• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Fally :grinning: no pust chlapa nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja budem robit zasoby cez vikend ked bude manzel hlidat, teraz Jojko zaspal tak chcem stihnut nejake pernicky ked uz idu tie Vianoce :grinning:
Bohuzial tipy na darky by sa mi hodili tiez.
3. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mam taky pocit ze mi sme dokojili. Jojko dnes nechcel kojenie v noci ani raz, okolo druhej sa prebral, len tak trosicka, dala som mu prso, kusol, dostal cajik a spal dalej do siestej. O siestej som myslela ze uz musi byt hladny tak som mu zas ponukla kojenie, cucol asi 3x zas ma kusol a napil sa caju radsej :confounded: Tak som spravila umele 30ml som do neho po duskoch naliala, potom uz vypluval, dorobila som mu kasu a to spapal. A pred spanim teraz dostal chlebik.
Tak mi sme asi skoncili a uz neni zavislacik :frowning2: celkom mi to chyba aj ked je to oslobodzujuce. Uz to neni miminko. Ale chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvedava, jestli se jojko jeste chytne a nebo mu uz mlicko stacilo. Ja zatim kojim a i kdyz myslim, ze mlicka je malo, tak davidek si rad vezme. Myslim, ze spis nez jidlo se mu vic libi to prituleni.

Jinak dnes se davidek poprve sam posadil. Tahal za prodluzovacku, zvedl se na kolinka a sup a uz byl na zadecku a sedel. Tak jsem zvedava, jestli si ten postup zapamatoval a bude to ted zkouset casteji.
V obi jsem mu koupila kousek vanocni zaclony, na robatkach se mu ty poloprusvitne habity moc libily, tak jsem mu koupila jeden velky kus. A taky jsem poridila jmeli a dnes chci neco malo udelat za vanocni vyzdobu. Po vikendu zacnu s cukrovim, ale moc toho delat nebudu. Loni jsem si napekla a sladke mi pres tehotenskou cukrovku zakazali. Pak jsem to dojidala v lete (z mrazaku).

P.S. Masaz lavovymi kameny byla uzasna!
3. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
barcaldine, tak právě mi přišla celá velká krabička mlíka od sunaru 6+ :astonished:
3. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak aky bol vikend? U mna hraci, aj vcera aj dnes som hrala zapas, celkom som sa vybehala. Dnes Jojko spinkal v kociariku, doma nechcel zlomit a vonku spal za 5 minut.
A dostal svojho prveho Mikulasa, akurat je mu to este vsetko jedno. Dalej hlasim ze odmieta kojenie uplne, takze uz sa ani nepokusam, len raz v noci, skusim , kusne ma a spime dalej :grinning:
A dalsie vec, dnes som dostala od Mikulasa aj menzes. Takze tak. Zajtra sa tesim na robatka.
5. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine tak to máš spíš od čerta, to jsi asi pěkně zlobila :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo :wink:
5. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky naši výborní sousedé zae měli proč po nás vyjet. Opět jako každoročně jim spadl sníh z naší střechy na auto.... jakobi jsme za to mohli mi a ten jejich "cucák" začal na manžela řvátže pokud muto rozbije auto tak on rozbije naše... no nevím kdo by na tom pak byl hůř. Kvůli nim fakt zimu nenávidím.
6. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, co na to rict. Snad jen doporucuji byt pojisteny, kdyby fakt nahodou ten snih nebo nejaky rampouch neco udelal, at s tim nemate tezkou hlavu. V ramci pojistky domu je to, myslim, automaticky. Ja fakt nevim, jestli treba nemuze ten soused parkovat nekde jinde, kdo pak za skodu je odpovedny.

Barcaldine, ty robatka mi nejak lezi v zaludku. Je skvele, ze si davidek muze pohrat s jinymi detmi, ale program se mi libi cim dal tim min a obcas mi ta lektorka prijde az neprijemna. Mas pravdu, ze s tou pani Rydlovou to bylo uplne o necem jinem. Asi to dochodime do pololeti a pak se uvidi. Nevim, jestli nezavolat te pani rydlove, jestli by nemela misto v jejim kurzu. Mluvila neco o Bradleci, me je jedno, jestli jedu do bolky nebo na bradlec, kdyz uz sedim v aute.
Venku zase chumeli, cesta byla hrozna. Kopec samozrejme nikdo ani nevyhrnul a tak se to smekalo jako blazen. Jen jsem se modila, abych nikoho nepotkala a nemusela zastavit. To bych tam zustala viset.
6. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, tak to je neprijemne :frowning2: asi by som sa ako radi Verca, poradila ako je to s tou poistkou, keby sa predsa nahodou nieco stalo. A asi vam neostava nic ine, len to nejako zaistit proti padaniu, alebo zakazdym zhadzovat sneh zo strechy. Pretoze, teoreticky, si myslim ze oni su schopny naschval pod tou strechou stat, ci uz autom , alebo osbone aby sa nieco staloi a mohli vas zalovat.
Fally, tiez ma to mrzi ze to nie je az taka zabava ako bola, tiez sa rozhodnem v pololeti co dalej. Ten bradlec nie je az tak daleko a dalo by sa chodit aj tam, ale nepametam si terminy ake su tam a neviem ci by mi to vyhovovalo.
Snad sa to este zlepsi. Ale vies ono troska chyba je mozno aj v maminkach, ze sa zapajame nie moc aktivne, netvrdim ze mi konkretne ale niekedy mam pocit ze z nas ma proste nervy lebo sa snazi nas niecim zaujat a mi reagujeme malo. Druha vec je, ze po nas chce veci na ktore su deti este male a je to zbytocne. No neviem , neviem ako to dopadne :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mam linecke pecivko napecene, lepit budem zajtra, dnes sa mi uz nechce :grinning:
6. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pojistku na dům samozřejmě máme, bez toho by nám hypotéku nedali. On může parkovat před domem jako všichni v ulici. V televizi loni říkali že kdo si postaví auto pod střechu odkud to padá tak za to ručí sám... ale oni byli vždycky problémový. Na střeše už máme dvoje zábrany na sníh ale tuhle hromadu to prostě nemůže udržet.
7. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych se už na ně vykašlala. Jestli chtěj prudit, tak si vyberou něco jinýho.

Barcaldine: tiše závidím, já chtěla udělat těsto, ale neměla jsem sílu. Tak snad dneska. Začnu vanilkovými rohlíčky.
7. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally taky bych se na ně nejraději vykašlala ale oni nám pak ten sníh hážou za plot na barák a pak bysme to měli mokrej.
7. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom případě bych přešla do protiútoku a naopak vyjela na ně, že jestli ten dům bude mokrej, tak je to na nich a budeš po nich škodu vymáhat. Nemůžou ti přeci jen tak házet sníh na barák, kdy se jim zachce. A je úplně jedno, jestli je ten sníh z vaší střechy. To máš jakoby ti ho házeli třeba na auto a poničili ho, taky ho neponičil ten sníh sám o sobě, ale oni svým chováním. Je to těžké, já vím. Nebo na to můžeš jít šalamounsky. Dej jim na zimu třeba pětistovku, že to mají za to, že jim tam padá sníh a o ni ho musejí odházet a snad budeš mít klid. Oni budou mít pocit, že z toho něco mají a odházet si ho musejí tak jako tak.
7. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine, takze zitra ve 12.20 :sunglasses:
7. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, jasne uz sa tesime :grinning:
7. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, něoc jsm dala do alba, tak mrkněte, se pobavíte :grinning:
8. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no podoba tam je ale fakt až na ty kukadla... jinak je nádherná. TAky jsem dala do alba naše fota na porovnání ale řekla bych že je to tam jasně vidět... :grinning:
8. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, Karolinka je pop tebe ale oci ma tatove, ze? Ty mas vacsie kukadla :grinning:
Dnes sme dostali fotky z plavania, tak pripajam. Verca urcite ukaze potapaca Davidka tiez . :wink:
8. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak nam to posledni dobou vypadava, uz aby s tou udrzbou serveru skoncili.
Tak take pridavam fotky davidka pod vodou. Jsou to hotove potapky :grinning: . Dnes nam prisel bob (sanky), tak jsme je hned vyzkouseli, jen je to hodne zmrzle a chudak v tom naskakuje a prepadava. Musime pockat na hezky snih.
9. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nasnezilo zase jak v pohadce, jeste, ze nikam nemusime. Vcera to byla desna ledovatka a nedalo se vubec chodit. Chystate se zitra nekdo na jarmark do bolky?
10. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nasnezilo krasne, ale nepekne fuka dnes. CHcela som sa prejst dnes na namestie, ale nikam nejdeme, premrzli by sme moc. Takze budeme doma. Ale vcera som sa prejst bola a naspät sme sli autobusom, prisli sme tesne predtym ako sa nam rozfukalo. Zajtra by som chcela ist do mesta, vsetko zavisi od pocasia. Pokial nebude prilis fukat, alebo nejaka ina pohroma, rada by som sa na jarmark pozrela. Kedy mate v plane tam byt? Ja by som sla tak okolo tej jednej.
10. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine nějak se mi to tu komplikuje. Teď mi volala firma, že zboží zaveze v pondělí, takže asi nestihnu robátka, zrovna se mi to kryje s tím časem. Sakriš. A tak to vypadá (chtěla jsem v pondělí), že zítra ráno hned na osmou pojedeme nakoupit do hypernovy (chci udělat veliký nákup a do vánoc už tam ani nepáchnout), než tam bude hodně lidí, a pak na jarmark. Mohli bychom se snad potkat, než se najíme, než nakoupíme, ještě nám chybí dárečky pro babičky. Na náměstí je hezká výzdoba-medvědi, chceme se tam jít podívat. Když nebude moc zima nebo vítr, tak nebudeme pospíchat domů a dáme si spolu svařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre Verco, tak pozri ja ti napisem sms-ku kedy pojdeme a ci vobec, a pripadne mi pisnes ze kde ste, ak by sme boli v rovakom case tam mozme sa stretnut. Ja na robatka chcem ist , tiez uvidim ake pocasie bude a ci nastartujem auto a tak. :wink:
10. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já na jarmark možná taky půjdem, ale uvidím jestli mi nepřijede švagrová.
Jo a příští sobotu máme vítání občánků. Byli jste?
11. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj, my jsme byli na vitani ve trech mesicich. Bydlime v male vsi a vitani tu bylo poprve, davidek byl nejmladsi. Meli to hezky pripravene. Nejdriv jsme nevedeli, jake to bude, predstavovali jsme si jeste to, co jsme absolvovali my jako deti (zname z fotek).

Jarmark byl jako kazdy rok, nic neprekvapilo. Skoda, ze nevyslo pocasi.
Barcaldine: taky mame manaska :slight_smile: od jeziska
11. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally no já jsem na to vítání zvědavá. Uvidíme uvidíme. HlVNĚ kdyby už chtělo být trochu lepší počasí.
12. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí mě opravdu štve, protože se nedá chodit ven. S kočárkem se děsně nadřu, protože cesta není moc udržovaná a buď je sníh nebo žbrachta a nebo led. Na sáňky jsme vyrazili jednou, jenže to bylo samý led. Kéž by se to umoudřilo a na Vánoce vyšla nádherná ladovská zima.
12. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek