• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
No tak to ten moj zbojnik sa sklebi na to mliecko. Tie vzorky od Bebe som mala tiez ale nechcel ani to, ochutna a vypluje cumel a uz flasticku nechce.
Ja kojim rano okolo 4, potom na ranajky o 8, potom okolo 11, potom mame zeleninu, potom o 3, vecer kasa, a ked ideme spat sa zvykne prebrat a musim mu dat cucnut okolo 11 vecer. Takze asi tak 5x denne. :confused:
4. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame 7 mesiacov dnes :grinning: .
4. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto letí!
4. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj a zas otazka, skusas davat Davidka pochovat aj niekomu inemu okrem manzela? Myslim tak ze niekto pride, napr babky a vezmu ho na ruky. AKo sa chova? Jojkovi to doteraz nevadilo, bol nervozny len ked bol hladny. Ale poslednych par dni, ho chcela pochovat minule susedka a spustill kriiik. A dnes to iste, vzala ho na chvilu na ruky , pozrel sa na nu a zas kriiiik. No uplne hysteria kym som si ho nevzala spät. Asi zacina mat tu separacnu uzkost :confounded: Budem musiet castejsie medzi ludi a tak, ale zas neda sa nasilu ho niekam strkat :unamused:
4. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAME TO NAPROSTO STEJNE!!! Davidek si uz posledni cca mesic uvedomuje, kdo je maminka a ta to jisti :slight_smile: U manzela je take v poradku, i kdyz hysterii dokazu uklidnit pouze ja. Kolikrat ma dobrou naladu, hlavne kdyz je treba na dece a hraje si, tak to je v poradku, kdyz na nej nekdo mluvi nebo si s nim hraje. Ale beda, kdyz je trosku mrzuty nebo se prave probudil. Stalo se nam, ze k nam prijeli nasi a nenechal se za celou navstevu pochovat. Jen je videl, rev rev rev. Z toho duvodu nevyuzivam nabidky hlidani, protoze se bojim, ze by se probudil nebo nejak lekl, ze tu nejsme, a uz by ho nedovedli utisit. Je to ale v tomto veku naprosto normalni.
V lete jsme prijeli k nasim, dala jsem davidka mamce a bezela pro veci do auta. Az pred domem jsem slysela, jak v sestem patre rve! A mamka mohla delat cokoli, ale neutisila ho. Taky mi minule na nakupu natahoval, kdyz jsem sundala autosedacku na zem ke kase a davala veci z pasu do kosiku a on me chvili nevidel.
Ale jinak je mezi lidmi casto a nemyslim, ze by to byl primo nejaky mamanek, ale na druhou stranu se ciziho prostredi boji. Hlavne kdyz je na nej nekdo hrrr a on se ho zalekne.
Ale treba v kocarku na nej muze mluvit kdokoli a to zatim nic.
4. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez to mame tak ze v kocarku a v inych situaciach je vpohode, rad sa usmieva na cudzich. Len ked je hladny, alebo po prebudeni ako pises. Citala som na nete (hned vcera som googlila ako to zvladat :grinning: ) ze je lepsie zvykat dietatko na to tak ze najskor nech si obzrie novych ludi od mamky, potom zo zeme a tak,nech si na nich chvilu zvykne a potom skusit vziat na ruky a nechat pochovat druhym. Ale inak je to prechodna faza a samo to prejde. Ide len o to ze niektore deticky to zvladaju lahsie ine su placlivejsie. TAk uvidime ako sa to vyvinie. Nemienim to nijak znasilnovat, nakoniec na koho ma byt naviazany ked je cele dni so mnou??? Uz vcera suseda (ma 75 a inak ju mam rada) ze musim ho davat viac chovat druhym a ze je to preto ze je stale so mnou... :grinning: no ale s kym ma byt?
5. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, si pisala ze na tu Michalovicku putnu sa ide v sobotu 9.10 ze? JA si teraz preberam program aky mam a bohuzial nebudem moct ist, lebo mam od osmej skolu a potom o tretej zapas, uz zaciname sezonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze nebudem moct ist na prechadzku.
Ale pozerala som aky program by som este vymyslela pre seba a maleho a nasla som ze rc kulicek tu v MB a su tam aktivity pre mamicky s detmi, od 6 mesiacov su tam orientalne tance a miminkami :grinning: nechcete to niektora skusit? Samej sa mi tam nechce, by som sa hanbila :grinning: lebo tancovat neviem vooobec. Ide mi skor o to byt s malym v kolektive deticiek. :wink: A maju to v pondelok od 13 do 14. 10 lekcií 1000.
5. říj 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj v stredu od 12 15 hodinku. tie tance :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu se na to a dam vedet, nejaka zabava by davidkovi urcite prospela a co mam porad doma vymyslet :sunglasses:
5. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se na ty orientalni tance, ale mam strach, jestli bych davidka celou tu hodinu unesla. Ve vode to je jine, preci jen ho to nadlehcuje, ale obcas mam co delat, kdyz ho mam jen tak v naruci, tak nevim.
5. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu, ja som sa sice na to nedivala ale to ich tammusime drzat na rukach? neda sa to v nejakej satke alebo tak? drzat a tancovat to nezvladnem tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozeme sksuit vymysliet nejku inu blbinu :grinning: hlavne nech nie sme doma, teraz uz pocasie bude nepekne a bude to depka doma :unamused:
5. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim jim tam poslat dotaz, treba budou mimca kolem nas na zemi se batolit

koukala jsem i na solnou jeskyni, v nekterych mestech tam maji program pro deti, ale v bolce jsem nasla jenom pobyt bez programu
5. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to ze moc toho neni kam s miminkami takymi malimi. Vsetko az tak od roka, roka a pol. Ale ma porazi sediet v zime doma, cez leto to slo, vybrat sa len tak vonku ale teraz ako bude tma a zima len niekde vo vnutri sa da byt.
Este som pozerala u nas v Cejeticiach by mal fungovat nejaky klub pre mimca kazdy pondelok o 15 30, tak tam raz skusim zajst co to bude, ale zas myslim ze tam uz tiez budu väcsie deticky. :confounded:
5. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Tak mi na ty orientalni tanecky odpovedeli:
Dobrý den,

nejlépe bude, když se přijdete na hodinu podívat. Miminka se nosí jen občas, je to tančení spíše pro maminky. V současné době je však lektroka Lucie nemocná, má vyvrknutý kotník. Do poloviny října nebudou tanečky probíhat. Sedláčková

Mas pravdu, ze snad nic jineho neni. Jeste je v utery cviceni s detmi od sesti mesicu. Ja jsem hledala neco, kde by se s detmi zpivalo a povidalo a treba jednoduche hry, kutaleni s micem nebo neco, ale nic jsem neobjevila.
5. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konečně je nám fajn
5. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pohodička, moc vám to oběma sluší
až se budeš cítit fit, vyrazíme s kočárky
5. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally to cviceni s detmi som videla tiez ale v utery mam skolu, nevyhovuje mi to, potom tam je az od18 mesiacov nejake hudbne kruzky, to moze byt pekne tiez, ale na to musia chlapci dorast.
Alzbet, krasna fotka, ste zlatucke :wink:
5. říj 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stal se zázrak :grinning: :grinning: :grinning: Davídek spinkal od osmi od večera do třičtvrtě na sedm bez probuzení a bez kojení, pak jsem ho nakojila, přebalila a vzala si ho do postele. Usnul a spal jako špalek do třičtvrtě na deset!!! No, asi je to spáč po mamince :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak to si se kráně vyspinkala
Holky, tak musíme udělat velkou kočárkovou akci někdy v týdnu. Ještě mám asi 4 další kočárky, co by se předaly. Co vy na to?? :grinning:
6. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally závist :grinning: my sme mali navstevu, spal u nas znamy a Jojko sa na potvoru budil ani nepamätam ale myslim ze 3x dnes v noci. Bola by som ho nechala tak nech si aj pomrnci ked chce, ale nechcela som riskovat plac tak som ho brala k sebe. Ale uz mu to zatrhnem. Myslim ze budeme par dni v noci bojovat, ale uz ma to moc nebavi a hlavne mam pocit ze si nejako moc zvyka na to a nechcem aby sa to stalo este horsie. Teda mam na mysli castejsie a tak. Takze vysackujeme tata do vedlajsiej izby ( on nema nervy na to pocuvat ako maly place :unamused: a musi vstavat do prace) a ja skusim vybojovat boj o kludny spanok :grinning:
Inak celkovo zaspava poslednych par dni s krikom, aj cez den. Vecer teda zatial nie. Ale aj dnes, proste si lahne a zacne kricat, tak som sa dnes uz na neho "vykaslala" lahla som si len vedla neho a nechala ho nech si krici kolko chce. On to nie je ani plac, skor taka vzbura. A tak asi 5 minut tam sa gulal po posteli a krical a potom sa otocil spal. Tak to zanem robit aj v noci. A skusim ukoncit to kojenie o 12-1 v noci !!!!!! a ma po ptakach mlady pan :grinning:
6. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko kludne, ale musime najst aj dost sirkou cestu aby sme sa tam zmestili :grinning: Okrem utorka mozem kedykolvek (zatial) :wink:
6. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko nebola, ale vyzera to super, ak sa niekto prida rada by som sa sla pozriet. Kludne aj tento piatok.
6. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my usínáme kolem 8-9 večer, první buzení mezi půl 3 a půl 5 a pak ráno mezi Půl 8 a půl 10 a tak to máme od té doby co jsme přišly z porodky. Je teda fakt, že jednou za čas se místo jednou vzbudí dvakrát, ale i to je super. Jo a 2x se nám povedlo, že spala celou noc. ale to bylo fakt jen 2x.
6. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine je to od 4 měsíců, takže já musím ještě chvilinku počkat ale za dva měsíce vyrazím na 100procent
6. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tento kurz neznám, ale vypadá to pěkně. Mají ještě volná místa? Procházku určitě ano, ale nevím kde, protože štěpánka bude hrozně rozmoklá.
6. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtělo by to vymyslet nějakou trasu no. Ale možná jít z radouče směr Michalovická putna by taky docela šlo, ne??
6. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, vy este mate cas na tancovanie ale mohli by sme to s fally zatial omrknut a vyskusat, aspon ti budeme vediet dat referencie :grinning: v kazdom pripade dobry tip.
Ja trasu z Radouce na putnu este neznam tak asi mozeme aj tym smerom :wink:
6. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine jj a řeknete mi jaký to bylo :wink:
6. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky co se týká nočního spaní... u nás se budíme kolem půlnoci a pak tak kolem 3-4 hodiny a pak kolem 6 a pak po 9 a tak to je pořád dokola
nevíte kdy začnou děti víc spát v noci?
6. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek