• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@petra.vavra no tak držím palce :wink:
21. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :grinning:
tak u vás sneží? Tu sa to všetko topí a má sa oteplit tak vianoce tu budú na blate :frowning2: Fally napisala si to velmi pekne a Davidkov pohlad je presne taky ako ma Jojko ked si saha na nieco co vie ze by nemal :slight_smile: ale svetielka na telke a dvdcku su prilis velkym lakadlom. Jojkovi naopak teraz chuti vsetko, z jedenim nema problem. Na tu 10 mesacnu oprehliadku pojdem uz len zo zvedavosti kolko vazi. Doma je to aj 300gramova rozdiel tak by som to rada vedela presnejsie.
Alzbet, presne tak, zvaz tie aktivitky i ked to nie je velka zabava pre nas mamicky, ale aspon den utecie rychle a deticky su vytesene :wink:
Ja som tu v jednom kole, stale sa nieco deje, doma po tomto zhone bude zas nuda :grinning: Fotky nema lebo som zabudla fotak ale zajtra uz pride manzel a donesie fotak tak urcite nieco dam :wink:
21. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pocasi se pokazilo a hodne se oteplilo, takze snih je mokry a taje primo pred ocima. Vcera jsme udelali bramborovy salat, abychom si ho trochu uzili, protoze hned v sobotu jedeme k rodicum. Udelala jsem salat i pro davidka. Ma tam zeleninku, zloutek a misto majonezy zerve s trochou vyvaru. Vypada to fakt jako bramborovy salat (i kdyz bez kyselych okurek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Dnes uz jen povyzehlim trochu pradla a hlavne jdu balit darky, at to jezisek ma nachystane.

P.S. Vcera nam prisla krosnicka na mimco od deutra.
23. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme šťastné a veselé všem :D A krásná miminka a ať je ten rok 2011 stejně plodný jako byl ten 2009 a 2010 :D
23. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, pekny pozdrav, mala je krasna :wink:
Pripajame sa a prajeme vám zajtra krásny, pokojný deň, plný pohody a lásky. Užite si to spolu s detičkami. :sweat_smile:
23. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, přejeme vám krásné vánoce a hodně pohody do nového roku, budu doufat že na jaře se sejdeme s dětičkama. :grinning:
24. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
take přejeme krásné vánoce!!!
24. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak právě manžel jede pro sunar... malá je hladová a mlíka je víc než málo.... :frowning2:
26. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak co , ako sa mate? Nemate cas na konika ako papate kolaciky a vianocne dobroty :grinning: ??? My sa mame dobre, Jojko sa tesi neustalej pozornosti az mam strach ze doma s nim potom bude tazko kym si zvykne ze sme dvaja :grinning: respektive traja. Zacal regulerne lozit po 4roch, ale obcas sa este sklzne na lakte, nehovoriac o tom ze vstavanie premakal skoro do dokonalosti a nemozem z neho spustit oci aby nieco nevyviedol.
Tak pisnite ako sa mate, co nove maju deticky a vy :grinning: :slight_smile: :wink:
26. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prave jsme se vratili domu a tak napisu take par novinek. I kdyz noveho zase tak moc neni. Davidek uz take leze prevazne po ctyrech, lezeni po brise pouziva spis na delsi vzdalenosti. Stani uz take provadi vzdy a vsude, takze neustale stojim za nim a hlidam, kam pada. Z navstev jsme vsichni unaveni a jsme radi, ze jsme doma. Davidek mel spoustu pozornosti, ale neustale obchazeni babicek se mu nakonec moc nelibilo. Ne ze by mu vadil zajem ostatnich, ale preci jen neustale oblekani a svlekani, sotva si nekde zvyknul, uz jsme sli zase jinam. A v noci taky hur spal, jednu noc dokonce v me posteli, takze jsem docela unavena a tesim se do sve postele, davidek do postylky a doufam, ze do rana budeme vsichni nerusene odpocivat.
Jinak darecku mame pozehnane. Davidek dostal krasnou spoustu hracek, ze mu to snad zabavim a budu davat postupne, aby si vsechno postupne uzil a ja ho na delsi dobu zabavila. Take dostal asi sest teplakovych souprav velikosti 80 (ale me se zda, ze je to snad pro predskolaky :slight_smile: ).
Jo a dostal nocnik, tak ho pomalu zacneme posazovat a uvidime, jake budou uspechy. Poprve brecel (asi ho to studilo), ale dneska uz na nej v pohode sedel. Dala jsem mu na zabaveni nejake hracky, aby mi z nej neutikal.

Alzbet, neves hlavu, treba ma jen rustovy spurt a mlicko ji nestaci, je to prechodne. Zkus porad kojit a uvidis, jestli je to definitivni ztrata mlicka. Asi ti nepomaha, ze mate starosti kolem domu, ale hlavne, aby byla mala spokojena. Dnes jsem listovala denickem, co psala tchyne, kdyz byl manzel malicky a tam davali trimesicnimu diteti sunar naprosto denne a k tomu polivcicky s masem a piskoty a ruzne dalsi pokrmy, ktere se nyni doporucuji az po sestem mesici. Ale vyrostl zdravy, tak to nemelo zadny vliv, ono doktori porad rikaji neco jineho.

27. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jo věřím že to je tohle blbý období, měli jsme to i v 3 a 6 týdnech ale vždy jsme to nějak přešli. Teď už prostě kojím co hodinu, a se sunarem je to lepší ale střídám to. Včera jsem jí ho dala v půl 11 v noci a spala do 3 ráno a pak jsem ji ohřála zbytek a spala do půl sedmý. Tak aspoň dobře spí. Přes dense snažím kojit ale je to náročný.
28. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine cauky, pujdes v pondeli na robatka? psala mi ivana (kubicek), jestli jdeme, tak jsem psala, ze ano, jestli nenapadne moc snehu. Myslim, ze uz normalne budou.
29. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verco, prideme domov v nedelu takze ak ako pises nenapadne vela snehu alebo mi do toho nepride nieco ine, urcite pridem :wink:
29. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:24 • agenturaberuska
Holky prajeme vám aj detičkám, veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku 2011. :wink:
31. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nej do nového roku! :slight_smile:
1. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verco, bohuzial na robatka v pondelok neprideme, musime ostat v KOsiciach, Jojko bol cely tyzden chory, kaslal a mal aj teploty 38 :frowning2: Dńes sa mu uz sice ulavilo, ale nechcem s nim este cestovat vo vlaku, v pondelok mame kontrolu a ak bude vsetko ok tak pocestujeme bud este niekedy cez tyzden alebo v piatok. takze ani plavat este nepojdeme, ja do Lachtanku napisem. takze mi takto bojujeme na novy rok :frowning2:
1. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj, tedy, to je smula, at se Jojko co nejdrive uzdravi! Nam se nemoci zatim vyhybaji, tuky tuk. Ve ctvrtek jsme vyrazili s tou sedackou na zadech na hory, bala jsem se, aby maly nenastydl, tak jsem ho nabalila jak cibuli, ale bylo to dobre a celkem se mu na vylete libilo. Take uz jsme zacali zkouset davat na nocnik, zatim tedy spis obcas, zadne rasovani, spis aby si zvykl na nem sedet. Uspech je, ze se zatim pokazde vycural, tak snad nam to uceni pujde rychle.
A co silvestr? Davidka po pulnoci vzbudila nejaka petarda, ale pak spal az do rana. Jeste me napadlo: davas Jojkovi nejake umele mleko, kdyz uz ho nekojis? Ja sice porad kojim (i kdyz myslim, ze si jen cucne a zadne litry mleka to nejsou), tak jsem zkusila dat dopoledne ke svacine mleko od hami. Vypije necelou stovku, ale aspon diky za ni.
Tak se rychle uzdravte a uz se na vas tesime. Pridej nejake fotky.
1. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, jj je to neprijemne, vidiet ho ako sa trapi :pensive: ale tak co narobim, mame za sebou prvu zlu skusenost. S tym mlieckom je to bieda, teraz mi dva dni nejedol ani kase, takze mliecneho mal ozaj malo. Ako mal tie vysoke teploty, nechutilo mu ani papat, len tak sem tam zobol. Dnes uz nastastie jedol rano chlebik s Lucinou a na obedik si dal uz skoro celu davku zeleninky s mäskom. Skusim mu dat na veceru zas kasu, ale neviem ako to dopadne. A hovorim, mlieko z flasky nechce zatial vobec, takze sa na kontrole opytam ci mu tie kase stacia.
A pripajam foto :slight_smile: a cakam tiez foto Davidka :grinning: a samozrejme Nikolky a Karolínky spod stromceka :wink: :grinning:
Svetielka u Jojka vyhrali na celej ciare :slight_smile:
1. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
este raz tie fotky, nejako mi to blblo :slight_smile:
1. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je par fotek.
1. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tohle jsme pořídíli k ježíšku Nikolce, pořád si s tím hraje a hraje :grinning:
2. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme za sebou druhé očkování. A v pohodě. Karol váží 6060g a měří 62cm. Dá si palec od nohy do pusy (prý to má umět až v osmi měsících) :D, takže jí mám jen nechat na zemi na dece a nechat jí žít podle svého :D :D Jo a už jsme vyměnily nastřelené naušničky za normální z bílého zlata. Moc jí to sluší. Jo a taky máme za sebou kontrolu kyčlí a byla poslední. Jadýrka už dorostla, takže super. :D :D
No a já právě odstrojila stromeček, uklidila vánoční výzdobu a zase až za rok :D
3. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme museli odložit zítřejší očkování na příští týden. Já jsem nemocná. Byli jsme na váze minulý týden a měli jsme 5,9kg
3. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to je pěknej kus, to je správný :wink:
3. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je krásné, jak vám miminka rostou. Koukala jsem a Davídek byl pěkný macek :slight_smile: ve 3 měsících 6720gr a 61,5cm

Barcaldine: jak jste dopadli na kontrole? Ráno jsme byli na robátkách, davídek řádil, asi mu to přes vánoce chybělo. Bylo nás maličko, jen čtyři (Kubíček, Davídek, Magdalénka a ta maličká holčika Nikolka a vlastně pak ještě přišla ta maminka, co chodí s tím starším chlapečkem). Děti se vyřádili a všichni se na vás ptali.
Jinak www.lachtanek.cz maji nove webovky a už tam píšou o tom cvičení. Jen to má být jen 30 minut, kdyby aspoň byla možnost pak zůstat v herně. Nepíšou zatím cenu, ve čtvrtek se na to zeptám.
3. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ona vždy přibírala víc než potřebovala a teď to už nějak nejde, takže musím dávat Bebu a nebo Sunar. Na 6 týdnech měla necelý 5,3 a teď jen tak málo a měla propadlý bříško.
3. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally to je šílený jak ten malý drobek vyrostl... těším se až budem bydlet ve městě a budu se moct připojit k vašim vycházkám...
3. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verco, kontrola dopadla dobre, este sice kasle ale teploty uz nema treti den takze uz len kapky na kasel av piatok alebo v sobotu ideme domov. Myslim ze Jojko teraz pochudol, tri dni mu nechutilo jest ked mal tie teploty, teraz uz chuti ale zje toho menej ako predtym. Asi chvilku potrva kym sa da do formy. Pozerala som ze 10mesacnu prehliadku mame mat zajtra, ale nepojdeme, ale ked pridem pojdem na kontrollu ku dr Krizovej. Pojdete aj vy na tu 10 mesacnu?
Dievcata vam krasne rastu, dievcata :grinning:
3. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, ze je Jojko uz v poradku a urcite se brzy zase rozji. Davidek je zdravy, ale take ted mene ji. Ono je to asi i tim, ze driv rostl jako z vody a pribiral na vaze a ted je vaha temer stejna. Ale na druhou stranu toho pohybu! Vubec nechapu, jak mohl driv jen tak lezet.
Ke Krizove nepujdeme (mame jit ted v patek). Nechci, aby tam Davidek chytil nejakeho bacila. Minuly tyden jsme vazili a merili a ma 73,5cm a 9,27kg. Dr nam v osmi mesicich rikala, ze v roce ma mit 74cm, coz by mel splnit a vahu ma take v poradku. Leze, sedi, stoji, pomalu obchazi, mluvi, takze nepujdeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, urcite vyrazime nekam s kocarky. I kdyz na druhou stranu myslim, ze nasi kluci uz budou na jare chodit a nejaky kocarek je nebude moc zajimat. Alzbet, takze stehovani do mesta je uz jiste?
3. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek