• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod krasavice :wink:
4. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Můžu se k Vám přidat? :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nunacek, jasne ze mozes :wink: je nas tu malo.
Co robite cez vikend dievcata? My ideme v sobotu do Lomnice nad POpelkou, mazel tam ma turnaj a my si spravime vylet. Tak sa tesim.
Alzbet , Lucko, dievcata vam rastu do krasy :wink:
4. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek tak tě tu vítám.... tak ses rozhodla k nám konečně přidat??? :wink:
6. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine děkuji Ali...
6. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, tak to jsme v sobotu byli kousek od sebe. Rodice bydli v Semilech a to je od Lomnice cca 10km. Byla jsem tam od patku do nedele, davidek byl ve svem zivlu, kdyz si s nim porad nekdo hral a porad ho nekdo nosil. Rano jsem na robatka nejela. Davidek ze soboty na nedeli hrozne spatne spal a od jedne do pul ctvrte byl vzhuru, tak jsem byla rada, ze jsem ve sve posteli a nechtelo se mi rano vstavat. A kdyz jsi mi poslala smsku, ze nejedete, tak jsem se zavrtala, manzel si vzal davidka a ja jsem si jeste na hodinku schrupla. Venku je krasne, tak odpoledne pujdeme s kocarkem ven.

Lucko, tak uz jste byli na prvni lekci plavani? Napis sve prvni dojmy, jak se male ve vode libilo.
Nunacku, ahoj!
7. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Alí jdeme ve středu. Tak pak hned napíšu co na to princezna říkala :D
7. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak mam dalsi zapocet za sebou, uz len jeden a jednu skusku. A zimny semester prezijem :grinning: Fally nedivim sa ze sa ti nechcelo, ja dnes pojdem tiez skoro spat, som KO, vcera som sa este do noci ucila a od rana beham za malickym. Jojko ma tiez rad ked sa mu venuje vela ludi, ma stale co robit.
Lucko tak drzime palce nech sa to malej paci, skoda ze sa budeme minat, mohli sme to mat aspon po sebe, to by sme sa aspon videli pri striedani.
7. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
dneska strašný. Náš hafan měl nějakej záchvat. Z ničeho nic se mi doma dvakrát pozvracel, pokadil a začal padat k jedný straně. TAk jsme jeli na veterinu, to byl chvíli v pohodě no a tam začal být pomatenej ještě víc, tahal za sebou zadní packy, pak se točil dokolečka. No fakt strašný. Nechali si ho tam na kapačkách a já vezla jeho krev do nemocnice na rozbor. Zítra mu budou dělat nějaké další testy, jeslti to není štítná žláza. Ale nejvíc to zatím prý vypadá na epilepsii (nevím ty íčka), nebo ta štítná žláza, nebo nějakej zánět a nebo taky klidně nádor. Tak jsem z toho fakt smutná. Jsem v tý ordinaci řvala jak malý dítě. Bylo to hrozný koukat na něj, jak se točí dokola a já mu nemůžu pomoct.
@barcaldine vy chodíte kdy??
7. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu Lucko to mi je luto, snad bude havinko v poriadku. KOlko ma rokov? Nasa mala tiez mozgovu prihodu, vyzeralo to ako epislepsia, ked mala myslim 12, potom brala nejake vitaminy a vydrzala do 15 pokladik. Tak snad sa da do poriadku.
My chodime plavat vo stvrtok teraz od 10 20.
7. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine právě že mu jsou teprve tři :unamused:
7. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je smutne s pejskem, snad se z toho brzy dostane. Zitra snad budes mit lepsi zpravy.

Barcaldine, gratuluji ke zkouskam, obdivuji, jak to s jojkem zvladas.

Jinak jsem se divala na detsky klub kulisek a v pondeli a patek od 9 je cviceni s detmi od roka. Ale to uz je pak podobne jako s lachtankem. Je tam i herna, tusim 40kc na hodinu.
7. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb taky mě to mrzí, j obrečela když jsme pejska dávali jedné paní ale doteď nám posílájeho fotky a má se opravdu báječně tak jsem ráda ale i tak mi chybí... tak hlavně ať to není nic vážného.
8. únor 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme za chvíli jdeme na další testy.
8. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

@luckamb Chudák pejsek :frowning2: Něco podobného měl pes jedné známé a byla to prý mrtvice. Držím palce, aby bylo hafánkovi brzy líp :wink:

@barcaldine Gratuluji k zápočtu :wink: Co studuješ?

@alzbeta.hod Kvůli čemu jste dávali pejska pryč?
8. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chodily jste na nějaký předporodní kurz? Pokud ano, tak kam? A jak jste byly spokojené?
8. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek jo uvidíme, v lpátek budou další výsledky
Jinak já na předporodní kurz nechodila, ale chodila jsem na těhotenské cvičení, kde se probralo vše co by ti řekli na kurzu a ještě sis u toho krásně zacvičila. Chodili jsme tam s kamarádkou a obě jsme měly porod raz dva za sebou. Takže zřejmě to k něčemu dobré bylo.
8. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally do těch plavek se dávají ještě nějaké plínky? Zítra jdeme plavat a já nemám teda nic. Počítám s tím, že vše koupím tam.
8. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek ahojky já nechodila nikam, jen jsem se jednou sešla s PA a ta mi ukázala sál. Měla jsem ji dohodnutou přes kámošku
8. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunacek dakujem, studujem tu v MB skodovacku VS nie je to prave co by ma nadchlo, ale je to blizko a nemusim cestovat :grinning: tak s tym bojujem.
Tiez som chodila na to cvicenie co Lucka, spokojnost maximalna, troska pohybu a zabava. Tiez sme prebrali dychanie a nejake predporodne veci, mne to stacilo a aj tak som pri porode dychala ako to slo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lucko ako s pejskom? Uz je lepsie? Co robite zajtra? ma byt pekne mohli by sme ist niekam na prechadzku kto mate cas. Hm?
8. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek Jinak to nešlo, byl děsně hyperaktivní, náš soused ho neměl rád. No hrůza, měli jsme ho strašně rádi, i náš táta. Potřeboval někoho kdo by na něj měl čas, já byla tenkrát už těhotná a on stále chtěl abych si s ním hrála, nešel ani unavit. Paní je moc hodná, vycvičila ho... no jsem fakt ráda že se má tak dobře. Přijeli pro něj až z Plzně.
8. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine tak to můžu jen souhlasit, já teda na cvičení nebyla ale při porodu jsem ani na nic nemyslela a jednala jak mi radilo moje podvědomí. I když mě kamarádka radila jak dýchat.
8. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ali, pejskovi je dobře. Dnes jsme byli na dalších odběrech a uvidíme jak dopadnou výsledky. Ale je mu dobře. Tak snad to bude lepší.
Jinak já jdu zítra na to plavání a pak ven s mamkou.
Ale možná v neděli, al eto nevím jestě jistě.
8. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb A kam jsi chodila na to cvičení? A od kdy? Kam chodíte plavat? Do Lachtánka?

@barcaldine Škodováckou VŠ jsem měla kdysi jako "pojistku", kdyby mi nevyšla ta VŠ, co jsem chtěla :wink:

@alzbeta.hod Tak hlavně, že je pejsek spokojený :wink: Ale muselo to být těžké, dát ho pryč :frowning2: Brácha taky takhle dával pejska pryč, protože to nebyl pes, ale buldozer a potřeboval mnohem víc času, než mu brácha mohl věnovat.
8. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek Chodili jsme s Álou vedle BEnešovky do jesliček - předcvičuje tam porodní asistentka (moje teta :D), kdyžtak ti na ní dám číslo. Dám ti na ní číslo když budeš chtít. Cvičit jsem chodila od 12tt až do konce :D Plavat budeme chodit do Lachtánka.
8. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb To jsou ty jesle Pohádka?
8. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ahoj, do plaveček se už žádná plínka nedává. Jen ty plavky. Ale neboj, vše vám tam řeknou a vysvětlí. Jen malou nekrm těsně před krmením, aby při hopsání neblinkala. Říkali nám, že by děti neměly jíst někde 2,5hod před plaváním, my to nedodržujeme (plavání máme přes oběd a david by mohl být mrzutý hlady), takže dávám svačinu tak kolem půl desáté a v 11 hurá plavat. A hned po plavání dáváme jídlo v herně.

Já jsem na žádný předporodní kurz nechodila. Nejdřív jsem chtěla, jenže na takový hodně podrobný jsem se bála, že se dozvím víc věcí a budu se víc bát :slight_smile:, a pak jsem chtěla jít na ten krátký přímo z porodnice, jenže malému se zachtělo ven o týden dřív, než byl terrmín prohlídky porodnice :slight_smile: :slight_smile:. Stejně jsem se řídila svým tělem a bylo to nejlepší. Cvičit jsem nechodila, ale do poslední chvíle jsem byla hodně aktivní, chodila jsem do práce, na dlouhé procházky, porod byl rychlý a už tři týdny po porodu jsme vyrazili s kočárkem na 15km výlet.
8. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek jo tak to si řela přesně, potřeboval víc času než jsme mu mohli dát.... bylo to fakt těžký. Obrečeli jsme to oba dva. A dodnes na něj myslíme. teď tomu bude tak nějak rok. Tenkrát mu bylo 10 měsíců
8. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Jak často mívají v porodnici ty termíny prohlídek? To je fajn, že jsi měla rychlý porod :wink:

@alzbeta.hod Zvířata jsou fakt téměř členové rodiny, takže loučení s nimi je těžké :frowning2:
8. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek