• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
:wink: ahojky holčiny je tady někdo se snažílkuje o mimi a je z Děčína či okolí
23. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Momani, já jsem blízko od Děčína. Snažilkujeme už dva roky a chystáme se na IVF. :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Momani, my se známe z děčísnké disuse, ale už tam nechodím tak často. Holky tu rozebírají své malé dětičky a nějak tam nemám co psát....

My se snažíme o druhé mimčo již 3 roky. Chodímd o Pronatalu v Teplicích, mám za sebou 6x IUI, 1.ivf a teď mám rozjeté 2.ivf - zítra jdu na OPU, ale špatně reaguji na stimulaci a mám pouze 2 folikly. :unamused:
24. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak to držím palce, i ze dvou embriek může být čiperné miminko. :slight_smile: My půjdem na IVF až v létě, snad to rychle uteče. Chodíme do Iscare.
Kami, jaké léky jsi měla na 1. IVF a teď na 2.IVF?
24. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papalinka,
já to mám ještě složitější, teď mám již 3. stimulaci - loni v září jsem měla dlouhý protokol a zastavenou stimulaci, mám všechno v albíčku, tak si to přečti.
1.ivf 1/09 - krátký protokol - synarel a puregon, 2.ivf - krátký protokol z antagonisty - puregon, orgalutran.
24. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám dneska po OPU - holky, dělali mi to BEZ narkozy. Dr. mi řekla, že když jsou tam jenom 2 folikly, že to uděláme bez ní. Tak jsem se vyděsila, ale bylo to hned hotové, trochu to teda zabolelo, ale dalo se to vydržet. To teď to bolí víc. Nemusela jsem tam ležet jak obvykle po narkoze a za pár minut jsem se šla obléknout a mohli jsem jet domů. Jo, ze dvou foliků mám 2 vajíčka. :wink:
25. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dlouho jsem tady nebyla ale jsem ráda že jste se holčiny rozpísali :slight_smile:) Já jsem byla poprvé od laparky v práci takže jsem docela unavená (nezvyk jakmile je člověk 14dní doma to je pak nástup) :grinning: Dnes mě doktor potěšil doporučil mi spíše Pronatal v TP než Gennet v Liberci už kvůli té vzdálenosti atd... :wink: tak jsem zvědavá říkal že se můžem začít snažilkovat už od srpna :slight_smile:)
Dckami já jsem ti písala do IP ale nějak jsi nereagovala asik jsi neměla náladu po tom všem takže to chápu neboj bude líp věř tomu !!!
1. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
3. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
promiň, jsem dnes na koníkovi po delší době, nebyla jsem ani na ET - embrya to nevydržela a přestala se vyvíjet :cry: . Takže mi zbývá pouze poslední pokus, nemáme ani mrazáčky. Prostě nemám zatím na čtení o ivf atd. náladu.....

MOmani, můžu se zeptat, ke komu chodí š na gyndu? Já k dr. Černé - jsem velice nespokojená :confounded:
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dckami: ahojky no já chodím k MUDr. Závěrkovi a je to fakt člověk na svým místě pak je dobrej i MUDr. Šedivý ten je taky skvělej :wink: Já vím taky bych asik neměla na tvým místě být náladu ...
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oba jsou v nemocnici :wink: o Černý jsem slyšela svý to samý Bezáková - ta neměla před 5lety ani UZ a kvůli ní mám také to problémy :angry: tak já jdu chrnět jsem kantare a myslím že celých 11dní co bude kolegyně na dovce budu asik vyrizenka takze sem jen vzdycky mrknu a pádím spinkat doblou
3. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě drobnustka nahodou nevíš dckami: jestli jsou v Pronatalu i přes léto? :sunglasses: zatím papa a drž se holka dopadne to dobře
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nevím, ale loni v létě tam byli, lékaři se střídali v dovolených a zastupovali se. Teď jsou tam 3, tak si myslím, že to bude v pohodě.
Snažím se to nějak "rozdejchat", možná v červenci zkusíme IUI ,v srpnu máme dovolenou a koncem roku snad ivf.
A co vy, kdy na to vlítnete?
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčata,jsem z Děčína.Můžu mezi vás? :wink:
5. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..nejsem z děčína můžu taky mezi vás?Jsem do Č.Lípy to neni tak daleko.. :sunglasses: Kamča
6. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasně holky že můžete proč by jste nemohli :wink:
6. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asik tedy nějak v tom srpnu nebo září uvidíme už dovču nemám tak to musíme nějak vyšpekulovat
6. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak co je tu někdo? :grinning:
6. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,se asi trochu představím když už jsem sem tak vpadla :slight_smile: Je mi 31l,jsem vdaná a máme tříletou holčinu(za pár dní)O druhé mimi se pokoušíme asi rok.loni v září jsem samovolně potratila v 6 týdnu :unamused: Od te doby se nechytilo nic.Anička nám vyšla na poprvé tak tohle nám dává zabrat i když příjemně :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, vítám nové snažilky.

My jsme si užili parádní víkend, včera manžel vymyslel výlet do Berlína a navštívili jsme Tropical Islands. Luxusní koupání, džungle, tobogány - super. Všem doporučuji. :dizzy_face: Užlili jsme si to my, dcerka i moji rodiče.

Na dnešek jsem si naplánovala mytí oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak mám doma naklizeno.
7. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj ,se máš já bych taky někam jela..
7. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si udělejte výlet, od nás je to 200 km po dálnici, byli jsem tam za 2 hodiny - je to před Berlínem. Kluk by byl jistě nadšený,pokud má rád vodu. Dá se přímo tam i přenocovat, jsou tam k pronajmutí stany, chýše i luxusní domečky.
7. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami..na kolik vás to vyšlo s cestou a nějakým ubytováním?
7. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holčiny já jsem vždycky nakouknu a on tu na potvoru nikdo... :confused:
7. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si jak já.. :grinning:
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se nikdy prostě netrefím ... :grinning: hele a ty jsi z DC?
7. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad mluvíš na mě..ne nejsem jsem od český lípy :wink:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: jj promin já si to neuvědomil vždyt to vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani.. v poho a jak ses měla celý den?nebo víkend
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamca: no tak včera jsme slavili takže to uteklo ani nevím jak ta sobota, no a dneska jsme po obídku jeli k rodičům a když jsme přijeli tak jsem vařínkovala na zítra takže víkend v prčicích :grinning:
7. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani..no já měla klasiku byla sem u kámošky na pokecu ,včera blázinec okolo sporáku mi vypliv službu ..ale naštěstí mám doma kutila tak zandal jen drátek a ok..
Já dnes moc nevařila jen polévku.zato zítra mě to nemine a já vůbec nevim co
7. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Tvůj příspěvek