• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Moravy

Pro všechny snažilky z Moravy pojďte si popovídat o našem snaženíčku
9. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJDA ADELLAIDE,
ODKUD PŘÍMO JSI,JESTLI SE MŮŽU ZEPTAT. :slight_smile:
9. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Teri já jsem z jedné menší vesničky za Rožnovem pod Radhoštěm Ty si z Vyškova se dívám že? Jak dlouho se snažilkuješ?
9. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
nejsem primo 'z Vyskova,bydlim 15 km od V. Puvodne ale pochazim z krasnych Jiznich Cech.
Snazime se skoro 2 roky, ted procha'zim 3. IVF. (V lete ICSI, v unoru KET - prenos zmrazenych embryjek a ted dalsi cely pokus) :angry:
A Ty? :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak to teda vůbec nemáš lehké co? Já jsem úplně čerstvá snažilka HA jsem vysadila 31.3. Měla jsem 2.5. dostat MS, ale bohužel zatím nic. Dva testy co jsem si dělala byly negativní takže zřejmě některý den v tomto týdnu budu muset k MuDr na vyvolávačku :frowning2:
10. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Adell,
no lehke to tedy bohuzel nemam,ale snad se taky dockame :wink:
Dneska mi volali z embryologie,embrysci vyvijeji,tak se na ne moc tesime :slight_smile:
No u nekoho se tehu ukazuje pozdeji,jeste si testni, třeba tam ty čárečky najdeš. No a kdyžtak si dojdeš na tu vyvolávajdu.
Já už na ní ani nechodím, všechny injekce mi píchá partner ( u jednoho pokusu IVF je jich asi tak 55),takže i vyvolávačku zvládáme doma sami, mám zásobu,protože moje MS si taky chodí jak chce potvora :angry:
Tak se měj pěkně a užívej víkendu!
10. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě nejvíc štve že předtím než jsem začala brát HA jsem to měla skvěle pravidelné takže teď jsem z toho vedle. Rak určitě dej vědět jak se to s Tebou vyvíjí. Taky přeju příjemný a krásný večer.
10. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No já Ti řeknu,že jsem brala antikoncepsi 9 let úplně zbytečně,protože když jsem při antik. to máš pravidelné jak hodinky samozřejmě , no a jak jsem jí vysadila,tak najednou nic - měsíc, dva, pak to přišlo, pak zas ne, no hrůza, můj gyndr. řekl,že půl roku po antik. většinou není ani ovulace ,to je normoš,ale po těch 6 měs. už to normální není.
A u nás to pak mělo rychlý spád. Jeli jsme do CAR (centrum asist. reprodukce), partnerovi ze spermiogramu zjistili,že přirozeně děti mít nemůže, dokonce ani IVF,jenom metodou ICSI a mě,že nemám ovulaci.
Takže jsme odtud jeli jak spráskaní psi,na druho stranu nám hned ten den naplánovali léčbu i s datem,kdy budu těhotná - byli jsme tam 4.6. a prý "HOdilo by se Vám být těhotná 13.8.? A já "Jo,to by šlo", no a taky jsem těhotná byla,akorát to skončilo potratem :frowning2:
Ale pořád bojujem.
Tak toliko o mně, ale neboj, Tvůj připad to určo nebude.
Je naprosto normální po vysazení HA mít nepravidelnou MS, to se Ti upraví a za chvíli budeš mít pupíček,neboj.
Já Ti přeju moc štěstíčka a hlavně aby sis nemusela projít tím,co já.
10. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teri opravdu Tě obdivuju si fakt statečná. Já nevím co bych dělala na Tvém místě, ale protože miminko taky opravdu chci takže bych taky nejspíš bojovala. Já brala HA skoro 5 let takže taky to není krátká doba a pokud bych se měla rozhodovat dnes jestli jí budu brát nebo ne tak zřejmě ne, ale zase tehdy jsem byla jiná mimi jsem ještě nechtěla a byl to snadný způsob jak zabránit aby bylo takže s věkem se mění jak člověk tak jeho názory. Můžu vědět kolik jë Ti let?
11. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
mne bylo 27 let,takze nastesti jsem mladice :grinning: A Tobe?
No pokud jsi to brala 5 let,tak to telu trva,nez se da do kupy,tak myslim,ze to mas fakt v norme,to se Ti urovna.
Ja si taky rikam,ze uz bych ji nebrala i kdybych musela (nastesti u nas poceti nehrozi,tak nebudu),ale jak pises - Kdyz jsi mlada a na mimi jeste nemyslis,je to myslim rozumne brat HA.
U nas je dnes tak krasne!
Já ještě trochu uklízím,dokud můžu, zítra už s mimískama (nechám si zavést 2) budu jen ležet :wink:
Jedem si pro ně hned ráno,krásně se prý vyvíjejí, zbydou možná i do mrazáčku, tak se budem modlit, abychom si tím martyriem prošli naposled.
Pokud by to nevyšlo,asi už bychom šli do dárce spermíí,ale na to ještě nemyslíme.
Tak drž prosím palečky a měj se fajn.
Co máte v plánu na tak krásnou neděli? zatím papa
11. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás je střídavě zataženo, pak sluníčko, ale hlavně, že už je jarně. Mě bylo v březnu 26. Zítra na Tebe určitě budu myslet a držet Ti pěstičky ať všechno dopadne jak má.
My dneska nic nepodnikáme protože oba ještě studujeme takže se musíme učit. K tomu chodím i do práce takže nevím jak to zvládnu zkoušky a práce. Tu mám sice jen na půl roku, ale teď bych potřebovala aspoň tak tři týdny dovolenou což ale nedostanu nebo marodit což by taky asi nebylo dobré, ale jak to zvládnu nevím. Večer jak příjdu z práce tak už učení vůbec nezvládám. Ale večer si trochu užijeme budeme dělat vajičnici na ohni tak už se těším až se trochu odreaguju. :slight_smile:
11. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, vajičnice, to vůbec nevím,co je . No já tady na Moravě ještě nerozumím spoustu slovům,já mluvím spíš pražsky po tatkovi :grinning:
A co s manželem studujete? Oba to samé? A kde pracuješ,jestli to není tajné?

Tak to jsi ještě taky mladoučká 26 let, i když na mimi myslím u ženské věk ideální. No my to ted honíme proto,že oba moc chcem,ale taky partnerovi bude za chvíli 40, spermiogram se jen zhoršuje, mně vaječníky taky nemládnou (stejně nemám ovulaci,ale i tak, aspon na hormony reagovat musí a to naštěstí reagují až moc :grinning: ),tak prostě jsme se do toho plnou parou pustili :slight_smile:
Taky nás to stojí všechny peníze,co máme a asi se brzy budem pást ,ale hlavně že nějaký ten potomek bude :wink:
U nás je furt krásně, až horko,tak si jdu ještě užívat na zahrádku a v noci asi nebudu nedočkavostí ani spát :slight_smile:
Jo a co je to ta vajičnice by mě fakt zajímalo.
Logicky to bude něco z vajec, ale na ohni? :confused:
11. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Logicky si to odhadla správně. Je to z vajec. Jsou to míchaná vajíčka a na ohni dělaná jsou vynikající.
Každý studujeme něco jiného. Já studuju Sociální práci v Ostravě a přítel Informační technologii ve Zlíně. Pracuju na Městském úřadě ve Frenštátě pod Radhoštěm jako referent sociálního odobru momentálně na Príspěvku na péči. To je příspěvek pro většinou staré lidi, ale samozřejmě i mladé kteří jsou nějak zdravotně znevýhodněni. Tento příspěvek je čtyř stupňový a ten první stupeň 2000 Kč se bohužel hodně zneužívá. Já dělám zatím to, že s kolegyní chodíme po rodinách a děláme u nich tzv. sociální šetření. Ptáme se jich na různé úkony které oni buď zvládnou, zvládnou s dohledem, s pomocí nebo je nezvládnou. To my vše zapíšeme pak napíšeme souhrnou zprávu a tu pošleme posudkovému lékaři, který na základě zdravotní dokumentace rozhodne který stupeň závislosti je tomu kterému člověku přidělen. My mu to pak sdělíme a tak to chodí pořát dokola. Jsem tady ale jen na dobu určitou na záskok za nemocenskou (což je mimochodem těhulka). Původně jsem však děalal něco jiného (myslím v rámci této práce). Trošku si tu však se mnou pohrávají a bez mého vědomí mé přeřazují na jinou práci. No nikde to není lehké.
11. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to máš zajímavou práci,ne? :wink: To by mě asi taky bavilo.
No vidíš,jak jste to s těmi vajíčky odhadla :grinning: Jsem to ale inteligentka :grinning: :grinning: :grinning:

A jak se máš dneska? Já nic moc nedělám, no taky nemůžu, měli jsme návštěvu z Anglie,ted odjeli,tak jsem si docela oddechla a jdu si na zahradu hodit nahoru a číst pěknou knížku. Je tu zase nádherně.
To je divné,že se nikdo jiný nepřipojil do diskuze,vid? Jako bychom na Moravě žily jen my dvě :grinning:
Tak zatím papá
13. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky. Asi tady žijeme samy dvě, taky mě to překvapilo.
Mě dnes v noci konečně dorazila MS takže jsem na jednu stranu ráda. Sice až po 11 dnehc od očekávání, ale aspoň něco. Jsem ráda, že nemusím jít na vyvolávačku. Snad se to pak upraví úplně. A jak se daří Tobě?
Já včera byla na dvou zkouškách ty jsem dala protože byly lehčí, ale teď už to příjde bude to větší síla. Nevím jak se budu učit. Přemýšlím o tom, že bych šla marodiž. Vím, že je to blbé, ale já už jak příjdu večer z práce nejsem schopná se moc učit. Něco si přeštu ale za chvíli to neumím.
14. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, tak já Ti ted napsala a ono se to neodeslala,toje k vzteku.
NO psala jsem ,at na nemocenskou klidně jdeš, já se taky vždycky snažím být čestná a poctivá a tak,ale zjistila jsem,že zaměstanavatelé nás mají na háku a stejně je nezajímáme a práce ted je a za chvíli být nemusí a studium je důležitější a když toho máš moc, tak si oddechni a klidně jdi marodit a budeš mít klídeK.
'GRATULUJU KE ZKOUŠKÁM!!!
JO A JEŠTĚ JSEM PSALA,ŽE TY INJEKCE,CO SE DÁVAJÍ NA VYVOL. MS JÁ SI PÍCHÁM DO ZADNICE DENNĚ :angry: , JE FAJN,ŽES TO DOSTALA A VYHNULA SES TOMU.
TAK PAPA :slight_smile:
14. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem taky strašně ráda, že přišla sama, ale je to celkem rozdíl než když jsem brala HA docela mě bolí břicho a mám to dost, ale poprvé jsem ráda, že jí mám.
14. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ,JAK SE MAS?
UZ JSI SE HODILA MAROD? :grinning:
JA NIC MOC,TAK NEJAK TO VSECHNO NE MOC DOBRE ZVLADAM,ALE SNAD BUDE LIP.
DNESKA UŽ TADY NESVÍTÍ,JE ZATAŽENO,TAK TO MI TAKY NEPŘIDÁ. TAK ZATÍM PAPA
16. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aho Teri,

zatím jsem se marod nehodila. Chtěla sem, ale nevím co říct doktorce co myslíš? Tady taky bylo zataženo, ale už zase svítí oskárek. Nebuď smutná. Určitě bude líp uvidíš. Držím pěstičky.
16. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJDA,
JA BYCH JÍ TO NA ROVINU ŘEKLA, ZÁLEŽÍ,JAKÁ JE, MYSLÍM,ŽE TA MOJE BY BYLA V POHODĚ A JESTLI NECHCES,TAK NECO BUDEŠ MUSET VYMYSLET. CO TAKHLE PSYCHICKÉ VYPĚTÍ, ŠPATNÝ SPÁNEK, BOLEST HLAVY, NECHUTENSTVÍ ............. :wink: DOBRÝNE? :grinning:
17. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky. Teda to jsou dobré rady :grinning: . Ona doktorka je jak kdy. Někdy se jí to dá říct úplně na rovinu. Jindy má milión řečí. O mladých má trošku podivné mínění tak uvidím. Dnes jsem se skoro celý den učila takže už toho teď mám dost, v pondělí mám jednu zkoušku respektive písmeku a v pátek zkoušku ústní. Snad něco vymyslím. A jak si užíváš víkend?
17. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teri jak se máme?
22. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že tady se moc nechodí co? :grinning:
5. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28 To je škoda, že? :wink:
5. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita to si piš, zase si s nikym nepokecám :grinning:
6. led 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28 Ty už si, koukám, docela daleko s miminkem :slight_smile:
6. led 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita už jo :slight_smile: zítra 25+0 tak jsem celkem i ráda, za chvilku 7mý měsíc a pak už mi to uteče a bude chlapeček s náma :slight_smile: co ty? první mimi???
6. led 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28 první mimčo :slight_smile: konečně jsme se dostali přes menstruaci :slight_smile: Ale zatím čekáme, jak bude miminko bojovat, věříme, že tentokrát bude mít dost sil :wink:
6. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita tak to bude teda držet palce :slight_smile:)))
6. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28 tak věřím, že tentokrát jo. A jak ty bojuješ v těhotenství?
6. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikollita nemůžu říct, že bych nějak bojovala :grinning: mám akorát trochu děs z úterního OGTT :-/ a ted už i z porodu, se blíží víc a víc, tak na mě sem tam dopadá takový ten pocit strachu :grinning: Já můžu říct, že si těhu užívám, bez nevolností, bez zvracení bez všech takových nepříjemností...kromě strií na prsách ale s tím jsem počítala :grinning:
6. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek