• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@barcaldine Já bych šla, ale v pátek bude hlídat manžel a já mám den pro sebe :slight_smile: Ráno zajedu nakoupit a na deset mám masáž lávovými kameny. Tak bych šla buď sama a nebo další pátek (ale v sobotu je pak jarmark na českobratském, tam se chystáme i s manželem).

Taky jsem úplně natrní, když něco dělají Davídkovi. Teď už je to lepší, ale v porodnici jsem byla nějaká labilní :sweat_smile: .
30. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally a to si ušetřená naušničkám :D
30. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb To jo, ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase mě děsilo přetahování předkožky chlapečků. Když se to neuvolní samo, tak se to musí nějak chirurgicky proříznout. No, ani nechci domyslet. Zatím dr pokaždé říkala, že to má v pořádku, tak se tím nebudu strašit.
Stačilo mi, když brali davídkovi kvůli jaterním testům krev už v porodnici - normálně mu to brali z žíly na hlavě! Ještě, že jsem to neviděla.
30. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb protože má tu uzdičku až ke špičce jazyka a nevyplázne ho. Dělají to prej na krčním a je to mžik že to ani nepostřehne. Dělali to u nás jedný holčičce když ji byl rok. Prej jak začala brečet, otevřela pusinku a střih a bylo to. No k tomu naušničky a to očkování... ach jo, kdybych mohla vezmu tu bolest na sebe.
30. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally mš taky brali krev z čela, když jsem byla malá... ale to prý z toho že jak jsem brečela tak mi tam vyskočili krásně žíly. Mě jinak žíli nejsou moc vidět, taky se mi vždycky trefovali po hmatu... vidět není ani jedna.
30. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally no jo, tak ono každý pohlaví má pro a proti.
@alzbeta.hod tak vám budu držet palce
Hlavně na mě holky zítra myslete, ať mi nedojde odvaha a ať to Karolínku nebolí. :wink:
30. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb držím palce... budu na ní myslet až budu sedět u zubařky. Už abych to měla za sebou, bojím se toho víc než před porodem...fakt že jo
30. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak my si na tebe ltaky vzpomeneme :D
30. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb a kdy deš? Já v 11:15
30. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nějak se mi v porodnici rozsypaly zoubky no
30. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se zatím mějte krásě jdu čučet s malou na Ordinaci :grinning:
30. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod no chtěla bych hned nějak na 9. Ale říkám, uvidím jak na tom bude moje odvaha.
Ty jo já msuím zaklepat, ale mě se těhotenství na zubech vůbec nepodepsalo a vlastně ani na postavě není znát, že bych kdy byla těhotná :D
30. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb já chodila k hygienistce s dásněma a v srpnu se mi rozpadl zub a v porodnici druhý... uvidím co mi ještěnajde... jinak na postavě to taky nepoznám... jen trochu povolený břicho ale jinak mám dole o 2kg víc než jsem nabrala
30. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky kam vás zvali s dětmi na TBC? Přišla mi na malou pzvánka ale nevím kde to je... Modrá hvězda - TRN kalmetizace...
1. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet, to je v modre hvezde, co je krizova - hned proti vchodu. Tam to kontroluji. My tam byli take. Maly mel po ockovani boulicku, tak mu to propichli a vycistili a do tydne to bylo dobre.
1. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha, tak to jo... nejdřív mě manžel vybláznil že mám jít na očkování ale nepřečetl si pořádně celý jméno. Mě to bylo divný... vždyť na TBC chodí snad jen děti ne? Aspoň myslím, no a ona Nikolka. Mě to vždy zčervenalo a udělal se mi flek, sestřenkám se nic neudělalo a tak šli znovu.
1. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak naušničky máme (foto v albu). Malá plakala, že jí drželi násilím hlavu. Samotné nastřelení ji asi fakt nebolelo. No a teď je frajerka.
1. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak dnes nam krasne snezi ale pre mna to znamena ze neviem ci sa dostanem zajtra z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A fally neviem ci budeme zajtra plavat, (ak sa nam podari dostat autom z domu) lebo Jojkovi sa ta ryma troska zhorsila, vcera bol dost upchaty nostek, zahtra skocim najskor ku Krizovej sa poradit a uvidim. Uz som pisala ospravedlnenku pre istotu. Ale chcem ist aspon pre fotky a ked nam dovolia pockat v herni tak by sme na vas aspon pockali aby sme sa videli. Uvidime.
Lucko mala ti rastie do krasy, je stale krajsia a krajsia :wink:
1. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Také nevím, jestli se od nás vyhrabeme. Napadlo tu hodně sněhu a na silnicích je asi 15cm neshrábnutého nebo posypaného. Manžel slíbil, že nás odveze, tak snad si se sněhem poradí lépe. Pomalu, abychom šli házet cestu a vyhrabat auto.
To je blbé, že Jojko pořád zápasí s tou rýmou. Davídek ťuky ťuk nic. Já jsem asi trochu nastydla po minulém koupání na procházce, protože mě maličko škrábalo v krku a lehce rýma, ale není to nic dramatického.
Tak za hodinku uvidíme, jestli se sejdeme. :astonished:

@luckamb Nádhera! Doufám, že podruhé budeme mít holčičku.
2. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine
@fally
Holky děkujeme za pochvalu.
Jinak já taky doufám, že napodruhé budeme mít holčičku :grinning:
Kdy vlastně plánujete druhé mimčo??
2. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Fally mi tam prideme minimalne pre fotky a hlavne aby sme trochu vypadli, je to s nim na nevydrzanie doma a mam pocit ze sa nudi. Tak sa uvidime :wink:
2. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb No, občas toho mám dost, že říkám, že nikdy :grinning: :grinning: . Ale jinak tak za tři roky (po porodu mi to řekla doktorka kvůli přirostlé placentě, že mám alespoň tři, čtyři roky počkat).
2. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally mě kvůli jizvě řekli až po 2 letech a to tky plánujem, doufám že nebudem čekat tak dlouho jak u prvního
2. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky, já už bych za rok touhle dobou chtěla být zase těhotná :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb to věřím taky se už těším na druhý... a je to divný ale ani ten porod mě neodradil, je to jak zázrak a těším se na to.
2. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb Luci jak často malá kadí? Mě už malá dva dny nekadila... posledně to měla až na záda a od tý doby zas nic
2. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod hele ted kadila každej den, tenhle týden ob den a do 2 měsíců max jednou za týden. A prý je normální jednou za 10 dní, říkala Křížová :grinning:
2. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
http://sudoku.nutradefense.cz/sudoku.php
zaluštěte si a budete mít samolepku :D
2. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mne by tiez nevadilo keby som otehotnela za chvilu, ale az tak ked zacne Jojko chodit aby som ho nemusela mat stale na rukach :grinning: ale zatial to nehrozi, mrcha je v nedohladne aj ked kojim uz len v noci. Som zvedava kedy dorazi.
Fally , stretla som manzela na parkovisku pri hyperce, nechal mi nakupny vozik :grinning: a v nom tatranku, tak ti ju prinesiem na robatka :wink:
2. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeee, to je tedy gool. To si ji snez, jestli mas cokoladove rada :grinning: . On mi to rikal, ze jste se potkali. Davidek nakonec v lachtanku usnul a oblikala jsem ho spiciho. Probral se az po ceste a pak nezabral az v sest a to uz se vicemene neprobudil.
Zitra navarim nejake zasoby, zkusim testoviny - to jsem se nasmala. Napsala jsem manzelovi na listecek, at koupi "male testoviny", myslela jsem tim male nejake vlocky nebo pismenka nebo tak a on koupil maly pytlik normalnich testovin (co davame psovi).

Nemate nejaky tip na darky?
2. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek