• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
jo jak radi fally, to pevne zavazani by stalo za pokus, sice ti nejde to viazanie do perinky, ale tvoja mamca to urcite vie, tak nech ti o ukaze a skus to, bude sa citit bezpecnejsie malinka. Ak by to neslo tak dojdem za tebou a ukazem ti to, mozno by ju to ukludnilo.
A ozaj ze mozeme prist za tebou a autami sa presunut kusok dalej, niekde blizko a sa prejst. :wink:
12. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Tady jsem našla návod, jak správně zavinout miminko: http://www.youtube.com/watch?v=G6KnVPUdEgQ
Hlavně pevně, neboj se, že mu ublížíš. Stačí na to velká plínka.
12. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally děkuji za psychickou pomoc.... včera tu byla barcaldine a výborně jsme pokecali a prošli se s kočárkama. Příjde mi blbý že jsi ochotna se přijet poprocházet s kočárkama a já nemůžu udělat totéž... ráda bych vás všechny viděla a podebatila. Vždyť jsme tu všechny už maminky a máme hodně společného.
12. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už sedím v autě, tak není problém dojet kamkoli. Ve čtvrtek máme plavání, ale pátek mám zatím volno, tak se domluvíme ještě s barcaldine, jestli se jí bude chtít.
12. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam vpatek zatial tiez volno tak kludne pridem, ved som len rada ze mam nejaky program :grinning: tento tyzden vlastne cely nieco robim, to sa uz davno nestalo. Dnes doobedu sme boli na zahradke, potom som o druhej predala "zezlo" manzelovi a sla do skoly. Prisla som az na vecerne krmenie o pol siedmej a Jojko o chvilku zaspal. Mala som este mat trening ale ten sa zrusil pre malu ucast tak vegetim doma. :wink:
12. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo bychom mohli jeste ve ctvrtek po plavani.

Dnes nam prisla jidelni zidlicka, tak jsme ji hned vyzkouseli :grinning: :grinning: Jeste musi trochu povyrust.
12. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj stvrtok by siel tiez, tak nech napise Alzbet kedy jej to vyhovuje, uz ked sa jej tam chceme napaskovat :grinning:
Nam je tiez este zidlicka velka ale tak uz ho na papanie tam strkam, lebo je to lepsie ako sa k nemuskalanat do chicca sedacky.
12. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Holky... já souhlasím ale mě se hodí spíš čtvrtek..... v pátek mi sem jezdí mamka. :wink:
13. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tomu říkáš, barcaldine? Tak si zaplaveme, dáme oběd a vyrazíme do bukovna? Já musím ráno s autem na přezutí na zimáky, snad dám kočárek ke kolům do kufru.
13. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally ahoj, tak zatím jsem jen u malé a do práce nechodím,. Musím počkat až přestanu kojit, pak bych na chvíli pracovat chtělaa. Malá zatím nemá žádnej režím, takže to je těžký :grinning:
@alzbeta.hod z těch kyčlí si nic nedělej my byly na kontrole už podruhé (na 6týdnech) a pořád jednu nosíme.
13. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja suhlasim, v piatok musim piect kolac pre suseda na narodeniny tak sa musim posnazit aby sa mi podaril :grinning:
A ma sa aj pokazit uz pocasie, tak zajtra to bude lepsie snad.
Inak sa musime pochvalit, Jojko zacal plazit :grinning: este jeto take trocha rozpacite ale technika tam je, len musi este nabrat silu.
13. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dekujeme za hezky vylet (pro Lucku a dalsi - dnes jsme byli po plavani s barcaldine za alzbet a malou nikolkou). Hezky jsme se prosli, byt malicko foukalo. Skoda, ze tam jezdi tolik aut.
14. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes sa nam uz pocasie pokazilo :unamused: este ze sme sa pekne presli vcera. Nabuduce uz bude moct Alzbet aj troska dalej, tak sa prejdeme niekde kde bude aut menej. Alebo ked proste nebude cas na dlhe vylety, mozeme sa stretnut len napr na Stepanke, ja by som Betku ( mozem ta tak volat ? :grinning: ) doniesla.
Idem sa ja pustit do pecenia, Jojko si zdriemol tak mam chvilu cas na to. Nesmiem kolac pokazit mal by byt reprezentativny :grinning:
15. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, podzim je tady. Doufam, ze vyjde tvá předpověď počasí s 22°C, barcaldine :grinning: :grinning: :grinning: Jdeme na chvili ven, když neprsi, na vikend to ma byt vůbec ošklivo.
15. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AJ ja by som chcela tych 22 ale uz som presvedcena ze sa mi to snivalo :grinning: takze najblizsie asi az niekedy v cervnu :rolling_eyes:
Tiez sme sa boli prejst do mesta, zanala som si nejake knihy do skoly, tak sme sa pekne vyvetrali. Teraz sme doma, Jojko spinka, ja kavickujem a pozeram Priatelov :grinning: pohodaaa.
15. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nespinkame, ale kavicku si dam taky :sunglasses:
15. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak na dvou měsícíh máme 4750g (je to kus ženský)
17. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucko, krasne rostete. Divala jsem se do ockovaku a maly mel v sesti tydnech 5,14kg (a to pri narozeni mel 2,9kg) a ve dvou mesicich 5.59kg :grinning: :grinning: Hold pri chuti. (a je stale)
17. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak porodní váhu jsme měly obě stejnou - teda my nevím, naše děti :grinning: A při chuti jsou teda oba dva :grinning: TO je dobře, jen ať nám hezky rostou.
17. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, tak ti ve ctvrtek na plavani prinesu to CDcko, aspon budete moci s jojkem trenovat. :wink:
18. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally, juu si hodnaaa, vezmeme si to so sebou i do Kosic, aby babky videli co si spievame :grinning: si zlata.
18. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem ty pisnicky davidkovi pustila a prestal brucet a zdalo se, ze ma lepsi naladu, akorat mne uz z toho jde hlava kolem :slight_smile:

a co ostatni, jak to jde? Zitra jedu na cely den pracovat a manzel bude mit celodenni premieru s malym, tak jsem zvedava, jak se s tim kluci poperou. Nabidl se, ze k nemu bude vstavat i v noci, abych se vyspala, kdyz budu daleko ridit (jedu do brna).
19. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme dnes jeli k dr neplánovaně.... a prej je to typická opice kterávyžaduje pozornost a pořád chce něco sledovat. Dnes jsou nám 4 týdny a máme 4,7kg. Takže hlady netrpí. Ale prospala celou dobu v autě, pak usnula když manžel odjel do práce v jednu a vzbudila se ve 4 a už má zas půlnoc. Kéž by byl takový každý den, to jsem se odpoledne krásně vyspala. :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JInak Ali... samozřejmě mi tak můžeš říkat. Ráda bych s váma zašla na Štěpánku ale kvůli kojení to mám dost nabitý tak si nikam na dlouho netroufnu... Snad až budem starší... :wink:
19. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja som zas dnes bola v skole takze chlapci mali popoludnie pre seba :grinning: a aj vecer, to som prisla zo skoly na hodinku domov, vykupali sme , nakojila som a sla na trening, Takze som "vyvencena" :grinning: zajtra este na tri hodinky do skoly musim skocit, vo stvrtok plavanie, v piatok rano pride mamka a v sobotu vecer odchadzame na tyzden do Kosic. Takze mam program na cely tyzden, to sa uz davno nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alzbet jasne ze to teraz z tymi prechadzkami nebude take lahke, hlavne bude zima vonku a to sa kojit uz niekde len tak neda, troska by si umrzla :grinning: My jak budeme moct, tak ta zas prideme navstivit. Ale mala bude kazdym dnom starsia a väcsia, zbehne to rychle a budes sa citit volnejsia :wink: teraz si uzivaj kazdu chvilku toho ze je malinkata a len a len tvoja. Zazijeme tieto pocity 2-3 x v zivote a preto si to treba uzit a nie sa stresovat a chciet aby boli deticky cim skor vacsie. Uz ako vyrastu, uz sa to nevrati. No troska som pofilozofovala :grinning:
Fally tiez mam obavu ze jak budem mat cdcko uz ine pocuvat nebudeme :slight_smile: ale Jojko ma rad hudbu tak sa nejaku pesnicku naucim a budem mu ju beekat v postielke :wink:
19. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes mame po plavani a davidka to nejak unavilo, protoze spal celou hodinu po tom, co jsme prijeli domu. Usnul uz v autosedacce, tak jsem ho nechala, tak jak byl v cepici a bunde, abych ho nevzbudila. Ted si hraje na dece s rozbalenou prdelkou, tak je spokojeny.

Alzbet, nejak mi vrtalo hlavou, jak jsi psala o te navsteve u doktorky, ze to bylo neplanovane? Tobe se neco nezdalo? Ze ma mala malo mlicka? Neboj, ona si za par mesicu vytvori svuj rezim a budes vedet, v kolik krmis a tak i nejaka prochazka bude bez problemu. Vypozorujes, kdy vetsinou spinka, kdy basti, kdy ma naladu a kdy je unavena.
21. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine, tady mas tahak: :dizzy_face:

Já jsem Tonda Paleček,
v dlani tvé mám domeček.
Když uděláš pěstičku,
tak ti zmizím v domečku.
Tam si lehnu do postýlky,
usnu během malé chvilky.
21. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, dakujem :grinning: :grinning: :grinning: uz sa to ucim. Jojko tiez zalomil v sedacke ale az pred domom po nakupe, ale uz sa neprebral tak som ho len preniesla a stiahla mu nohavice. Spal tiez vyse hodinky. Potom sa usmiaty zobudil a zacal sa plazit po posteli, skusal to uz na 4 cim ma potesil ale este mu to nejde, chvilu sa udrzi a potom bac na nos :grinning:
21. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je sikulka!
21. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Jj malá neustále brečela, skoro nespala ani ona a ani já... uklidnilo jí jen kojení.. tak jsem zavolala dr a ta mi řekla ať si kdykoliv zajdem na váhu, tak jsme jeli...od té doby je zas pohoda... spinká a nebo je vzhůru a brouká si. Ale brečí málo. Nevím čím to bylo.
@barcaldine Jééé to jsou úžasný fotky
22. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek