Snažilky z Moravy

Pro všechny snažilky z Moravy pojďte si popovídat o našem snaženíčku
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
nikollita
6. led 2012
Takže relativně všechno v pohodě 🙂 Porodu se taky docela bojím, ale nějak se to těhotenství musí ukončit že 😃
Já se nevolností a zvracení docela bojím, včera mi bylo špatně jako už dlouho ne, tak doufám, že to nebylo mimísem, ale nějakou dietní chybou 🙂 Chodím ještě do školy, v květnu končím, ale teď v únoru máme 3 denní kurz v horách, tak abych ho tam neproblila :-| protože to samozřejmě nikdo neví, a ani nemusí....
nikissek28
9. led 2012
@nikollita tak to úplně chápu ty obavy 😃 a kdy jdeš k dr?
nikollita
9. led 2012
@nikissek28 až někdy koncem ledna, ale když vidím holky z naší diskuze, že už byly u Dr. 5+2 tak nevím nevím 🙂
nikissek28
9. led 2012
@nikollita tak já jsem byla až 7+4, a to už bylo i ♥ 🙂 ale je taky pravda, že mi nějak nedošlo že MS není 🙂 jo hold se mi zrovna hodilo že není 🙂 a pak test a krásné // 🙂
nikollita
9. led 2012
@nikissek28 Já bych též tak viděla, takže až tak 25.1., to víš, že jsem zvědavá a nejraději bych letěla hned, ale pak bych zas musela čekat na srdíčko a byla bych nervozní 🙂 já si ještě radši počkám
nikissek28
9. led 2012
@nikollita ono ale zas nemusíš čekat tak dlouho 😃 podle mě by srdíčko mohlo být už třeba příští týden 🙂)) nebo už i na konci tohohle 🙂
nikollita
9. led 2012
@nikissek28 jo, myslíš?
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další