mu to líbí. Jednou se mi přisál na bradu, až jsem z toho měla solidní cucflek :sweat_smile:
29. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
fally, no robi to ale neviem ci su to pusinky :grinning: zacal len nedavno ale najskor ked som mu tiez davala na licko pusu a zacal otvarat pusinku a akoby chcel do mna kusnut, do pleca, do brady ked som nechala tak sa tiez prisal :grinning: ale ja som si myslela ze je hladny a ze chce jest, aj si myslim ze to robi ked uz ma hlad a chce mi naznacit ze halooo, tam niekde na tebe je to co sa cicka a ide mlieko :grinning:
29. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumcag Ahoj Jani, no tak babí leto mi asi trochu nevyšlo, co?? :grinning: My byly na kontrole už v necelých 5 týdnech a měli jsme 3925 a 52,5 cm :grinning:.....takže všichni krásně rosteme, co??
30. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky manžel když dává malé pusu, tak ona na něj už tu její tlamičku otvírá a zavírá očíčka. Je to hrozná sranda.
Tak toho 9. můžeme vyrazit barc, ne??? To bychom si ještě napsaly. Třeba už bode moc i Bety.
30. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lucko, ktora fotka je vasa? Ked som na to klikla sice mi ukazalo stranku ale treba to tam najst, nie je tam iba vasa fotka. Napis nazov fotky. :wink:
Zatial vylet plati, este si napiseme a uvidime ako to vyjde. Neviem ci Alzbet uz pojde s nami, myslim ze este to bude skoro. Uvidime ako sa bude citit. Zatial nemala ani cas napisat nam tu :slight_smile:
30. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, ja tam take vasi fotku nevidim a zkusila jsem i vyhledat, ale karolinek je tam hodne.
Davidek je dnes po plavani unaveny, uz jsem ho dala spat a doufam, ze to bude az do rana :slight_smile:

Marketko, chodis sem jeste? Uz se take tesim, az da alzbet vic vedet. Koukala jsem na boleslavsky denik na netu a uz je tam fotecka Nikolky.
30. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeej fally hned som pozerala a nasla tam NIkolku od ALzbet :grinning:
Jojko po plavani zapsal na chvilu v aute , potom az o piatej, od siestej je hore, najedol sa kase, dnes prekvapujuco zblajzol celu 100ml davku s bananom a jablckom. Musim mu tam pridat stale troska ovocia aby mu to chutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz sa este hraju na deke s tatom ale uz mrnci asi pojdeme tiez spat.
30. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak to děláš, když chodíš po nákupu s Jojkem? máš sebou kočárek nebo sedí v autosedačce? Když jdeme s manželem, tak máme košík a kočárek, ale když jedu sama, tak musím mít davídka v autosedačce na košíku, jenže pak mám docela málo místa v košíku a velké věci se mi tam špatně vejdou. Minule jsem si zkusila vzít ten košík se sedačkou, ale měla jsem strach, že mi z toho davíd seskočí, nemá to tak pevné pásy. A košík je stejně menší. Asi dělám moc velké nákupy :slight_smile:

V úterý jdeme na kontrolu na kyčle, davídek pořád nemá dozrálé jedno jadérko, tak než ho vyřadí z evidence, chtějí mít jistotu, že se dovyvinulo. To druhé už minule měl, tak snad bude už i to druhé a my přestaneme chodit. Minule jsme byli objednaní na něco po druhé a když jsme tam přišlo, bylo tam, nepřeháním, asi třicet miminek. Kočárky stály až před čekárnou, hrůza. Nejlepší je tam chodit tak ve třičtvrtě na tři.
30. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ked ideme na mensi nakup a mam cas sa nabalit tak beriem kociarik, ale dnes som mala len autosedacku. Ja zas nenakupujem casto vela, takze to tam napcham do vozika. Tiez som minule skusila ten vozik so sedackou a tiez som mala strach cely cas ze vypadne :slight_smile: a hlavne je to tvrde.
Jj na kyclich je to hroza. Urcite budete ok a uz tam nebudete musiet ist. :wink:
30. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ted už by ten odkaz měl fungovat.
1. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, uz som dala hlas :wink:
1. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já také, tak ať vyhrajete!
2. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jste zaltý, děkujeme.
Holky berete někdo antikoncepci Azalia?? Teď jsem jí začla brát a jak to tak čtu, tak spousta ženských st ím má problémy.
2. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lucko, ja ji beru hned od sestinedeli. Prvni tyden jsem trochu krvacela, ale od te doby mam klid a zadne problemy nemam.
2. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojkjy Holky... moje zážitky z porodu? Hrůza a děs. Bolesti mi začali v půl čtvrté ráno ale jen takové jako předMS. A tak jsem usnula a ráno začala měřit intervali. Byli tak kolem 20-10minut. Sprcha to srovnala na 5minut. A tak jsem po 14.hodině zavolala sestřence že asi pojedem. V porodnici jsem byla v půl třetí. NAtočili mi monitor a řekli vše ok, možná půjdem domů. Dr mě prohlídla a já začala krvácet. To je prý v pořádku. Přemístili mě na oddělení na pokoj kde jsem trpěla. Tišejsem přetrpěla kontrakce který sílili. Občas byl monitor a kontrola. Krvácela jsem víc a víc ale otevřená na 2 prsty. Dávali mi injekci a čípky. Ani sprcha ani léky nepomáhali a já už začínala upadat mezi bolestma do spánku. Kolem půl osmé nebo tak nějak mi řekli že mě teda dají na sál aby mohl být manžel u mě. Tak jsem se přemístila a lehlasi na lehátko. Přišel dr.Kočí který mi píchnul vodu. Vůbec jsem nic necítila jen teplo pod sebou. Napíchli mi kapačku a stále mě natáčeli a obraceli na bok abych se otevřela. Ale nic se nedělo. Po píchnutí vody začli nepřetržitý kontrakce bez přestávky. Neskutečná bolst mi šla z břicha do zad. Poté už byl u mě manžel a držel mě za ruku. Pak přišel dr. s papírem na císaře a já ho bez váhání podepsala. Malá měla špatné ozvy, voda byla už zakalená a já se stále neotevřela víc jak na 3prsty. Malá musela do hodiny být venku. A tak jsem v bolestech přešla na operační sál kde mi po nějaké době píchli injekce do páteře a moje utrpení tím zkončilo...Nikolka se narodila v 20:08, měla 51cm a 3,83kg. Jsem ráda že to netrvalo tak dlouho, silné bolesti jsem měla jen něco kolem 5hodin a hlavně mi maličkou zachránili včas.
2. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo ještě jsem chtěla napsat že jsem přijela do porodnice s horečkama a vysokým tlakem... asi už to nebylo tak ok.
2. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezisi alzbet , tak to je zlee, ale nastastie to dobre dopadlo pre malicku aj pre teba. Az ma mrazi ked to citam. Teda si rodila cisarskym rezom nakoniec? Joooj tak sa daj cim skor doporiadku a oddychuj kolko sa da, pri malickej.
Lucko ja antikoncepciu neberiem, nechcela som, nikdy mi nerobila dobre. Teraz "spoliehame" na kojenie ale ak dostanem ms budeme sa chranit nejako inak. Ak ju nedostanem nic sa nedeje :grinning:
2. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine jj nakonec císař ale upřímně byla jsem ráda když s tím přišel. Bylo to jak vysvobození, jen teplo v nohách a žádná bolest. MAličká vydrží po krmení spinkat i 4-5 hodin. Někdy teda i jen 2 ale i tak je to prima.
2. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a v albíčku jsou fotky
2. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nadherna holcicka !!!
3. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky... hlásím že mám 14kg dole :grinning:
4. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, no vidis, ja som ti vravela ze to pojde samo :grinning: ja mam pocit ze zas priberam :confounded: a nebude to tehotenstvom ale pazravostou :astonished: musim si uvedomit ze uz kila tak lahko dole nepojdu, ale hore to bude sup sup :grinning:
Dnes som skusila Jojkovi uvarit pre zmenu ryzu namiesto brambory a vobec to nechcel :unamused: tak som ho len nakojila, na druhe varenie cas nebol, tak sme dnes bez zeleniny :frowning2: dostal miesto toho plnu misku ovocia.
4. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
fally prosim ta, skusala si davat Davidkovi ine mliecko ako svoje? Jojko nechce pit nic okrem mna :grinning: papa uz krasne, ale nevadilo by mi kedy vypil aj nejake ine mlieko. Skusila som mu dnes kupit to mliecko s ryzi od Hami a nic :frowning2:
4. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Těhotenská kila se shazovala krásně, ono dost energie sebere běhání kolem miminka a kojení. Já zatím pořád hubnu (až už se mi to nelíbí) a přitom jím jak zjednaná. Ale ono to přijde, až přestanu kojit.
Já jsem dnes zkusila dát Davídkovi poprvé žloutek a chutnal, i když tu směs, co jsem měla uvařenou moc nechtěl.
Mlíčko jsem zatím jiné nedávala, jednou jsem chtěla dát kaši z mého mlíčka a malý odmítal lahev... Mám tu vzorky BEBA, tak to vyzkouším, musí si zvyknout, kojit nebudu věčně. Kašičku ano v jakékoli formě, ale mlíčko nene.
Rýže Davídkovi chutná, i když jedl popravdě jen tu kupovanou, protože jsem nevěděla, jestli mohu uvařit normální rýži z obchodu nebo je to nějaká speciální. Občas mu dávám dětskou mléčnou rýži a do toho ovoce k svačině.
4. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsi mě nahlodala a k svačině jsem udělala mlíčko, tak vypil asi 50ml a to tak, že půlka tekla kouty stejně ven :sweat_smile: . Ale neškaredil se, tak si třeba cestu najde. Budu to zkoušet nastřídačku s mým mlíčkem a uvidíme.
Já kojím víceméně čtyřikrát za den - jednou v noci, ráno, k dopolední a odpolední svačině. Někdy navíc, když je hladový, neklidný nebo ho potřebuju uspat, občas přidám kojení cca v šest, aby vydržel na večerní kaši. Ale víc nechce. Kojení "ke svačině" je spíš pro můj pocit, protože se věčně šklebí a stejně moc nepije. Jedině, kdy hltá, tak je v noci a ráno.
4. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mame 8,29kg (za dva dny 7 mesicu)
4. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek