• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Ahoj ženy!!!
Kami, to je už obřík :grinning: :grinning: :grinning: m, hlavně, že jste ok a už to máš "za pár"

Danielo, moc děkuju za dnešní den!!!, bylo to absolutmě skvělý, ještě dlouho budem na dnešek vzpomínat, byl to zážitek pro mě i pro malou a jestli to fakt půjde budeme se snažit přijít příště zase. Málá na mě ííhahá i z postýlky, mě taky zabušilo srdíčko, sednout si zase do sedla, asi po 20ti letech. Moc děkuju :slight_smile: :wink: :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak hlásím, že jsem dnes vyprala první oblečky na mimi, také jsem byla v lékárně nakoupit dětskou kosmetiku a nechala jsem tam 2608 Kč :confounded: , hrůza. Ale tím nákupy prozatím končí, snad máme všechno - až na ten kočárek. Časem si chci ještě pořídit takové to lehátko, ale to je myslím předčasné kupovat ho teď.
22. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, lehátko můžu zapůjčit, máme tu klasiku od Fisher Price s vibracemi:slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
Petro tak to je dobře že se vám líbilo :slight_smile: :wink: když se vám bude chtít tak doražte :slight_smile: vím že záleží na počasí :wink:

Kami tak to jsou přípravy v plném proudu a mrňousek už je "cvalda" :wink: už máte vybrané jméno?
22. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, Péťo, to bys byla moc hodná, kdybychom si ho mohli půjčit. :slight_smile: Tak se domluvíme, ale je na to čas, myslím, že to stačí kolem šestinedělí, ne? Dříve se to toho dětičky nedávají :confused: ...

Jméno máme, ale zatím si ho nechám pro sebe, ať jste překvapené. Nebojte, není to žádný experiment, ale klasika. Shodli jsme se na krásném českém jménu *****.

Přeji všem krásný slunečný víkend, my budeme sami, naši se berou Elí na víkend na chatu, asi se za nima pojedeme v neděli podívat.
23. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

Kamčo, to je malý cvalda, paráda! No vidíš, já úplně zapomněla, že snad od 19.4. se v porodnici maluje, že to holky z druhé diskuse chtěly stihnout a taky stihly. Jo a my dneska v jedné hračkárně ve Fóru v Ústí viděli super lehátko pro mimčo od Fisher Price. Je to připoutaný jakoby na tyči nahoře a houpe se to jako houpačka do stran. No bomba. .... Jsem zvědavá na jméno, to bude určitě Honzík nebo Pepíček :grinning:
24. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste se chtěly mrknout, jak nám naše ratolest roste, tak můžete, mám nové fotky ze ZOO v galerce
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/album/rok-2010/
27. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni super fotečky, hezky jste strávili den. Daneček je šikula.
27. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak my máme za sebou takový malý soukromý předporodní kurz, včera jsem byli večer v porodnici - už je zde vymalováno. Máme tu známou porodní aisitentku, tak nás provedla a vše nám ukázala. Musím říct, že jsem byla zklamaná, jak je to neosobní, porodní sál bez soukromí pro 2 rodičky :confounded: :frowning2: . To u Ústí n.L., kde jsem porodila Elinku to bylo už tenkrát mnohem hezčí... Ale co se dá dělat.

Přeji všem krásné prožití nebo přežití dnešního dne čarodějnic, ať nás večer neupálí :grinning:.
30. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, moc děkuju :slight_smile: To víš, děčínská zoo je super a plná zábavy. Byla tam se mnou asi před 3 roky kamarádka z Moravy a byla nadšená. Že prej projížděj Zoo po celý republice a naše se jim líbí nejvíc.

Kamčo, stejně ti to v den porodu bude jedno, hihi :grinning: Já jsem byla spokojená. Ono se prý málokdy stane, že tam roděj dvě na sále. Já jsem tam taky byla sama. Ale je fakt, že jsem odrodila ve 23,03 a do rána bylo ještě 5 miminek, tak nevim nevim, jestli se tam nějaký mamči nesetkaly.

Také přeji krásné pálení! Hezky se oblečte a namalujte, ať si vás nespletou :grinning:
30. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kde se touláte???? :frowning2:
7. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
včera jsem byla u dr., čípek mám zkrácený na 2cm a jsem částečně pootevřená :confounded: . Musím prý vydržet ještě min. 14 dní do 36tt. Příští čtvrtek se mám přijít pro jistotu znovu ukázat. Od 14.5. nastupuji na PPM. Pro jistotu jsem si večer zabalila tašku do porodnice, taťka během víkendu udělá pebalovák, abych tam mohla dát oblečky, stále je nemám všechny vyprané, tak snad to stihnu. Příští týden už snad budu mít od známé i kočárek.

A co je nového u vás?
12. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, já na tebe furt mylsela jestli náhodou nejsi ve špitále, šetři se a ono to dobře dopadne, :wink: :slight_smile: Držím palce ať se miminko narodí hezky v termínu :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, držím palce, ale neboj, bude to ok a nekonec možná ještě budeš přenášet. Já měla v době jako ty taky CS2. Pravda, neotevírala jsem se do té doby, než jsem měla kontrakce pomalu po 4 minutách, ale věřím, že i ty mimčo nějakou dobu udržíš. Jen si hezky odpočívej a připravuj pro mimčo, žádný stresy, žádnou extra námahu :wink:
12. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jak jste se užily slavnosti? My jsem se byli odpoledne podívat s taťkou na streetbalu, jelikož hrál brácha, na zámku byla Elí s našima. do toho kopce jsem neměla odvahu se táhnout... :unamused: V Parolodi u zmrzliny jsem se potkaly s Nattaly.

Včera jsme byla v poradně, tak mám navíc 10kg, CS 2, ale držím se prý dobře. Jenom mě pobolívají kyčle a začínám otékat - hlavně prsty na rukou. Doma je téměř vše připravené - přebalovák stojí, oblečky mám vyprané, jenom ten kočárek nemáme. Ale v pondělí se na něj jdeme podívat, tak snad to bude ten pravý... Je to Implast Bolder 4. :wink:
22. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,
musím se pochlubit, konečně máme kočárek, je to trojkombinace Implast bolder 4. Mám ho od známé, je minimálně používaný, tak z něj máme radost. Do alba jsem hodila fotku. :wink:

Leni, jak si psala o svatbě, já jsem si loni nechala udělat na svatbu švagra na krk korálky a k tomu do vlasů pérka, na kterých byly stejné korálky. Měla jsem vyčesaný drdol a v tom tyhle sponečky a vypadalo to moc hezky, mohu ti poslat fotku. Klidně bych ti to mohla půjčit, je to moc krásný.... :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kami gratuluji k poradně i ke kočárku. Na slavnostech jsme byli, potkaly jsme Leníka s rodinkou a z dálky Mílu.
Myslím že se jim slavnosti povedli naštěstí přálo i počasí a na nábřeží jsme ani nešly.
Jinak jak to jde jsme venku, Vendulka vyžaduje denně houpy (přeloženo houpačku):grinning:
25. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo vše nejlepší k svátku :wink: :slight_smile: :slight_smile:

koukám že si tu klidně můžu psát sama :confused:
31. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku! Hlavně pohodu, zdravé miminko a štěstí. :wink:

Jinak jsem sem dlouho nenakukovala, tak se omlouvám, že reaguji až teď. Slavnosti se nám moc líbily, historické trhy byly parádní, letos se fakt povedly. Můj názor je, že nejhezčí byly, když byly i v Křížovce, ale ty letošní neměly chybu.

Kamčo, jsi moc hodná, děkuji za nabídku. Ráda se podívám na fotku. Ale půjčovat si to nebudu, protože jsem dostala na svatbu nádherné šperky od našich k narozeninám.
31. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za přání. Byli jsem včera na večeři s manžou a Elí na Výpřeži, za hodinku si jdu sednout s kamarádkou. Musím využít poslední šanci, jak si zajít do hospůdky :grinning: ....
Jinak se zatím držím, i když začínám dost otékat, ruce mi natékají tak 14 dní, ale v tom včerejším počasí jsem měla oteklé i nohy, že jsem se nemohla dostat ani do bot. Ještě musím vydržet......tento týden má moje porodní bába dovolenou, v práci bude až v pátek, takže mám zákaz rodit :wink: . Už mám vysazené magnézium a začínám pít maliníkový čaj - máte s ním zkušenosti???
31. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem maliníkový čaj pila, ale nic moc mi teda nepomohl. Ale asi jsem ho pila málo. Kamčo, už můžeš ale rodit co? No vidíš, donosila jsi mimčo krásně! Vždycky je důležitý 36tt a pak už je to v podstatě jedno. Gratuluji.
2. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Leni. Dnes jsem byla v poradně, potkala jsem se s Prin, ale šla hned na řadu a já již odcházela, tak jsme prohodily jen pár slov. Dle dr. mohu s aktuálním nálezem kdykoliv rodit, čípek mám již jen asi 1/2 cm, CS 3, takže říkala, že kdyby mě měla v nemocnici, tak mi píchne vodu a je to.... Prý mohu již kdykoliv porodit, spíš to vidí, že to bude dřív. Tak uvidíme :confused: . V pondělí jdu poprvé na CTG a v úterý zase do poradny. Takže doma vrcholí poslední přípravy, taťka postavil postýlku a já jsem si jí povlíkla, vypadá to moc krásně, i Elí pomáhala. Už se na brášku těší, jenom nechápe, že jí neumíme říct, kdy přesně se narodí. Do toho v sobotu odjíždí na školu v přírodě, kde oslaví i narozeniny, tak třeba by se mi povede, aby se bráška narodil 10.6. jako Elinka. :grinning:
2. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, třeba to tak bude a porodíš fakt stejně jako Elinku, to by bylo fajn, co? Tak čekám na zprávičku a fotky :slight_smile: Těším se.
7. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsem byla včera poprvé na ctg - nechtěl se moc hýbat, tak mi sestřička musela několikrát polochtat bříško a po 30 minutách jsem šla domů. Dnes jsem byla v poradně, vypadá to prý dobře - CS 4, jsem otevřená na prst. Pokud prý chci ve čtvrtek porodit, máme sexovat :sweat_smile: . Přemýšlím, zda to budeme po takovém absťáku ještě umět :grinning: :grinning: :grinning: .......
Doma je vše připravené na příchod mimíska, taťka dneska umyl okna, tak je tu čisťoučko a nachystáno. :confused: Kdy to bude??? :confused:
8. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak zvládáte s dětičkama ta vedra? Je to úmorný, už se těším, až se trošku ochladí.

Dneska má naše zlatíčko 8.narozeniny, ale není doma, přijede až zítra, je na škole v přírodě. Na neděli jí chystáme oslavu, tak uvidíme, zda bude stále 2v1. :grinning:
10. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, tak to už se ti to blíží. Jen sexujte, třeba to zabere a budeš mít mrňouska za chvíli v tom naklizeném bytečku doma. Já přišla z porodnice a tady bordel jak v tanku. V lednici se kazilo to, co jsem vařila den před porodem a v obýváku byla stále poházené peřiny, jak jsem se v nich válela při prvních stazích. Tak závidím manžu. I když ten můj taky myje okna, nerad mě u toho v 11. patře vidí, abych mu prý nevypadla. Elince všechno nej nej nejlepší k narozeninám a spoustu splněných přání.

Vedro docela zvládáme, ale domů nám do obýváku a kuchyně paří slunce od 13 hodin, dokud večer nezaleze, takže zatahujeme žaluzie a je to tady jak v kobce. Včera jsme byli celý den u našich na zahradě, tak se tam Daneček x hodin čvachtal v bazénku. A co ty jako těhulka? Zvládáš vedra?
10. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vedra dost ničí - mám oteklé ruce i nohy, raději ani nechodím ven, v noci špatně spím :pensive: . Včera jsem byla raději celý den doma, dnes jsem zašla za holkama do práce a pak s nima na oběd a hurá domů. Zítra prijede Elí kolem poledne, takže budu muset vyrazit v tom největším pařáku si jí vyzvednout :confounded: , budu to muset přežít, už mi moc chybí zlatíčko naše.
Ten bazének malému závidím, já si teď hodím během dne také spršku na osvěžení.....
10. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, moc dobře si pamatuju na červen 2008, kdy jsem měla těsně před porodem já. Totál oteklá, kotníky mi nebyly vidět, hrozný vedra... takže soucítím. Neboj, den po porodu budeš bez otoků. Užij si Elinky. Já se vždycky těším, že bude Daneček na noc pryč a pak od něj odjedu a za hodinu mi hrozně chybí. Jinak ten bazének máme na zahradě u rodičů, ale jsme tam jen výjimečně, teď jsme, přiznám se, zalezlí doma.
11. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a hezký den, nesu krásnou novinku. Kamče praskla voda. Kontrakce nemá, ale už si ji nechali v porodnici.
13. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držíme jim oběma palečky, budeme čekat na další info :wink:
13. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek