• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Barcaldine,ja ti zitra rano napisu podle pocasi, jestli pujdu s vami.

P.S. Ja jsem MS dostala poprve o vanocich a ted od nedele me to nejak zlobilo a dnes se to rozjelo naplno.
27. led 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha nádhera... gratuluji, i já jsem po císaři takže se chci zeptat jak se pak postukuje při druhém těhotenství, jesti tě nějak víc hlídají...
28. led 2011 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ja som bola vcera uplne ko, zaspala som s malym, tak pisem az teraz. Fally tak to ti nezavidim :grinning: muhehe ale som tam kde ty.
Nephi krasne miminecko :slight_smile: ja sa tesim az budem zas riesít tieto fotky z bruska, my obmedzenie nemame :slight_smile: mne by nevadilo otehotniet aj zajtra. Akurat neviem ako by som pri tom chytala maleho, je dost zivy, ale vsetko sa da zvladnut. :wink:
28. led 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally Fally a vydrží po pití nebo jídlo v té termosce opravdu teplé? Mám jen termoobaly ale vydrží to tam max. hodinu i když to tam dám čerstvě uvařené... :frowning2:
28. led 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod ahojky no pokud nemas problemy tak jsi sledovana normalne, ale ja tam mam srusty , a mam bolesti tak jsem u doktora po 14.dnech :frowning2: Ale aspon vidím casto mimiska :slight_smile:
28. led 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha mám strach že mě budou víc hlídat... proč ty si měla císaře? Já měla víc důvodů... nepostupoval porod, malá měla špatný ozvy, zkalenou vodu, já horečky, vysoký tlak... a nevim co ještě. Jo a malá byla zaklíněná nějak že měla hlavu zakloněnou a ruce před obličejem.
28. led 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod no mě praskla voda v nedeli rano ve 3 hodiny a malou vytali az v utery v 15.30 nechtela sem se otevrit ,tak nakonec rozhodli pro cisare
28. led 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha já se taky neotvírala ale vodu mi píchli až na sále. Potřebovali to urychlit aby byla malá včas venku. Nebýt pana dr. Kočího tak jsme o malou přišli. Bylo to prej v hodině 12. Byla jsem ráda, bolesti byli šílený ale jinak od příjezdu do porodnice byla malá zas 5 a půl hodiny venku.
28. led 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@alzbeta.hod malá je krasavice s naušničkama
@nepiha vítám tě a gratuluju
@fally my jdeme ke Křížové v úterý do poradny a na třetí očko a pravděpodobně i na půlroční kontrolu :D
29. led 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat pouzivate nejaky kremik na brisko na strie? ja teda mam po maly, ale nechc ,aby mi rozpraskalo jeste vic , a koukala jsem,ze sem se malicko zakulatila

:wink:
31. led 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ja som používala Elasti-Q (alebo tak nejako) :grinning: kupila som ho v lekarni, ale myslim ze to maju aj DM. Pouzivala som od zaciatku tehu a je fakt ze mam len malicku striu okolo pupiku. :wink:
31. led 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
také jsem mazala tím elasti-q, nejprve večer po koupání a pak ráno i večer. Strije nemám žádné. Začala jsem hned od třetího měsíce
31. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha Já používala Mamastrie a taky krem na strie z DM ale nevím snad Babylove. A nemám ani jednu strii.
31. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak dneska mi konečně došla objednávka z e-butik. Hrazdička na vajíčko, miska na papání, a hrající plyšový králíček. Vše nádherné ale zmátla mě cena. Mělo to být celkem 567 a bylo to 637. Nevím jak je to možné že mi najednou účtovali ty hračky dráž. Zkusim tam napsat.
31. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

@nepiha já používala z Rossmnna, takovej nějakej přímo jejich a mazala sem hned od prvního dne co jsem zjistila že sem těhotná

Jinakholky, zítra jdeme na třetí očkování a na vážení a měření.Tak jsem zvědavá.
Dneska je taková kosa, že jsme ani ven nešly. :frowning2:
31. led 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb ani my jsme ven nešli mrzlo fakt hodně...

ale jinak jsem malé ráno v 8 dala rýžový mlíčko a ydržela nejíst až do 2 odpoledne. A usnula v 11 a vstávala ve 2 odpoledne právě na to jídlo. Teď mi zas usnula po 2 hodinách hraní...

a ta objednávka mě docela naštvala, oni si to prej účtují protože jsem neplatila předem jakobi to nebylo jedno tak proč nakonec píšou kolik máš zaplatit když je to pak o 70,- víc...
31. led 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme venku byli před polednem, ale mráz pěkně štípal. O víkendu jsme vyrazili na Sněžku, krásně svítilo, i když byla také pěkná kosa. Davídkovi mažu před cestou ven obličej krémem, co jsem koupila v lékárně.
Zase to spálí bacily. Lepší než dýchat vzduch někde v hypermarketu.

Alžbět, nevím, jestli mít radost, že malá jedla ráno v osm a pak až ve dvě. Malé dítě, kor takhle malé, by mělo jíst málo a co dvě tři hodiny. I příkrmy by se měli dávat vždy snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, a někdy ještě před spaním třeba kojení. Ale nebudu ti do toho mluvit, chápu, že jsi ráda, že je malá chvíli v klidu.

Davídek v noci špatně spí, rostou mu další dva horní zoubky, tak asi proto. Dnes vstával někde před půl šestou, včera se zase vzbudil v deset a nechtěl usnout.

Chystáte se někam na dovolenou? Nikdy jsem to dopředu neřešila a jezdili jsme na vlastní pěst, letos však uvažujeme o nějakém zájezdu s all inclusive, ať máme vše zařízené a my se jenom dovolenkujeme. Zvažujeme Krétu, je to letecky 2 hodinky, to je míň než jet někam busem nebo autem, malému bude v září 1,5 roku. Loni jsme byli (když mu bylo 5 měsíců) deset dní na Moravě v penzionu a také to šlo bez problémů.
31. led 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally no já sama nevím... ne že bych měla radost že je v klidu ale zas ji nechci cpát když sama nechce nevím no. Dávala jsem ji mezi tím čaj ale jen si cucla a nijak ani nechtěla jíst... někdo mi říká že po 2 hodinách je moc řasto tak já už nevim.... dávám ji jak sama chce. Bojim se aby z ní nebyla kulička. :confounded:
31. led 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na dovolenou asi nikam, chtěli bysme ale my rádi jezdíme na dovču po okolí jako Mácháč... minule jsme si to super užili a rádi se tam vrátíme. Zahraničí nás čeká v březnu... slovensko tak snad nebude malá na tu cestu moc malá... bude jí půl roku.
31. led 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ako bolo na Robatkach? My sme nemohli ist, zmrzlo nam auto :confounded: musime kupit nove, na toto uz nemame nervy :rolling_eyes: Ale Jojko sa vyhral aj doma, najnovsie si zobral kabel od laptopu a taha ho za sebou po byte, potom si sadne a bije sa s nim, bozechran mu ho zobrat alebo ho vziat na ruky ked je zababrany do hry, to je kriku. Vybehli sme okolo obeda len pred dom, asi pol hodinku sme sa poprechadzali, teda Jojko, ja som s nim cupotala na mieste :grinning: troska sme vymrzli a sli sme dom. Ja som potom utekala na skusku, celu som ju opisala, tak snad som to napisala dobre a nebudem ju musiet opakovat :confused:
Dovolenku zat :confused: ial neriesime, i ked radi by sme uz konecne niekam vybehli(ku moru, na slovensko chodime kazdu chvilu, to sa nerata :slight_smile:), ale uvidime, co nam financie dovolia :wink:
Fally doslo ti to video? posielala som ich viac ale vratilo sa mi to tak som skusila jedno a asi preslo. Ale daj mi vediet.
31. led 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem z toho jelen, od 16hodin mi malá opět spala a tak jsem ji raději probrala a nakrmila aby pak spala v noci. Nevím no, včera usnula v 18hodin a vstávala v 5. Tak já nevim jestli jí nedělám zle... jestli nejsem špatná matka. Jsem z toho smutná.
31. led 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Ahoj, video mi jedno prislo, uz jsem ti hned odepisovala (emailem). Kdyztak to zkus poslat na tu druhou emailovou adresu (info), tam je schranka neomezena a projdou i vetsi soubory.
Robatka byla dobra, bylo nas malicko, jen asi pet, deti hodne radily a tentokrat nebyl moc program a meli docela dost volneho casu.
Davidek zase ted chodi oprený o to hraci pianko nebo pujcene choditko a spaciruje, obcas takhle sune pred sebou zidli. Dnes jsem ho pri tom natocila.
31. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet, tezko se radi, ale rozhodne nebudes spatna matka. Ta by nad tim vubec nepremyslela :dizzy_face: . Uvidis, malicke deti hodne spi a jestli je jinak cila a vesela, tak ji nejspis nic nechybi. A jestli mas pochyby, neni nic jednodussiho, nez se poradit s odbornikem.
31. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally ona je jinak spokojená, směje se a hraje si...
31. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to neres a uvidis za par dni. Muze mit ted jenom "spavou naladu" a za par dni se ji rezim zase upravi. I pro tebe je vsak dobre zavest s prikrmy trochu rezim "snidane, obed, vecere". Lepe se to pak planuje s vychazkami a dalsimi aktivitami, kdyz vis, kdy se ji a kdy se spi. No, konkretne ve spani moc rezim nemame, protoze davidek je nespavec.
31. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally no snažím se a a docela nám to i už vycházelo
vždy vstala přesně v 7, kolem 10 šla spát do oběda pak se najedla. Odpoledne zas spala a chodila natvrdo spát kolem 20hod ale dnes to teda máme slušně rozházený
31. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jaký doklad totožnosti mám vzít s sebou pro malou??? Aby mi věřili že je moje... v březnu nás čeká cesta na slovensko... snad to malá zvládne. Bude to tak 10 hodin jízdy autem.
31. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám malého zapsaného v občance i v cestovním pasu. Do většiny zemí EU stačí takovýto doklad, do jiných zemí musí mít dítě svůj pas.
31. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som nepozerala este mail, len som sa mrkla sem :slight_smile: tak poslem este jedno.
Prosim ta a ako si si ho dala zapisat do obcanky? Riadne na policii? Na pas viem, ale obcanka by ma zaujimala, u nas to bude iste podobne, ja teda nemam maleho zapisaneho nikde :confused: viem ze by som mala ale najeko nebol cas.
31. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hmmm tak to já si pas dělat nebudu ale jak to napsat do občanky netuší... kdyby to byla ta knížečka jak kdysi tak by to bylo jednoduchý ale takhle netuším...
1. únor 2011 v 05:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek