• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod drzím palce na očkování
11. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally a nebrečel malej na začátku na plavání??
11. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, ono s tim brecenim to je tak. Kazde dite obcas na plavani breci. Nekdy jsou deti hladove nebo ospale a to jsou schopne brecet i celou dobu, nebo jsou proste mrzute a nic je nebavi. Takze musis vysledovat, jak ho nakrmit a uspat, aby byl fit. My mame plavani od 11, takze vicemene pres obed, tak nam trvalo, nez jsme se to naucili.
Jinak takhle: davidek pri cviceni nad vodou vlastne nikdy nebrecel. Je to ruzne hopsani, hraji si s hrackami, ruzne lovi nebo prenasi vodolepky nebo micky. Pri prvnich potopenich deti obcas breci, i davidek (ale jen malicko), pry se leknou jineho prostredi. Nejlepsi je, kdyby ses zasla podivat na nejakou hodinu. Ono to asi kazdy klub dela i malicko jinak, ja tu vypravim o tom, jak jsme to delali v lachtanku. Chodime uz asi 17 lekci a jeste se mi nestalo, ze by plakal celou dobu nebo nejak moc, aby mi ho bylo lito. Dokonce Jojko byl jednou i na dvou lekcich najednou a vubec mu to neprislo. Zpocatku se deti nepotapi. Nejprve se jim rukou otira oblicej a rika signal (napr. Davidku á žluňk), pak se misto ruky polevaji vodou z kelimku, aby si zvykly, ze se pri tom signalu neco deje. A az asi po peti hodinach sly deti poprve pod vodu. Mezitim uz vidis jejich reakce, jak se jim ve vode libi, co je bavi, jak je rozptylit a tak. Musi vam to obema delat radost, zadne nasili.
11. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally No tak to sem na to zvědavá a už se těším. Já od malinka koupu malou ve velké vaně a vůbec jí neavadí, když jí přelítne voda přes hlavu, má jí v očíčkách...nic jí neva. KOpe, cáká a líbí se jí to. Tak si mylsím, že se jí to bude líbit. Těším se na to.
11. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Děkujeme Luci. Jinak očkování celkem šlo ale malá hrozně brečela a nakonec v autě usnula a po probuzení už byla veselá. bylo mi ji strašně líto.
JInak mám dotaz nemáš číslo na toho Vedrala co píchá naušničky? Stačí tam jen zavolat? Který dny tam jsou?
11. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to ten Martin Vedral... U stadionu? ORL?
11. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsem číslo našla.... zavolala a za týden budem holky krásný :grinning:
11. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Alo ty sis objednávala z ebutiku viď? Za jak dlouho ti to dorazilo?
11. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já jsem tam také objednávala a vybrala jsem si motiv, u kterého bylo "na objednání" a i tak mi to došlo asi za 14 dní
11. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally aha, tak to jo, já si objednala jen drobnosti pro malou, 2 hračky a jednu jídelní soupravu. Doufala jsem že tam budou mít to co hledám ale bohuže, jo měli ale ne do mého finančního limitu. :grinning:
11. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tesim se na zitrejsi plavani, davidek je porad jak pytel blech a nevim, jak ho zabavit. Asi by to chtelo nejake kamose. Napadlo me, neni nekde v boleslavi neco jako klub lachtanek, myslim treba v nejake restauraci/kavarne - detsky koutek s kobercem, kde by se deti mohly prolezl, prozkoumat a maminky by si zatim daly neco na zub?
12. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Mě bylo Karolínky taky líto u očkování a u těch naušniček je to ještě horší. Poslala jsem tam svojí mamku. :wink:
12. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Hypernova a teď nově i Bondy a tam to chválí.
12. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb a kde? do hypernovy jezdím často, ale nikde jsem si koutku, kam bys mohla položit děti nevšimla. Vím, že je tam hlídací dětský koutek, ale to je až od 3 let, a pak je tam taková ta prolézačka, na to jsou kluci ještě malí. Vím, že třeba v hospodě na Troskách mají koutek, kde si děti mohou hrát, jsou tam bosky, takže tam mohou lozit po břiše, okukují se a zkoumají různé hračky.
12. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb taky přemýšlím že bych tam poslala mamku, už u toho očkování jsem byla děsně zbrklá...
12. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky tak jsem to dneska zas dostala... po roce. Jsem šíleně unavená a připadám si nafouklá. :frowning2:
12. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally jo tak já právě myslela že myslíš ten hlídací koutek :slight_smile:
@alzbeta.hod já beru antikoncepci (Azalii) a díky tomu to vůbec nedostávám. A vůbec mi to nechybí.
12. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Taky se mě dr ptal jestli chci antikoncepci ale já nechci, mám s ní blbý zkušenosti.

JInak holky dnes mě vytáhla ven jedna mamina z vesnice. Super pokec, byli jsme venku s dětičkami 2 hodiny a kecali. Zjistila jsem že tu jsme 3 maminky se stejně starýma dětma. Jo a v sobotu máme vítání občánků....
12. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem brala Azalii sest mesicu a byla jsem spokojena. Pak jsem bohuzel dva mesice v kuse krvacela a musela ji nakonec vysadit (bylo to když jsem zavedla prikrmy a maleho uz tolik nekojila), takze ted neberu nic. Hned, jak dokojim, zacnu zase se svoji normalni antikoncepci.
13. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konecne mam cas sa ozvat vam. Musela som sa ucit a na net som chodila malo. Alzbet tak vitaj v klube s MS :grinning: Ja na tu svoju druhu cakam, uvidim ako to bude pokracovat hehe.
Fally s tym kutikom pre Davidka viem ako to myslis, zislo by sa nieco take, ale myslim ze pre tak male miminka nic nie je. Pokial si nevymyslime nieco sami...
Ja uz sa tesim dnes na plavanie s Jojkom, i ked som chcela ist do Hyperky na nakup pred plavanim Jojko mi to prekazil a zaspal pred chvilkou tak budeme musiet az po plavani.
13. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, plavani bylo super, jsem nejaka unavena :grinning: . Davidek se prospal pri nakupu, jeste, ze mohl byt v kocarku. Cele to prospinkal. Za to doma byl jak perko a doslova k neudrzeni. Dostal od kamaradu detske kladivko, kdyz se s nim boucha, tak vydava zvuky, no, to je neco pro nej.
Ja jsem po vysazeni azalie dostala MS po vanocich, tak cekam, jestli v lednu prijde pravidelne. Preci jen porad kojim, i kdyz je to bida. Davidek si sotva cucne a tak to vypada, ze to za chvili uplne ukoncime. Stejne jsem to chtela ukoncit do doby, kdy zacne chodit. Kojeni je podle me spis pro miminka, nez pro behajici raubire.
Alzbet, jak to mate se stehovanim? Uz se neco rysuje, nebo nespechate?
13. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no mi bysme se stěhovali hned ale zatím tu nikdo nebyl. No jo no v zimě to jde špatně
13. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak na kojení mám úplně stejný názor jako ty. Tak doufám, že mi to tak hezky taky vyjde.
14. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam dotaz, nemate nekdo pocit, ze detske obleceni je hned seprane a fuflikate? Pouzivam detsky prasek Lovela a mam pocit, ze po par vypranich je pradlo hned nic moc a pritom nove to bylo tak pekne a jemne. Zvlast puncochace a podobne, to je snad hned po prvnim vyprani nic moc.
Jak dlouho se ma pouzivat detsky prasek? Mam pocit, ze normalni prasek (persil) to tak nenici, ale taky to muze byt tim pradlem.

Lucko, kam zacinate chodit plavat?
14. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, neviem ci to bude v prasku, my tiez perieme v Lovele a su niektore vecicky ktore su hned sprane a niektore su fajn. JJ s puncochacmi mas pravdu, dokonca mame jedny ktore mal na sébe asi 2x a uz z nich trcali nitky, skor to bude tym materialom alebo vyrobou neviem, mamka ich prala len v ruke a aj tak z nich vsetko vyliezlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally budeme chodit plavat do Lachtánku, začínáme v únoru

Jinak LOVELA - je podle mě na prd :D Ani pořádně nepere. Pár kousků už jsem Kikince vyprala v Persilu nebo v Arielu a nic se nestalo. Takže taky nevím jak dlouho prát v Lovele. A navíc je to fakt hned seprané a žmolkaté.
15. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík - a co Persil sensitive? Ten je pro děti stejně jako Lovela a mně přijde lepší :wink:
15. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky i my pereme v Lovele...
16. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v sobotu jsme s davidkem vyrazili do aquaparku do babylonu a moc se mu to libilo. Zasilam par videi http://www.youtube.com/user/ladybirth48

Persil sensitiv jsem nezkousela, ale uz jsem na nej koukala, jen jsem si nebyla jista, jestli je dostatecne "detsky". Ja uz jsem take par veci vyprala v normalni persilu, ale vetsinou to byly jen vnejsi kousky, co nejsou primo na tele.
16. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek