• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Kamčo, moc moc děkuju.

Paráda, že jste si užili víkend. Já se s naší Májou taky chystám na agility :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak na fotky jsem koukla, měli jste to hezký :wink: :slight_smile: máš IP
Kami super víkend, a jak se Eliška tváří na brášku?? Nežárlí??

27. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Elinka je nadšená, občas je ochotná mu dát dudlíka, k večeru mu zpívá ukolébavky. ale také od ní slyším, že chce do uší špunty, aby ho neslyšela řvát :grinning: , takže tak.......
Dneska jsme byli na kyčlích, potkala jsem se tam s Makinkou. Kyčle zatím v pořádku, ale má vtočenou pravou nožičku a na krku má kalcifikaci zdvihače hlavy :unamused: ( je to taková boule 1-2cm), takže nás dr. poslala ještě na ortopedii do UL, jedeme tam za týden.
27. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, tak to je pro mě novinka, to jsem ještě neslyšela... kalcifikace zdvihače hlavy. Tak hlavně, ať vám to na otropedii dopadne dobře.
28. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já to také slyšela poprvé, dneska jsem s tím byla ještě na ORL a dr. me ujistil, že to nic není. Je to nejspíš poporodní poranění, mělo by se to časem vstřebat. Tak počkám, co mi řekne dr. v ÚL, ale už jsem alespoň klidnější. To víš, najít mimču bouli na krku není nic moc, byla jsem vyděšená :angry: a hned jsem s ním mazala k doktorce.
28. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasný, taky bych mazala.
30. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kdepak jste??? :confused:
Tak jsem včera byla s Šimůnkem v UL na ortopedii - a co myslíte? Doktorka má tento týden dovolenou :fearful: , nechápu, jak mě mohly tady v Dč objednat, když tam nikdo neordinuje. Takže zbytečný výlet. Za týden tam musím znovu.... Ale to není zdaleka konec mému včerejšímu nevydařenému dni :confounded: . Naštvaná jsem jela do Fóra, že si jako zlepším náladu, koupila jsem taťkovi košili, sobě tričko a malému džiny. Odjíždím domů a při couvání na parkovišti jsem odřela bok auta o sloup :angry:, kterého jsem si vůbec nevšimla. Ještě je nakřáplé zrcátko, takže musíme s autem do servisu, jsem zvědavá, na kolik nás můj výlet vyjde :frowning2:!!!
A dneska jsem zjistila, že malý má asi zánět spojivek. Z pravého oka mu tečou slzy, má ho stále "mokré" jako když pláče a slepené řasy. Na netu jsem se dočetla, ze se má vkapávat mateřské mléko do oka, tak jsem to zkusila, odpoledne jsem v lékárně koupila Ophtalmo-Septonex, tak snad to pomůže, jinak ráno zajdeme k doktorce.
4. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo tak to je den blbec, Vendulka to co popisuješ měla také a byl to ucpaný kanálek, tak ať se brzy vše zlepší :wink:
4. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak je to zánět spojivek, dostala jsem od. dr. kapičky Kanamycin, tak snad to pomůže. Ráno vůbec nemohl otevřít očíčko, jelikož měl slepené řasy :unamused: . Chudák malej. Tak jsem mu chtěl a udělat radost, smontovala jsem hrazdičku a dala mu jí do postýlky, krásně se dívá po hračkách a usmívá se. Je to moje sluníčko :sweat_smile: . Teď usíná, tak si jdu ohřát oběd.
5. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jsi příklad toho, že když se něco s..e, tak je toho vždycky víc najednou, co? Hlavně, aby se ti už takový den neopakoval. A malému posíláme pohlazení a přejeme zdravíčko! :slight_smile:

Holky, můžete mi mrknout do fotogalerie, jak to naše sluníčko roste.Teda sluníčko... ehm, když se zeptám Danečka "Co jsi mámy?" Odpoví bez váhání "Lump." Tak k čertu se sluníčkem :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla s Šímou znovu na ortopedii - bouli na krku má z porodu, budeme chodit na rehabilitaci, jelikož si hlavičkou ulevuje a stáčí jí vlevo. Doma mu jí mám podkládat plínkou, tak zítra se jdu objednat na rhb. S nožičkou je to mnohem horší :confounded: , pravou má vtočenou dovnitř - za týden tam jedu znovu a dostane ji na 90% do sádry :angry: . Ách jo!!!
10. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami no tak to je síla chudák malinkej, doufám že vše špatné už jste si vybrali a bude už jen a jen líp :wink:
10. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, broučínek bolavej, foukám na bolístku, ale na jednu stranu dobře, že nám je tak dr hlídaj a hned kurýrujou. držte se!!!
13. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petro,
kéž bys měla pravdu - doktoři na to kašlou :confounded: , o vtočené nožičce jsem se zmínila na kontrole kyčlí sama, jinak by zkontrolovala pouze kyčle a bežte.... Dr.Louková nebyla vůbec příjemná, ale navrhla mi, že nás pošle do UL na ortopedii, což jsem samozřejmě chtěla a tam se nám teda věnovala paní primářka úplně jinak :wink: A hned mi řekla, že to bude zřejmě "problém".
Teď s malým doma cvičíme nožku, jak nám tam ukázaly a uvidíme, co v úterý na kontrole, zda bude sádra nebo ne :confused: . Dnes jsou Šímovi 2 měsíce, byli jsme v poradně - váží 4850g a měří 61cm.
Konečně se nám vrátila Elinka z dovolené, tak jsem doma kompletní rodina :slight_smile: Už jí zbývá pár dní prázdnin a pomaže zase do školy,bude z ní třeťáček.
13. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
včera jsem byla s Šímou v ÚL na ortopedii, na nožičku dostal sádru :frowning2: .Bude jí mít týden, pak jedeme na sundání, doktorka nožičku zkontrolu je a případně nasadí další sádru, případně dlahu.
Stáhla jsem nové fotky, tak je sem hodím, miminko s nohou v sádře vypadá hrozně. Ale zatím to snáší dobře, ještě že je tak malej a neomezuje ho to v pohybu. V noci krásně spinkal :pensive: , vzbudil se pouze 3x na kojení.
18. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, to mě mrzí, prdelka malinkej, ale snad se mu to brzy spraví a za pár měsíců už bude běhat jak čamrda :wink: , fotka mimča se sádrou je fakt srdcederoucí :frowning2: :cry:
19. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimůnkovi dneska sundaly sádru, ale stále to není v pořádku, tak dostal novou. Další kontrolu máme zase za týden. Naštěstí to snáží dobře, vůbec mu to nevadí. tak jen doufám, že to pomůže a bude mít zdravou nožičku. :dizzy_face:
24. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, musíš věřit, ještě že je tak malinkej a ještě se mu nechce lézt , to bylo mnohem horší a taky je dobré, že je teplo, že ho nemusíš navlíkat přez tu sádru :wink: , určitě už to bude příště lepší!!!
My už balíme a v sobotu vyrážíme, už mám cestovní průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, myslím na vás, ať už je nožička v pořádku a máte klid. Je ale dobře, že mají v Ústí snahu. Držím palce.

A když už jsme u těch miminek, tak tady je důvod mého dnešního šťastného dne:
26. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to moc gratuluju, hlavně ať je vše OK :wink:

Péťo tak ještě jednou šťastnoou cestu :slight_smile: Snad ještě nakoukneš :wink:

Kami tak ať je nožička brzy v pořádku, já s malou budu muset taky na ortopedii, máme pořád ploché nožky tak doufám že nám pomůžou.
26. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, díky, klidnější budu, až uvidím něco na ultrazvuku, na to je ještě brzy :slight_smile: Doufám, že mě budeš brzy následovat :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - to je paráda, to musela být svatební noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluji.
:slight_smile:
Dneska hlídala Šimůnka 2 hodiny tchýně a já šla k holiči. Poprvé jsem ho nechala někoho hlídat u nás doma, byl v pohodě. Je tozlatíčko.... Zítra máme rodinnou oslavu, mamka slaví 60.narozeniny.

Petro, přeji krásnou dovolenou, hlavně ať vyjde počasí a nezmoknete.
27. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, znáš někoho, kdo prožil svatební noc tak, jak je vybájeno? :grinning: :grinning: :grinning: Jo a je fajn, jak sis udělala aspoň dvě hodinky pro sebe, ono to chce jednou za čas.
27. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my jsme třeba žádnou "svatební noc" neměli, spali jsme na chatě společně s dalšími asi 20 lidmi, ale znám i takové páry, které si to užili. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale ať je to jak chce, jsi 2v1 a to je paráda.
27. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, tak já takové páry neznám :grinning: Ani my jsme svatební noc neměli. Ženich byl v podroušeném stavu a nevěsta padala únavou, byly 2 ráno a to už jde prosím mimo mě :grinning: Kámoš spal o jeho svatební noci v posteli se svým teplým bráchou a tchánem a nevěsta si spojila dvě křesla :grinning:
28. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, jo, jen doufám, že nejsem 3v1, to by byla prča :grinning:
28. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kdy jdeš na gyndu?

Šímovi dnes sundali sádru, novou nemá, jelikož paní dr. tam nebyla, takže jedeme za týden znovu na kontrolu a uvidí se, zda mují znovu nasadí. Ale mě se zdá, že nožička je mnohem lepší. Takže se dneska po 14 dnech můžeme vykoupat :sweat_smile: .
Elí jde zítra do školy - vlůbec se jí nechce. Ani se jí nedivím, mě se také nikdy nechtělo...... :unamused:
31. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, tak jak Elí zvládla první školní den? Přeju Šimonkovi, aby už sádru nedostal, chudinka. Kolikrát ji měl? Dvakrát? Jinak já jdu na gyndu dneska v poledne, ale doktorka mě určitě pošle zítra na krev do polikliniky a protože nemá ultrazvuk, tak v příštích dnech půjdu ještě do nemocnice.
2. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Elí se do školy vůbec nechtělo :unamused: , ale už si zvykla, nejhorší je ranní vstávání.
A co ty? Už si byla na utz?

V sobotu jsem byli na vítání občánků, celkem pěkný. V neděli jsem jeli s taťkou na triatlon do Hrádku nad Nisou - viděli jsme tam tu spoušš po povodních, je to děs :confounded: . Elinka tam jela duatlon a byla druhá, manža čtvrtý , švára druhý místo - takže úspěch :grinning: . Do alba jsem přidala pár fotek.
6. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo,

jak je na tom Šimonek s nožičkou? Eliška to zmákne, jen se zaběhnout do toho režimu, co? Nás čeká školka příští týden. A příští týden v pondělí jdu na utz, aspoň bez Danečka. Tak dám vědět. Jinak krev ukázala, že je vše v pořádku, tak je to moc fajn.

Vítání občánků mám ráda, i když to spousta lidí odmítá. Ale mně se to s Danečkem líbilo.

Gratulace tvým sportovcům!!! :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek