• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
ahoj holky,
přeji všem šťastný nový rok a snažilkám i plodný rok 2011 :grinning:
2. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi blahopřeji k těhotenství, ať je vše v pořádku. :dizzy_face:
2. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji :dizzy_face:
3. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodávám patrovou postel (užší dvojlůžko, cca 200x140 cm) i s matrací, pracovním stolem, schůdky. Schůdky lze stěhovat podle potřeby, na obrázku není vidět stůl, ale jde o pracovní desku po celé délce 200 cm. Výška postele je přibližně 180 cm, okolo lůžka je zábrana 20-30 cm. Je používaná pár let. Cenu si navrhněte sami :slight_smile: Podmínkou je vlastní odvoz, a to co nejdříve, klidně ihned.
3. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Dančo, to je tak krásný. Už je načase, abych tě dohnala :slight_smile: Snad se podaří.
3. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 určitě se taky brzy dočkáš u nás to taky nebylo hned :wink:
3. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Jo, věřím tomu, akorát po té poslední zkušenosti budu mít už větší strach.
3. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi
ahoj, včera jsem viděla Jardu v televizi - myslím, že uspěl velice dobře :wink: . Jeho židlička KONÍK vypadala zajímavě a uměl ji i své zkušenosti "prodat". Vůbec jsem nevěděla, že měl takové problémy s firmou, soudy a tak... :confounded:
A co jinak, jak se cítíš, těhulko?
14. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Byl v TV jo? A v jakém pořadu?
14. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 byl to pořad na ČT1 - Den D.
14. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Dančo, vyřiď Járovi, že mu moc gratuluji k úspěchu. Věřím, že mu fakt pomůžou ještě víc se prosadit. Mluvil opravdu zkušeně, uměl odpovědět na všechno a působil jako takovej inteligentní pohodář :slight_smile: Moc mi seděl. Můžeš na něj být pyšná.
18. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. :slight_smile: :wink: vyřídila jsem vzkazy:wink:
31. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
kdepak jste? Nikde nikdo :confounded: . Elí má pololetní prázdniny a od pondělka jarní - nikam nepojedeme, dovča nás čeká až na přelomu února-března, kdy pojedem s partou 20 lidí lyžovat na Paseky n.J. Sice netuším, jak si zalyžuji, ale musíme se o dětičky vystřídat a nějak to zvládnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Elí měla na výzo samé 1, ale s odřenýma ušima :grinning: - hrozila jí 2 z češtiny a matiky. Dneska si jí vzal děda a zítra asi pojedeme do Janova na běžky, já na nich nestála 15 let, tak uvidíme, zda jsem to zcela zapoměla. Půjčím si je od mamky a uvidíme....Sjezdovky miluji, ale běžky jsem nikdy moc nemusela. Ale potřebuji se trochu hýbat!
Zatím stále lítáme po krámech - už máme do nového bytečku vybranou koupelnu - obklady budou zeleno-bílé, ve středu jsem vybrali dlažbu do předsíně a kuchyně, manžel objednal kotel, mě čeká vybrat spotřebiče do kuchyně. Nestíhám, občas bych potřebovala, aby měl den 30 hodin! Ale se stěhováním nespěcháme, prostě víme, že někdy v létě.... Kdybyste někdo věděl o někom, kdo shání byt 3+1 v OV v Děčíně 1, tak mě kontaktujte, náš stávající byteček budeme prodávat.
Přeji všem krásný víkend. :wink:
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,
hlásím,že jsem podruhé tetou. Švagrové se dnes v noci v 2.22 hodin narodila holčinka Sára - je to kus ženský - 4,5 kg a 56 cm :dizzy_face: . Už se všichni těšímě, až jí uvidíme, snad je v neděli pustí domů, v porodnici je zákaz návštěv kvůli chřipce. Tak snad brácha dodá alespoň nějaké fotky z porodního sálu. :wink:
9. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, kdepak jste???? :confused:

Dančo, gratuluji k holčičce :slight_smile: .

Mojí sousedce se včera narodil kluk - Petr, je to už pátý potomek :grinning: .

Nám roste Šimůnek jako z vody, má 8 měsíců 8,6kg a 75cm, v úterý začal lézt, zatím pomaličku, ale jde mu to :wink: . V sobotu vyrážíme s partou známých na týden na hory, tak se moc těším, že si zalyžuju. Snad nám bude přát počasí a nebude taková kosa ja ko nyní.
24. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, gratuluji k novému členovi v rodině, je to pořádný kus ženský :wink:
ty jo pátý potomek.
Šimon je šikulka, strašně to utíká.
Já ležím s ošklivou chřipkou, bolí mě úplně všechno, a mám to na průduškách takže fakt príma.
Mějte se krásně a hezký víkend
26. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Ahoj Dančo, dostala jsem se sem až dneska. Je ti už líp? To je naprd, když se s chřipkou musí člověk potýkat v těhotenství. A co jsi brala?

@dckami Ahojky, budete taky dělat koupelnu? My jsme teď 3 týdny byly mimo domov, protože nám předělávali koupelnu a taky máme zeleno-bílé obklady. Koukni:
2. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
hlásím návrat z úžasné dovolené plné sluníčka :sunglasses: a parádního lyžování, dětičky nezlobily ( a to jich bylo 9) a byla to prostě paráda.
Práce na bytě pokračují, tento týden začnou obkládat koupelnu. Budeme jí mít také zelono-bílou, vybrali jsme obklady f. Marazzi vertical. Jinak je všude vyštukováno, napojen nový kotel a předělané zasekané topení. Včera jsem vybrali kamna do obýváku a udělali konečnou verzi spotřebičů do kuchyně a pračky. A peníze se kutálejí..... :confused:

Musím končit, Šimůnek nemá náladu, začal řvát :frowning2: , asi mu začínají růst zuby, ještě nemá žádný. Jinak leze jako ďas, je rychlej, furt ho někde honím.... Včera jsem byli poprvé plavat v Ledňáčku a moc se nám to líbilo.

Dančo, doufám,že ti je lépe, chřipka v těhu není to pravé :frowning2: . Ať je ti brzo líp.
8. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledám pro známého pronájem bytu 1+1, 2+1 nebo 2kk v Děčíně. Ideální je centrum poblíž Tržní ulice, ale někde, kde je to blízko na dojíždění, by taky nevadilo. Nevíte o něčem? Docela to spěchá.
2. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ahoj Leni,
možná, že bych ti uměla s pronájmem pomoct. My jsme prodali náš byt a ti, kdo se k nám budou za měsíc stěhovat bydlí nyní v pronajatém bytě od RK R. Široký někde u ZŠ Máchovo nám. v Dč 4, myslím, že to byla Raisova ulice, někde za Magistátem. Ptali se nás, zda nevíme o někom, kdo si byt vzal po nich / od 1.7.2011), je to upravené 2+1. NIc víc nevím, ale můžu ti poslat mobil na známé, kteří tam teď bydlí. tak se ozvi. :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami Kamčo, jé, to bys byla hodná. Ani nevím, jestli už ten známý něco nemá, ale určitě se kontakt bude hodit. A můžeš mi písnout, jak se jmenujou ty lidi z Raisovky? My tam máme švagra se švagrovou, co maj 18letá a 4letá dvojčata, tak prchaj z 2+1. Moc se nevídáme, tak že by mizeli k vám? Ale to je asi blbost, páč oni během 2 let postavěj barák.
26. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
31. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky za přáníčko. Potěšilo mě to. :slight_smile:

Všem dětičkám přeji vše ne nej nej k jejich dnešnímu svátku :dizzy_face: .
1. čer 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
je to neuvěřitelné, naše slečna slaví 9.narozeniny :slight_smile: , na zítra je přichystaná veliká oslava a rovnou dvojitá. Šimonkovi bude v pondělí 1 rok a my s taťkou máme v neděli 12. výročí svatby - ten čas ale letí..... :grinning:
10. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, já tady nebyla, tak dodatečně gratulace celé té vaší tlupě.

A Dančo, jak jsi na tom ty?
6. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Danča prý porodila 7.7. Wandu, tak to už se těším na fotky. Dančo, ty potvůrko a co napsat sms? :slight_smile: Moooc gratuluji a přeji hlavně zdravé miminko a samou radost.
11. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Leni já po změně telefonu nemám některé kontakty a ten tvůj je mezi nimi, proto jsme psala Maki, věděla jsem že to dá na koníka.
:slight_smile:
13. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Jasně, v pohodě, posílám ti číslo do IP, kdybys pak porodila třetí holčičku :grinning: :grinning: :grinning: A jak se daří? Ukážeš malou na fotce? Moc se těším.
14. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, dodatečně blahopřeji k narození holčinky. :slight_smile:

Vůbec nestíhám číst MK, 3 týdny jsem byla bez netu, jelikož jsem se stěhovali a UPC má 30 dní na transfer kabelovnky a netu, byl to děs. Přece jenom jsem zvyklá mít doma zprávy na netu a teď nic, ani pc, ani tv :unamused: , pouze rádio. Ale už je to měsíc a jsme skoro zabydlení. Začátkem prázdnin jsem přestala Šimůnka kojit, první 3 noci řev :cry: , ale pak se zklidnil a teĎ už krásně spinká. Minulý týdne jsem s ním byla v nemocnici, měl horečky, přestal jíst a jít, byl dehydrovaný. 2 dny ležel na JIPu napojený na kapačce, byla to hrůza :angry: u postýlky s přivázaným dítkem se mi chtělo brečet, ale vydrželi jsem to a po 4 dnech jsme šli domů. Pravděpodobně to byla šestá nemoc, když skončily horečky, tak se osypal. Ale pobyt v nemocnici je šílennost, neochota sester, ráno v 5.30h nás budí uklízečka :confounded: , už nikdy víc!!!

Tak si užívejte prázdniny, my jsme doma, Elí zítra jede s našina na Sečskou přehradu, v polovině srpna vyrážíme se známými do Chorvatska. :sunglasses:
29. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek