• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
KAMČA: "DNES V 16.41 HOD. SE NARODILO NAŠE VELKÉ ŠTĚSTÍČKO. JMENUJE SE ŠIMON. VÁŽÍ 3500 G A MĚŘÍ 51 CM. ŠŤASTNÍ RODIČE KAMILA A PAVEL"

Pak jsem ještě Kamče psala a porod prý měla na 3 kontrakce, takže dobrý. Malej se dokonce hned přisál.
13. čer 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme a přejeme jen to nejlepší :slight_smile:
13. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mos gratuluju a přeju jen to nej!!!!!!!
14. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám ještě foto Kamči Šimonka, poslala mi ho dnes jako MMS:
14. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamča moc děkuje za gratulace :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásnej koblížek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Něco pro zasmání, včera jsem měla fakt den blbec: v práci jsem praštila hosta do hlavy, pak jsem si namazala ruce pastou, mezi tím spousta drbných kravin a k večeru jsem se sekla srpem do prstu a mám tři štychy....a dnes r áno k dr pro tetanovku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Petro tak to je den blbec jak vyšitej, a co nohy??? :sweat_smile:

Jinak Vendulka se rozhodla že mě zničí, nejen že má hysterické záchvaty kvůli blbinám, tak ještě k tomu chdodí spát až mezi deváto až půl desátou a vstává mezi pátou a půl šestou, přes den si dá hoďku a stačí. No musela jsem si postěžovat :zipper_mouth:
16. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to teda koukám, jakej jsi měla den! No síla. Už je líp? A promiň, kde že to děláš, že tam biješ hosty? :grinning:

Dančo, tak ty záchvaty moc dobře známe. Teď to tedy DOCELA jde, ale pamatuješ, jak jsem ti psala, že Daneček hysterčí, až z toho ochraptí a nepomáhá nic? To byly dny! Zkusila jsi znovu ta homeo Sedalia?
18. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co? Kdypak se sem přijde Kamča pochlubit s mrňouskem?
21. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkujeme všem za gratulace :slight_smile: . Od pátku jsme doma, taťka má dovolenou, tak nám pomáhá.Šimůnek je zatím moc hodné miminko, kojíme zhruba po 3-4 hodinách, ani moc nepláče, tak snad mu to vydrží.... Dnes jsem byli na první prohlídce u dětské doktorky, váží 3300g. Zatím nemáme stáhnuté fotky, ale až budou, tak je sem hodím.
21. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, vítejte se Šimonkem doma. Už se těším, až budou fotečky. :wink:
23. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, tak kdy budou fotečky:slight_smile:, já bych už chtěla vidět miminko, abych měla mustr, víš :wink: :wink: :wink: :wink:
24. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem byli včera na první procházce a dneska také. V kočárku se Šimůnkovi líbí. :sweat_smile:
Vložila jsem konečně pár fotek.
25. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni přejeme Danečkovi hodně štěstí a zdraví k dnešním narozeninám hĺavně hodné rodiče a třeba nějakého toho sourozence :wink:

Kami pěkné fotečky, ať vám dělá Šimonek jen a jen radost, zasloužíte si to po té době čekání :wink:

Péťo jak se cítíš?? :sunglasses:
25. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, celkem v poho a sama se tomu fakt divim :wink: , nic nijak extra nebolí, je mi fajn :sunglasses:

Kami, super a jak je????

Leni, přidávám se ke gratulacím :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dodatečně gratulujeme danečkovi k narozeninám. :wink: Přejem všechno nejnej.... a krásné dětství plné lásky.

Péťo - a co u vás, jsou nějaké novinky??? :confused:

U nás celkem pohoda, včera jsem byla poprvé sama doma, taťku už máme v práci. Šimůnek byl hodný, akorát po obědě si skoro hodinku pobrečel, jinak je to fajn. Jediné, co mi dělá problémy, je, že nevím,jak ho mám obléknout na ven..... snad se do toho brzo dostanu.
Teď musím zabalit dárek pro tátu, má svátek. Elí jde naposledy do školy, zítra dostanou vysvědčení a huráááá na prázdniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
29. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, my jestli něco, tak až na podzim.....

No bezva, Kami, zlatý miminko, to víš, musí se taky někdy ozvat :wink: , jaký bylo vízo? Kami, v tomhle neoblíkat, nechat větrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Elí měla na vízo samé 1 :dizzy_face: - je to naše šikulka.

Dneska jsem byla s malým v poradně, váží 3700g, tak máme pochvalu, jak krásně přibírá. Odpoledne jsme vyrazili do Malšovic na koupálko, překvapilo mě, jak to tam je pěkný. Voda sice jenom 23 st., ale osvěží. fakt jsem měla chuť tam vlézt taky, ale to si musím počkat po šestinedělí.... Tak si užijte následující tropické dny, my budeme asi raději zalezlí doma. Holku si zítra berou naši a pojedou se koupat do Brné, o víkendu sní jedou na chatu, potom jí čeká soustředění s atletikou a tábor.
1. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hrozně se omlouvám, že jsem dlouho ani nenakoukla. Moc vám všem děkuji za gratulace Danečkovi. My jsme byli totiž právě od jeho narozenin na dovolené v Českém ráji. Kdybyste se chtěly mrknout na fotky, tak tady je odkaz:
http://pavlikovi2010.rajce.idnes.cz/Prvni_rodinna_dovolena_-_Tuzin%2C_Cesky_raj/

Dančo, dodatečně a s omluvou přejeme vše nej také Vendulce k jejím krásným druhým narozeninám. Hlavně samou radost a úsměv :slight_smile: Myslela jsem na vás na dovče, že asi slavíte. Jaká byla oslavička?

Kamčo, Šimůnek je sladkej, prostě krásnej! A Elí je na něj pyšná, viď? Vypadá jako moc hodná ségra. A navíc šikovná, samý biče! :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Leni, fotky jsou krásný. Svatba se ti blíží, co? Budete mít krásný počasí. :wink:

My jsme včera zažili s mrňouskem hororový den, v tom vedru nemohl vůbec usnout, za celý den spinkal pouze 2-3 hodiny, taksi umíte představit, jak plakal :cry: . Kojila jsem ho skoro po hodině, jenom si cucnul, zabral na pár minut a zase řev. Já už byla také zoufalá, nakonec jsem si s ním šla lehnout k nám do postele, kojila jsem ho v leže a on u toho usnul. To bylo 18 hodin, spal do 21 hodin a potom zase 2 hodiny nemohl zabrat. V noci se vzbudil na jídlo pouze 2x a teď mit ady zase kňourá.....
Elí včera odjela do Jiřetína p/Jedl. na tábor, snad se jí tam bude íbit. :dizzy_face:
13. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, díky. No jo, už se to blíží, taková ta hezká nervozita stoupá.

Chudák Šimonek, to vedro se mu prostě nelíbí. Ono se v tom těžko usíná obecně, já včera usínala taky asi 2,5 hodiny. Ty paneláky jsou prokletý. Nebo nejsi z paneláku? Doufám, že se vyspinkal (a ty taky) aspoň přes ten slejvák. To bylo příjemně. Teď už to zas paří.
13. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Šimůnek spinká, konečně :unamused:. Nebydlíme v paneláku , barák je z dutých cihel, ale i tak je tu vedro. odpoledne jsem jeli ke tchánovi, kterého nám pustili z nemocnice, tak to malej spinkal chvilinku v autě, tak snad bude alespoň v noci klídek.

Leni, jaké máte svatební oznámení? Už se těším na fotečky, určitě budeš krásná nevěsta.
13. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, svatební oznámení jsme si dělali sami, posílám fotku. A díky. Fotky určitě pak ukážu.
14. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsem paní Pavlíková :slight_smile: Zatím nemám stažené fotky, ale tuhle mi poslala kamarádka:
18. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moc ti vámto slušelo, četla jsem na druhé diskusi tvé povídání, musela to být úžasná svatba :grinning: . Je fajn,že se vám to povedlo. Takže dodatečně blahopřeji k uzavření manželství a přeji hodně pohody a rodinného štěstí. :sweat_smile:

Ráda bych se zeptala: moje MUDr. je na dovolené tak nevím, Šimůnek začal trpět na prdíky, tak jsem koupila na doporučení lékárnice Sab simplex, ale nejsem si jistá dávkováním. Hlavně mě v návodu překvapilo, že se má užívat pouze 3 dny. Máte s tím někdo zkušenosti??? Zajímá mě, kolikrát denně užívat a kolik kapek.
19. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky :slight_smile: Svatba fakt jak řemen :grinning:

Kamčo, Daneček měl "sabíka" už v prvním týdnu a to jsme dávali 5 kapiček na lžičce s mlíkem před úplně každým krmením. Pak víc. Ale už si nepamatuju přesně. A určitě jsme užívali dýl než jen tři dny.
19. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, krásná reklama na Grandu!!! Fakt super. Už to má úspěch, viď?

Jinak fotky na FB ze svatby:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30815185&id=1434012187&fbid=1347289088984#!/album.php?aid=2044372&id=1434012187
20. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji za pochvalu reklamy, hlavně že vám přálo počasí i když to ráno tak nevypadalo, na fotky se bohužel nepodívám, nemám založený účet, tak sna je uvidím v papírové verzi :wink:
Kamčo já neporadím Vendulka na bříško netrpěla :sunglasses:
22. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, můžu ti je pak ukázat v papírové vezri, až je budeme mít. Ale jinak se můžš kouknout i na veřejné rajče: pavlikovi2010.rajce.net
22. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
co děláte v tomto ošklivém počasí? My jsem vyrazili na první větší výlet, Šimůnkovi je dnes 6 týdnů. Jeli jsme do LIberce, kde se konalo Mistrovství Evropy v agility psů, bylo to nádherný. Nikdy před tím jsem to neviděla - paráda :dizzy_face: . Akorát tam bylo hrozné počasí, pouze 11 st., takže po hodině jsem skončili v Babylonu, Elí šla s kámoškou do lunaparku a my jsme si v klidu dali kafíčko.

Leni - fotky jsou úžasný :grinning: , byla si krásná nevěsta.
25. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek