• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
zlatíčko, ani se nanaděješ a bude lézt a pak chodit. Užívej si každé volné chviličky.

Ještě mě napadlo, že jestli má málo mlíka, poznáš to podle kakání. Jestli kaká velmi málo, tmavě, smradlavě... ne ty žluté "míchaná vejce".

My jsme dnes po plavání vyrazili s barcaldine na procházku, bylo mrazivo, ale pěkně.
25. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, Tak my sme sa po tvojom odchode napapali a sli spinkat. Vstal o piatej a teraz este chvilu ho nee sa vyjasit a uz je napapany tak o pol osmej pojde do hajan.
Mas pravdu, som si myslela kolko je s nim prace ked bol malinky ale teraz vidim ze to bolo nebe a dudy :slight_smile: Ale to si tym prejde kazdy sam, neuveri kym nezazije :wink:
Inak musim sa pochvalit, ucim ho uz asi dva mesia papa, mavame tatikovi ked odchadza do prace a dnes to urobil prvykrat uplne sam na povel. RAno som myslela ze je to nahoda, ale ked prisiel dnes manza domov, skusili sme to zas a spravil to zas a tesil sa z toho a na povel krasne zamava. :grinning:
25. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme take spinkali. Teda Davidek :grinning: . Nejprve v aute trochu brecel, ale jeste po ceste usnul a spal skoro hodinu (dala jsem mu do auta chuvicku, abych slysela, ze je vzhuru). Pak dostal svacinu a hrali jsme si tu do vecere, mezitim se vratil i manzel. Davidek byl v dobre nalade a smejdil tu po byte. A uz brouzdam po netu po tom pianku, co se davidkovi u vas libilo.
Take ucime papa, vzdy treba vecer, kdyz jde spat nebo kdyz nekdo odchazi, ale zatim bez uspechu. Za to "mama" to se naucil sam a nejak moc, protoze jen odejdu za roh a slysim "mama". Ted dokonce hulakal i z postylky, kdyz jsem ho dala spat. No, mamanek :unamused:
25. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no kaká opravdu dost málo... často je jen počůraná a jinak nic. Kadila hrozně tmavě a smradlavě ale na to bere probiotika a je to zas krásně žlutý... ale je fakt že tak jednou denně.
25. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu těžko radit. Davídek měl tmavou smradlavou tzv. hladovou stolici v pěti měsících, kdy mu už mlíčko nestačilo. Kakal velmi málo, třeba i jednou za deset dní, to ale pak stálo za to. Stačilo začít příkrmy (dávali jsme večer kašičku) a byl spokojený a vše se vrátilo do normálu. To bude ale asi jiné, než co popisuješ.
26. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jj my sme skusali umele uz skor, ale to len koli tomu ze manzel si myslel ze ma malo, teda je pravda ze okolo tych dvoch mesiacov par dni bol nespokojny a po nutrilone bolo fajn, ale dr nam to zatrhla hned po dvoch davkach takze potom som uz len kojila. S tym kakanim som prave citala ze moze byt zelena stolica aj ked je babo prekrmene, ze tam ma vela toho mliecneho cukru. Skusim neskor najst odkaz na stranku.
Dnes som skusila dat zas trocha umeleho Jojkovi tak to uz si cuckol a netvaril sa znechutene, tak snad si pomalicky zvykne aj ma umele mliecko. I ked rada by som ho kojila este aspon mesiac - dva. Ale aj tak potom bude musiet este pit mliecko tak nech si zvyka. Dnes sa mozno na chvilku prejdeme len tu po dedine zas, uvidim, nejako krasne vonku nie je ale neviem si predstavit byt s nim cely den doma. Uvidime po obede.
A pripajam foto , nezbednika v postielke. :grinning:
26. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj to bude jiný.. Nikolka kadí tak jednou denně a to taky stojí za to. To pak má až na záda. Ale hladová asi nebude. My jsme dávali vzorek hovínka na rozbor a chybí ji probiotika, tak dáváme a je to krásně žlutý.
26. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine to je nádhera...
26. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Jojko je šikulka. Jen doufám, že Davídek si na tohle ještě počká. Dnes si z pozice na čtyřech snažil sedat. Cpe si nožičky tak nějak do tureckého sedu a chce si kecnout na zadeček.

P.S. Už máme to hrací chodítko :slight_smile: Davídek je z něj nadšený. Já ho chtěla nechat na Vánoce, ale manžel mu ho dal už teď.
Zítra razíme k rodičům a na oslavu k ségře, tak to bude mít malý o zábavu postaráno.
26. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nemáte někdo nosítko Cybex a popřípadě návod k němu?? Potřebovala bych ho naskenovat a poslat mailem. Na netu ho nemůžu nikde najít.
Díky moc.
27. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet je to zlate a tesim sa al na druhej strane na neho musim davat neustale pozor teraz. Vcera som ho na chvilocku nechala sameho v obyvacke kym som si zasla do kuchyne po lyzicu a kym som sa vratila stal pri stole. A to mam strach ze sa otoci alebo sa pusti a spadne , mozesi pekne natlct hlavu :angry:
Za dalsie nechcem aby stal dlho, prdsa len neviem ci je to dobre na tu pater, a na rozdiel od Davidka si zas ten lump nechce sam sadat, ked ho posadim sedi uz pekne aj vydrzi ale este si sam nesadol :unamused:
Dnes huraa na prechadzku, je kraaasne.
27. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vikend je za nami. Dnes jsme byli na rozsviceni stromecku, hezke. Davidkovi se libila svetylka. Venku se teda poradne ochladilo.
Barcaldine: zitra uvidim, jak robatka. Na noc hlasi silene snezeni a tak uvidim, jake budou rano silnice. Kdyby to bylo nejake divoke, tak bych nejela a neriskovala. Ono u nas je to vys nez v bolce a casto je tu primo kalamita, tak uvidime, co rano.

P.S. Davidek uz na ctyrech zvedne rucicku a neco do ni chyti, pritom ma stale rovnovahu. Tak jen cekam, kdy udela prvni krucek po ctyrech.

A segra nam vcera oznamila, ze na cerven/cervenec cekaji miminko.
28. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my sme vcera trcali doma :frowning2: manzel mal turnaj a ja so nemohla nastartovat auto, tak sme sa nikam nedostali. Dnes je auto ok,tak na robatka idem, inak mi doma preskoci :grinning: a malemu tiez. Aj nakupit musim, takze ja o hodinu padam z domu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravime ze zimniho kralovstvi :slight_smile:
Rano to vypadalo nadejne, nabalila jsem davidka a sup do auta, jenze hned ten prvni kopec od baraku jsem nevyjela. Pod snehem byla namraza a auto se zastavilo a zacalo ujizdet zpatky. Jen tak tak, ze jsem neskoncila v louce. Manzel to pak odcouval. Bohuzel i silnice od nas do Boleslavi byla zafoukana a nebyla ani videt, tak to nemelo cenu. Bala jsem se, ze nekde zustanu viset. Snad to do ctvrtka pujde a na plavani dorazime uz normalne. Obcas nechavame pres zimu auto na navsi, abychom aspon ten prvni kopec meli jednodussi. Porad chumeli a chumeli, uz je to jak o vanocich, ale to bude pro zmenu blato. Chtelo by to sanky.
29. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uličník jeden malej
29. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my dnes byly na 3,5 měsíční prohlídce a míry máme: 5665g, 61cm, obvod hlavičky 41cm a první dávka prevenaru 13 je za náma. Tak uvidíme, zda bude nějaká reakce nebo ne. Ale doufám, že ne
29. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my sme sa pred chvilou vratili domov, na Robatkach nas bolo 6 a ucitelka mala nieco z hlasom tak nespievala a dala nam cdcko, aspon nieco tam spievalo :grinning: my sme len tak potichucky. Ale aspon sme sa dostali medzi ludi. Potom sme sli do hyperky na nakup, pripravit sa na pripadnu kalamitu a urobit zasoby ak by sa autom nedalo vyjst. Ale vo stvrtok hadam bude pocasie slusne, na plavanie sa tesime.
Haha vidim ze Davidek ti pomaha uklizet :grinning: Ja som dnes Jojkovi kupila to velke puzzle penove do obyvaku na zem, aby sa mu to neklzalo pod kolienkami a mohol sa snazit lozit. este si bude, [riat aj od babiciek jedno na Vianoce do kuchyne,je to aj teple a izoluje to od zeme. :wink:
29. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek pred chvilkou konecne usnul, od rana tu byl jak certik a nechtel zabrat. My to puzzle mame taky (tri sady Krtecka), neco je na zemi jako izolace pri hrani a z jedne sady jsem udelala zabranu ke kytkam a ke krbu (skrabal nam tam zed a ta je dost hruba a mel z toho odrene prstiky). Jde z toho i postavit kostka (dala jsem to k velke kytce).

Lucko, malicka krasne roste, za chvili ty nase kluky dozene. Nositko mame od chicco, ale popravde jsme ho meli parkrat. Na jaro planujeme koupit krosnicku, to uz bude maly vetsi a vylety pujdou i bez kocarku.
29. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally jj, dělá mi radost beruška. A dorosteme vás raz dva :grinning:
29. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, tak my jsme úplně bez reakce na to očkování. Jediný co, tak malá trochu tvrdějc spala :grinning: Tak mám radost.
30. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvele, ze to tak skvele snasi. My nemeli nic extra, ale vzdy vecer po ockovani byl uplakany a trochu teplota, tak jsme dali nurofen a spalo se. U treti davky jsme pak uz nedavali nic a zaspal to sam.
30. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Lucko, super ze mala to dobre znasa, my sme po prvom mali zvysenu teplotu ale inak tiez ok. Dnes sa pojdeme urcite prejst s kocarkem, je sice chladno , ale krasne tak sa prevetrame. Inak nemame nic na praci :unamused:
30. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se take chystame na prochazku. V lekarne jsem koupila detsky krem na zimu na oblicej,tak radeji namazu nosik a tvaricky. Je tam poradna zima. Chtelo by to spis sanky nez kocarek. Nevim, jak v bolce, ale tady mame docela dost snehu a kloooouuuuuze to.
Nechystate se nekdo o vikendu na sychrov na vanocni trhy? Pristi sobotu jsou v boleslavi na ceskobratskem a pry patky jsou ted trhy na novem namesti v bolce.
30. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vikend uz mam zapasy, takze nic z toho ale v piatok by sme sa mohli na to nove namestie v MB pozriet. Co vy na to?
30. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráda bych ale pátek tu mám mamku
30. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem ráda, že to tak hezky zvládla. No a zítra půjdem na naušničky - teda pokud mi ráno nedojde odvaha. Mám pocit, jak když jí trápim. :frowning2:
30. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no povidej mi o tom Luci. My se chystáme v lednu... a dáváš je píchnout nebo nastřelit? Já bych chtěla je dát střelit... prej se to líp hojí a nebolí to. Na očkování jdem 4.1. i to pro mě bude jak kdybych ji trápila. Půjdetam se mnou i manžel.... já bych to obrečela.
30. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod doktorka mi říkala, že ona je píchá , ale že je mám malé nechat nastřelit u Vedrala. Dnes jsem tam voalal a stojí to 200,-- i s naušničkama.
No o očkování mi ani nemluv. Byla jsem s amlou včera a chvíli to vypadalo, že budu brečet já.
No a o naušnicích ti povyprávím zítra. Ale taky jsem slyšela že to nebolí.
30. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb A ty chodíš taky ke Křížový? Já taky dostala info že to nastřeluje nějaký doktor za Startem jak je ta klinika. Nevím jestli je to on. A taky mi známá říkala že to stojí 200 i s naušničkama. Chci jí tý bolesti co nejdřív ušetřit... ještě jí čeká stříhání uzdičky pod jazykem...
30. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, ke Křížové. No tak to je přesně on - Vedral. A stojí to 200 i s naušničkama a svoje jí můžeš dát tak za měsíc. Stříhání uzdičky?? Proboha proč?
30. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek