• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Moravy

Takže relativně všechno v pohodě :slight_smile: Porodu se taky docela bojím, ale nějak se to těhotenství musí ukončit že :grinning:
Já se nevolností a zvracení docela bojím, včera mi bylo špatně jako už dlouho ne, tak doufám, že to nebylo mimísem, ale nějakou dietní chybou :slight_smile: Chodím ještě do školy, v květnu končím, ale teď v únoru máme 3 denní kurz v horách, tak abych ho tam neproblila :unamused: protože to samozřejmě nikdo neví, a ani nemusí....
6. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita tak to úplně chápu ty obavy :grinning: a kdy jdeš k dr?
9. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 až někdy koncem ledna, ale když vidím holky z naší diskuze, že už byly u Dr. 5+2 tak nevím nevím :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita tak já jsem byla až 7+4, a to už bylo i :hearts: :slight_smile: ale je taky pravda, že mi nějak nedošlo že MS není :slight_smile: jo hold se mi zrovna hodilo že není :slight_smile: a pak test a krásné // :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Já bych též tak viděla, takže až tak 25.1., to víš, že jsem zvědavá a nejraději bych letěla hned, ale pak bych zas musela čekat na srdíčko a byla bych nervozní :slight_smile: já si ještě radši počkám
9. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita ono ale zas nemusíš čekat tak dlouho :grinning: podle mě by srdíčko mohlo být už třeba příští týden :slight_smile:)) nebo už i na konci tohohle :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jo, myslíš?
9. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek