• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Jo muzeme pred Tchibem a potom pojdeme asi hore, alebo si dame kavu priamo tam, ved sa dohodneme :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domluvíme se na místě, tak zítra se těším, pa pa pa
21. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super , tak zajtra pa, idem pozerat film :slight_smile: pekny vecer prajem.
21. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to tam hezky užijte a pak mě informujte o dalším možném termínu. Já se za váma dopoledne nedostanu vůbec a odpoledne nemohu, přesně jak jsem říkala. tak pa pa
22. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alžbět, mě není dneska moc dobře, tak jsme to zrušily úplně. Takže se příště uvidíme až všechny :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrá beru na vědomí... takže až v tom srpnu? To je za chvilku. :grinning:

a copak ti je? Nějaká nevolnost? :frowning2:
23. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak dnes opět teplota 36,2. Tak tomu fakt nějak nerozumím... a včera jsme se milovali neplánovaně a ještě opilí.... no uvidíme :grinning:
24. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Alžbět, musí nám to konečně vyjít, já už chci mimi a už mě nebaví čekat :slight_smile:...

Včerejší bouřka byla hrozná, tady nešla elektrika do noci a dneska dopoledne šla vždycky na chvilku. Zase mi došlo na co všechno proud potřebuju...

V tu středu mě bolela hlava, celý tělo, hrozně se mi chtělo spát. Poslední dobou to mám každou chvíli, asi jak se mění to počasí, nebo nevím....

Srázek bude super, já můžu až po 10.srpnu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu vědět až v tom srpnu jestli mám čas, takhle dopředu nevím

nám včera při bouřce vypli proud a zapli ho až ráno. Taky jsem si uvědomila že bez proudu nemůžu existovat. Ani ten čaj si neudělám...

třeba si těhotná a ani o tom nevíš???
24. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petra.vavra, luckamb, fally, kam jste se poděli snažilky???
24. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi ne, uvidíme nejdřív 4.srpna :slight_smile: jestli se zadaří
24. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem na tenhle měsíc fakt zvědavá. Dnes jsem začala brát prášky což je 15.dc tak uvidíme zda se při bouřce zadařilo... :grinning:
24. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak zítra už zase do práce... mě se tak nechce... ach jo. Už abych tam nemusela
26. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Jak se máte? Nějaké novinky?

U mne snad jen to, že se k nám zatoulal za bouřky něčí pejsek. Vypadá to na křížence vlčáka s nějakým bojovým plemenem, doma se pořád dohadujeme čemu je podobná. Naštěstí se snese s naší labradorkou, takže si ji asi necháme, když si pro ni nikdo nepříjde. Musím dát někam vědět, že ji máme. Na jednu stranu by se mi ulevilo, kdyby si ji někdo vzal... Na druhou stranu bych si ji ráda nechala, je moc pěkná. Ale třeba se po ní někomu stýská :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky u nás nic, jen teplota mi zatím jen a jen stoupá, uvidíme zda se udrží a kam až se vyšplhá. Už zas je po dovolený a chodím do práce.
K nám se naštěstí nic nezatoulalo. Nevím kam už bych to dala, máme 2 kočky a psa. :grinning:
27. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta- ja vas holky tak po ocku sleduju a koukam, ze se i schazite ciz je super :slight_smile:. Ja jsem se vratila v sobotu z dovolene s partou lidi a nejak se nemuzu vratit do reality. Dneska jsem byla s Terkou v aquaparku a jsem totalne vyrizena, tim ze jsem byla sama, tak to bylo docela narocne. Zitra jedeme zase na vylet a ve ctvrtek snad zakotvim s kamaradkou na bazenu v MB, tak jsem zvedava, jak to vypada po rekonstrukci, vsude slysim a ctu sama pozitiva. Jinak mam za sebou prvni neuspech, MS prisla po 35 dnech, coz se mi stalo poprve v zivote, tak jsem z toho byla docela rozhozena :frowning2: , tak snad to vyjde jindy.
28. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delsi odmlce se zase ozyvam. Moc vas zdravim, koukam, ze mi utekl srazik, tak snad priste. Byla jsem ted pracovne mimo, ale ejhle, zadarilo se a hned druhy mesic snazeni mame DVE CARKY!!! Mela bych byt v sestem tydnu, dneska odpoledne jdu k doktorce na kontrolu, tak doufam, ze mi vse potvrdi a budou jenom dobre zpravy.A jak vy? Jak postupujete? :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra: Ty si užíváš! Bazén v MB máš na mysli koupaliště kousek od Baumaxu? Já tam nebyla nikdy, z venčí to ale vypadá dost dobře...
S tou MS je mi to líto, já měla nedávno poprvé v životě po 39 dnech, už jsem se těšila, že třeba... No pak jsem to měla pro změnu po 18 dnech... Paráda :slight_smile:. Snad se to dá zase do pořádku a nejlíp kdyby si MS dala pokoj na 9 měsíců :slight_smile:

Fally: gratuluju, písni, co povídala doktorka!!! :slight_smile:

My se teď staráme o nalezeného pejska, tak mám zase trochu radost a tolik se netrápím, že pořád nic. Ale stejně už bych moooc chtěla dvě čárky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: na začátku diskuze jsi psala, že bydlíš 12km od MB. Kde přesně?
29. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zprava od doktorky potvrdila tehotenstvi 5tt+3, pristi utery jdu na kontrolu, jestli uz bude videt srdicko. Zatim zadne nevolnosti nemam, jenom trochu poboliva v podbrisku. U doktorky krom klasického vyšetření a vnitřního ultrazvuku zatim nic nedělali, čekala jsem odběr krve, ale to asi až později.
Jo a bydlím za Dobrovicemi.
29. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je skvělá zpráva!
29. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Fally gratuluji.

Jinak holky doufám že se příště vč´šechny sejdem na kafíčku. I vy co jste minule nebyly. Bylo to fakt příjemné posezení.

Jinak já mám ještě asi 14dní do MS takže času dost. teplota 36,9 tak doufám že půjde ještě nahoru, tohle je totiž moje nejvyšší teplota.
Jakpak se má asi naše těhulka Alča?

Jo a Market pamatuješ na Janu , to je ta kámoška co za náma pak přišla posedět. Dneska mi volala že je těhotná. Tak jsme tu těhotné 50/50. 3 těhulky a 3 snažilky. :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: Janče gratuluju! Ale co my? :frowning2:... Já chci takyyyyy :slight_smile:

Mám týden do MS, tak jsem opravdu zvědavá
29. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé resumé:

Barcaldine ....... //
Fally ............. //
Jana ............ //
Musilka ......... //

a co nevidět budou mít // i

Alzbeta.hod
Markettka
petra.vavra
Luckamb
29. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
market- kéééééž by :grinning:
29. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem zapomněla, dnes jsme si užili koupání ve Mšenu a bylo to super :slight_smile:, jeli jsme s dětma a kamarádkou (já s Terkou a ona má dva sviště klučinu a holčičku) vlakem, takže dobrodružství. Při cestě zpět jsme nechali ve vlaku i malé překvapení pro ostatní cestucící, protože se nám obě holčičky po..... V těchto letních teplotách super vzduch :grinning: . Jinak zítra máme naplánované to koupaliště v MB, Market ano to co jsi popisovala, tak jsme na to zvědavá, spusta lidí co tam byla si to chválí. Jinak ohledně srazu, holky nevím, nevím, ale naše Terka je malý neposeda, takže pro mě kafíčko, zatím nemá cenu. Ale ráda bych se s Vámi ráda sešla, tak nám to třeba někdy vyjde :slight_smile:.
29. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Market: taky v to doufám, že to brzy vvyjde. V pondělí jdu k dr.
petra: koupálko tady v Bolce je naprostej luxus. Úžasný, báječný a skvělý, fakt :grinning:
30. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra: vy se máte, že takhle užíváte prázdnin :slight_smile:. Jen bych s vámi a pokakanýma holčičkama asi cestovat nemusela :grinning: . Srázek vyjde, uviíš :dizzy_face: něco vymyslíme

luckamb: tak nám pak písni, co u Dr., jestli budeš mít nějaké novinky. Já mám přijít k Dr. až v lednu, zdá se mi to za strašně dlouho, když se v podstatě snažíme od října :slight_smile:. No inu budu doufat, že tam dorazím dřív s tím, že jsem těhu :slight_smile:.
O koupališti v MB jsem slyšela samý pozitivní věci... Jen někdo říkal, že je to vynikající spíš pro děti. Ale co si pod tím mám představit teda nevím :confused:
31. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market moc děkuji za tabulku těhulek a snažilek. Máš přehled. Doufám že nám to už brzy taky vyjde je to fakt na palici. Dnes jsem byla na kafču s Janou. Bylo to hezký pokecat o mimi. Škoda že nejsme taky. Bylo by super, být najednou a prožívat tak společně těhotenství. No snad se nám všem zadaří a taky se budem chlubit //
31. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky to je dneska den. Začalo to snem o porodu krásné holčičky a pak jsem měřila bt až v 8. No a nakonec jsem podle stránky merenibt zjistila že hormonální prášky měření dost ovlivní. Vypadá to pak jako ovulace a třeba ani není.
2. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek