• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Leni, dneska jsme byli opět na ortopedii - sádru nemá, ale paní dr. nás poslala na protetiku a udělají mu na míru ortézy, které bude muset nosit. Budou hotové za 10 dní, potom s nima znovu za dr. a ta nám řekne, jak je budeme muset nosit ( zda celý den nebo jenom na noc????). K tomu stále musíme s nožkou cvičit, protahovat - pláče u toho :cry: , ale to se nedá nic dělat, už jsem si zvykla. Hlavně, aby to pomohlo.

Je fajn, že máš školku, alespoň budeš moct doma odpočívat a užívat si těhu :wink: .

Dneska jsem bezvadně nakoupila zimní oblečení v sekáči na Labském nábřeží, za pár kaček máme dvoje rukavičky, vyteplené kalhoty, punčošky... :sweat_smile: , takže může začít zima. Doporučuji tam zajít, pokud něco sháníte.
7. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, tak to je trápení, když u toho mimčo pláče. Je dobře, že už to snášíš, je to prostě pro jeho dobro. Tu ortézku jsem nedávno viděla na jednom asi dvouletém chlapečkovi, tak tuším, co to bude. I když je asi víc druhů...
Pěkně jsi pořídila na zimu. Já zatím nenakupuju, ledacos Danečkovi stále je, loni jsme to kupovali větší, ale to víš, něco bude potřeba.
8. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
áááah jo, zrovna jsem četla na netu, že náš kočárek ČOI shledala jako nebezpečný. Má se stáhnout z oběhu,uvidíme,zda nám vrátí peníze.
http://www.novinky.cz/ekonomika/210955-na-trhu-je-nebezpecny-kocarek-z-polska.html
9. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami tak to je pech, hlavně ať vrátí penízky a hlavně že se nikomu nic nestalo.
S tou nožičkou budeme držet palce ať už má malej pokoj a je to dobrý :wink:
9. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dančo, dodatečně ti přeji všechni nejlepší k svátku. Ať jsi šťastná jako blecha a všechno se Ti daří. Promiň, že jsem nenapsala včera, ale marodím. Zánět nosohltanu. A včera jsem fakt jen ležela.
11. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, má to dost zásadní vadu, takže bych určitě zkusila kočárek vrátit a peníze podle mě vrátěj. Dej vědět!
11. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Daneček šel dnes poprvé do školky. Bude chodit na ten jeden týden v měsíci. Nejvíc jsem nečekaně trpěla já, aby si malej nemyslel, že se ho zbavujeme. No ale prďola nám dal pusu a zmizel v nedohlednu, ani si nevšiml, že jdeme pryč. Uvidíme, co paní učitelka povypráví odpoledne.
13. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Daneček je moooc šikovnej. :wink: A jak ti je těhulko? :confused:

My máme za sebou 3 měsíční prohlídku - vážil 5450g a má 64cm. Také jsem byli na kyčlích, nemá vyvinutá jadérka, takže tam jdeme znovu v 8 měsících. Na protetice v ÚL jsme si vyzvedli zhotovené dlahy a musí je nosit, zítra jedeme ještě na ortopedii v ÚL a paní doktorka mi řekne, jak dlouho je bude mít. Do alba jem hodila fotky, dlahy vypadají šíleně - babička to vystihla - má to jako přaskáče na lyžování :grinning: . Hlavně, aby to pomohlo!
20. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, to zvládnete a bude to zas dobrý. O mém těhulkovství radši nemluvit. Jsem dnes 7+1tt a už minulý týden byl vidět jen prázdný gestační váček, dneska při kontrole zase prázdný, embryo nikde. A odhad 6+2tt. Takže za 10 dní zase kontrola, ale vidím to špatně.
20. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ale nevzdávej to, musíš doufat, že za těch 10 dní již uvidíš krásné srdíčko. Myslím na tebe.
20. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami, to jsem si myslela už o dnešku :frowning2:
20. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A to by mi dneska stačilo vidět embryo, na srdíčko bych si počkala, to může bít později. Ale bohužel pusto prázdno.
20. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme za sebou další kontrolu na ortopedii, dlahy musí nosit celodenně, k tomu stále musíme cvičit. Na kontrolu jedeme až za 2 měsíce. Nechala jsem mu znovu zkontrolovat kyčle, byla jsem ujištěna, že to, že nemá vyvinutá jadérka v tomto věku nic neznamená - musí být vytvořena do 10.měsíce věku - takže máme spoustu času.... Ale zkontrolují mu to znovu při další návštěvě.
21. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, moc držím palce. Já jsem měla jako mimčo špatné kyčle a 3/4 roku jsem musela být ve dne v noci ve strojku a nemohla jsem se ani hnout. Vlastně jsem se nemohla ani naučit přetáčet, posadit, lézt po čtyřech... v 9 měsících mi to sundali a já všechno zvládla hrozně rychle. Přeju, ať to dýl jak ty 2 měsíce nemáte, ale neboj, všechno bude v pořádku.

Dneska jsem byla s křečemi v břiše v nemocnici. Výsledek byl silně rozdrážděný žlučník. A to pozitivní, co si z toho nesu, miminko je vidět, je v pořádku a bije mu srdíčko... tak se nám v 8tt konečně ukázalo.
26. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni - to je bezvadná zpráva, že je mimi v pořádku :dizzy_face: . Tak se dej brzo i ty dohromady, ať je ti lépe. :sweat_smile:

My jsme dneska podnikli výlet do Prahy, koupili jsme zde na inzerát kolo pro Elinku, tak máme první vánoční dáreček. Šimůnek cestu zvládnul úplně v pohodě, celou dobu spinkal, Elí jsem nechali u babí . Také jsme se zajeli podívat do Dětského ráje, kde jsem vybírala golfky (líbí se mi Peg perego a Inglesina), autosedačku, jídelní židličku... Pro prcka je stále co nakupovat, vždyť to znáte. Takže mám na stole spoustu katalogů, muísm to pročíst a něco vybrat.
26. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, dneska už je mi lépe, k sucharům jsem s už dala i salátovou okurku a k večeři kuře v páře. Křeče jsou fuč a už jen nevolnost... a to si myslím, že už od žlučníku nejni :grinning: hihi :grinning:
Super dárek. My uvažujeme, že Danečkovi pořídíme nějaké veelké garáže nebo prostě nějakou dráhu, kde by se vyblbnul s autama. Tak taky už budu pátrat.
Kami, jídelní židličku doporučuju tuhle: www.konik.cz
27. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, díky za tip.

Dneska jsme byli u dr. na očkování, ale opět naočkovaný není :frowning2: - nemá zahojenou jizvičku po tbc z porodnice, takže jdeme znova za 14 dní. Nechala jsem ho alespoň zvážit, má 5800g. Pak jsme šli na procházku a parádně jsme zmoikli :confounded: .
29. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je konec. Zítra jdu na revizi. Miminko to nezvládlo.
30. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leničko, to je mi mocmoc líto :unamused: , buď statečná. Myslím na tebe. Život se s náma někdy nechutně zahrává :cry: ....
30. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám revizi za sebou. Joo, život je nespravedlivej. Támhle socky házej miminka do záchoda a těm, které je chtějí, není přáno... ale co naděláme...
1. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Leni je mi to moc líto :cry: drž se, doufám že ti dortíky chutnaly :wink:
1. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Už je líp, brzo bude úplně dobře. Fakt jsem v pohodě. Dortíky byly mňamózní, ten den fakt bodly.
3. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Leni - jssm ráda, že je ti lépe. Srdíčko jistě stále bolí, ale snad se to zahojí a ty v blízké budoucnosti najdeš na testíku znovu // :dizzy_face: .

Ryangi - máme na sebe štěstí, co??? Potkáme se 2x za týden :grinning: .

My dneska "slavíme" rok od zavedení embrya, ze kterého se nám vyklubal na svět malý Šimůnek. To to letí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem doma bez chlapa, je služebně na Slapech, je to makačka zvládnout obě dětičky sama. K tomu jsem začala připravovat věci do Rákosníčka, kde bude příští týden burza dětského oblečení, tak mám večer co dělat :unamused: .
7. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dckami Bude burza dětského oblečení jo? A nevíš kdy přesně?
8. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně, že vím, je to i na stránkách MC Rákosníček - příjem věcí je příští týden 13.-14.10., prodej potom 15.-16.10. Berou max. 30 kusů na osobu.
8. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, díky. Já nebudu nic prodávat, ale možná bych přišla něco pokoupit.
10. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
náš mrňousek má dneska 4 měsíce, ráno jsem byli na prohlídce - má 6150g a 64cm :dizzy_face: . Opět není naočkovaný, jdeme se ukázat znovu za 14 dní.
13. říj 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dckami No ale má parádní váhu! Jen tak dál!
13. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 - jééé, máš novou fotečku - krásná :grinning: .
14. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky :slight_smile:
14. říj 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek