• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
hezkou sobotu,
my máme za sebou šílenou noc, v 1.30 ráno jsem jeli s Šimůnekm do nemocnice na pohotovost, má od pátku teplotu, vnoci měl 38,1 a byl zarudlý v tříslech, v podpaží, na krku směrem k uším, prostě hrůza. Kůže pálila jak oheň :unamused: , tak jsem vzbudila tátu, Elinku taky a vysvětlila jí, že jedeme pryč, zůstala doma sama a my jeli. Čekali jsem tam 1,5 hodiny na doktorku, jelikož tam byla holčina s ast. záchvatem, potom RZ přivezla křečující dítko, my museli počkat. Nakonec lékařka byla sousedka od vedle z baráku, tak ho zkoukla a zjistila, že je to asi alergická reakce na léky proti horečce (paralen nebo nurofen). tak dostal calcium chloratum, fenistilové kapky. No, přijeli jsme domů ve 4.50h. Musím hodně kojit, aby nebyl dehydrovaný a kdyby něco, znova do špitálu nebo v ponděí na obvod. Ještě, že to není noc horšího, když jsem ho v noci viděla, v prní chvíli mě napadlo, že je to meningitida :confounded: a malý ještě není očkovaný.
Takže dneska je u bráchy velká rodinná oslava, tak půjde pouze taťka s Elí a snad my přinesou výslužku. :wink:
Jinak daší novinka - kupujeme větší byt, je to o ulici vedle, což je paráda a obě děti budou mít svůj pokojíček. Tak musíme vyřídit hypotéku a prodat náš krásný byteček. MOc se mi z něj nechce, když jsem si ho opravili, ale 4+1 bude určitě lepší. :dizzy_face:
23. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Ahojky, teda to jsou nervy! Moc dobře si pamatuju, jak jsem jeli takhle do špitálu 2x v noci. Jednou nesrazitelný horečky a zvracení a byl z toho týdenní pobyt ve špitále s nějakou virózou v bříšku. Podruhé nás vezla RZ s laryngitidou, Daneček přestával dýchat. Takže vím, co to je za stres. Hlavní je, že jste to zvládli. Ještě by to chtělo vědět, jestli je to alergie na paracetamol nebo na nurofen, abyste věděli, čím příště můžete srážet horečku.

A gratuluji k pořízení velkého bytečku :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Šimůnek je konečně v pohodě :wink: , 1.11. se poprvné sám přetočil ze zádíček na bříško - šikulka :grinning: Elinka se něj krásně stará, pomáhá mi. Hodím sem fotky, jak si s ním hrála na ZOO. Byla opatrná a moc jim to slušelo... :dizzy_face:
3. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami No to je šikulka. A Elinka taky, že se u mí o bráchu tak pěkně postarat. Roste vám do krásy, chlapeček.
3. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak dneska jsem byla s malým na očkování - dostal první dávky hexavakcíny + synflorix, váží 6750g. :dizzy_face:

Také jsem byla v nově otevřené hračkárně Dráčik u Jysku - je obrovská, tak jsem nakoupila první dárečky, na netu jsem Šimůnkovi objednala jídelní židličku od Chicca, jenom nevím, co manžílkovi :confused: . Asi si nadělíme klíče od nového bytečku :grinning: ....
11. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Ahojky, máš pěknou ikonku, sluší ti to tam :slight_smile: Jak mrňousek zvládl očkování? Přečkali jste to bez horeček? My do roka a půl nikdy. Do Dráčika se taky chystám, my rádi jezdili už do Dráčika ve Fóru, tak teď to máme "doma" :slight_smile:
17. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
díky za pochvalu nové fotky :dizzy_face: , očkování Šimůnek zvládl v pohodě, bez teploty, byl akorát celé odpoledne unavený a ospinkaný.
A jak žiješ, už nakupuješ na vánoce? My jsme v pondělí podepsali kupní smlouvu a do vánoc snad budeme mít klíče od bytečku a začneme s rekonstrukcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Jé, vy se máte, nový byteček, to bude krása. Těšíš se, co? My teď nutně potřebujeme udělat koupelnu, tak nás taky čeká rekonstrukce.
Šimůnek teda očkování zvládl v pohodě. Nám doktorka říkala, že jsme exoti, že odneseme všechno :frowning2: No jo no, hlavně, že je na delší dobu od očkování klid. Až příští rok dostane Dáda třetí klíšťovku.
Na Vánoce už máme nakoupeno, chybí nám jen jeden dárek pro mého tátu. Chceme mu koupit ten mobil pro seniory, jak má velké číslice a písmena a vzadu tlačítko SOS, on si ho moc přeje. Jenže teď je hodně drahý, třeba před vánocemi cena trochu spadne, uvidíme.
19. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak když už jsme na diskusi snažilek... včera jsem byla na kontrole pro revizi (7 týdnů) a jsem úplně v pořádku :slight_smile: Tak jsem ráda a snad to už vyjde.
19. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrá zprávička, budu vám držt palečky, aby se to povedlo a hlavně udrželo :wink: .
20. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Kamčo, díky
22. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký stránky - nevěděla jsem, že umíš reiki. :wink: Je to paráda, když se to umí - ta energie mi dávala sílu, také jsem to několikrát absolvovala. Bylo to super. :dizzy_face:

Přidala jsem pár foteček našeho mrňouska.
6. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Jé, to je úžasná fotka. Kdo fotil? Ten se ale nádherně směje :slight_smile: Fešák.
Jojo, reiki dělám, mám 3 stupně, ten poslední čtvrtý si udělám příští rok, ale to už je "jen" mistrovský, s tím budu moct učit ostatní.
6. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lenko,
fotila jsem já včera u našich - pekly jsem s babičkama cukroví a mě napadlo udělat i pár fotek. Šimůnek měl skvělou náladu, tak se povedly.... další vánoční jsou v albíčku.
Jak si na přišla na to, že umíš reiki, že máš v sobě tu sílu??? To přece nemá každý??? :confused:
6. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Kamčo, naopak, tu energii má v sobě každý, ale teprve po první lekci jí dotyční umí používat tak, aby pomocí této energie léčili a dobíjeli baterky :slight_smile:
6. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Jinak víc ti píšu v IP.
6. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, máš krásnou fotečku :slight_smile:

Prosím o radu: My jsem začali s příkrmy a nyní bojujeme se skvrnami od mrkve - prozatím marně . Zkoušela jsem Vanish, žlučové mýdlo i olejíček a pouze skvrny zesvětlaly, ale jsou tam stále . Bodyčka jsou již 3x praná a skvrny nepustily. Co byste poradily????
16. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..
Kamčo,se skvrnama nevím,asi jsem je taky nemohla vyprat.Asi,až po několika praních.Kamarádka si hodně chválí Vanish,ale nevím,jestli se dá použít na miminkovský oblečky...
17. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, super je Ďáblík, takové malé lahvičky, mají v DM i v Rossmenu, stojí kolem stovky a musíš vybrat tu na které skvrny potřebuješ.
Jinak hezké vánoce dámy .-)
Petrunko, co vy? Chodíš prý k Chutné na čínskou medicínu, já beru jen Rumělku a čekám a čekám.... :cry:
21. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbauerova ahoj no,už nechodím,jelikož nemám důvod:slight_smile:...taky jsem brala rumělku a nějaký sirup a po prvním měsíci se zadařilo.Jsem teď v devátém týdnu,tak snad bude vše v pořádku.Měla jsem hematom,špinila,tak jsem doma a do práce se už nevrátím.V úterý 28.12. jdu zase na kontrolu,doufám,že bude vše ok.Na poslední kontrole bylo vidět,že mimčo roste a srdíčko bije,zbyl tam ještě kousek hematomu,ale už snad nic hroznýho..přeju brzký úspěch
Jinak samozřejmě krásné Vánoce všem
23. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko - moc blahopřeji k těhu :wink: , to máte úžasný vánoční dáreček.

Letos stejně jako vloni,
popřát Vám chci k Vánocům,
spoustu milých překvapení
a radostí plný dům.
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2011 přeje Kamila s rodinou :slight_smile:

24. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami děkuju..no,dáreček je to krásnej,jen,aby bylo vše v pořádku
24. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po Vánocích. Byly super, to víte, rozzářené dětské oči byly to nej nej :slight_smile: A protože na Štědrý den nesmí viset prádlo, tak peru jak divá teď. Už tam mám třetí pračku a ještě jedna čeká ve frontě.
Novinkou je, že jsme se teď začali snažit znovu o mimčo. Už jsou to skoro 3 měsíce od revize, tak jdem do toho. Necháme tomu volný průběh a ono to snad vyjde.

@dckami Kamčo, nám na skvrny nic nepomohlo, snad jen používat Persil. Ale ani tak to není dokonalý. Jak píšeš, zesvětlá to. Doporučuju to nechat na léto a plíny sušit na přímém sluníčku, vyšisne to. Ale je to poněkud daleko :grinning:

@pbauerova Ahojky, taky chodím na čínskou medicínu a beru Rumělku. Teda před Vánocema mi došla a nemám další.

@petrunka01 Péťo, určitě bude všechno v pořádku. Budu na tebe zítra myslet a pak písni, jo?
27. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak si tu tak brouzdám a koukám, že Děčín má i tuhle diskuzi :slight_smile:
Můžu k vám? Taky nosím po delší době zase nálepku "snažilka" :slight_smile:

Jéé, ahoj Leni, ty jsi tu taky, tak schválně, jak rychle se nám povedou na testíku // :slight_smile: Držím nám oběma palce, ať je to co nejdřív a můžeme se těšit na podzimňátka :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Ahoj Ivčo, jojo, snažíme se už od ledna 2010, v sprnu se zadařilo, ale bohužel jsem potratila a byla na revizi. Teď už se zas můžeme snažit, tak nanovo...
29. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Taky držím palečky, ať se nám to povede. Je to opravdu obrovské přání :slight_smile:
29. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásného Silvestra a ať se Vám příští rok vydaří a splní se Vám vše, co si jen přejete :slight_smile:
31. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky všem přejeme klidný vstup do Nového roku a hlavně splněná přání :wink:
31. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Dančooo, koukám, že jsi těhulka a už ve 14tt. Tak to ti hrozně moc moc gratuluji a ať je vše v pořádku :slight_smile:
31. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek