• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
teda, tak se chcete stěhovat? vždyť jste to nedávno dávali do kupy... to kvůli těm sousedům? Snad budete mít jinde větší štěstí. A kam byste se chtěli odstěhovat?
13. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj kvůli nim, táta s bráchou se snima dost ostře chytli a zjistili jsme že si vždy něco najdou... já bych chtěla do bytu do města, ale manžel moc ne, spíš domek.
13. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je smutné, že vás k tomu dohnali. Oni jsou starousedlíci?
13. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally oni to tu podědili
13. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad by vas to nepotkalo i na nove adresy, sousedy si nevyberes
13. pro 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no horší člověk snad už ani neexistuje
13. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky...dneska se mi málem zavařil mobil, realitky berou náš dům všema deseti. No jak jinak, chtěj penízky
13. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi prisla na tu cenu? neni moc nizka?
13. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no spíš se bojím že je dost vysoká, počítám se slevou
13. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no tak držím palce ať to co nejdříve vyřešíte. :wink:
13. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad to bude hoooodně brzy. tenhle týden mám plný návštěv na dům... 5 realitních makléřů se o to postaralo :grinning:
13. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no tak to je super, to to půjde rychle. uvidíš že jo.
14. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
abyste nakonec nezustali bez strechy nad hlavou :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak zajtra rano tu mam mamku a vecer odchadzam do Kosic, huraaaa :grinning: Plavanie nahradku mam zajtra o 11 takze nas babka uvidi plavat. :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
šťastnou cestu, určitě se do vánoc ještě přihlaš, ať si popřejeme bohatého ježíška

davídek byl dnes protiva, zlobí horní zoubky. Zítra a pozítří jsme sami doma, tak doufám, že bude hodný.
14. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally to se nebojím... kdyžtak zatím půjde k našim
15. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, plavani dnes bylo jako vzdy super, dalsi hodina je vyjimecne v pondeli. To mi musis BARCALDINE vypravet, jak jsi to mela s tim parkovanim! :angry:
16. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ráno mě davídek při kojení poprvé kousnul a mám pěkný otisk zoubků :grinning: :grinning:
18. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dievcata, tak sa hlasim zo slovenska, mamke nesiel notebook tak to skor ani neslo. chvalabohu uz je to vsetko opravene a mam spojenie so svetom :grinning: Verco tak to ti Davidek konecne ukazal zubky co ??? hehe , uvidis ci sa to nebude opakova a mozno za chvilu mas po kojeni aj ty. Ale mozno si to mlady rozmysli a povie si ze mliecko je lepsie ako skodoradost :wink: S tym parkovanim: prisla som a samozrejme nebolo miesta na vyber lebpo vsade boli mantyneli snehu. Tak som zbadala miesto pri tom prvom dome ked zabocis ku Lachtanku a zastalo som kde sa dalo. Jasne ze som zasahovala do branky zadkom auta, ale dufala som ze ked mu bude auto zavadzat ze zaklope na recpciu a priadne povie nech ho posuniem. Miesto toho ten mlady blbec, zavolal rovno mestskych policajtov. Ja kedze som bola vo vode, nesla som hned von ale sla tam mamka. Nieco tam s nimi vybavovala a potom prisla ze to musim posunut lebo ona nevie. Tak uz sme aj tak skoncili s plavanim, nechala som jej jojka a ja z mokrymi vlasami som utekala vonku. policajti tam este stali a ja ako som vybehla tak hend ze sa moc ospravedlnujem, ze som nemala kde inde zastat. Ten zasran stal v brane a len sa dival ako tela, ja som sa mu asi tri krat ospravedlnila, nic nepovedal len sa tak priblblo usmieval. Policajti boli fajn, len ma poprosili nech nabuduce neparkujem pred vchodom a sli, ze to vybavili s mamou. Opisali si jej obciansky, tak neviem ci jej pride do Kosic nejaka pokuta lebo co :unamused: ale oni vyzerali ze poznaju toho panacika a ze to uribili iba pro forma. No a ja som myslela ze on sa potrebuje dostat von z brany a ze je to teda surne ze musim odist. A predstav si ze ten debilek zaparkoval predomnou. A proste nemohol este pol hodinu pockat kym odidem ale zavolal policajtov. Tak som to preparkovala a bolo. Tolko moj roman z parkovanim :grinning: a poucenie je ze neparkovat pred brankami sa vyplati :grinning:
18. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, dakujem za prianie :slight_smile: nestihla som odpisat na telefon :wink:
19. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally krásný!!!!!!!§
19. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, peknucke :wink: Co Davidek, ako sa mate? Jojko sa tu u babiciek teda vobec nenudi, ma prave toho niekedy az vela, musim babky krotit :grinning: Uz sa posuva popri nabytku, proste chce chodit a babky ho v tom podporuju, ci sa mi nepaci tak ich troska brzdim, ze sa nachodi este dost, ze staci ked bude teraz behat po styroch. Zacal sa stavat z laktov na cele rucky, ale len na kratku vzdialenost, potom opät ide na lakte a meteli po byte. :slight_smile:
19. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barcaldine, my se mame trochu chaoticky, pred vanocemi to tak byva. Bohuzel nam umrel deda, tak nas jeste ted ceka pohreb :frowning2: :frowning2:
Davidek je jinak jako perko. Leze po ctyrech, i kdyz vetsi vzdalenosti jeste porad plazi po brise a hlavne se stavi u cehokoli, co ma prilezitost. Obcas pada :slight_smile:, i kdyz se ho snazim jistit, co to jde. Stavi se take na kolena a kleci a umi si sednout. No, jsou to obrovske pokroky. Nic uz pred nim neni v bezpeci.
Zrovna se chystam na plavani, tak pak napisu vic. Mam trochu obavy z vanocnich navstev, babicky jsou natesene, musime davat obrovsky pozor, aby davidek nekousal nejaky kabel nebo nekde nespadl. On vypada, ze nic a pak se postavi ke konferencnimu stolku a zacne kramarit.
20. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally kdy se začal Davídek plazit?? Kiki se o to pokouší, ale vůbec jí t nejde. :wink:
20. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Na prave plazeni ma spoustu casu. Davidek zacal tesne pred 8mi mesici, Jojko asi o 14dni drive. Ono driv se take pohyboval tak nejak stylem "zizala", ale az v tom sedmem osmem mesici to bylo cilene ruka, noha. Pak se asi mesic plazil, zacal se zvedat na rucickach na ctyri a ze ctyrech uz je to kousek ke stoupani. Sama jsem byla prekvapena, ze dlouho byl vlastne porad na zemi a moc se nehybal (kdyt samozrejme nepocitam ruzne otaceni a tak), a pak najednou temer ze dne na den se rozlezl a uz ho nezastavis.
20. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak se tu zas ukážu po delší odmlce. Mám teď hodně starostí kolem všeho možného.
Naše cácorka má teď zas blbý období, často pláče a nemůže zabrat ale večer je to naštěstí pohoda, usne kolem 8 a už se budí jen na jídlo, tak mám na sebe aspoň čas. Ale většinou jdu spát s ní. Váha se mi konečně zastavila, a pohybuje se mezi 62-63kg. Při otěhotnění jsem měla 67 a nabrala 16kg, takže to beru jako úspěch.
20. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sněží a sněží, to budou opravdu bílé vánoce.

Posílám fotečku, jak šibalsky kouká, než se postaví a začne hrabat do televize. To už za ním stojím a chytám :slight_smile:, kdyby padal. Už je to lepší, párkrát si natloukl a myslím, že si dává větší pozor a opatrně leze i dolů. Jen když mu podjedou nohy, tak si sedne rychleji, než by si přál. Mám i nějaká videa, tak to přes vánoce nahraju. Barcaldine to znáš, viď? Teď jsou už kluci k nezastavení. Každým dnem si troufá výš a zatímco dříve si vybíral cíle více u zemi, teď už hrabe i do velké palmy, kam dřív nedosáhl, prodlužovačku jsme připevnili metr nad zem, do konferenčního stolku už jsem dala jen časopisy, které nevadí, že roztrhá a ožužlá.
Navíc teď trochu zlobí s jídlem, lezení a objevování je nejlepší a jídlo naprosto podřadné. No co, zásoby má, tak nějaké chvilkové hladovění není problém. Něco sní, i když tak půlku velké přesnídávky. Zato různé chlebové kůrky nebo kus rohlíku, to se mu líbí, žužlá to a pak má plnou pusu :slight_smile: Taky mu dávám třeba čtvrt jablka, on se tím zabaví, zoubky to obrousí a skoro všechno sní, i když část má i všude po sobě. Jen hlídám, aby mu nezaskočilo a po jídle mu zkontroluju pusu, aby mu tam nějaký žmolek nezůstal. To byste měli vidět, jak se se mnou pere a nechce mě do pusy pustit. Má to jak svůj poklad a já tam většinou něco najdu :dizzy_face: .

Alzbet, je skoda, že tě maličká tak trápí. Já si pamatuju, že jsem v tomhle věku měla občas i kočárek v obýváku a drncala a drncala, taky jsem malého uhoupávala v dětském křesílku. Davídek byl odmalička nespavec a mám pocit, že čím je starší, tím spí víc. Přes den je to pořád bída, ale když se povede, zaspí na půl hodinky dopoledne i pak odpoledne. Je to málo, některé děti spí i několik hodin, ale díky aspoň za to. Kdybys chtěla, můžeme se někde sejít a nechat děti polézt spolu, třeba by se jít líbila společnost. Jen ti naši starší objevitelé jsou teď plně zaneprázdněni objevováním ve stoje. Už ale od čtvrtého měsíce je třeba to zpívání s yamahou "robátka", kam s barcaldine každé pondělí chodíme. Na druhou stranu tě tam ale nelákám, protože my možná v pololetí prchneme a zkusíme dětské cvičení s lachtánkem, protože se nám ten program zase tak moc nelíbí. Ale je pravda, že děti si tam vyhrají. Nejenom, že zabavíš mimčo, ale přijdeš na jiné myšlenky, ono to je sice necelou hodinku, ale je to program pomalu na celý den, protože než se tam dopravíš, většinou to spojím s nákupem, takže ten den daleko rychleji uteče, než být sama doma. Tak to zvaž. To platí případně i pro lucku nebo markétku nebo prostě všechny.

Nevíte, jestli už má miminko petra.vavra? Kdyžtak velké gratulace.
21. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra :grinning: :grinning: takže budeš mít novoroční miminko? Držím pěsti :dizzy_face:
21. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek