Snažilky z okolí Děčína - září 09

😉 ahojky holčiny je tady někdo se snažílkuje o mimi a je z Děčína či okolí
lenik_25
26. črc 2010
Kamčo, moc moc děkuju.

Paráda, že jste si užili víkend. Já se s naší Májou taky chystám na agility 🙂
ryangi
27. črc 2010
Leni tak na fotky jsem koukla, měli jste to hezký 😉 🙂 máš IP
Kami super víkend, a jak se Eliška tváří na brášku?? Nežárlí??

dckami
27. črc 2010
ahoj,
Elinka je nadšená, občas je ochotná mu dát dudlíka, k večeru mu zpívá ukolébavky. ale také od ní slyším, že chce do uší špunty, aby ho neslyšela řvát 😃 , takže tak.......
Dneska jsme byli na kyčlích, potkala jsem se tam s Makinkou. Kyčle zatím v pořádku, ale má vtočenou pravou nožičku a na krku má kalcifikaci zdvihače hlavy :-| ( je to taková boule 1-2cm), takže nás dr. poslala ještě na ortopedii do UL, jedeme tam za týden.
lenik_25
28. črc 2010
Kamčo, tak to je pro mě novinka, to jsem ještě neslyšela... kalcifikace zdvihače hlavy. Tak hlavně, ať vám to na otropedii dopadne dobře.
dckami
28. črc 2010
Leni, já to také slyšela poprvé, dneska jsem s tím byla ještě na ORL a dr. me ujistil, že to nic není. Je to nejspíš poporodní poranění, mělo by se to časem vstřebat. Tak počkám, co mi řekne dr. v ÚL, ale už jsem alespoň klidnější. To víš, najít mimču bouli na krku není nic moc, byla jsem vyděšená ]-( a hned jsem s ním mazala k doktorce.
lenik_25
30. črc 2010
Tak to je jasný, taky bych mazala.
dckami
4. srp 2010
ahoj, kdepak jste??? =-)
Tak jsem včera byla s Šimůnkem v UL na ortopedii - a co myslíte? Doktorka má tento týden dovolenou 😕 , nechápu, jak mě mohly tady v Dč objednat, když tam nikdo neordinuje. Takže zbytečný výlet. Za týden tam musím znovu.... Ale to není zdaleka konec mému včerejšímu nevydařenému dni :-S . Naštvaná jsem jela do Fóra, že si jako zlepším náladu, koupila jsem taťkovi košili, sobě tričko a malému džiny. Odjíždím domů a při couvání na parkovišti jsem odřela bok auta o sloup ]-(, kterého jsem si vůbec nevšimla. Ještě je nakřáplé zrcátko, takže musíme s autem do servisu, jsem zvědavá, na kolik nás můj výlet vyjde 😞!!!
A dneska jsem zjistila, že malý má asi zánět spojivek. Z pravého oka mu tečou slzy, má ho stále "mokré" jako když pláče a slepené řasy. Na netu jsem se dočetla, ze se má vkapávat mateřské mléko do oka, tak jsem to zkusila, odpoledne jsem v lékárně koupila Ophtalmo-Septonex, tak snad to pomůže, jinak ráno zajdeme k doktorce.
ryangi
4. srp 2010
Ahoj Kamčo tak to je den blbec, Vendulka to co popisuješ měla také a byl to ucpaný kanálek, tak ať se brzy vše zlepší 😉
dckami
5. srp 2010
ahojky,
tak je to zánět spojivek, dostala jsem od. dr. kapičky Kanamycin, tak snad to pomůže. Ráno vůbec nemohl otevřít očíčko, jelikož měl slepené řasy :-| . Chudák malej. Tak jsem mu chtěl a udělat radost, smontovala jsem hrazdičku a dala mu jí do postýlky, krásně se dívá po hračkách a usmívá se. Je to moje sluníčko :-N . Teď usíná, tak si jdu ohřát oběd.
lenik_25
7. srp 2010
Kamčo, jsi příklad toho, že když se něco s..e, tak je toho vždycky víc najednou, co? Hlavně, aby se ti už takový den neopakoval. A malému posíláme pohlazení a přejeme zdravíčko! 🙂

Holky, můžete mi mrknout do fotogalerie, jak to naše sluníčko roste.Teda sluníčko... ehm, když se zeptám Danečka "Co jsi mámy?" Odpoví bez váhání "Lump." Tak k čertu se sluníčkem 😃 😃 😃
dckami
10. srp 2010
tak jsem byla s Šímou znovu na ortopedii - bouli na krku má z porodu, budeme chodit na rehabilitaci, jelikož si hlavičkou ulevuje a stáčí jí vlevo. Doma mu jí mám podkládat plínkou, tak zítra se jdu objednat na rhb. S nožičkou je to mnohem horší :-S , pravou má vtočenou dovnitř - za týden tam jedu znovu a dostane ji na 90% do sádry ]-( . Ách jo!!!
ryangi
10. srp 2010
Kami no tak to je síla chudák malinkej, doufám že vše špatné už jste si vybrali a bude už jen a jen líp 😉
pbauerova
13. srp 2010
Kami, broučínek bolavej, foukám na bolístku, ale na jednu stranu dobře, že nám je tak dr hlídaj a hned kurýrujou. držte se!!!
dckami
13. srp 2010
ahoj Petro,
kéž bys měla pravdu - doktoři na to kašlou :-S , o vtočené nožičce jsem se zmínila na kontrole kyčlí sama, jinak by zkontrolovala pouze kyčle a bežte.... Dr.Louková nebyla vůbec příjemná, ale navrhla mi, že nás pošle do UL na ortopedii, což jsem samozřejmě chtěla a tam se nám teda věnovala paní primářka úplně jinak 😉 A hned mi řekla, že to bude zřejmě "problém".
Teď s malým doma cvičíme nožku, jak nám tam ukázaly a uvidíme, co v úterý na kontrole, zda bude sádra nebo ne =-) . Dnes jsou Šímovi 2 měsíce, byli jsme v poradně - váží 4850g a měří 61cm.
Konečně se nám vrátila Elinka z dovolené, tak jsem doma kompletní rodina 🙂 Už jí zbývá pár dní prázdnin a pomaže zase do školy,bude z ní třeťáček.
dckami
18. srp 2010
ahoj holky,
včera jsem byla s Šímou v ÚL na ortopedii, na nožičku dostal sádru 😞 .Bude jí mít týden, pak jedeme na sundání, doktorka nožičku zkontrolu je a případně nasadí další sádru, případně dlahu.
Stáhla jsem nové fotky, tak je sem hodím, miminko s nohou v sádře vypadá hrozně. Ale zatím to snáší dobře, ještě že je tak malej a neomezuje ho to v pohybu. V noci krásně spinkal |-| , vzbudil se pouze 3x na kojení.
pbauerova
19. srp 2010
Kami, to mě mrzí, prdelka malinkej, ale snad se mu to brzy spraví a za pár měsíců už bude běhat jak čamrda 😉 , fotka mimča se sádrou je fakt srdcederoucí 😞 😢
dckami
24. srp 2010
Šimůnkovi dneska sundaly sádru, ale stále to není v pořádku, tak dostal novou. Další kontrolu máme zase za týden. Naštěstí to snáží dobře, vůbec mu to nevadí. tak jen doufám, že to pomůže a bude mít zdravou nožičku. x-)
pbauerova
25. srp 2010
Kami, musíš věřit, ještě že je tak malinkej a ještě se mu nechce lézt , to bylo mnohem horší a taky je dobré, že je teplo, že ho nemusíš navlíkat přez tu sádru 😉 , určitě už to bude příště lepší!!!
My už balíme a v sobotu vyrážíme, už mám cestovní průjem :-p
lenik_25
26. srp 2010
Ahoj Kamčo, myslím na vás, ať už je nožička v pořádku a máte klid. Je ale dobře, že mají v Ústí snahu. Držím palce.

A když už jsme u těch miminek, tak tady je důvod mého dnešního šťastného dne:
ryangi
26. srp 2010
Leni tak to moc gratuluju, hlavně ať je vše OK 😉

Péťo tak ještě jednou šťastnoou cestu 🙂 Snad ještě nakoukneš 😉

Kami tak ať je nožička brzy v pořádku, já s malou budu muset taky na ortopedii, máme pořád ploché nožky tak doufám že nám pomůžou.
lenik_25
27. srp 2010
Dančo, díky, klidnější budu, až uvidím něco na ultrazvuku, na to je ještě brzy 🙂 Doufám, že mě budeš brzy následovat 🙂
dckami
27. srp 2010
Leni - to je paráda, to musela být svatební noc 😃 😃 😃 😃 😃 Gratuluji.
🙂
Dneska hlídala Šimůnka 2 hodiny tchýně a já šla k holiči. Poprvé jsem ho nechala někoho hlídat u nás doma, byl v pohodě. Je tozlatíčko.... Zítra máme rodinnou oslavu, mamka slaví 60.narozeniny.

Petro, přeji krásnou dovolenou, hlavně ať vyjde počasí a nezmoknete.
lenik_25
27. srp 2010
Kami, znáš někoho, kdo prožil svatební noc tak, jak je vybájeno? 😃 😃 😃 Jo a je fajn, jak sis udělala aspoň dvě hodinky pro sebe, ono to chce jednou za čas.
dckami
27. srp 2010
Leni, my jsme třeba žádnou "svatební noc" neměli, spali jsme na chatě společně s dalšími asi 20 lidmi, ale znám i takové páry, které si to užili. 🙂 🙂 🙂 Ale ať je to jak chce, jsi 2v1 a to je paráda.
lenik_25
28. srp 2010
Haha, tak já takové páry neznám 😃 Ani my jsme svatební noc neměli. Ženich byl v podroušeném stavu a nevěsta padala únavou, byly 2 ráno a to už jde prosím mimo mě 😃 Kámoš spal o jeho svatební noci v posteli se svým teplým bráchou a tchánem a nevěsta si spojila dvě křesla 😃
lenik_25
28. srp 2010
Kami, jo, jen doufám, že nejsem 3v1, to by byla prča 😃
dckami
31. srp 2010
Leni, kdy jdeš na gyndu?

Šímovi dnes sundali sádru, novou nemá, jelikož paní dr. tam nebyla, takže jedeme za týden znovu na kontrolu a uvidí se, zda mují znovu nasadí. Ale mě se zdá, že nožička je mnohem lepší. Takže se dneska po 14 dnech můžeme vykoupat :-N .
Elí jde zítra do školy - vlůbec se jí nechce. Ani se jí nedivím, mě se také nikdy nechtělo...... :-|
lenik_25
2. zář 2010
Ahoj Kamčo, tak jak Elí zvládla první školní den? Přeju Šimonkovi, aby už sádru nedostal, chudinka. Kolikrát ji měl? Dvakrát? Jinak já jdu na gyndu dneska v poledne, ale doktorka mě určitě pošle zítra na krev do polikliniky a protože nemá ultrazvuk, tak v příštích dnech půjdu ještě do nemocnice.
dckami
6. zář 2010
ahoj,
Elí se do školy vůbec nechtělo :-| , ale už si zvykla, nejhorší je ranní vstávání.
A co ty? Už si byla na utz?

V sobotu jsem byli na vítání občánků, celkem pěkný. V neděli jsem jeli s taťkou na triatlon do Hrádku nad Nisou - viděli jsme tam tu spoušš po povodních, je to děs :-S . Elinka tam jela duatlon a byla druhá, manža čtvrtý , švára druhý místo - takže úspěch 😃 . Do alba jsem přidala pár fotek.
lenik_25
6. zář 2010
Ahoj Kamčo,

jak je na tom Šimonek s nožičkou? Eliška to zmákne, jen se zaběhnout do toho režimu, co? Nás čeká školka příští týden. A příští týden v pondělí jdu na utz, aspoň bez Danečka. Tak dám vědět. Jinak krev ukázala, že je vše v pořádku, tak je to moc fajn.

Vítání občánků mám ráda, i když to spousta lidí odmítá. Ale mně se to s Danečkem líbilo.

Gratulace tvým sportovcům!!! 🙂