• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Ahoooj holky, ja si uzivam dovolenku doma na slovensku a na net voobec nemam cas, ale dnes som sa dokopala sa tu mrknut a zasnem kolko staro-novych ludi sa ozvalo :D a tesim sa ze tu uz nedebatime len tri :D
Ja sa vratim do MB az 9teho srpna takze ak bude stretko potom som k dispozicii.
Zajtra alebo v utorok idem na kontrolu ako sa nam dari, mne je teda celkom fajn, som len unavena viac ako som zvyknuta ale ziadne ranne nevolnosti ani nic podobne, klop klop klop :grinning:
Ale zato mi chuti vela a vsetko, snad nepriberiem vela pri tomto tempe, asi sa budem musiet ovladat viac :unamused:
Tak sa drzte, citala som si vsetko nove.
Markett ty si psika nasla, mi sme mali smutok, museli sme sa rozlucit s nasou milovanou sucinkou, tak som si poplakala s maminou riadne, a aj tak este stale chyba, dllllho bude, po 14tich rokoch co sme boli spolu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale tebe drzim palce , nech ti psikovia robia samu radost , pripadne nech sa najde majitel :wink:
Pa dievcata ozvem sa zas :D
2. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky barcaldine... ráda tě tu zase vidím... v pátek jsem byla s Janou na kávě. Musela jsem ji trošku pokárat protože jsem si dali s chutí sklenku vína a pak šla koupit cigarety. Já jako nekuřák jsem tomu odpůrce obzvášt když je žena těhotná. To mi rve srdce. Ale na to musí bohužel přijít sama. JInak je jí taky dobře. Povedlo se jim mimi na podruhé, což ji závidím.

Jinak ti přeji ať je vše v nejlepším pořádku a mimi se má čile k světu. Buď na sebe opatrná.

Já zatím čekám na ms. jsem 25dc tak uvidíme.
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpátky od dr - TAk na laparku půjdu koncem září, při té příležitosti se mi mrknou i na bouli co mě trápí, aby zjistili co to je a kdyžtak to vyřízli. Dělá tam teta a ta mi slíbila, že mi to domluví s primářem. No tak uvidíme, snad to konečně pomůže. Jo a taky mi řekl, že dva roky už jsou opravu dlouhá doba.
No a co vy děvčata?
3. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucko: tak nevím, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva. Asi dobrá. Na laparku jdeš aby se vidělo, jestli je tam vše v pořádku? Budu držet palce, ať to aspoň moc nebolí :slight_smile:

Já jsem to včera dostala, takže zase trochu krize. Už mi to zase začíná pěkně lézt krkem :frowning2:. A to se snažíme teprve 11 měsíců. Nevím, jak se teda budu cítit, až to bude rok a půl, dva roky ....

Barcaldine: Opatruj se a zase napiš, jak si vedete. Pejska si necháme. Dnes nám na 4 místech roztrhnul bazén a docela hodně, tak jsem zvědavá, jestli se to ještě dá zalepit. Že vám umřel pejsek je smutný, znám to, hned druhý den jsme jeli pro nového. Nedalo by se to bez něj vydržet. Škoda, že takhle nejde pořídit miminko :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: to je asi dobrá zpráva, i když mohla jsem jít už v březnu, ale to jsem si to sama odložila s tím, že je ještě čas a že jaro a léto tomu ještě nechám. No takže moje rada je - neodkládat!!! :grinning: Ale už se na to i těším, budu to mít za sebou a třebas nás to konečně zase posune o kousek blíž k cíli.
3. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Luci: držím pěsti ať to máš brzy za sebou a konečně zjistí čím to je že to nejde. Já mám největší obavy taky že mě pošlou na tyhle vyšetření. To se asi zblázním...

Market: taky jsem prošla strátou mazlíčka. Když se nám utopil kocourek. Nemohla jsem bez něj být. Manžel i hned hledal nového ale zrovna koťata nebyli a tak jsme zajeli do zverexu pro Micku. Máme ji rok a už od ní máme i Matýska. A k tomu ještě štěně který všude čůrá... nevíš jak ho to odnaučit??? :angry:
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: ja si taky říkala, že by mi z toho hrablo, ale ted už se na to snad i těším, protože prostě věřím tomu, že to pomůže a příští léto už vozím kočár.
4. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se uklidňuji tím že čím déle se podaří tím více času se vyhrabat z půjček a postavit kotelnu aby jsme neplatili tolik elektriku.

ono vše špatný je na něco dobrý. Hlavní důvod proč spěchám je práce. Je to fakt na mašli. A kdypak se s náma sejdeš na kafíčku Luci??? :grinning:
4. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si v práci nestěžuju. Za šéfa mám taťku, takže pohodička.
No tak uvidím, kdy budete mít příští kafčo a když to půjde ráda dorazím za váma.
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bysme byly taky rády....

jo tak to máš super práci. Já jsem v jedný nechvalný firmě na brzdový trubičky a nejradši bych zkončila na minutu.
4. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole u doktorky a miminko uz ma srdicko, vsechno bylo moc pekne videt, tak snad bude vsechno v poradku. Na kontrolu jdu az na konci srpna.
Kdyz mluvime o domacich mazliccich, ja mam doma 7,5 leteho zlateho retrivra.
4. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Alžbět: všude čůrající štěňátko dá dost práce :slight_smile: Marně vzpomínám, jak jsem to odnaučila. Brala jsem ho často ven a venku za vyčůrání dostalo piškotek. Jinak si nevzpomínám... Byly to drsné časy, moc rádo kadilo během noci, kamkoli a ve velkém množství až jsem se naštvala a vyhodila ho ven :slight_smile:

Fally: Tiše závidím

Lucko: Ke komu chodíš k Dr.? Dělali Ti nejdřív i nějaké odběry nebo jiná vyšetření? Nebo rovnou tohle? Musela jsi ho na to ukecávat nebo nabídl sám? Překecala jsi partnera na spermio?
4. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: chodím k dr. Sochůrkovi a vzhledem k tomu, že je to externí lékař pro Pronatal, tak ho k ničemu přemlouvat neusíš. Po roce mě poslal na hor. profil i manžela a manžela taky na spermio. Manžela na spermio jsem přemlouvat ani nemusel. CHce mimčo stejně jako já, takže nebyl problém. Všechno nám vyšlo na 1. No a pan dr. mě chtěl poslat na laparku u v tom listopadu nebo kdy jse tam byla. A já si řekla, že tomu ještě jaro a léto dám. No a teď jsem byla v pondělí, že teda jaro, léto nepomohlo a že na tu laparku půjdu. No teď mám před sebou dvě dovolené, takže laparka proběhne nejdřív někdy po půlce září. Pak s výsledkama za panem dr. a uvidíme co se bude dít dál.
5. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co se domácích mazlíčkků týká, tak my máme jednoho hafana z útulku (cca je mu 7let), ročního mopsíka a 3letého kocourka. :grinning: Malá zooo :grinning:
5. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dievcata, my sme s mamkou vcera cely vecer preplakali, nejako nam doslo ze uz psicek s nami nie je a je to definitivne, je to strasne po skoro dvadsiatich rokoch ked sme mali najskor jedneho, potom sme odchovali 2x9krasnych steniatok, jedno sme si nechali a tak sme mali dve dalmatinky ktore nam robili radost. A teraz je byt definitvne prazdny, no je to smutnee :frowning2: Ale snad sa z toho dostaneme a teda mamka skoro. O dalsom hafanovi neuvazujeme zatial lebo chcem aby am prisla mamca navstivit a predsa len si trocha oddychnut ale je to tazke si zvykat. No dosta smutneho. Drzim palce vsetkym vasim zdravim krasny psickom :D
My sme boli na kontrole, mame 3,5 cm :DDD a tatino videl srdiecko bit, na mna uuplne kaslali doktorka sa vyzivala ako mu to ukazuje a ja som tam lezala a cumela do steny :angry: az ku koncu som dvihla hlavu aby som aspon kuuusok videla. Ale mam fotecku tak aspon to :wink:
Drzim palce alzbet, nech to vyjde a lastne vsetkym snazilkam. Tak pa idem si este uzit zvysok dovolenky.
Ahooj
5. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu a chcela som sa opytat, ku akemu dr v MB chodite? Mate nejake nevhry kam by ma vzali? Potrebujem to koli tym beznym prenatalnym kontrolam aby som nemusela kazdy mesiac chodit do Kosic a teda aj v pripade nejakej komplikacie-
Poradte prosiiim.
Dakujeem.
5. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak jsem to dneska taky dostala.... musím říct že nejsem smutná ale jsem ráda... konečně pravidelnost. Už druhý měsíc.
5. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chodím taky k Sochůrkovi, nemůžu si stěžovat, je dobrej.
Je tak ještě dr.Straková. Pak jsou ještě gyndaři v poliklinice za Startem a ve Škodovce. :grinning:
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od dr. Strakové jsem já odešla. Absolutně mi nevyhovovala.
Ale jinak je tu gyndařů mraky.
5. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo taky jsem na ni neslyšela moc chvály. Ale Sochůrek má asi plno, nevím. A hlavně bere jen škodováckou pojišťovnu jinou ne.
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sochůrek má určitě plno, je o něj docela velkej zájem.
5. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že píšete o doktorech. Co Rychtařík??? Je v poliklinice Škoda a já u něj byla na 3D s Terkou a byl úžasnej. Jinak já mám doktora v Neratovicích a neměnila bych ani za nic. Je úžasnej a fešááááák jedna radost.
5. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Petra.vavra: Fešák jo? Bych se možná trošku styděla :slight_smile: ...

Luckamb: na Sochůrka jsem slyšela samou chválu a taky na Čepelíka. A pak jsem měla nepříliš radostnou šanci vidět se s Dr. Čepelákem (dříva sloužil v Nymburce, teď je v MB) - byl super, bohužel jsem nikde nenašla, že by měl na boleslavsku ambulanci....
Já chodím k Dr. Novotné do Škodovky, je moc milá, jsem s ní spokojená. Ale uvidíme jaká bude, až budou nějaké větší problémy. Na vyšetření jdu až v lednu, tak jsem zvědavá, co mi nabídne za vyšetření. Spermio mi taky řekla až v lednu. Ale to už jsem tu určitě psala.

Luckamb: Kam se chodí na to spermio? Stále do Kosmonos? Slyšela jsem, že to tam není nic moc... Bylo to v pohodě? Přítel mi řekl, že půjde, ale chápu, že z toho není moc nadšenej. Bych ho chtěla trochu uklidnit :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO na spermio se chodí do Kosmonos a nejsem si jistá, jestli bych to těm, co tam ještě nebyli měla popisovat. Jediné co vám řeknu je, že paní doktorka Volková, která tam je, je naprosto super, báječná a úžasná. Suprově se s ní povídá, je moc milá a hodná.
6. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sohůrek je bezvadnej nemůžu si ho vynachválit jen díky němu mám teď tt v pase. A opravdu dává přednost škodovácké pojišťovně protože ta narozdíl od všeobecný mu výkony proplácí :wink: . Jinak úzce spolupracuje s pronatalem což je centrum as. reprodukce takže veškeré věci týkající se IVF IUI řeší přes pronatal který taky můžu jen a jen doporučit. U Volkový jsme byly na prvním spermiu taky je to tam dost děsivý no ale chlapy to zvládnou :wink:
6. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj musil, tak jak je???
Jo Sochůrek je opravdu fajn a pí. dr. Volková je taky suprová, vid.
6. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no je mi dost děsivě už tři týdny nepřetržitě bleju dole 7 kilo sotva tahám nohy o jídle nemůžu ani přemejšlet furt mám žaludek v krku. No snad se to brzo upraví a budu moct aspoň jedno jídlo denně protože teď krom vody a ovoce do sebe nedostanu nic :unamused:
6. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Markét ty mě děsíš. Sedm kilo dole??? Bych zahynula. Ale co by jsme pro ty drobečky nevydržely, co?! A jinak všechno v pořádku, krom toho že bliješ? Fotku mimíska už máš?
6. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc jednu fotečku z první kontroly mám v albu to jsem byla 7+3 teď jdu 17.8. to budu 11+3 tak to už bude mimís živější a nebude to jen taková píďala :sweat_smile: Jinak vše o.k. žádný jiný potíže krom toho zvracení a nevolností nemám ťuk ťuk ťuk
Taky jdu ještě teď v pondělí na nějaký odběry co se dělají v prvním trim. Nechám si to odebrat v práci abych nemusela do špitálu. Trochu se děsím té kontoly u Sochůrka mám tam být áno po půl devátý a to mi bývá nejhůř takže si nejspíš posunu vstávání abych si to odbyla dřív nebo nevim asi jim zebliju čekárnu :confounded:
6. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Markét, tak to ti budu držet palce, nebo si sebou vezmi igelitku kaufland a budeš holt blinkat do ní :grinning: Ty jako těhule tam taky čekáš hodinu?? To snad ne, ne?
6. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek