• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
autor
kkamco: to nám včera na meila přišla kuřecí buchta tak jsme to zkusili a nemá to fakt chybu prostě mnamka s bramburkem :dizzy_face: sice malinko dražší než jsme zvyklí ale uplně jednoduchý
7. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to celkem drahý - vstupné dospělý 25 E, dítě 20 E (do 4 let zdarma). Veškeré oblečení, dokaldy a peníze si zamkneš do skříňky a na ruce mají všichni čip, kterým se platí uvnitř, takže nehrozí, že bys musela hlídat tašku s penězi jako u nás. Jídlo stojí kolem 10E a navíc se platí tobogány pro dospělí 3E, dětské jsou zdarma. Ale vstupné na tobogány se platí pouze jednou a můžeš tak jít kolikrát chceš. Dále byla Elí s tátou v dětkém koutku - bylo to obrovské - stojí to 3,50E na osobu. My jsme tam včera nechali asi 120E, ale nelituji, bylo to fakt super. :dizzy_face:
http://www.tropical-islands.de/
7. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dckami, tak to muselo být super zážitek teda to je teda někde přímo v Berlíně jo?
7. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani..kuřecí buchta?sem s ní na meil nebo do ip..HEDUS1980@SEZNAM.CZ
7. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momani,
je to před Berlínem, kousek od sjezdu z dálnice, my to máme od baráku 206 km. Je to obrovský hangár, údajně to bylo postavené jako hangár pro vzducholoď, kterou nakonec nikdo nepostavil. Nic lepšího jsem nikdy neviděla, bylaq jsem nadšená a moc jsme si to užili. :sweat_smile: I naši se svezli na tobogánech :grinning: ...
7. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dckami, jj už jsem shlédla stránky je to lákavé :wink:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momani..díky ale mě to nejde otevřít.. :confounded:
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: jakto? ty na to nemáš program? :frowning2:
7. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani..nevim proč mi to nejde..některé meily mi otevřít jdou a některé ne.. :frowning2:
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je na to i ně :unamused: jaký program to nevim
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: třeba nemáš powerpoint zkus si to stáhnout z netu...
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani..mrknu na to
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je moře odkazů..to nevim co dát..
7. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: Microsoft Office PowerPoint já nevím přesně ty stránky zkoušela jsem to najít ale posílala mi to taky kamoška takže jsem přišla k hotovýmu ale ted to nemůžu tu adresu najít co mi posílala :confused:
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráda bych pomohla ale nevím jak :unamused:
7. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOMANI TO JE JEDNO..TAK AŽ BUDEŠ MÍT ČAS MI TO NAPIŠ DO IP..
7. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek se loučím, ráno brzo vstávám. Přeji dobrou noc :pensive: .
7. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všem dobrou noc..a hlavně teda plodnou noc :grinning: :pensive:
7. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: dobré odpoledne :confused:
8. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused:
8. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, už jsem tady, nestíhám. Zrovna jsme přišly z angličtiny, honem večeři a tak, uložit holku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... Táta se nám vrátil z kola, leze do vany a já to tady musím poklidit. Znáte to.
Zítra ráno se chystám k zubařce, bolí mě zub, nevím který, ale hrozně bolestivě reaguje na teplo - kafe, polévka a tak, to trpím :angry: , tak si tam zajdu a uvidím. Na preventivce jsem byla v dubnu, tak jsem zvědavá, co zjistí :confused: Bojimbojim.
8. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo zas mi ten email nešel otevřít.. :confused:
Jinak všem příjemný večer..
dckami snad to nebude nic hrozného.. :wink:
8. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezký večer děvčátka, ... kkamco: tak já fakt nevím co s tebou jsem to skopírovala a dala do wordu a ono se to stejně poslalo v tom powerpointu :confused: navíc když jsem to chtěla dát do ip jenom taks e to ani nepřetáhlo ti to asik přepíšuco a jak tam máš dát to bude asik nejjednoduší ale až zítra když tak dnes jsem kantare z práce půjdu chrnět brzy... zase v pět h. vstávám tak at se vůbec vyhrabu z postele :grinning:
DCKAMI: ty jo zuby tak to je svinstvo .. moje mamina ted byla na čístění po vytrhnutí a pořád se jí vyplavují kousky zubu měla v tom i zánět dr. říkal že at je ráda že přišla že mohlo být pozdě a mohla mít komplet zánět okostnice :frowning2: tak chodila dvakrát denně k němu na čištění fuj... ale u tebe to bude šup šup určitě já mám taky citlivý zuby ale spíš na studený než na teplý ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu chrněti papa třeba zítra vydržím déle pa :wink: a dobrou
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani dobře napiš to teda růčo.. :slight_smile: jak budeš mít časek :grinning:
Já jdu taky ležet..mám nafouklý prsa jak balony,podbřišek bolí a ještě mi je divně po bramboráku mastnym :unamused:
Dobrou a zítra
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak mám počínající zánět trojklanného nervu, pokud to bude stále bolet, musím si dojít na ORL (ušní). Tak snad se to spraví. Nesmím plavat, potápět se, nastydnout, jezdit na kole. :unamused:
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky dckami: tak to je teda síla to ti fakt nezávidím tak se opatruj at nikam nemusíš ---- ještě že jste byli aspon v tom Tropicalu :slight_smile:)
9. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno kočky.
Dneska je bezva den - před 7 lety si nám narodila naše Eliška tak to uteklo, nedávno byla miminko a dneska je z ní prňáček.... :wink: . Jsem moc šťastná, že jí máme a snad se mám povede i sourozenec. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami..ahoj..a dcerce vše nejlepší k narozeninám.. :grinning:
Našemu synátorovi bude 7 příští rok v květnu,tak doufám že k nám taky brzy někdo přibude :grinning:
10. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek